Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

STEAM -všechno sem

Diskuze určená výhradně pro počítačové hry
LEVEL 50
LEVEL 50
skylines

Komentáře: 5859
Blogové články: 1
Pohlaví: Muž

Re: STEAM -všechno sem

Příspěvekod skylines » neděle 24. prosinec 2017 17:13:19

elimiNate píše:Jaky je rozdil mezi tou free modifikaci Black Mesa a tou placenou verzi na Steamu? Jestli tam neco pridali a ma to cenu kupovat.

Achievementy, MP, grafika. Retail se liší od modu asi tak jako mod od původního halfa :D No to je trochu přestřelený ale je tem velký rozdíl. Na youtube jsou třeba srovnávací videa

LEVEL 31
LEVEL 31
T-800

Komentáře: 367
Blogové články: 3
  • PCPS4Xbox 360Android

Příspěvekod T-800 » pondělí 25. prosinec 2017 14:49:58

Tak jsem si myslel, že si z letošních slev nadělím pod stromeček Nier Automata a ono velký prd. Myslíte, že je ještě šance, že se to někde ukáže ve slevě na PC nebo PS4?

LEVEL 37
LEVEL 37
stuntman

Komentáře: 1101

Příspěvekod stuntman » pondělí 25. prosinec 2017 18:54:39

T-800 píše:Tak jsem si myslel, že si z letošních slev nadělím pod stromeček Nier Automata a ono velký prd. Myslíte, že je ještě šance, že se to někde ukáže ve slevě na PC nebo PS4?

Ono Nier:Automata mala zľavu 40% koncom novembra, čo vychádzalo na 36 eur. Preto asi teraz nie je znova. Určite bude ešte, ale pochybujem, že teraz. Niekedy tak na budúci rok. Daj si ju do zoznamu priania a keď bude znova zľave, tak ti Steam pošle upozornenie. :-D
Obrázek

"The monster never die no matter how many times you kill it. It just sheds its skin and changes form." William "B.J." Blazkowicz

LEVEL 25
LEVEL 25
El_Scorpio

Komentáře: 409
Blogové články: 4
  • PCPS3PSPPSV3DSPS2

Příspěvekod El_Scorpio » úterý 26. prosinec 2017 1:37:21

Kde to žijete? Zľavy sú po celý rok a (poctivé) obchody predávajúce steam klúče majú často celý rok lepšie ceny ako Steam cez zľavy. Nier je momentálne v ponuke za 34,89 € na cdkeys.
Obrázek

LEVEL 31
LEVEL 31
T-800

Komentáře: 367
Blogové články: 3
  • PCPS4Xbox 360Android

Příspěvekod T-800 » úterý 26. prosinec 2017 12:51:53

El_Scorpio píše:Kde to žijete? Zľavy sú po celý rok a (poctivé) obchody predávajúce steam klúče majú často celý rok lepšie ceny ako Steam cez zľavy. Nier je momentálne v ponuke za 34,89 € na cdkeys.

No to mi fakt pomůže, že jsou slevy po celý rok. V průběhu roku jsem měl dost her, takže jsem neměl potřebu si Nier zatím zbytečně kupovat. cdkeys neznám. Každopádně je hezký, že je za cca 35 euro, ale je "Out of stock", takže prd.

LEVEL 25
LEVEL 25
El_Scorpio

• PCPS3PSPPSV3DSPS2

Příspěvekod El_Scorpio » úterý 26. prosinec 2017 16:02:42

Dnes v noci to ešte bola skladom. Tak počkaj, za chvíľu to naskladnia znova. Asi preto, že Steam zľavu nedal to ľudia vykúpili.
Obrázek

LEVEL 37
LEVEL 37
stuntman

Příspěvekod stuntman » pátek 29. prosinec 2017 16:09:10

Včera len tak prechádzam Steam store a Deus Ex: Mankind Divided za 7,49€ a seasson pass za 4,49€. Dobrá cena si hovorím. Komplet vychádza na nejakých 12€, ale nejak som tomu nevenoval takú pozornosť. Ale ešte tam bol Deus Ex Collection. Samozrejme všetky predchádzajúce hry vlastním, chýbal mi len ten posledný. Mňa zarazila tá cena toho balíčka, Deus Ex: Mankind Divided+Seasson pass za 8,38€. Namiesto 12 ma to vyšlo na niečo cez 8 eur, no nezober to. :-D
Obrázek

"The monster never die no matter how many times you kill it. It just sheds its skin and changes form." William "B.J." Blazkowicz

LEVEL 40
LEVEL 40
carhrozny

Komentáře: 1508

Příspěvekod carhrozny » pátek 29. prosinec 2017 16:47:29

stuntman píše:Včera len tak prechádzam Steam store a Deus Ex: Mankind Divided za 7,49€ a seasson pass za 4,49€. Dobrá cena si hovorím. Komplet vychádza na nejakých 12€, ale nejak som tomu nevenoval takú pozornosť. Ale ešte tam bol Deus Ex Collection. Samozrejme všetky predchádzajúce hry vlastním, chýbal mi len ten posledný. Mňa zarazila tá cena toho balíčka, Deus Ex: Mankind Divided+Seasson pass za 8,38€. Namiesto 12 ma to vyšlo na niečo cez 8 eur, no nezober to. :-D

U mňa je tá cena toho balíčka 9,08 eura.Ale oplatí sa,čeština už vyšla tak aspoň vyskúšam lebo bez nej ma to nebavilo vôbec hrať.

LEVEL 50
LEVEL 50
skylines

Komentáře: 5859
Blogové články: 1

Příspěvekod skylines » pátek 29. prosinec 2017 19:44:52

Deus MD je dobrá hra. Jen jsem jí nebral moc vážně protože mi přišlo že už jsem jí hrál. Je to moc podobné human revolution. Což je dobře ale paradoxně i na škodu :D Každopádně za tuhle cenu dvou svačin to berte a neváhejte. :D

LEVEL 37
LEVEL 37
stuntman

Příspěvekod stuntman » pondělí 1. leden 2018 12:21:16

skylines píše:Deus MD je dobrá hra. Jen jsem jí nebral moc vážně protože mi přišlo že už jsem jí hrál. Je to moc podobné human revolution. Což je dobře ale paradoxně i na škodu :D Každopádně za tuhle cenu dvou svačin to berte a neváhejte. :D

Nezaváhal som. :-D
carhrozny píše:U mňa je tá cena toho balíčka 9,08 eura.Ale oplatí sa,čeština už vyšla tak aspoň vyskúšam lebo bez nej ma to nebavilo vôbec hrať.

Asi si nevlastnil niektorý zo starších kúskov z toho balíčka, preto si mal vyššiu cenu.
Obrázek

LEVEL 32
LEVEL 32
myscho

Komentáře: 901

Příspěvekod myscho » středa 3. leden 2018 16:52:38

Ake weby odporúčate na nákup klučov ?? Okrem G2A, Kinguin

Vdaka

LEVEL 30
LEVEL 30
bounty[cz]

Komentáře: 162

Příspěvekod bounty[cz] » středa 3. leden 2018 18:09:06

Steam.

Ne, vážně:
Spoiler: Přečíst
Steam

LEVEL 48
LEVEL 48
Honzas4400

Komentáře: 2024
Blogové články: 13

Příspěvekod Honzas4400 » středa 3. leden 2018 18:27:56

Nebo cokoliv jinýho, co je prostě legit. Pokud chceš hry co nejlevnějc, tak spíš doporučuju sledovat isthereanydeal.com, web, co hlídá normální internetový obchody, jejich slevy, akce, kupóny a bundly a vždycky ti u každý hry ukáže, kde to je zrovna nejlevnějc a jak nejlevnější to kdy bylo. Dá se s tim dobře a rychle pracovat.
"I've seen Man of Steel die and Dark Knight's fall." ~ Rip Hunter

LEVEL 32
LEVEL 32
myscho

Příspěvekod myscho » středa 3. leden 2018 18:34:44

Steam je už dávno za zenitom čo sa týka zliav, preto hladam iné alternatívy

LEVEL 37
LEVEL 37
stuntman

Příspěvekod stuntman » středa 3. leden 2018 20:55:22

myscho píše:Steam je už dávno za zenitom čo sa týka zliav, preto hladam iné alternatívy

Neviem, ale zľavy boli dosť veľké. Neviem, čo ľudia očakávajú, že to dostanú za symbolický cent či čo? :-D Plus za celý rok je snáď stovka bundlov, pri ktorých človek ušetrí.
Ale keď sú ceny pre teba premrštené, tak poradím. :awesome: :-D
Spoiler: Přečíst
Prestaň hrať, ušetríš. :win:
Obrázek

LEVEL 25
LEVEL 25
El_Scorpio

• PCPS3PSPPSV3DSPS2

Příspěvekod El_Scorpio » středa 3. leden 2018 22:07:46

Asi pred rokom som si kúpil na Steame českú 2D kyberpankovú hru Dex. Bolo tu o nej aj niekoľko článkov na Zingu, vrátane toho, že dostane amatérsky dabing. Ten je inak fakt strašný, chápem že to robili ľudia zadarmo, ale... Všetci rozprávajú spomalene, akoby hráč bol dement a nestíhal počúvať prirodzené tempo reči. A absolútne žiadne emócie, nie je tam hnev, ani panika. Stále hovoria jedným tónom...

Ale iné som chcel. Hrám na Win10 a Radeon karte (aktuálne ovládače) a po pár minútach mi strašne stmavne hra. Menu aj okná s rozhovormi sú ok, ale samotná hra stmavne asi 5x. Ak hru reštartujem ide ok, ale po chvíly znova. Chcem sa opýtať aj tu, keďže je to česká hra, či sa to niekomu stalo?
Obrázek

LEVEL 23
LEVEL 23
dubov

Komentáře: 10
  • PCiPhoneAndroid

Příspěvekod dubov » čtvrtek 4. leden 2018 7:19:35

myscho píše:Ake weby odporúčate na nákup klučov ?? Okrem G2A, Kinguin

Vdaka

http://www.instant-gaming.com, nakoupil jsem tam několik her (i GTA 5 na Social Hub) a vše v pohodě.

LEVEL 41
LEVEL 41
largo

Komentáře: 1343
  • PCXbox 360

Příspěvekod largo » čtvrtek 4. leden 2018 19:16:19

neví prosím někdo kdy končí slevy na steamu? děkuji.

LEVEL 28
LEVEL 28
Rounce

Komentáře: 296

Příspěvekod Rounce » čtvrtek 4. leden 2018 19:19:07

Dneska už skončily

LEVEL 32
LEVEL 32
myscho

Příspěvekod myscho » čtvrtek 4. leden 2018 20:15:47

Dnes o 19:00 skoncili

LEVEL 28
LEVEL 28
Rounce

Komentáře: 296

Příspěvekod Rounce » pátek 5. leden 2018 19:54:33

Zdá se mě to nebo dycky když sou slevy na steamu zmizí z obchodu Grand Theft Auto Collection a zbydou jenom dva balíčky kde je GTA IV+DLC a v druhým III,VC,SA

LEVEL 25
LEVEL 25
El_Scorpio

• PCPS3PSPPSV3DSPS2

Příspěvekod El_Scorpio » pondělí 8. leden 2018 8:51:39

To neviem, ale GTA Vice City verzia zo Steamu funguje na Windows 10 úplne bez problémov? Nejako to vývojári majú nakázané, udržovať hry hrateľné na nových systémoch, keď sa tam predávajú?
Obrázek

LEVEL 47
LEVEL 47
Corvus

Komentáře: 3296
Blogové články: 9

Příspěvekod Corvus » úterý 9. leden 2018 10:44:14

Nevíte někdo zda existuje čeština do steam verze Vampire: Masquerade Redemption? Pokud ano, díky za případný link.
S pozdravem a přáním múzy kus!

Corvus

Mrkni na mé makrofotografie.
Můj fcb profil.

LEVEL 11
LEVEL 11
Theogreel

Komentáře: 57
Blogové články: 2
  • PCPS4

Příspěvekod Theogreel » úterý 9. leden 2018 22:58:57

Nevíte, jestli jde zjistit, kolik která hra získala hlasů ve Steam Awards?
Obrázek

LEVEL 25
LEVEL 25
El_Scorpio

• PCPS3PSPPSV3DSPS2

Příspěvekod El_Scorpio » středa 10. leden 2018 9:01:52

Jedine, že by si troška pomučil Gejbena aby také info pustil (nedaj mu napríklad pol dňa jesť, alebo mu pokresli spálňu 3jkami). Verejne známe to nie je.
Obrázek

PředchozíDalší

Zpět na PC hry