Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

STEAM -všechno sem

Diskuze určená výhradně pro počítačové hry
LEVEL 33
LEVEL 33
Marcus

Komentáře: 966
Pohlaví: Muž
  • PC

Re: STEAM -všechno sem

Příspěvekod Marcus » sobota 24. červen 2017 8:24:02

V čem je prosim tě tak úžasný pocit dosáhnutí 1000 achievementů? Je to jenom obrázek, který se ti zobrazí, když něco uděláš...

LEVEL 41
LEVEL 41
Routa

Komentáře: 986
Blogové články: 1

Příspěvekod Routa » sobota 24. červen 2017 9:33:13

Achievementy jsou podle mě fajn, pokud nějakým způsobem zaznamenají, když se ti povede husarský kousek, nebo třeba najdeš easter-egg. Ale zaměřit se na jejich plnění je poněkud nesmyslné... hlavně protože u mnoha her k jejich splnění vede řada nudných až otravných aktivit.

Osobně bych asi 1.000 splněných achievementů vůbec nezaznamenal, nebo si říkal, co to sakra dělám se svým časem :-D
Obrázek

"If a blind man leads a blind man, both will fall into the ditch." (Matthew 15:14)

LEVEL 36
LEVEL 36
FireWolf

Komentáře: 1188
Blogové články: 62
  • PCAndroid

Příspěvekod FireWolf » sobota 24. červen 2017 10:53:08

Marcus píše:V čem je prosim tě tak úžasný pocit dosáhnutí 1000 achievementů? Je to jenom obrázek, který se ti zobrazí, když něco uděláš...

Tohle je věc, která se těžko vysvětluje. Dokážu si užít hru i bez achievementů, ale když tam jsou a hra mě baví, tak se je snažím udělat všechny. Tam totiž nejde o obrázek, ale o tu akci, kdy některé achievementy přidávají další zábavu do her a ty jsou díky tomu i delší a člověk jako já si je více užije. Ano, většina je trapných, ale pak tu jsou ty speciální, díky kterým si člověk uvědomí, co všechno jde v té hře dělat a co do té doby přehlížel. V tomhle se mi líbí třeba Postal 2, kde jsou vtipné a poukazují na různé triky ve hře (třeba když někomu useknete hlavu a kopnete do ní, tak vám ji váš pes aportuje... hehehe :D). Já třeba zase nechápu lidi, kteří sbírají kartičky nebo levely. To je taky zcela zbytečné. Je to prostě taková přidaná hodnota.

Já jsem před lety dost šílel a sbíral je v každé hře, dokonce i v těch sračkoidních, ale pak jsem se na to vykašlal a už je sbírám jen u těch her, kde mě to opravdu baví. Taky se vyhýbám těm otravným, jako jsou například speedruny, dohrát hru na jeden život apod.

LEVEL 42
LEVEL 42
Kolousek001

Komentáře: 2160

Příspěvekod Kolousek001 » sobota 24. červen 2017 14:45:51

Je to jednoduchý ěnkdo je ignoruje a tak to nechápe, někdo na ně hraje a rád je pokořuje a tak je pro něj získání každýho prostě úspěch, proto to taky úspěchy jsou :D Já už mám skoro 4000 , všechny naprosto férově bez cheatů atd... a některý fakt vzácný podle % který to ukazuje celkově klidně i 0.1% lidí ho jenom má a takové pak potěší nejvíc ...

LEVEL 27
LEVEL 27
skoalud

Komentáře: 25

Příspěvekod skoalud » pondělí 26. červen 2017 13:08:29

Ahoj chci koupit GTA V, teď mají na Steamu celkem lákavou nabídku. Myslíte, že během výprodeje půjde cena ještě níže nebo je to momentálně finální cena a už o nšco níž nepůjde. Teď nevím jak to bylo při minulých výprodejích. Díky za radu a Vaše postřehy

LEVEL 43
LEVEL 43
Bonpar

Komentáře: 1101

Příspěvekod Bonpar » pondělí 26. červen 2017 13:11:28

Už delší dobu je to tak, že na začátku slev se nastaví ceny a ty už zůstanou až do konce.
Obrázek

LEVEL 22
LEVEL 22
El_Scorpio

Komentáře: 226
Blogové články: 2
  • PCPS3PSPPSV3DSPS2

Příspěvekod El_Scorpio » pondělí 26. červen 2017 14:05:10

... a to je chyba! Flash sales davali tomu punc ocakavania, nadeje a zlavy v nich boli vzdy vyssie. GTA V ma dlhodobu zlavu max. 30 eur, nizsie Rockstar zatial nesiel a vdaka predajnosti asi zatial ani nepojde.

LEVEL 27
LEVEL 27
skoalud

Příspěvekod skoalud » pondělí 26. červen 2017 14:31:40

No právě, že jsem nikdy jsem GTA V pod 30E neviděl. Ale tak pořád je tu naděje na Flash Sale jak píšeš. Počkám do konce června a uvidím jestli se neobjeví.

LEVEL 39
LEVEL 39
Meg.A.Byte.

Komentáře: 540
Blogové články: 2
  • PC

Příspěvekod Meg.A.Byte. » pondělí 26. červen 2017 14:45:11

Neobjeví...

... a to je dobře. Ne každý má čas sedět u steamu 24 hodin denně a sledovat všechno co se mění. S výší slevy se mi taky zdá, že jsou lidi rok od roku rozmazlenější a rozežranější a pokud nemá hra slevu aspoň 80%, tak ji nekoupí. Stejně si koupí hromadu her za pár babek, jen protože byly ve velké slevě a pak je nikdy ani nezapnou.
Obrázek

The future is already here - it’s just not very evenly distributed. - William Gibson

LEVEL 27
LEVEL 27
skoalud

Příspěvekod skoalud » pondělí 26. červen 2017 15:09:59

Meg.A.Byte. píše:Neobjeví...

... a to je dobře. Ne každý má čas sedět u steamu 24 hodin denně a sledovat všechno co se mění. S výší slevy se mi taky zdá, že jsou lidi rok od roku rozmazlenější a rozežranější a pokud nemá hra slevu aspoň 80%, tak ji nekoupí. Stejně si koupí hromadu her za pár babek, jen protože byly ve velké slevě a pak je nikdy ani nezapnou.

Víš co máš pravdu...Já jsem většinu her co jsem si koupil tak i hrál. Je pravda že mi tam leží pár kousků ke kterým jsem se ještě nedostal ale nikdy neříkej nikdy. GTA IV mě bavilo jenže tam byl nedomyšlenej multipalyer, a proto si chcu koupit GTA V a v podstatě jsou to 2 hry za cenu jedné. Na co čekat. Chci so to zahrát a užít si zase hromady času ničení a dělání blbostí :D :D

LEVEL 26
LEVEL 26
Rounce

Komentáře: 237

Příspěvekod Rounce » pondělí 26. červen 2017 15:32:24

Máte nekdo tip na pořádno pařbu do 10 eur ?

LEVEL 35
LEVEL 35
stuntman

Komentáře: 1010

Příspěvekod stuntman » pondělí 26. červen 2017 18:44:27

Rounce píše:Máte nekdo tip na pořádno pařbu do 10 eur ?

Čo je to pre teba "pořádna pařba"? Každý vníma hry inak. :-D
Obrázek

"The monster never die no matter how many times you kill it. It just sheds its skin and changes form." William "B.J." Blazkowicz

LEVEL 26
LEVEL 26
Rounce

Příspěvekod Rounce » pondělí 26. červen 2017 19:00:55

Střílečka, rpgčko, závody :-D

LEVEL 40
LEVEL 40
largo

Komentáře: 1323
  • PCXbox 360

Příspěvekod largo » pondělí 26. červen 2017 19:37:19

GTA 4 :D pokud nemas

LEVEL 35
LEVEL 35
stuntman

Komentáře: 1010

Příspěvekod stuntman » pondělí 26. červen 2017 20:35:43

Rounce píše:Střílečka, rpgčko, závody :-D

Kto má vedieť, čo všetko už vlastníš? :-D Tak za mňa. keby som mal doporučiť, tak asi moje obľúbené pecky. Metro Redux(obe verzie), Wolfenstein: New Order, Tomb Raider(z 2013tého), Mad Max, Zombie Army Trilogy, Alien: Isolation.. To sa nedá, je toho tam toľko, že by som to písal niekoľko dní tu. Je možnosť na Steame zobraziť hry pod 10€ a vyberaj sám, nie tu nech my si trápime mozgové bunky. :-D :-D :-D
Obrázek

"The monster never die no matter how many times you kill it. It just sheds its skin and changes form." William "B.J." Blazkowicz

LEVEL 36
LEVEL 36
FireWolf

Komentáře: 1188
Blogové články: 62
  • PCAndroid

Příspěvekod FireWolf » úterý 27. červen 2017 7:59:34

skoalud píše:No právě, že jsem nikdy jsem GTA V pod 30E neviděl. Ale tak pořád je tu naděje na Flash Sale jak píšeš. Počkám do konce června a uvidím jestli se neobjeví.

Žádná naděje na flash sale není. Tyhle typy akcí jsou už pár let pryč (snad od roku 2015). Je to kvůli zavedení refund systému, kdy by si lidé koupili nějakou hru v určité slevě, ta pak byla během flash sale ještě ve větší, tak by ji refundovali a chtěli honem peníze zpět. Takže slevy budou celé ty dva týdny zcela stejné, nic se nemění, pokud tedy chceš, můžeš to GTA koupit hned.

LEVEL 26
LEVEL 26
Rounce

Příspěvekod Rounce » úterý 27. červen 2017 10:30:00

Kto má vedieť, čo všetko už vlastníš? :-D Tak za mňa. keby som mal doporučiť, tak asi moje obľúbené pecky. Metro Redux(obe verzie), Wolfenstein: New Order, Tomb Raider(z 2013tého), Mad Max, Zombie Army Trilogy, Alien: Isolation.. To sa nedá, je toho tam toľko, že by som to písal niekoľko dní tu. Je možnosť na Steame zobraziť hry pod 10€ a vyberaj sám, nie tu nech my si trápime mozgové bunky. :-D :-D :-D

Nakonec sem neodolal a kopil teho Tomb Raidera :-D
Naposledy upravil Rounce dne středa 28. červen 2017 16:16:11, celkově upraveno 2

LEVEL 30
LEVEL 30
rronaldr

Komentáře: 247
  • PCAndroid

Příspěvekod rronaldr » středa 28. červen 2017 15:24:07

Tenhle rok jediný na co sem čekal ze daj do slevy je PUBG, bohužel sem se nedočkal a od doby DayZ sem se zařekl, že do Early Acces hry už nedám víc jak 15 euro. Myslíte, že to stojí za těch 30 euro?
Procesor: Intel i5 6600K Grafická karta: AMD R9 380 Zakl. deska: GIGABYTE Z170-D3H RAM: 16 GB DDR4 Myš:Razer Taipan Klavesnice:Roccat Isku Monitor: Iiyama Prolite E2273HDS HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 1000GB,WESTERN DIGITAL Caviar Blue 1000GB Honor 6

LEVEL 45
LEVEL 45
Playman

Komentáře: 2901
Blogové články: 42

Příspěvekod Playman » středa 28. červen 2017 16:42:13

rronaldr píše:Tenhle rok jediný na co sem čekal ze daj do slevy je PUBG, bohužel sem se nedočkal a od doby DayZ sem se zařekl, že do Early Acces hry už nedám víc jak 15 euro. Myslíte, že to stojí za těch 30 euro?

Pár lidí už má na PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS přes sto hodin nahraných a docela si to pochvalují. Pokud to máš s kým hrát tak to ber všema deseti jinak ne.

LEVEL 41
LEVEL 41
Routa

Komentáře: 986
Blogové články: 1

Příspěvekod Routa » středa 28. červen 2017 17:25:38

Já to koupil, ačkoli jsem na tenhle typ her celkem lama :D. Hrál jsem zatím sám (kamarád čeká na výplatu) a docela jsem se bavil. Hlavně je fajn, že je ve hře i squad režim, kdy tě to spáruje s partou dalších lidí a tak máš alespoň do jisté míry podobný zážitek jako lidé co to hrají s přáteli (pokud narazíš na dobrou partu). Rozhodně to ale vypadá, že aby sis to slušně zahrál, potřebuješ trochu lepší PC... na tom snad vývojáři ještě zapracují. Takže zkus, pokud to pojede blbě, refunduj.

Když to sesumíruju, tak těch peněz nelituji (ačkoli jsem kvůli koupi přesáhl svůj gamingový budget na léto :D). Podle mě má ta hra, jakožto EA titul, celkem slušný začátek, je už teď dobře hratelná a hraje ji opravdu spousta lidí. Mají slušně našlápnuto, takže jestli se něco neposere, věřím, že konkrétně tenhle EA nevykolejí v první zatáčce.

Pokud bys chtěl, mohli bychom dát pár her spolu, když budem mít někdy ku večeru čas :).
Obrázek

"If a blind man leads a blind man, both will fall into the ditch." (Matthew 15:14)

LEVEL 35
LEVEL 35
elimiNate

Komentáře: 76

Příspěvekod elimiNate » čtvrtek 29. červen 2017 9:48:07

No nevim je fakt, ze jsem PUBG nehral (ani nemam s kym), ale prijde me to porad to same, takze me by to asi po case zacalo nudit. Navic zatim ta hra dost laguje co jsem se tak dival. Trochu me to pripomina jak vychazela DayZ standalone verze.

LEVEL 12
LEVEL 12
Coolumbus

Komentáře: 59

Příspěvekod Coolumbus » čtvrtek 29. červen 2017 18:04:23

*laughs in nemajetný*
Letos abstinuju a nic si kupovat nehodlám. Vlastně tak nějak celkově uvažuju, že Steam opustím a peníze radši narvu do nějaké nové sestavy a Blizzardu, neboť se zase plánuju vrátit po letech k WoWku :-D

LEVEL 30
LEVEL 30
bounty[cz]

Komentáře: 160

Příspěvekod bounty[cz] » čtvrtek 29. červen 2017 18:11:33

Taky nemám v plánu nic kupovat, protože jsem se rozhodl šetřit a pořídit si něco, co mě bude bavit víc.

LEVEL 38
LEVEL 38
carhrozny

Komentáře: 1320

Příspěvekod carhrozny » čtvrtek 29. červen 2017 18:54:56

Coolumbus píše:*laughs in nemajetný*
Letos abstinuju a nic si kupovat nehodlám. Vlastně tak nějak celkově uvažuju, že Steam opustím a peníze radši narvu do nějaké nové sestavy a Blizzardu, neboť se zase plánuju vrátit po letech k WoWku :-D

Na wow ti stačí aj starý komp :-D

LEVEL 1
LEVEL 1
fearek

Komentáře: 0

Příspěvekod fearek » středa 5. červenec 2017 0:10:09

Ahoj, kdyby někdo chtěl, tak dokážu sehnat PUBG kolem 600 Kč. Stejně tak i většinu ostatních her ze steamu o dost levněji.

PředchozíDalší

Zpět na PC hry