Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

Jules Verne

Nejen internet je zdrojem informací
LEVEL 16
LEVEL 16
Jamajčan

Komentáře: 151
Pohlaví: Muž
  • PCAndroid

Jules Verne

Příspěvekod Jamajčan » pátek 14. červenec 2017 8:40:58

Ahojky,

zakládám fanklub čtenářů verneovek, kteří mají rádi dílo jednoho z největších - s prominutím - autora předpotopních scifi knih. Co takhle na srpen si přečíst 20 000 mil pod mořem a pak si zde o této knížce popovídat???

LEVEL 24
LEVEL 24
El_Scorpio

Komentáře: 360
Blogové články: 3
  • PCPS3PSPPSV3DSPS2

Re: Jules Verne

Příspěvekod El_Scorpio » úterý 18. červenec 2017 9:59:03

O, tak to si ma mozes pridat. Mam doma iba par Verneoviek, ale absolutne som prepadol rozhlasovym hram na motivy jeho knih. Je ich kopa aj na YouTube a najlepsie su tie, kde sa cestuje lodou do neznamych krajin. Komu sa nechce citat, tuto verziu mam rad (je ich viac).

Obrázek

LEVEL 16
LEVEL 16
Jamajčan

Komentáře: 151
  • PCAndroid

Příspěvekod Jamajčan » úterý 18. červenec 2017 14:06:08

El_Scorpio píše:O, tak to si ma mozes pridat. Mam doma iba par Verneoviek, ale absolutne som prepadol rozhlasovym hram na motivy jeho knih. Je ich kopa aj na YouTube a najlepsie su tie, kde sa cestuje lodou do neznamych krajin. Komu sa nechce citat, tuto verziu mam rad (je ich viac).

[ Video ]

Co takhle se rozepsat jaké knihy jsi přečetl/přeposlouchal??? A kterou považuješ za nejlepší? Btw, já mám doma na audiokazetě ještě dramatizaci Ocelového města.

LEVEL 24
LEVEL 24
El_Scorpio

Komentáře: 360
Blogové články: 3
  • PCPS3PSPPSV3DSPS2

Příspěvekod El_Scorpio » středa 19. červenec 2017 9:48:12

Vsetky, ktore su dostupne na internete. Najlepsie su tie, v ktorych dobrodruhovia cestuju lodou. Jedna kniha je precitana cela, Ladova Sfinga. Trocha pomalsi zaciatok, ale potom sa to rozbehlo. Doma mam dve knihy, ale este som ich necital. Putovanie Amazonkou a druhu by som musel pozriet. Cital som ako pubertiak, ale posledne roky uz knihu do ruk pred spanim beriem malo. Skor handheld :)
Obrázek

LEVEL 37
LEVEL 37
Groo

Komentáře: 1259
  • PCPS2Android

Příspěvekod Groo » středa 19. červenec 2017 21:02:23

Jamajčan píše:Co takhle se rozepsat jaké knihy jsi přečetl/přeposlouchal??? A kterou považuješ za nejlepší?

Minimálně jednou ročně už od dětství čtu Tajuplný ostrov(na to kolik mi je, bych ji už měl znát skoro nazpaměť ;-) ). Podle mne nejlepší Verneovka, hned za ní 20 000 mil pod mořem a třetí Cesta do středu Země. Ty točím tak po dvou letech. :-D

P.S: Jen moc nemusím tu "americkou" podobu Nautila, z YT co dal El_Scorpio, já raději ten klasický "doutník" z původních rytin.

Zpět na Knihy, časopisy a komiksy