Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

Náhodné myšlenky a události dne

Diskuze o všem, co se jinam nehodí
LEVEL 46
LEVEL 46
Playman

Komentáře: 2914
Blogové články: 43
Pohlaví: Muž

Re: Náhodné myšlenky a události dne

Příspěvekod Playman » pondělí 25. září 2017 2:17:36

stuntman píše:Siege a vzorový príklad?? Však to má 2 seasson passy dokonca. :-D :-D :-D
A Rise of the Tomb Raider sa predáva už iba 20 Year Celebration a to je komplet hra vrátane seasson passu, ktorú v zľave máš za necelých 20€. Základná cena teraz je 50€ a za tú cenu už so všetkým to za to stojí, si myslím. Tak sa nenechaj niekým oj*bať iba so základnou hrou. :lala: :-D

Siege ale má všechen obsah nových map a prostředí zcela zdarma, dokonce i nové operátory lze zakoupit pomocí herní měny pouhým hraním. Ty Seasson Passy u Siege jsou dělány tak, že máte určitou časovou exklusivitu na nové operátory ale i ty se časem zpřístupní i běžným hráčům bez nutnosti tyto Seasson Passy vlastnit. Siege má nejlepší politiku v tomto, kéž by tohle přejaly i další ubisoftí hry... :peace: :thumbup:

LEVEL 27
LEVEL 27
Rounce

Komentáře: 263

Příspěvekod Rounce » pátek 29. září 2017 14:40:59

Chtěl bych se zeptat těch na hraní project cars 2 používají gamepad. Mám už celkem starší gamepad a zajímá mě jestli se dá nastavit jak plyn tak brzdění na jeden kloubouček ? U WRC 7 mě to tak nefunguje bud plyn nebo brzda.
Edit: Tak už sem si to zjistil sám a funguje

LEVEL 27
LEVEL 27
Rounce

Komentáře: 263

Příspěvekod Rounce » středa 11. říjen 2017 20:07:25

Když si tu tolik lidí koupilo PC2 napadlo mě že by sme mohli zajezdit pár závodů pro pobavení

LEVEL 35
LEVEL 35
elimiNate

Komentáře: 77

Příspěvekod elimiNate » čtvrtek 12. říjen 2017 10:05:21

Pro ty co maji PC2 jaky je rozdil mezi Assetto Corsa a PC2?

LEVEL 30
LEVEL 30
T-800

Komentáře: 360
Blogové články: 3
Pohlaví: Muž
  • PCPS4Xbox 360Android

Příspěvekod T-800 » čtvrtek 12. říjen 2017 21:38:52

elimiNate píše:Pro ty co maji PC2 jaky je rozdil mezi Assetto Corsa a PC2?

PC2 je hra, která se snaží o nějakou reálnost. Assetto Corsa se pohybuje spíše někde na hranici hry a simulačního softwaru. Je to často o tom, že si vezmeš nějaký konkrétní vůz a celý si ho tzv. "vychutnáš". Znám lidi, co skoro vůbec nejezdí závody a fakt jen pro radost si užívají jizní vlastnosti různých vozů. Assetto Corsa je hlavně o tom, že máš nějaký kvalitní volant, na ničem jiném to ani nemá smysl hrát. Project Cars 2 je na druhou stranu čistě hra, kde budeš jezdit především kariéru apod. Užiješ si to jak na volantu, tak i na samotném gamepadu.

Předchozí

Zpět na Volné téma