Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

Vaše YT

Diskuze o všem, co se jinam nehodí
LEVEL 29
LEVEL 29
Wolf5cz

Komentáře: 11
Pohlaví: Muž

Re: Vaše YT

Příspěvekod Wolf5cz » středa 15. červen 2016 13:39:50

Taky to tu využiju k menší propagaci svého kanálu :)
Točím převážně akční hry. Občas i nějaké ty starší jako třeba první Quake.
Ted' mám aktivní serie: Doom, WoW, Mc, Overwatch.
https://www.youtube.com/c/Wolf5cz

LEVEL 20
LEVEL 20
Gejms

Komentáře: 27
  • PCAndroid

Příspěvekod Gejms » neděle 19. červen 2016 1:15:14

ElementGamer píše:
Gejms píše:Asi mikrofon, no zkusim poštelovat zda to půjde :-D ale jo bojim když není trochu ta propagace tak jak se k tomu lidi dostanou že :-D

Tak je to hlavě o zábavě. :D Ale přeju ti to.

zkus ted poslední video zda je to lepší :-D

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Komentáře: 5357
Blogové články: 2

Příspěvekod ElementGamer » neděle 19. červen 2016 9:33:53

Gejms píše:
ElementGamer píše:
Gejms píše:Asi mikrofon, no zkusim poštelovat zda to půjde :-D ale jo bojim když není trochu ta propagace tak jak se k tomu lidi dostanou že :-D

Tak je to hlavě o zábavě. :D Ale přeju ti to.

zkus ted poslední video zda je to lepší :-D

Jj, teď se mi to zdá dobré. :)
Obrázek

LEVEL 20
LEVEL 20
Gejms

• PCAndroid

Příspěvekod Gejms » neděle 19. červen 2016 12:58:14

Měl jsem zvýšenou citlivost tak to bylo tím :-D

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Příspěvekod ElementGamer » neděle 19. červen 2016 13:08:08

Gejms píše:Měl jsem zvýšenou citlivost tak to bylo tím :-D

Jojo. :D No, hodně štěstí do budoucna. :)
Obrázek

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

STREAM

Příspěvekod ElementGamer » pondělí 20. červen 2016 18:15:37

Zdravím všechny nadšence streamování!

Rozhodl jsem se, že to taky zkusím, už delší dobu nad tím přemýšlím a rád bych divákům nabídl něco nového, neokoukaného a originálního. :) Budeme hrát hry na přání, klidně spolu a případně prozkoumáme i menší hry, indie tituly a sem tam i nejnovější pecky spolu s MMO(RPG). ;-) Netvrdím, že sem tam nedám pár her v CS: GO nebo grind ve WoW, ale nerad bych dělal něco, co točí každý druhý a téměř všichni začínající streameři. Dnes ve 22:00 se uskuteční první pokus, vše je již připravené a můžeme dát pohodový pokec u zvolené hry a třeba i probrat letošní E3. Zatím pojedu bez webkamery, ale pokud by publikum rádo, nebude problém ji zapnout. Kvalitu bych rád postupem času zlepšoval a vím, že začátky rozhodně nejsou lehké, ale přeji vám příjemnou zábavu a pokud se najde dost lidí, připravím si na příště program a streamovací plán.

Sledujte: https://www.twitch.tv/selafir a doufám, že si spolu užijeme super večer. Na příště bych si třeba pozval i nějaké hosty nebo se spojil přímo s některými z vás, ale ani nečekám, že to bude mít nějaký úspěch. :D Díky za vyslechnutí a těším se na vás! :thumbup: Hraní zdar, Zingu též a věřte, že bude o co stát.
Obrázek

LEVEL 14
LEVEL 14
Luke90

Komentáře: 1
  • PCXbox 360

Příspěvekod Luke90 » čtvrtek 23. červen 2016 22:25:23

Čau, rád bych zde trošku propagoval svůj kanál :)

Nečekejte nic akčního je to spíš na pohodu moje kecání a k tomu hraní, každopádně si myslím, že by to někoho oslovit mohlo... Momentálně se jedná zatím o WoWko, kde jsem se pustil, myslím do nelehké challenge a to vyexpit postavu na videích plus streamech :) a jak se mi zatím daří můžete posoudit sámi...

YT: https://www.youtube.com/channel/UChETNCL1KGwo8e_xloFNn6Q

Co se týče streamu tak tam jsem zatím expil jen mého Druida :)

Twitch: https://www.twitch.tv/journey4

PS: Nemám ambice se stát hvězdou YT, spíš vytvořit nějakou komunitu lidí kolem mého kanálu, případně streamu a společně komunikovat a bavit se...

Díky za Váš čas :)

LEVEL 48
LEVEL 48
Bonny

Komentáře: 2996

Příspěvekod Bonny » pondělí 27. červen 2016 3:57:15

Tak jsem zkusil demo DOOMa. Takova masakr odreagovacka svuj ucel splnila :)
My PC:CPU Intel Core i7-7820X/GPU MSI GTX1080Ti Lightning Z/RAM 4x8GB DDR4/LCD 23,6"/24"-BenQ 144MHz/ Samsung 850 EVO 250GB/HDD 500GB+2TB+2TB/Zdroj: Seasonic 1050 Gold/MB MSI X299 Gaming M7 ACK/Case NZXT H440, Chazeni X62 Kraken

LEVEL 48
LEVEL 48
RockMax

Komentáře: 1350
Blogové články: 22

Příspěvekod RockMax » čtvrtek 30. červen 2016 14:08:32

Bonny píše:Tak jsem zkusil demo DOOMa. Takova masakr odreagovacka svuj ucel splnila :)
[ Video ]

Chtělo by to ještě o jednu misi navíc, zrovna jsem se rozehrál a hra skončila :D
I'm a MAXIMUM SERGEANT OF THE MASTER SERGEANTS MOST IMPORTANT PERSON OF EXTREME SERGEANTS TO THE MAX
Youtube https://www.youtube.com/user/cervenytrpaslik02
MODDB http://www.moddb.com/members/rockmax
MixCloud http://www.mixcloud.com/LiborJary/

LEVEL 48
LEVEL 48
Bonny

Příspěvekod Bonny » pátek 1. červenec 2016 0:28:59

RockMax píše:
Bonny píše:Tak jsem zkusil demo DOOMa. Takova masakr odreagovacka svuj ucel splnila :)
[ Video ]

Chtělo by to ještě o jednu misi navíc, zrovna jsem se rozehrál a hra skončila :D

Pravda, demo bylo příliš krátký :D Ale hra vypadá moc pěkně. To se jim povedlo a takový typická hratelnost. Mám z ní pozitivní pocity.
My PC:CPU Intel Core i7-7820X/GPU MSI GTX1080Ti Lightning Z/RAM 4x8GB DDR4/LCD 23,6"/24"-BenQ 144MHz/ Samsung 850 EVO 250GB/HDD 500GB+2TB+2TB/Zdroj: Seasonic 1050 Gold/MB MSI X299 Gaming M7 ACK/Case NZXT H440, Chazeni X62 Kraken

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Příspěvekod ElementGamer » pátek 1. červenec 2016 9:39:13

Doporučuju do toho jít, MP není nic moc, ale SP si užijete. :)
Obrázek

LEVEL 20
LEVEL 20
Gejms

• PCAndroid

Příspěvekod Gejms » středa 6. červenec 2016 13:11:05

ElementGamer píše:Doporučuju do toho jít, MP není nic moc, ale SP si užijete. :)

celkem pecka ten doom, budou-li prachy a sleva tak beru :-D Zatím si musím vystačit s tím co jsem koupil :-D

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Příspěvekod ElementGamer » středa 6. červenec 2016 13:17:29

Gejms píše:
ElementGamer píše:Doporučuju do toho jít, MP není nic moc, ale SP si užijete. :)

celkem pecka ten doom, budou-li prachy a sleva tak beru :-D Zatím si musím vystačit s tím co jsem koupil :-D

Jj, stojí to za to.
Obrázek

LEVEL 48
LEVEL 48
Bonny

Příspěvekod Bonny » pondělí 18. červenec 2016 20:36:48

Není to přímo na Youtube (díky hudbě a autorským právům), ale chtěl jsem to tam dát, tak to dám aspoň sem. Testoval jsem nastavení OBS Studio :)
GTA V Stunt Race (první závod byl smolný, ale to jen první) :)
https://www.twitch.tv/bonnysns/v/78713643

LEVEL 27
LEVEL 27
Rounce

Komentáře: 271

Příspěvekod Rounce » středa 20. červenec 2016 13:47:02

Myslíte že má cenu rozjíždět kanál bez fb a takovéch blbostí kde by byly videa převážně co by mě v dobu zrovna bavilo s trochu té moravské mluvy ? :-D

LEVEL 41
LEVEL 41
Routa

Komentáře: 993
Blogové články: 1

Příspěvekod Routa » středa 20. červenec 2016 13:57:20

To se asi zeptej hlavně sám sebe :). Chci tím říct, že v tomto bodě ti k tomu nikdo jiný nic rozumného neřekne... ačkoliv je to možná trochu paradoxní, připadá mi, že většina dnes populárních LPerů hrála právě to, co ji zrovna bavilo a přidala k tomu svou osobnost, přičemž ani nezamýšlela úspěch.
Obrázek

"If a blind man leads a blind man, both will fall into the ditch." (Matthew 15:14)

LEVEL 48
LEVEL 48
Maestrodk

Komentáře: 3568
Pohlaví: Žena
  • PC

Příspěvekod Maestrodk » středa 20. červenec 2016 17:01:00

Na to se nikoho neptej, to musíš vědět sám. Jestli se ti chce točit, prostě něco toč. Nezačínej s vidinou velké slávy, ale dělej to pro zábavu, protože to baví tebe. Jestli to bude stát za to, to je na tobě. Jestli ti nebude vadit, že se na to bude dívat třeba jen 5 lidí. Nebo možná si nachytáš více lidí a rozjedeš to ve velkém. Kdo ví? Já bych to ale neřešil a prostě bych zapnul tu bramboru, do které mluvíš, a hrál.

LEVEL 27
LEVEL 27
Rounce

Příspěvekod Rounce » středa 20. červenec 2016 18:26:55

To si řikam od začátka že to bude čistě pro zábavu skrz volne čas

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Příspěvekod ElementGamer » středa 20. červenec 2016 18:56:03

Jo, hlavně to nedělej kvůli slávě, to se nevyplatí. Dělej to pro zábavu a lidi přijdou. :)
Obrázek

LEVEL 48
LEVEL 48
Maestrodk

• PC

Příspěvekod Maestrodk » středa 20. červenec 2016 19:20:13

V reakci na to tu můžu dát tohle nedávné video:

Myšlenka, že by ses neměl srovnávat s ostatními, ale jenom sám se sebou. Když budeš začínat kanál a budeš se například srovnávat s těmi největšími youtubery, moc dobře to nedopadne. Prostě se o nic nestarej, začni sám a sám podle sebe se zlepšuj. Pak se podíváš na svoji minulost a zjistíš, jak dobře si vedeš, v čem se potřebuješ v natáčení zlepšit.
I když ty chceš točit jen občas pro zábavu a asi nechceš rozjíždět nějaký velký byznys. :D No je to jednoduché. YouTube je zadarmo, takže když chceš natočit video, prostě ho natoč. Za zkoušku nic nedáš.

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Příspěvekod ElementGamer » středa 20. červenec 2016 19:36:41

Souhlas, spousta lidí to ale dělá pro prachy, takže používají i nepříliš poctivé praktiky.
Obrázek

LEVEL 48
LEVEL 48
Maestrodk

• PC

Příspěvekod Maestrodk » středa 20. červenec 2016 19:48:26

ElementGamer píše:Souhlas, spousta lidí to ale dělá pro prachy, takže používají i nepříliš poctivé praktiky.

Hele, já jednou přemýšlel nad tím, že bych točil nějaká videa, abych si přivydělal. Přemýšlel jsem o zeleném pozadí, kvalitní kameře, mikrofonu a nějaké dobré osobnosti. Neustále jsem se srovnával s ostatními. A víš co? Nikdy jsem ani nezačal, protože ještě než jsem začal, byl jsem smutný z toho, jak nikdy tolik odběratelů nezískám a nikdy nebudu tak dobrý. :D Takže asi tak. Říkají to všichni. Začít pro zábavu a třeba se to přerodí v něco víc. Když už to myslím nějak vážněji, dát si nějaký vlastní menší cíl. Třeba ze začátku získat 10 odběratelů, potom 50, 100, atd.
Mně více zajímá streamování, protože je to takové osobnější a bylo by fajn mít nějakou stálou partu lidí, která by pravidelně sledovala. Pro mě je ale problém, že nejsem zvyklý mluvit před počítačem, ať už sám, nebo když s někým volám. Je to pro mě prostě divné a nikdy jsem to nedělal. Proto ani nikdy nic takového začít nemůžu. I když se s nikým nesrovnávám, zkrátka na to asi nemám. Ale bylo by fajn se nějak zlepšit. Aspoň to.

LEVEL 20
LEVEL 20
Gejms

• PCAndroid

Příspěvekod Gejms » středa 20. červenec 2016 20:01:31

Maestrodk píše:
ElementGamer píše:Souhlas, spousta lidí to ale dělá pro prachy, takže používají i nepříliš poctivé praktiky.

Hele, já jednou přemýšlel nad tím, že bych točil nějaká videa, abych si přivydělal. Přemýšlel jsem o zeleném pozadí, kvalitní kameře, mikrofonu a nějaké dobré osobnosti. Neustále jsem se srovnával s ostatními. A víš co? Nikdy jsem ani nezačal, protože ještě než jsem začal, byl jsem smutný z toho, jak nikdy tolik odběratelů nezískám a nikdy nebudu tak dobrý. :D Takže asi tak. Říkají to všichni. Začít pro zábavu a třeba se to přerodí v něco víc. Když už to myslím nějak vážněji, dát si nějaký vlastní menší cíl. Třeba ze začátku získat 10 odběratelů, potom 50, 100, atd.
Mně více zajímá streamování, protože je to takové osobnější a bylo by fajn mít nějakou stálou partu lidí, která by pravidelně sledovala. Pro mě je ale problém, že nejsem zvyklý mluvit před počítačem, ať už sám, nebo když s někým volám. Je to pro mě prostě divné a nikdy jsem to nedělal. Proto ani nikdy nic takového začít nemůžu. I když se s nikým nesrovnávám, zkrátka na to asi nemám. Ale bylo by fajn se nějak zlepšit. Aspoň to.

Všichni co jsou známý začali jen pro zábavu a pak až peníze no :-D já ted zapnu stream pro zábavu, uvidim jak to za čas dopadne :-D

LEVEL 27
LEVEL 27
Rounce

Příspěvekod Rounce » středa 20. červenec 2016 20:14:09

Já bych streamovat nemohl už jenom z důvodu že by to net neutahl navíc nemám v plánu hned dávat webku podle mě to do herních videí nepatří. Se mě to ted celkem začlo rodit a představovat v hlavě jak by to nějak vypadalo ty videa
Naposledy upravil Rounce dne středa 20. červenec 2016 20:17:51, celkově upraveno 1

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Příspěvekod ElementGamer » středa 20. červenec 2016 20:17:38

Streamování je podle mého taky lepší, jak ty říkáš - osobnější. YT videa si každý "předpřipraví" a víc nic neřeší.
Obrázek

PředchozíDalší

Zpět na Volné téma