Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

Náhodné myšlenky a události dne

Diskuze o všem, co se jinam nehodí
LEVEL 47
LEVEL 47
Playman

Komentáře: 3049
Blogové články: 45
Pohlaví: Muž

Re: Náhodné myšlenky a události dne

Příspěvekod Playman » neděle 7. leden 2018 15:17:25

Já čekal kdy se tak stane a již včera jsem napsal že "argument, že politika na herní web nepatří" bude silnější a vyhraje. Ono by bylo těžší veřejně přiznat chybu ale obhájit si jí. Jednoduše je lehčí všechno smazat. Takže nejdříve zde mizejí názory, poté i celé články. Kam toto povede?

Pokud by v té novince byla jedna dvě věty "Fakt, že tato flashová hra vyšla zrovna nyní, není důvodem k tomu, aby jsme zde na zing.cz zmiňovali politické dění, politika je na herním webu tabu". A bylo by to. Když už se něco vydá, má se to dotáhnout do konce a pokud už se nazná, že to byla chyba - prostým vymazáním se jenom prohlubuje v očích čtenářů.

Za pár dní již bude politice znovu ámen, konečně se zvolí hlava státu. A tyto negativa se snad do budoucna nebudou prohlubovat.
Thermaltake Level 10 GT Snow Editioncase to rest of my life❧ 禅Zing.cz禅

LEVEL 54
LEVEL 54
Miky
Moderátor

Komentáře: 10778
Blogové články: 2

Příspěvekod Miky » neděle 7. leden 2018 15:23:55

Playman píše:Já čekal kdy se tak stane a již včera jsem napsal že "argument, že politika na herní web nepatří" bude silnější a vyhraje. Ono by bylo těžší veřejně přiznat chybu ale obhájit si jí. Jednoduše je lehčí všechno smazat. Takže nejdříve zde mizejí názory, poté i celé články. Kam toto povede?

Pokud by v té novince byla jedna dvě věty "Fakt, že tato flashová hra vyšla zrovna nyní, není důvodem k tomu, aby jsme zde na zing.cz zmiňovali politické dění, politika je na herním webu tabu". A bylo by to. Když už se něco vydá, má se to dotáhnout do konce a pokud už se nazná, že to byla chyba - prostým vymazáním se jenom prohlubuje v očích čtenářů.

Za pár dní již bude politice znovu ámen, konečně se zvolí hlava státu. A tyto negativa se snad do budoucna nebudou prohlubovat.

Jaké názory na Zingu mizí? Na Zingu mažu pouze komentáře, které se netýkají tématu, jsou urážlivé nebo je z nich poznat, že autor se snaží akorát vyvolat flame - takový tu byl včera a dotyčnému jsem dal rovnou ban. Zdá se mi, že to jaksi přeháníš. A potom se mi zdá, že si vůbec nečetl můj komentář tady na fóru. Já zvažoval omluvu, chtěl jsem kvůli tomu založit topic na fóru, ale FireWolf mně předběhl. A pokud napíšeš, že jsem měl tu novinku nechat a dát do ní aktualizaci (a třeba smazat ten původní text a obrázky), tak by stejně ty komentáře pokračovaly, což jistě nikdo nechce.
Šéfredaktor Zingu, herní pisálek, fanoušek Need for Speed série, občas pořádný pařmen a od 13. srpna 2016 šťastný táta.

LEVEL 38
LEVEL 38
declare

Komentáře: 1203

Příspěvekod declare » neděle 7. leden 2018 19:19:00

Miky píše:
Playman píše:Já čekal kdy se tak stane a již včera jsem napsal že "argument, že politika na herní web nepatří" bude silnější a vyhraje. Ono by bylo těžší veřejně přiznat chybu ale obhájit si jí. Jednoduše je lehčí všechno smazat. Takže nejdříve zde mizejí názory, poté i celé články. Kam toto povede?

Jaké názory na Zingu mizí? Na Zingu mažu pouze komentáře, které se netýkají tématu, jsou urážlivé nebo je z nich poznat, že autor se snaží akorát vyvolat flame - takový tu byl včera a dotyčnému jsem dal rovnou ban. Zdá se mi, že to jaksi přeháníš. A potom se mi zdá, že si vůbec nečetl můj komentář tady na fóru. Já zvažoval omluvu, chtěl jsem kvůli tomu založit topic na fóru, ale FireWolf mně předběhl. A pokud napíšeš, že jsem měl tu novinku nechat a dát do ní aktualizaci (a třeba smazat ten původní text a obrázky), tak by stejně ty komentáře pokračovaly, což jistě nikdo nechce.

V pořádku, ja myslím, že Miky je poučen pro třeba Pussy Walk III (doufám, že nebude) a dále není třeba to nějak rozebírat. Uznal chybu a kdo chce, tak si to najde. Po 404 jsem hned věděl kam mám zamířit :) ...

LEVEL 26
LEVEL 26
El_Scorpio

Komentáře: 443
Blogové články: 4
  • PCPS3PSPPSV3DSPS2

Příspěvekod El_Scorpio » pondělí 8. leden 2018 8:39:03

Zas by som toho Mikyho tak nepranieroval. Dedikované weby, ktoré sa zaoberajú politikou často diskusiu ani neotvoria (hlavne keď sa to týka kriminality cigáňov, čiernych, alebo arabov), pretože tam už dopredu vedia, aký je názor spoločnosti a nevedia s ním inak bojovať ako ju umlčať. Takisto čo chodím na iné weby, tak napríklad DD je neuveriteľný zaslepenec. Včera napísal článok o tom, ako Apple mení batériu so zľavou iba v US a UK a "podložil" to jedným blogom na internete. Absolútne nerelevantný zdroj v rozpore s oficiálnym vyhlásením aj lokálnymi pobočkami po svete a on o tom napíše článok ako o hotovej veci. Dnes ráno už zmizol, pretože ho čitatelia vysmiali. Tak nenávidí niektoré spoločnosti, že po hociakej kritike skočí ako sliepka po fluse a hodí si to na prvú stranu ako písmo sväté :nah:
Spoiler: Přečíst
Obrázek

LEVEL 26
LEVEL 26
OneShot

Komentáře: 818
Blogové články: 1
  • PCPS4

Příspěvekod OneShot » úterý 9. leden 2018 13:54:27

Neměl jsi tu novinku mazat, Miky, když už tu jednou byla. Takhle to jen dá za pravdu těm, kdo tvrdí, že to nebyla novinka herní, nýbrž politická těsně před volbami. Mně ta "hra" vtipná nepřijde, spíše urážlivá a nevkusná, ale i tak jsem byl rád, že jsi o ní informoval, stejně jako za tu diskuzi, která se pod ní strhla a která ukázala, že lidi tu ještě nejsou nekulturní barbaři bez špetky vkusu a že znají hranice slušnosti a dobré mravy.
Pokud jde obecně o moderování diskuzí a případné mazání nevhodných komentářů, tam jsou myslím pravidla nastavená velmi dobře, i když se samozřejmě občas najde někdo, kdo je porušil jen mírně, sám si toho není vědom a komentář mu byl smazán. Kde ale dneska šedá zóna není, takže tohle bych vůbec neřešil.
V souvislosti s tímto mám apel na všechny komentující- než se tu rozhořčíte nad tím, proč vám byl smazán komentář, podívejte se nejdříve, zdali nebyl smazán i komentář toho trolla, kterému jste odpovídali. V takovém případě se spolu s původním příspěvkem mažou i všechny odpovědi, které samozřejmě již nedávají smysl, protože nemají na co odpovídat.

LEVEL 47
LEVEL 47
Playman

Příspěvekod Playman » sobota 13. leden 2018 21:20:16

OneShot píše:Neměl jsi tu novinku mazat, Miky, když už tu jednou byla. Takhle to jen dá za pravdu těm, kdo tvrdí, že to nebyla novinka herní, nýbrž politická těsně před volbami. Mně ta "hra" vtipná nepřijde, spíše urážlivá a nevkusná, ale i tak jsem byl rád, že jsi o ní informoval, stejně jako za tu diskuzi, která se pod ní strhla a která ukázala, že lidi tu ještě nejsou nekulturní barbaři bez špetky vkusu a že znají hranice slušnosti a dobré mravy.
Pokud jde obecně o moderování diskuzí a případné mazání nevhodných komentářů, tam jsou myslím pravidla nastavená velmi dobře, i když se samozřejmě občas najde někdo, kdo je porušil jen mírně, sám si toho není vědom a komentář mu byl smazán. Kde ale dneska šedá zóna není, takže tohle bych vůbec neřešil.
V souvislosti s tímto mám apel na všechny komentující- než se tu rozhořčíte nad tím, proč vám byl smazán komentář, podívejte se nejdříve, zdali nebyl smazán i komentář toho trolla, kterému jste odpovídali. V takovém případě se spolu s původním příspěvkem mažou i všechny odpovědi, které samozřejmě již nedávají smysl, protože nemají na co odpovídat.

Wow to je tvůj první komentář zde na fóru? Nechceš do redakce pomoci Mikymu moderovat diskuze btw? :-D Ne to byl jen vtip. Jinak s tvým názorem souhlasím. :-)

LEVEL 47
LEVEL 47
Playman

Příspěvekod Playman » neděle 14. leden 2018 7:01:55

Miky píše:
Playman píše:Za pár dní již bude politice znovu ámen, konečně se zvolí hlava státu. A tyto negativa se snad do budoucna nebudou prohlubovat.

Na Zingu mažu pouze komentáře, které se netýkají tématu, jsou urážlivé nebo je z nich poznat, že autor se snaží akorát vyvolat flame

AD2) "Tak by stejně ty komentáře pokračovaly, což jistě nikdo nechce" -> Ano to nikdo nechce. Všichni chtějí klid a pokud možno pohodovou atmosféru.

AD1) O tom, jaké komentáře mažeš: 85% smazaných komentářů, smázneš správně a v pořádku. Tyto komentáře si smáznout skutečně zaslouží a zasloužili by všude na civilizovaném webu.

Nicméně jsem viděl i případy, nebudu je konkrétně zmiňovat (nicky už si nepamatuji), že byla diskuze slušná a nechtěla vyvolat ani flame ani hádku nic, přesto byly tyto komentáře smazány a to jenom proto, že se zde zingu nehodili do krámu.

Řekl bych, že řešit s tebou politiku BANů a vymazávání komentářů může kdokoli jiný, jen né já. Protože jsem se vždy nechoval tak krásně podle předpisů, jak bych možná i chtěl a vyžadoval sám od sebe.

Tak krásný den (krásnou neděli, zbytek týdne) a ať se nový design Zingu povede na výbornou!

LEVEL 42
LEVEL 42
Routa

Komentáře: 1018
Blogové články: 1

Příspěvekod Routa » pondělí 15. leden 2018 1:47:16

Chtěl bych mít vaše nervy... :-D
Obrázek

"If a blind man leads a blind man, both will fall into the ditch." (Matthew 15:14)

LEVEL 54
LEVEL 54
Miky
Moderátor

Příspěvekod Miky » pondělí 15. leden 2018 9:03:56

Zdravím, pomalu, ale jistě se blíží spuštění bety nového Zingu. Pár vyvoleným, kteří nám přispěli v donate, jsem již dal do bety přístup. Za pár dnů, až doděláme několik důležitých věcí, dáme betu veřejně pro všechny.
Šéfredaktor Zingu, herní pisálek, fanoušek Need for Speed série, občas pořádný pařmen a od 13. srpna 2016 šťastný táta.

LEVEL 48
LEVEL 48
RockMax

Komentáře: 1357
Blogové články: 22

Příspěvekod RockMax » pátek 19. leden 2018 15:23:58

Miky píše:Zdravím, pomalu, ale jistě se blíží spuštění bety nového Zingu. Pár vyvoleným, kteří nám přispěli v donate, jsem již dal do bety přístup. Za pár dnů, až doděláme několik důležitých věcí, dáme betu veřejně pro všechny.

Gj so far :thumbup:
I'm a MAXIMUM SERGEANT OF THE MASTER SERGEANTS MOST IMPORTANT PERSON OF EXTREME SERGEANTS TO THE MAX
Youtube https://www.youtube.com/user/cervenytrpaslik02
MODDB http://www.moddb.com/members/rockmax
MixCloud http://www.mixcloud.com/LiborJary/

LEVEL 20
LEVEL 20
Ayreas

Komentáře: 189

Příspěvekod Ayreas » sobota 20. leden 2018 10:34:06

Dotaz mimo:

Nevíte proč mi nejde ukládat pozice hry v Theme hospital? :-D Jedná se o GOG verzi.

LEVEL 47
LEVEL 47
Playman

Příspěvekod Playman » sobota 20. leden 2018 19:09:28

Ayreas píše:Dotaz mimo:

Nevíte proč mi nejde ukládat pozice hry v Theme hospital? :-D Jedná se o GOG verzi.

http://www.strejda-google.cz/#Theme+hospital+cannot+save+game

Hned první odkaz je GOG verze, ostatní lidi tam psaly již. Solved? Did it helped?

Btw trochu se toho nového designu bojím. Jsem na tom starém již odkojený, tak nevím :lala:

LEVEL 5
LEVEL 5
evilskire

Komentáře: 0

Příspěvekod evilskire » sobota 20. leden 2018 20:16:12

Jelikož to není kam zařadit tak co to má znamenat že se mi včera někdo 4x snažil změnit heslo na zing?... Pošlu klidně screen z mailu

LEVEL 47
LEVEL 47
Playman

Příspěvekod Playman » sobota 20. leden 2018 20:26:53

evilskire píše:Jelikož to není kam zařadit tak co to má znamenat že se mi včera někdo 4x snažil změnit heslo na zing?... Pošlu klidně screen z mailu

To nevím. Poslal jsem to šéfredaktrorovi zing.cz on se na to časem snad podívá

LEVEL 44
LEVEL 44
Kolousek001

Komentáře: 2278
  • PCAndroid

Příspěvekod Kolousek001 » sobota 20. leden 2018 21:17:00

Taky mi to přišlo ... Tak jsem si ho radši změnil sám na nějaký silnější ... tohle fakt nemám rád, bohužel ve světě internetu běžná praxe prakticky kdekoliv ...

LEVEL 32
LEVEL 32
erazghûl

Komentáře: 529
  • Windows Phone

Příspěvekod erazghûl » neděle 21. leden 2018 2:41:14

"Všem registrovaným čtenářům Zingu přenášíme do nové databáze profily. Hesla jsou ale zakódována z důvodu bezpečnosti. Je tak nutné, abyste si vytvořili nové heslo pro váš stávající profil. Tím se budete přihlašovat na betě. V e-mailové schránce byste měli mít žádost o vytvoření nového hesla. Pokud e-mail ještě nepřišel, tak je to z důvodu, že stále probíhá import uživatelů. Za sedm let je to přes 30 tisíc profilů, což chvilku trvá. Vydržte prosím a prosím neregistrujte se znovu."

http://www.zing.cz/special/2217/predsta ... ovy-zingcz
Na zdar spávné věci!
A nech zhynú všeci zkurvysyni!

LEVEL 47
LEVEL 47
Playman

Příspěvekod Playman » neděle 21. leden 2018 4:35:20

erazghûl píše:"Všem registrovaným čtenářům Zingu přenášíme do nové databáze profily. Hesla jsou ale zakódována z důvodu bezpečnosti. Je tak nutné, abyste si vytvořili nové heslo pro váš stávající profil. Tím se budete přihlašovat na betě. V e-mailové schránce byste měli mít žádost o vytvoření nového hesla. Pokud e-mail ještě nepřišel, tak je to z důvodu, že stále probíhá import uživatelů. Za sedm let je to přes 30 tisíc profilů, což chvilku trvá. Vydržte prosím a prosím neregistrujte se znovu."

http://www.zing.cz/special/2217/predsta ... ovy-zingcz

Mě žádný mail ze zing.cz nepřišel. Nevím zda je to dobře. Pokud by ale došlo k prozrazení mého hesla, well. To by bylo v... shitholU. :cry:

LEVEL 54
LEVEL 54
Miky
Moderátor

Příspěvekod Miky » neděle 21. leden 2018 11:40:39

Jak už ti tady ostatní odpověděli. Spustili jsme betu nového Zingu, která běží na novém redakčním systému. Přenesli jsme do bety všechny stávající profily, ale aby se čtenář mohl přihlásit, musí si vytvořit nového heslo. Je to z důvodu toho, že v databázi současného Zingu jsou všechna hesla zakódovaná - jde o standardní ochranu - a tím pádem nemohla být přenesena.

Aby tedy každý pochopil: Současný Zing a beta.zing.cz jsou dva zcela odlišné weby, což se týče databáze (soubory s uživatelskými profily).

LEVEL 26
LEVEL 26
El_Scorpio

Komentáře: 443
Blogové články: 4
  • PCPS3PSPPSV3DSPS2

Příspěvekod El_Scorpio » neděle 21. leden 2018 18:26:39

Rozrobené blogy mi ostanú?
Spoiler: Přečíst
Obrázek

LEVEL 54
LEVEL 54
Miky
Moderátor

Příspěvekod Miky » pondělí 22. leden 2018 8:46:03

El_Scorpio píše:Rozrobené blogy mi ostanú?

Na blogy jsme se ještě moc nezaměřovali. Máme jen rozhraní na jejich psaní. Blogy budeme řešit později, ale obávám se, že blogové články, které nejsou vydané, tak přenést nepůjdou. Pokud tomu tak bude, tak vás včas budeme informovat, abyste si je mohli zálohovat.

LEVEL 20
LEVEL 20
Ayreas

Příspěvekod Ayreas » pondělí 22. leden 2018 11:31:45

Playman píše:
Ayreas píše:Dotaz mimo:

http://www.strejda-google.cz/#Theme+hospital+cannot+save+game

Hned první odkaz je GOG verze, ostatní lidi tam psaly již. Solved? Did it helped?

Btw trochu se toho nového designu bojím. Jsem na tom starém již odkojený, tak nevím :lala:

Zkoušel jsem i tohle, leč marně :nah: každopádně díky za snahu ;-) ... Beztak to bude nějaká blbost co člověka normálně nenapadne :-D

LEVEL 29
LEVEL 29
Rounce

Komentáře: 304

Příspěvekod Rounce » pondělí 22. leden 2018 20:25:46

Ayreas píše:Zkoušel jsem i tohle, leč marně :nah: každopádně díky za snahu ;-) ... Beztak to bude nějaká blbost co člověka normálně nenapadne :-D

Možes zkusit hrát tuhle verzi http://corsixth.com/ je to moderní předělávka neco jako OpenTTD

LEVEL 1
LEVEL 1
kullboys

Komentáře: 0

Příspěvekod kullboys » úterý 23. leden 2018 5:59:09

Amazing! That Great idea! Let's do it right now! :thumbup: :thumbup: :thumbup:

LEVEL 20
LEVEL 20
Ayreas

Příspěvekod Ayreas » úterý 23. leden 2018 6:51:49

Rounce píše:
Ayreas píše:Zkoušel jsem i tohle, leč marně :nah: každopádně díky za snahu ;-) ... Beztak to bude nějaká blbost co člověka normálně nenapadne :-D

Možes zkusit hrát tuhle verzi http://corsixth.com/ je to moderní předělávka neco jako OpenTTD

Super! O tomhle ani nevím, že existuje, děkuji ti ;-)

LEVEL 29
LEVEL 29
Rounce

Komentáře: 304

Příspěvekod Rounce » středa 24. leden 2018 9:58:12

Ayreas píše:Super! O tomhle ani nevím, že existuje, děkuji ti ;-)

Nemáš zač :thumbup:

PředchozíDalší

Zpět na Volné téma