Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

Vaše YT

Diskuze o všem, co se jinam nehodí
LEVEL 48
LEVEL 48
Maestrodk

Komentáře: 3568
Pohlaví: Žena
  • PC

Re: Vaše YT

Příspěvekod Maestrodk » středa 20. červenec 2016 20:56:42

ElementGamer píše:YT videa si každý "předpřipraví" a víc nic neřeší.

Ale to tak zas né. YT videa mají tu přidanou hodnotu editování, když to jeden umí. Ale někteří si zakládají na aktivní komunikaci s diváky. Třeba skrze komentáře, odpovídání na komentáře ve videích, na sociálních sítích to taky může být, může být společné hraní s diváky a z toho pak tvoření toho videa. Jasně, lidi jsou různí. Ty lepší příklady se ale snaží s diváky aktivně spojovat i na YT, tak by to aspoň mělo být. Stream je hlavně živě, takže když člověk položí otázku, tak za minutu může dostat odpověď. Je tam větší odezva v reálném čase. Taky obecenstvo může stream měnit podle sebe, když si třeba společně vyžádají hraní nějaké hry. Je to taková kolektivní událost. YT kanál je zase spíš zábavní platforma, více pasivně-konzumentská.
Ale máš vlastně pravdu. YT videa jsou předem připravená, může v nich (v určitých typech) být trocha toho herectví, "přetvářky", snaha o profesionálnější akt. Na streamu prostě zapnu hru a hraju, jako kdybych hrál normálně. U toho mluvím a diskutuji s diváky. Taky je to na několik hodin. Třeba jsem si ráno pustil nějaký 24 hodinový stream. Za 8 hodin přijdu z práce a týpek pořád hraje. :D Už trošku polomrtvý, ale stále jede. Taky tam může být nějaká ta snaha o "herectví", ale je to naživo. Těžko se mi to vysvětluje, ale prostě to tam je. Každé má svoje.

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Komentáře: 5362
Blogové články: 2
Pohlaví: Muž

Příspěvekod ElementGamer » středa 20. červenec 2016 20:59:24

Maestrodk píše:
ElementGamer píše:YT videa si každý "předpřipraví" a víc nic neřeší.

Ale to tak zas né. YT videa mají tu přidanou hodnotu editování, když to jeden umí. Ale někteří si zakládají na aktivní komunikaci s diváky. Třeba skrze komentáře, odpovídání na komentáře ve videích, na sociálních sítích to taky může být, může být společné hraní s diváky a z toho pak tvoření toho videa. Jasně, lidi jsou různí. Ty lepší příklady se ale snaží s diváky aktivně spojovat i na YT, tak by to aspoň mělo být. Stream je hlavně živě, takže když člověk položí otázku, tak za minutu může dostat odpověď. Je tam větší odezva v reálném čase. Taky obecenstvo může stream měnit podle sebe, když si třeba společně vyžádají hraní nějaké hry. Je to taková kolektivní událost. YT kanál je zase spíš zábavní platforma, více pasivně-konzumentská.
Ale máš vlastně pravdu. YT videa jsou předem připravená, může v nich (v určitých typech) být trocha toho herectví, "přetvářky", snaha o profesionálnější akt. Na streamu prostě zapnu hru a hraju, jako kdybych hrál normálně. U toho mluvím a diskutuji s diváky. Taky je to na několik hodin. Třeba jsem si ráno pustil nějaký 24 hodinový stream. Za 8 hodin přijdu z práce a týpek pořád hraje. :D Už trošku polomrtvý, ale stále jede. Taky tam může být nějaká ta snaha o "herectví", ale je to naživo. Těžko se mi to vysvětluje, ale prostě to tam je. Každé má svoje.

To jo, víc se ukáže ta "pravá a nefalšovaná" osobnost. :) Ale tak jako tak, hraje to strašně těžce na psychiku.
Obrázek

LEVEL 48
LEVEL 48
Bonny

Komentáře: 3088

Příspěvekod Bonny » pátek 22. červenec 2016 16:12:45

Tak se tam nakonec dostalo :D
My PC:CPU Intel Core i7-7820X/GPU MSI GTX1080Ti Lightning Z/RAM 4x8GB DDR4/LCD 23,6"/24"-BenQ 144MHz/ Samsung 850 EVO 250GB/HDD 500GB+2TB+2TB/Zdroj: Seasonic 1050 Gold/MB MSI X299 Gaming M7 ACK/Case NZXT H440, Chazeni X62 Kraken

LEVEL 48
LEVEL 48
Maestrodk

• PC

Příspěvekod Maestrodk » pátek 29. červenec 2016 23:25:39

Tak mi dneska dorazil Overwatch, ale PC můžu seskládat až v pondělí. A protože mě nenapadlo nic lepšího, tak jsem to nainstaloval na můj starý notebook, který je hodně za minimálními nároky. Jen tak pro srandu. Občas to ale docela obstojně drželo stabilních 30. :D

Tak to vidíte. Nároky nic neznamenají. Když se chce, tak to jde. 8-)

LEVEL 48
LEVEL 48
Maestrodk

• PC

Příspěvekod Maestrodk » pátek 5. srpen 2016 20:44:47

A co vůbec tak běžně používáte k editaci videa? Já dlouho hledal nějaký dobrý program zdarma, který by měl intuitivní interface, byl jednoduchý, ale zároveň s lehce pokročilými funkcemi. Nepotřebuju profesionální vychytávky. Teď jsem zkusil HitFilm 4 Express a zatím asi to nejlepší. Nemusel jsem se s tím učit ani vteřinu, všechno jsem hned věděl (jsem zvyklý především ze Sony Vegas), nějaké efekty tam jsou, základní editace, hlavně renderování je jednoduché a rozumné, takže se mi video nevyrenderuje se špatnými barvami, nebo ve špatném rozlišení. Já vlastně používám akorát střih a vkládání objektů (obrázky, text, zvuky). Nic víc není potřeba.

LEVEL 48
LEVEL 48
RockMax

Komentáře: 1356
Blogové články: 22

Příspěvekod RockMax » sobota 6. srpen 2016 11:02:16

A tož jednou to na mě příjde a pustím se do něčeho většího tak vždy používám SV.

Obrázek
I'm a MAXIMUM SERGEANT OF THE MASTER SERGEANTS MOST IMPORTANT PERSON OF EXTREME SERGEANTS TO THE MAX
Youtube https://www.youtube.com/user/cervenytrpaslik02
MODDB http://www.moddb.com/members/rockmax
MixCloud http://www.mixcloud.com/LiborJary/

LEVEL 41
LEVEL 41
Routa

Komentáře: 994
Blogové články: 1

Příspěvekod Routa » sobota 6. srpen 2016 11:58:49

RockMax píše:A tož jednou to na mě příjde a pustím se do něčeho většího tak vždy používám SV.

[ Obrázek ]

Dobrá úprava :-) , ale mohl bys to hodit do spoileru a upozornit, že je to z poslední řady GoT.
Obrázek

"If a blind man leads a blind man, both will fall into the ditch." (Matthew 15:14)

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Příspěvekod ElementGamer » sobota 6. srpen 2016 12:41:27

RockMax píše:A tož jednou to na mě příjde a pustím se do něčeho většího tak vždy používám SV.

[ Obrázek ]

Také jsem zkoušel, ale popravdě nic moc. :D Jde tam hodně o detaily.
Obrázek

LEVEL 48
LEVEL 48
RockMax

Komentáře: 1356
Blogové články: 22

Příspěvekod RockMax » sobota 6. srpen 2016 15:30:57

Routa píše:

[ Obrázek ]

Dobrá úprava :-) , ale mohl bys to hodit do spoileru a upozornit, že je to z poslední řady GoT.

Tak pokud jsi fanoušek určitě jsi poslední díl už viděl
I'm a MAXIMUM SERGEANT OF THE MASTER SERGEANTS MOST IMPORTANT PERSON OF EXTREME SERGEANTS TO THE MAX
Youtube https://www.youtube.com/user/cervenytrpaslik02
MODDB http://www.moddb.com/members/rockmax
MixCloud http://www.mixcloud.com/LiborJary/

LEVEL 41
LEVEL 41
Routa

Komentáře: 994
Blogové články: 1

Příspěvekod Routa » sobota 6. srpen 2016 21:27:22

RockMax píše:
Routa píše:

[ Obrázek ]

Tak pokud jsi fanoušek určitě jsi poslední díl už viděl

Viděl, ale do spoileru to můžeš dát kvůli lidem, kteří začali koukat později nebo jsou jednoduše pozadu. A ano, jsou takoví. Je to jednoduše celkem důležitá scéna a myslím, že by ti to moc práce nedalo :).
Obrázek

"If a blind man leads a blind man, both will fall into the ditch." (Matthew 15:14)

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Příspěvekod ElementGamer » sobota 6. srpen 2016 22:54:35

Ano, třeba jako já. :D Naštěstí jsem na podobné věci zvyklý.
Obrázek

LEVEL 48
LEVEL 48
Maestrodk

• PC

Příspěvekod Maestrodk » neděle 7. srpen 2016 11:05:27

Spoiler: ten atentát na Lannistery spáchali Starkové. :D

LEVEL 19
LEVEL 19
Zerofive

Komentáře: 15

Příspěvekod Zerofive » neděle 7. srpen 2016 12:57:43

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Příspěvekod ElementGamer » neděle 7. srpen 2016 15:17:29

Zerofive píše:[ Video ]

Hezká montáž, určitě pokračuj. :)
Obrázek

LEVEL 32
LEVEL 32
SpriteCZ

Komentáře: 324

Příspěvekod SpriteCZ » pátek 16. září 2016 19:10:26

Taky se těšíte na letošní nabušenou sezónu? :lol:

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Příspěvekod ElementGamer » pátek 16. září 2016 19:43:33

Místy bych zvolil jinou hudbu, ale jinak paráda. :)
Obrázek

LEVEL 14
LEVEL 14
Luke90

Komentáře: 1
  • PCXbox 360

Příspěvekod Luke90 » pátek 30. prosinec 2016 13:43:17

Poslechněte si song o Youtube... díky

LEVEL 32
LEVEL 32
Atramil

Komentáře: 705
  • PC

Příspěvekod Atramil » sobota 31. prosinec 2016 10:28:04

Zdravím,

tak já si též dovolím přispět svou troškou do tohoto tématu a sdílnout si zde svůj YT kanál :) Popravdě, začal jsem hlavně kvůli hecu a trošce nudy a tak nějak se to přetvořilo v plnohodnotnou činnost, kterou teď naplňuji velkou část svého volného času. Osobně mě to docela dost baví, ať už točení nebo ta editace, pár lidí na to kouká a žádný extra hate jsem doposud neschytal, takže pokud by to někoho zaujalo, klidně může dát i odběr! :D

https://www.youtube.com/channel/UC1t7qV ... CVEarQqfQg

Btw teď zkouším i streamy, hlavně kvůli té interakci s publikem, a taky to není úplně špatné, kdyby se chtěl někdo občas juknout:

https://www.twitch.tv/atramil

LEVEL 48
LEVEL 48
Bonny

Příspěvekod Bonny » úterý 3. leden 2017 5:59:41

Zdravim, neni to muj youtube kanal, ale je to navod na ziskani aplikace twitch do smartky od samsungu. Mam uplne jinej model nez je v navodech a funguje. Jen skoda, ze se tam nejde lognout na giveawaye apod.
https://youtu.be/0z8bJ3g6BDU
My PC:CPU Intel Core i7-7820X/GPU MSI GTX1080Ti Lightning Z/RAM 4x8GB DDR4/LCD 23,6"/24"-BenQ 144MHz/ Samsung 850 EVO 250GB/HDD 500GB+2TB+2TB/Zdroj: Seasonic 1050 Gold/MB MSI X299 Gaming M7 ACK/Case NZXT H440, Chazeni X62 Kraken

LEVEL 32
LEVEL 32
SpriteCZ

Komentáře: 324

Příspěvekod SpriteCZ » neděle 15. leden 2017 17:53:30

Zdravím, jako každý rok i tentokrát jsem zmastil sestřih těch nejlepších her minulého roku. Snad se bude líbit :thumbup:

LEVEL 31
LEVEL 31
SteveHood

Komentáře: 1001
  • PS4

Příspěvekod SteveHood » čtvrtek 31. srpen 2017 23:29:04

Ahoj, tak i já sem přispěji svým dnešním videem z Call Of Duty: World War II - Private Bety. :)

Škoda že komprese těch videí na YT je tak velká. To Video v PC vypadá dobře.

LEVEL 31
LEVEL 31
SteveHood

Komentáře: 1001
  • PS4

Příspěvekod SteveHood » pátek 1. září 2017 13:58:18

Nové videjko je venku :) Tentokrát z nové Mapy Aachen a se zbraní STG-44 :)

LEVEL 26
LEVEL 26
Zack

Komentáře: 538
  • PCPS4

Vaše YT

Příspěvekod Zack » neděle 8. říjen 2017 12:13:45

Zdravím, zkusím přihodit dvě videa z mého pokusu ze cinematic tvorby. První je z hry Mad Max, druhý počin je z BF1.

https://www.youtube.com/watch?v=1ju4Rzc ... vNNEJNljNA

https://www.youtube.com/watch?v=uYScfZ7 ... GSU8h9ij4G

LEVEL 48
LEVEL 48
Bonny

Příspěvekod Bonny » sobota 14. říjen 2017 13:29:54

Zack píše:Zdravím, zkusím přihodit dvě videa z mého pokusu ze cinematic tvorby. První je z hry Mad Max, druhý počin je z BF1.

https://www.youtube.com/watch?v=1ju4Rzc ... vNNEJNljNA

https://www.youtube.com/watch?v=uYScfZ7 ... GSU8h9ij4G

Ahoj, videa moc pěkná, hudba k nim taky pěkně zvolena, záběry povedené. Možná bych zkusil nahrávat alespoň ve 2k (trošku mi to rušilo ten feeling u MadMaxe, protože tam bylo hodně pomalých záběrů a bylo to moc vidět). U BF1 byly pěkné záběry, jen by to tam chtělo trošku zapracovat na tom pohybu kamerou (nejspíš to děláš přes gamepad a ta náhlá změna směru a zrychlení kamery nebylo moc pěkný). Ale to jen taková malá kritika k celkově povedeným videím. Jen tak dál :thumbup:

LEVEL 26
LEVEL 26
Zack

Komentáře: 538
  • PCPS4

Příspěvekod Zack » neděle 15. říjen 2017 13:24:22

Díky moc za koment, a že sis udělal čas na to mrknout. Jo jo, vše je točeno s gamepadem na PS4 v ShareFactory. Je to dobrá aplikace, trochu limitující ale v rámci možností se v ní dělá dobře:-)

PředchozíDalší

Zpět na Volné téma