Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

Náhodné myšlenky a události dne

Diskuze o všem, co se jinam nehodí
LEVEL 20
LEVEL 20
Jamajčan

Komentáře: 185
Pohlaví: Muž
  • PCAndroid

Re: Náhodné myšlenky a události dne

Příspěvekod Jamajčan » úterý 30. leden 2018 13:03:05

Sleduje tady někdo 11. sezónu The X Files?

LEVEL 20
LEVEL 20
Jamajčan

• PCAndroid

Příspěvekod Jamajčan » středa 31. leden 2018 3:26:19

Mám 3 dotazy k prodiskutování:

1. Myslíte si, že Microsoft koupí Electronic Arts a popřípadě, co by to pro nás, hráče, mělo znamenat?

2. V jaké hře byste chtěli strávit den?

3. A co očekáváte od SEA OF THIEVES?

LEVEL 26
LEVEL 26
El_Scorpio

Komentáře: 443
Blogové články: 4
  • PCPS3PSPPSV3DSPS2

Příspěvekod El_Scorpio » středa 31. leden 2018 11:16:26

1. nekúpi, pretože akcionári EA radšej budú roky spoľahlivo dojiť kravu menom FIFA Ultimate Team ako dostať jednorázovo zaplatené
2. Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball
3. nič, pretože primárne online hry ma nezaujímajú, ale myslím si, že ťažko prepadne.
Spoiler: Přečíst
Obrázek

LEVEL 20
LEVEL 20
Jamajčan

• PCAndroid

Příspěvekod Jamajčan » středa 31. leden 2018 12:58:31

El_Scorpio píše:1. nekúpi, pretože akcionári EA radšej budú roky spoľahlivo dojiť kravu menom FIFA Ultimate Team ako dostať jednorázovo zaplatené
2. Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball
3. nič, pretože primárne online hry ma nezaujímajú, ale myslím si, že ťažko prepadne.

2.) Proč právě Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball??? Kvůli polonahým ženštinám???

LEVEL 26
LEVEL 26
El_Scorpio

• PCPS3PSPPSV3DSPS2

Příspěvekod El_Scorpio » středa 31. leden 2018 13:25:54

Stráviť deň na tropickom ostrove s ceckatými babami, kde som navyše jediný chlap mi príde oveľa lákavejšie ako túlať sa rádioaktívnou pustinou, alebo ulicami Los Santos, kde ma policajti zastrelia len za to, že pri nich 5 sekúnd postojím... ;-)
Obrázek

LEVEL 37
LEVEL 37
stuntman

Komentáře: 1106

Příspěvekod stuntman » středa 31. leden 2018 15:20:50

El_Scorpio píše:Stráviť deň na tropickom ostrove s ceckatými babami, kde som navyše jediný chlap mi príde oveľa lákavejšie ako túlať sa rádioaktívnou pustinou, alebo ulicami Los Santos, kde ma policajti zastrelia len za to, že pri nich 5 sekúnd postojím... ;-)

Múdro, múdro hovoríš. :thumbup: Prečo tráviť svoj drahocenný čas v "pekle", keď môžeš byť v "raji". :awesome:
Jamajčan píše:2.) Proč právě Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball??? Kvůli polonahým ženštinám???

Počuj, náhodou nie si ženská? Lebo zdravý chlap by túto otázku nepoložil. :-D
Obrázek

"The monster never die no matter how many times you kill it. It just sheds its skin and changes form." William "B.J." Blazkowicz

LEVEL 48
LEVEL 48
hRDLA

Komentáře: 3313
Blogové články: 1

Příspěvekod hRDLA » čtvrtek 1. únor 2018 18:10:34

Chuchel vyjde 7.3. :lol: :lol:
TO ERR IS H̶U̶M̶A̶N̶ ALL

LEVEL 35
LEVEL 35
elimiNate

Komentáře: 77

Příspěvekod elimiNate » sobota 3. únor 2018 10:12:34

Ty Nvidia ovladace jsou fakt hrozne. 2 dny resim proc me PUBG jede hur nez predtim a ono to je tema poslednima ovladacema. Jenom kdyby nahodou mel nekdo stejny problem jako ja.

LEVEL 1
LEVEL 1
mirkasnow

Komentáře: 0

Příspěvekod mirkasnow » sobota 3. únor 2018 16:07:16

Jee tak to já vás budu otravovat :D Takže hledám řekla bych tak 10-12 let starou hru. Je to na PC pravděpodobně a myslím že byla na CD z těch časopisů. Prodávali se kdysi časopisy dětský nebo herní a v nich bylo CD se hrou. Pamatuju si že to byly auta a byly to závody možná i derby, to už nevím. A ty autíčka měly jakoby jen kola a podvozek myslím a pak měly jen hlavu. Prostě hlava s kolečkama aspoň tak si to pamatuju :D Víc ze sebe prostě nevymáčknu. Je to fakt dávno a s bráchou to hledáme už hrozně dlouho. Možná to bylo tak nějak ve stejný době co se hrávali Beach buggy. Prosííííím nezná jí někdo ? :D hledám všude a všechno a nikde nic :((((((((((

LEVEL 42
LEVEL 42
Routa

Komentáře: 1018
Blogové články: 1

Příspěvekod Routa » sobota 3. únor 2018 18:03:19

Možná to úplně neodpovídá popisu, ale po zmínění těch hlav, se mi vybavila tato hra :D

Obrázek

"If a blind man leads a blind man, both will fall into the ditch." (Matthew 15:14)

LEVEL 1
LEVEL 1
mirkasnow

Komentáře: 0

Příspěvekod mirkasnow » neděle 4. únor 2018 10:07:14

Nooo to bohužel není ona ale díky za pokus :) já už ani nedoufám že jí najdu. Už nevím kde,co,jak hledat :D

LEVEL 26
LEVEL 26
El_Scorpio

• PCPS3PSPPSV3DSPS2

Příspěvekod El_Scorpio » neděle 4. únor 2018 11:22:32

Mne pri tom popise napadá Rollcage.

Obrázek
Obrázek

LEVEL 31
LEVEL 31
indi.voo.doo.al

Komentáře: 141
  • PC

Příspěvekod indi.voo.doo.al » neděle 4. únor 2018 12:13:48

mirkasnow píše:Jee tak to já vás budu otravovat :D Takže hledám řekla bych tak 10-12 let starou hru. Je to na PC pravděpodobně a myslím že byla na CD z těch časopisů. Prodávali se kdysi časopisy dětský nebo herní a v nich bylo CD se hrou. Pamatuju si že to byly auta a byly to závody možná i derby, to už nevím. A ty autíčka měly jakoby jen kola a podvozek myslím a pak měly jen hlavu. Prostě hlava s kolečkama aspoň tak si to pamatuju :D Víc ze sebe prostě nevymáčknu. Je to fakt dávno a s bráchou to hledáme už hrozně dlouho. Možná to bylo tak nějak ve stejný době co se hrávali Beach buggy. Prosííííím nezná jí někdo ? :D hledám všude a všechno a nikde nic :((((((((((

Kdybys rekla 20-22 let starou,tak jedine wacky wheels :-D

LEVEL 37
LEVEL 37
Groo

Komentáře: 1297
  • PCPS2Android

Příspěvekod Groo » neděle 4. únor 2018 17:40:44

elimiNate píše:Ty Nvidia ovladace jsou fakt hrozne. 2 dny resim proc me PUBG jede hur nez predtim a ono to je tema poslednima ovladacema.

Je vidět že tomu moc nerozumíš. Nejsou hrozné ovladače, ale ta tvoje hra. Tím nemyslím po herní stránce, ale po technické, protože doby, kdy programátoři byli páni Programátoři jsou už pryč. Dneska se "nějak splácá program" nalejou se do toho hromady knihoven a vypustí se do světa a lidi podělejte se. Autory už nezajímá, jak to funguje a jestli to maká jak má, nebo je to možná i zajímá, ale nedokážou s tim něco udělat. Naopak smeknout by jme měli před autory ovladačů, kteří se snaží opravovat prasárny autorů her a upravovat ovladače tak, aby ty jejich nedodělky šité horkou jehlou vůbec šly spustit.
Je to starý známý problém, že všichni nadávají na nesprávného, na toho, který se snaží něco spravit, ale původce problému je naopak za hrdinu... ;)

LEVEL 11
LEVEL 11
Ergonaut1®

Komentáře: 36

Příspěvekod Ergonaut1® » neděle 4. únor 2018 19:22:39

Ahojte.
Tento týden si jdu pro PS4Pro. Bude ze mě na "stará kolena" velký konzolista.

Zajímalo by mě,...

1. Kde nakupujete levněji hry, časté slevy/akce (ty opravdové akce, ne ty umělé ala black friday apod.) a tak.? Plnou palbu za hru dám opravdu jen vyjímečně.
2. Používáte nějakou herní appku na Android pro komunikaci s kamarády, spravu clanu, vlastní knihovna her atd...) nejen na SONY platformy??
3. Jak rychle se dá rozhýbat PS+? Půjde to i když mám prošlou kreditku a čekám na novou, kterou v té době ještě nebudu mít?
4. Neznáte nějaký fajn balík "miniher" pro děti 3+ ?
5. Kde se dá jinak dobře bavit na téma PS4 a hry?

LEVEL 26
LEVEL 26
El_Scorpio

• PCPS3PSPPSV3DSPS2

Příspěvekod El_Scorpio » neděle 4. únor 2018 20:47:12

Ahoj, ja som hry vždy kupoval cez Heuréku, kde mali najlepšiu cenu. Poprípade bazár (aj zo zahraničia ak som bral viac titulov). Avšak digitálne výpredaje sú na PSN často a vyrovnajú sa tým na Steame.
Obrázek

LEVEL 20
LEVEL 20
Jamajčan

• PCAndroid

Příspěvekod Jamajčan » pondělí 5. únor 2018 1:26:21

Otázka do pléna:

Kdybyste byli Danem Vávrou, vydali Kingdom Come: Deliverance a hra by byla kladně přijata jak ze strany herních recenzentů, tak ze strany hráčů, vrhli byste se na pokračování tohohle RPG, nebo byste měli koule a udělali úplně novou IP???

LEVEL 20
LEVEL 20
Jamajčan

• PCAndroid

Příspěvekod Jamajčan » pondělí 5. únor 2018 1:48:57

A ještě mám 2 otázky, na které bych chtěl "slyšet" Váš názor:

1. Ač aktivně již hry nehraji 10 let, stále sleduji trendy, byznys a recenze her, a tak mne zajímá, jakou stránku ze zákulisí vývoje AAA her - kromě http://www.gamasutra.com - byste mi doporučili? Nejlépe americkou, či anglickou, nechť angličtinou nejlépe vládnu.

2. S rozmachem 3D tiskáren se dá "vytisknout" vše a někdy jsou sběratelské edice s postavičkami moc drahé, a tak mne zajímá: Jakou herní postavičku byste si byli vytiskli? Já Pinky Demona z DOOM 3!!!

LEVEL 20
LEVEL 20
Jamajčan

• PCAndroid

Příspěvekod Jamajčan » pondělí 5. únor 2018 1:56:04

mirkasnow píše:Jee tak to já vás budu otravovat :D Takže hledám řekla bych tak 10-12 let starou hru. Je to na PC pravděpodobně a myslím že byla na CD z těch časopisů. Prodávali se kdysi časopisy dětský nebo herní a v nich bylo CD se hrou. Pamatuju si že to byly auta a byly to závody možná i derby, to už nevím. A ty autíčka měly jakoby jen kola a podvozek myslím a pak měly jen hlavu. Prostě hlava s kolečkama aspoň tak si to pamatuju :D Víc ze sebe prostě nevymáčknu. Je to fakt dávno a s bráchou to hledáme už hrozně dlouho. Možná to bylo tak nějak ve stejný době co se hrávali Beach buggy. Prosííííím nezná jí někdo ? :D hledám všude a všechno a nikde nic :((((((((((

Mne jako taková hra napadly jen LEGO Racers, ale to asi nebude ona, že???

LEVEL 31
LEVEL 31
T-800

Komentáře: 375
Blogové články: 3
  • PCPS4Xbox 360

Příspěvekod T-800 » pondělí 5. únor 2018 18:23:35

Koukám, že pravidelná nálož generických otázek z generátoru jménem Jamajčan, dorazila už i na Zing :-D

LEVEL 37
LEVEL 37
stuntman

Komentáře: 1106

Příspěvekod stuntman » pondělí 5. únor 2018 19:49:56

T-800 píše:Koukám, že pravidelná nálož generických otázek z generátoru jménem Jamajčan, dorazila už i na Zing :-D

Nj občas sa mi rozum pozastaví nad týmy otázkami. :-D
Obrázek

"The monster never die no matter how many times you kill it. It just sheds its skin and changes form." William "B.J." Blazkowicz

LEVEL 32
LEVEL 32
rronaldr

Komentáře: 256
  • PCPS4Android

Příspěvekod rronaldr » úterý 6. únor 2018 11:22:17

Ergonaut1® píše:Ahojte.
Tento týden si jdu pro PS4Pro. Bude ze mě na "stará kolena" velký konzolista.

Zajímalo by mě,...

1. Kde nakupujete levněji hry, časté slevy/akce (ty opravdové akce, ne ty umělé ala black friday apod.) a tak.? Plnou palbu za hru dám opravdu jen vyjímečně.
2. Používáte nějakou herní appku na Android pro komunikaci s kamarády, spravu clanu, vlastní knihovna her atd...) nejen na SONY platformy??
3. Jak rychle se dá rozhýbat PS+? Půjde to i když mám prošlou kreditku a čekám na novou, kterou v té době ještě nebudu mít?
4. Neznáte nějaký fajn balík "miniher" pro děti 3+ ?
5. Kde se dá jinak dobře bavit na téma PS4 a hry?

1. Většinou z bazaru nebo si pujčím od známých
2. Myslím, že PS ma nějakou appku, ale nevidim využití
3. Členství na PS+ se dá koupit u pokladny v Bille nebo v každém herním obchodě
4. Pro menší je her jak šafránu, hlavně LEGO hry
5. Bylo český console-forum.cz nebo tak, nevím jestli to ještě funguje, zkus hledat.
Procesor: Intel i5 6600K Grafická karta: GTX 980 Zakl. deska: GIGABYTE Z170-D3H RAM: 16 GB DDR4 Myš:Razer Taipan Klavesnice:Roccat Isku Monitor: Iiyama Prolite E2273HDS Honor 6

LEVEL 20
LEVEL 20
Jamajčan

• PCAndroid

Příspěvekod Jamajčan » úterý 6. únor 2018 12:59:22

T-800 píše:Koukám, že pravidelná nálož generických otázek z generátoru jménem Jamajčan, dorazila už i na Zing :-D

Proč tak kritizuješ mé otázky?

LEVEL 31
LEVEL 31
T-800

Komentáře: 375
Blogové články: 3
  • PCPS4Xbox 360

Příspěvekod T-800 » úterý 6. únor 2018 17:58:26

Jamajčan píše:

Proč tak kritizuješ mé otázky?

Nemám rád lidi, co se moc ptaj :gun:
Ne, vážně. Nechci tě nějak zbytečně urážet nebo shazovat, ale kritizuji tě proto, že chrlíš skutečně kvanta otázek, které nejsou vůbec nijak zajímavé. Jak kdyby někdo udělal bota, který každý týden vygeneruje několik otázek. Ptáš se na kdejakou pitomost. Kvantita neznamená kvalita. Lidi už tě potom neberou moc vážně. A teď nemyslím jenom lidi z komunity, ale sám si to mohl vidět při posledním hPodu, kde si z tebe v článku pro dotazy, tak trochu vysřelili. A nebýt tam Pavla, tak tvojí otázkovou smršť ignorují, jelikož v minulosti už od ostatních padaly návrhy, že tě nebudou číst. Lepší by bylo, kdyby si každý týden vymyslel jednu nebo maximálně dvě skutečně pořádné otázky. Potom by tě lidi mohli brát zase vážně. :) ;-)

LEVEL 20
LEVEL 20
Jamajčan

• PCAndroid

Příspěvekod Jamajčan » středa 7. únor 2018 2:54:37

OK, tak teda jednu otázku, která snad nebude přestřelená:

Na kterou pirátskou hru se více těšíte: SEA OF THIEVES, či SKULL AND BONES? A která z těchto her má větší šanci na úspěch?

PředchozíDalší

Zpět na Volné téma