Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

Pomoc s výběrem nového PC

Diskuze o počítačovém hardwaru, konzolích a softwaru, který vaše herní zařízení pohánějí
LEVEL 48
LEVEL 48
Bonny

Komentáře: 3032
Pohlaví: Muž

Re: Pomoc s výběrem nového PC

Příspěvekod Bonny » čtvrtek 18. květen 2017 17:19:36

Tak snad ten "pouzity" PC, ktery ani nemuzes rozdelat kvuli cisteni od prachu (jinak poskodis pecet a prijdes o zaruku) vydrzi. Slusny PC vyvazen slabsimy komponenty: low-end zdroj, CPU by mohlo byt lepsi, ale bohuzel nekteri cesi se divaji spis po cene, nez aby dali na doporuceni. Btw na nicem jsi neusetrila. A pak nekomu pomahej, kdyz je to ve finale na ho*** :D. Poroucim se.
My PC:CPU Intel Core i7-7820X/GPU MSI GTX1080Ti Lightning Z/RAM 4x8GB DDR4/LCD 23,6"/24"-BenQ 144MHz/ Samsung 850 EVO 250GB/HDD 500GB+2TB+2TB/Zdroj: Seasonic 1050 Gold/MB MSI X299 Gaming M7 ACK/Case NZXT H440, Chazeni X62 Kraken

LEVEL 33
LEVEL 33
Mythix

Komentáře: 719
Blogové články: 83
Pohlaví: Žena
  • PCPS4Android

Příspěvekod Mythix » čtvrtek 18. květen 2017 18:41:12

Vážně nechápu, proč low end zdroj, pro tu grafiku ideální :) Nechci si na tom smažit párky a promiň že jsem nešla do AMDčka, hold jsem příznivec Nvidie, je mi jedno prostě jakou to má grafiku a že AMDčkaři hejtuou Nvidiu a Nvidiaci zase hejtují AMDčko, je mi to prostě jedno já věděla, jaký mám rozpočet a navíc než na 1060ku 6GB jsme fakt neměla, to co mi tady lidi skládali nebo se snažili doporučit, přeskakovalo velmi můj rozpočet. Tak se omlouvám, že jsem ti neudělala radost, ale já ten PC budu používat ne ty :) A jsem naprosto nadšená a to byl účel ne?
Obrázek

LEVEL 48
LEVEL 48
Bonny

Příspěvekod Bonny » čtvrtek 18. květen 2017 19:14:16

S Grafikama souhlasim, ale procesor bych v teto sestave pouzil amd 1600. Bohuzel zrovna tento intel je jeste slabsi, nez muj 3 roky starej. Zdroj sice stacit bude, ale doporucoval jsem kvalitni kousek s vyssi ucinnosti. Tento zdroj je low-end, protoze se nenspis jedna o OEM (cina se stitkem Znacky, co si tuto levnou cinu objednala) a bude to 80+ bronze ucinnost. Ja jen kroutim hlavou nad tim, jak si chces nechat poradit ohledne pocitace. Lepsi PC by jsi mela za mensi/stejny peniz. To vse by se dalo jeste upravit, ale to co ti nikdo nedoporucoval bylo si koupit uz slozenej PC. Ale ocividne mas lepsi kontakty nez ja, co ma znamosti a vim co do techo sestav HAL3000, LYNX a podobny nesmysly davaj. Proto rikam, uzij si onen bazarovy PC. Vim, ze uz nikomu nebudu nic doporucovat, kdyz na to nikdo neda. A ze by tam nebyl OS je jedno. Dneska se da k origo OS dostat dost jednoduse a levne. Nic, letim. Tenhle topic je pro me pase :)
My PC:CPU Intel Core i7-7820X/GPU MSI GTX1080Ti Lightning Z/RAM 4x8GB DDR4/LCD 23,6"/24"-BenQ 144MHz/ Samsung 850 EVO 250GB/HDD 500GB+2TB+2TB/Zdroj: Seasonic 1050 Gold/MB MSI X299 Gaming M7 ACK/Case NZXT H440, Chazeni X62 Kraken

LEVEL 33
LEVEL 33
Mythix

• PCPS4Android

Příspěvekod Mythix » čtvrtek 18. květen 2017 19:37:15

lol :D Jasně ted jdu hodit ten PC z okna, když je lepší než ten PC co máš v popisku :D :D :D
Obrázek

LEVEL 28
LEVEL 28
mirec

Komentáře: 76

Příspěvekod mirec » čtvrtek 18. květen 2017 20:01:44

:D vyhodit z okna ho mozes :D je to prosto sunt pre ludi, co nevedia o PC Ani prd.. nebudem sa rozpisovat, lebo aj tak budes argumentovat, ze cerveny je najrychlejsi... A dostalo ma, ze je najvykonnejsi :D a ze tebe vyhovuje a tesis sa z neho :D Mala si si radsej kupit hrnce a nie PC :dance:
Edit: ten PC v popisku je viac ako rok stary mam pocit.. a aj tak by vyklepal tu peckovu i5 :D

LEVEL 33
LEVEL 33
Mythix

• PCPS4Android

Příspěvekod Mythix » čtvrtek 18. květen 2017 20:53:12

Jistě že je to šunt který dá pro mě tu nejdůležítější hru což je Forza Horizon 3 na ultra detaily no :) To dokáže jen bazarový šunt víš co :)
Obrázek

LEVEL 28
LEVEL 28
mirec

Příspěvekod mirec » čtvrtek 18. květen 2017 23:02:06

ty si asi vazne nemtudom .. ked ti to staci, tak to je ok, ale za danu cenu si mohla mat pc, ktore by ti vydrzalo a hlavne dalo by sa v buducnosti za babku upgradnut.. nemusela by si menit cpu, gpu a zdroj ale dajme tomu len gpu a proti bazaru nic nemam ... mam odtial 144 hz benq za 2/3 200€ cenu a mal 2 mesiace .... Klavesnicu K63 len odbalenu za 50€ ..

LEVEL 33
LEVEL 33
Mythix

• PCPS4Android

Příspěvekod Mythix » čtvrtek 18. květen 2017 23:31:29

a ty si zase idiot, mě je úplně jedno co jsem mohla mít, mám to co mám a tím, že mě někdo bude urážet a honit si ego jaký je děsný chytrák a urážet můj výběr, když hry, které jsem chtěla dám na ultra je stejný jako kdy urážím já tebe, že jsi idiot, nazdar!
Obrázek

LEVEL 28
LEVEL 28
mirec

Příspěvekod mirec » pátek 19. květen 2017 7:23:10

Ja si vobec nehonim ego :D a UZ vobec neurazam :D ja som to Len napisal, ze si sa skaredo nechala oklamat a mohla si mat slusny zaklad PC na 4- 5 rokov.. miesto toho si ale investovala do skaredej zostavy, ktorej zaklad je tak na rok.. potom mozes menit cpu, zdroj, GPU a pravdepodobne aj dosku
Edit: AHOJ!!!!

LEVEL 41
LEVEL 41
Routa

Komentáře: 993
Blogové články: 1

Příspěvekod Routa » neděle 21. květen 2017 1:54:17

Is this a real life? Prosímtě, Mythix, příště nechtěj po lidech poradit, zbytečně budeš nasraná :-D.
Obrázek

"If a blind man leads a blind man, both will fall into the ditch." (Matthew 15:14)

LEVEL 39
LEVEL 39
Rivers25

Komentáře: 1439

Příspěvekod Rivers25 » sobota 10. červen 2017 15:13:32

Tak jsem si pročetl tuhle diskuzi a nějak mi unikl důvod, proč chtěla dotyčná osoba poradit s výběrem PC sestavy, když si stejně vybrala tu nejhorší možnou volbu. Jediný rozumný vysvětlení bude, že jenom chtěla všechny okolo pořádně naštvat a svoje peníze vyhodit oknem. :-D To slabý 4 jádro od Intelu a ještě k tomu pro starou patici je vrchol. Takhle bude muset časem vyměnit celou základní desku i s cpu při upgradu . U Ryzenu od AMD by to nebyl problém, když tady am4 bude ještě dlouho a navíc za podobnou cenu mohla mít výkonnější 6 jádro.

LEVEL 48
LEVEL 48
Bonny

Příspěvekod Bonny » sobota 10. červen 2017 16:03:57

Rivers25 píše:Tak jsem si pročetl tuhle diskuzi a nějak mi unikl důvod, proč chtěla dotyčná osoba poradit s výběrem PC sestavy, když si stejně vybrala tu nejhorší možnou volbu. Jediný rozumný vysvětlení bude, že jenom chtěla všechny okolo pořádně naštvat a svoje peníze vyhodit oknem. :-D To slabý 4 jádro od Intelu a ještě k tomu pro starou patici je vrchol. Takhle bude muset časem vyměnit celou základní desku i s cpu při upgradu . U Ryzenu od AMD by to nebyl problém, když tady am4 bude ještě dlouho a navíc za podobnou cenu mohla mít výkonnější 6 jádro.

Neřeš to prosím :D já už byl vytočenej jednou, nechci zas :D

LEVEL 46
LEVEL 46
Playman

Komentáře: 2936
Blogové články: 44

Příspěvekod Playman » sobota 10. červen 2017 16:19:56

Mohlo to dopadnout i hůř, hlavně že má Anett alespoň nějákej stroj :-D :awesome:

Předchozí

Zpět na Naše PC a konzole