Uživatel nepřihlášen

Založení vlastního blogu na Zingu

Chcete se podělit se čtenáři o Vaše názory na herní scénu, psát vlastní recenze, preview nebo úvahy? Pokud ano, potom jsou blogy tím pravým řešením. Založte si vlastní blog a můžete hned začít psát.

Připravili jsme pro Vás řadu užitečných funkcí a tak kromě již běžného vkládání youtube videí, můžete ve svých blozích čerpat z naší stále se rozšiřující databáze HD videí a galerií screenshotů. Můžete své články publikovat jako recenzi či preview a obohatit je tak o náš typický boxík s výslednou známkou a klady/zápory. Můžete dokonce vložit vlastní obrázek do záhlaví Vašeho blogu a odlišit se tak od ostatních.

Všechny nové blogové články, včetně těch Vašich, budou zveřejňovány na titulní stránce blogů a tak o čtenáře nebude nouze. Vaše články budou moci také komentovat.

Založit blog

Než započnete svou pisatelskou kariéru, uveďte název vašeho blogu, který budete moci kdykoli změnit. Název blogu nesouvisí s webovou adresou, na které se Váš blog bude nacházet. Ten pak naleznete na adrese ve tvaru přezdívka.zing.cz.

Pro založení blogu musíte být přihlášen. Ještě nemáte svůj uživatelský účet na Zingu? Zaregistrujte se.

Zásady pro psaní blogu

Snažte se držet hlavního tématu, kterým jsou hry a vše kolem nich. Hry, počítače, konzole, případě filmy, knihy a hudba by měly tvořit převážnou většinu vašich blogových příspěvků, můžete však psát v podstatě o čemkoli, co Vás právě zaujalo, baví nebo zajímá.

Pro zachování maximálního pohodlí při psaní blogů, nejsou blogové články před publikováním schvalovány. Vyhrazujeme si právo absolutní kontroly nad obsahem Vašeho blogu. Při opakované publikaci nevhodného obsahu, může být blog úplně smazán a jeho autorovi blogový účet pozastaven.

Obsah blogů nesmí přímo či nepřímo v jakékoli podobě obsahovat:

  • urážky či nadměrné množství vulgarismů
  • pornografický materiál či podobně nevhodný obsah
  • rasistické či jiné nenávistné projevy proti jedincům nebo skupinám
  • spam nebo jinou formu nevhodné reklamy
  • warez, odkazy na warez nebo odkazy na stránky obsahující, zpřístupňující či jinak podporující warez
  • jiné než výše zmíněné projevy, které by jakýmkoli způsobem narušovaly chod portálu, byly v rozporu s dobrými mravy, obchodními zájmy společnosti Xzone s.r.o. či v rozporu se zákony České republiky