Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

Humble bundle -vše sem

Diskuze určená výhradně pro počítačové hry
LEVEL 36
LEVEL 36
stuntman

Komentáře: 1083
Pohlaví: Muž

Re: Humble bundle -vše sem

Příspěvekod stuntman » úterý 5. prosinec 2017 14:20:58

El_Scorpio píše:Koľko správ od "žebrákov" si dostal, kým si si updatol správu, že rozdané? 30? 50? :-D

Vtipné je, že len 6. :-D Ale teraz vážne. Ja to neberiem ako žebranie. Človek, ktorý sa odhodlá napísať, že má záujem o nejaký kľúč má podľa mňa "gule"(a ja viem komu to ide). Prečo nie, keď má o danú hru záujem. Radšej dám kľúč niekomu, kto tú hru si chce zahrať, ale nemá možnosť si ju zadovážiť. Dosť často sa stane, že niektoré hry v bundloch už vlastním(pri tom počte hier nič neobvyklé) a ja nie som ten typ, že musím na všetkom niečo "vyryžovať".
Obrázek

"The monster never die no matter how many times you kill it. It just sheds its skin and changes form." William "B.J." Blazkowicz

LEVEL 35
LEVEL 35
Deiv

Komentáře: 301
  • PC

Příspěvekod Deiv » úterý 5. prosinec 2017 16:13:05

Co vůbec říkáte na "adventní" bundle? :D Mě hodně navnadil Rust,ale zbytek spíš průměr (pro mě osobně) :D Jsem zvědavej co přijde na Vánoce :D
"On the fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature may speak falsely or fail to give answer, a question will be asked. A question that must never, ever be answered."

LEVEL 36
LEVEL 36
stuntman

Příspěvekod stuntman » úterý 5. prosinec 2017 22:23:06

Deiv píše:Co vůbec říkáte na "adventní" bundle? :D Mě hodně navnadil Rust,ale zbytek spíš průměr (pro mě osobně) :D Jsem zvědavej co přijde na Vánoce :D

Zaplatiť cca 30€ za niečo, čo ešte neviem, že vlastním? To neee. Ja musím vedieť dopredu, za čo platím. A zatiaľ aj tak nič moc, čo tam dali. :-D
Obrázek

"The monster never die no matter how many times you kill it. It just sheds its skin and changes form." William "B.J." Blazkowicz

LEVEL 35
LEVEL 35
Deiv

Komentáře: 301
  • PC

Příspěvekod Deiv » středa 6. prosinec 2017 17:05:42

To mi tolik nevadí,není to moc peněz a co už mám rozdám :D Každopádně teď udělali radost s Guild wars :D
"On the fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature may speak falsely or fail to give answer, a question will be asked. A question that must never, ever be answered."

LEVEL 36
LEVEL 36
stuntman

Příspěvekod stuntman » pátek 8. prosinec 2017 0:22:18

Homefront zdarma. Máte na to 2 dni.
Obrázek

LEVEL 21
LEVEL 21
hanz917

Komentáře: 113
  • PCPS4PSPiPhonePS2Android

Příspěvekod hanz917 » čtvrtek 14. prosinec 2017 19:53:24

CPU: i7 8700K 5,1Ghz 1,36V / GPU: MSI GTX 1080Ti Lightning X / MB: Asus Maximus X Hero / RAM: GSkill TridentZ 2x8GB DDR4 3600MHz@CL12 /
SSD: 1x Samsung 850 Evo 1TB, 1x HyperX Savage 256GB, HDD: 1x Seagate Mobile 1TB /
PSU: Corsair HX850 Platinum / Case: Fractal Define R5 Blackout / Display: 27" Asus PG279Q Swift / Mouse: Logitech G502 / Keyboard: Ozone Strike Battle

LEVEL 38
LEVEL 38
FireWolf

Komentáře: 1231
Blogové články: 69
  • PCAndroid

Příspěvekod FireWolf » pátek 15. prosinec 2017 7:23:25

Tohle už není normální. Tolik her zdarma. A jako takové kvalitní. Škoda, že tyhle akce nebyly v době, kdy jsem byl mladší a chodil ještě do školy. Teď už člověk ty hry buď má koupené nebo to jsou takové ty žánry, které nehraje, ale hra zdarma se prostě musí přidat do knihovny na Steamu :D

LEVEL 24
LEVEL 24
El_Scorpio

Komentáře: 361
Blogové články: 3
  • PCPS3PSPPSV3DSPS2

Příspěvekod El_Scorpio » pátek 15. prosinec 2017 10:28:11

Ja som na tom rovnako. Akože aj by som si to zahral, ale skôr ako chuť, nemám pri deťoch a práci čas :-D A ešte som taký pekný zvyk, že hrám dookola hry, ktoré som už hral a dohral... Každé Vianoce si strúhnem Batmana Arkham Origins a konkrétne teraz som začal hrať GTA IV (prvýkrát omodovaný). A predtým som dohral AC Unity (tentokrát vo francúžštine), ktorý som hral aj minulý rok. Najnovšiu hru, ktorú som okúsil je asi Fallout 4 z roku 2015.
Obrázek

LEVEL 38
LEVEL 38
FireWolf

• PCAndroid

Příspěvekod FireWolf » pátek 15. prosinec 2017 13:14:46

El_Scorpio píše:Ja som na tom rovnako. Akože aj by som si to zahral, ale skôr ako chuť, nemám pri deťoch a práci čas :-D A ešte som taký pekný zvyk, že hrám dookola hry, ktoré som už hral a dohral... Každé Vianoce si strúhnem Batmana Arkham Origins a konkrétne teraz som začal hrať GTA IV (prvýkrát omodovaný). A predtým som dohral AC Unity (tentokrát vo francúžštine), ktorý som hral aj minulý rok. Najnovšiu hru, ktorú som okúsil je asi Fallout 4 z roku 2015.

Hele, tak to máme úplně stejně. Mám hromadu her, které jsem ještě ani jednou nezkusil, ale místo toho radši sáhnu po něčem, co jsem dohrál třeba i 3x, znám to nazpaměť, ale prostě mám to rád :D Zrovna před pár dny jsem opět nainstaloval Dragon Age: Origins UE a koketuju s myšlenkou, že si to zahraju už počtvrté... :D Paradoxní na tom je, že jsem to vždycky dohrál za stejnou postavu (mága) a VŽDYCKY jsem tam učinil stejná rozhodnutí.

LEVEL 21
LEVEL 21
hanz917

Komentáře: 113
  • PCPS4PSPiPhonePS2Android

Příspěvekod hanz917 » pátek 15. prosinec 2017 20:52:22

FireWolf píše:
El_Scorpio píše:Ja som na tom rovnako. Akože aj by som si to zahral, ale skôr ako chuť, nemám pri deťoch a práci čas :-D A ešte som taký pekný zvyk, že hrám dookola hry, ktoré som už hral a dohral... Každé Vianoce si strúhnem Batmana Arkham Origins a konkrétne teraz som začal hrať GTA IV (prvýkrát omodovaný). A predtým som dohral AC Unity (tentokrát vo francúžštine), ktorý som hral aj minulý rok. Najnovšiu hru, ktorú som okúsil je asi Fallout 4 z roku 2015.

Hele, tak to máme úplně stejně. Mám hromadu her, které jsem ještě ani jednou nezkusil, ale místo toho radši sáhnu po něčem, co jsem dohrál třeba i 3x, znám to nazpaměť, ale prostě mám to rád :D Zrovna před pár dny jsem opět nainstaloval Dragon Age: Origins UE a koketuju s myšlenkou, že si to zahraju už počtvrté... :D Paradoxní na tom je, že jsem to vždycky dohrál za stejnou postavu (mága) a VŽDYCKY jsem tam učinil stejná rozhodnutí.

Ufff díky hoši, že v tom nejsem sám. :awesome: :lol: U mě je to ale horší o to, že se vždycky těším na nějaké nové hry, které si nadšeně koupím, zahraju pár hodin..vypnu a pak stejně skončím u starších nekolika projetých pecek a né a né se dostat k těm novým. :-D
CPU: i7 8700K 5,1Ghz 1,36V / GPU: MSI GTX 1080Ti Lightning X / MB: Asus Maximus X Hero / RAM: GSkill TridentZ 2x8GB DDR4 3600MHz@CL12 /
SSD: 1x Samsung 850 Evo 1TB, 1x HyperX Savage 256GB, HDD: 1x Seagate Mobile 1TB /
PSU: Corsair HX850 Platinum / Case: Fractal Define R5 Blackout / Display: 27" Asus PG279Q Swift / Mouse: Logitech G502 / Keyboard: Ozone Strike Battle

LEVEL 38
LEVEL 38
FireWolf

• PCAndroid

Příspěvekod FireWolf » pátek 15. prosinec 2017 23:08:44

hanz917 píše:Ufff díky hoši, že v tom nejsem sám. :awesome: :lol: U mě je to ale horší o to, že se vždycky těším na nějaké nové hry, které si nadšeně koupím, zahraju pár hodin..vypnu a pak stejně skončím u starších nekolika projetých pecek a né a né se dostat k těm novým. :-D

To já mám taky tak :D Akorát já ty hry prostě odkládám. Vyjde nějaká hra, na kterou jsem se fakt moc těšil, začnu ji hrát, je to vážně super, ale pak vyjde další hra, na kterou jsem se těšil, tak tu první odložím a začnu hrát druhou, jenže za chvíli vyjde třetí a tak odložím i tu druhou... :D No a pak už ani nemám chuť se vracet k té první, byť byla zábavná a kvalitní.

LEVEL 17
LEVEL 17
Jamajčan

Komentáře: 160
  • PCAndroid

Příspěvekod Jamajčan » sobota 16. prosinec 2017 17:38:40

Company of Heroes 2 je fajn dárek, i když moc strategiím neholduju.

LEVEL 28
LEVEL 28
Rounce

Komentáře: 291

Příspěvekod Rounce » sobota 16. prosinec 2017 19:35:53

Zadarmo každá hra dobrá :-D

LEVEL 29
LEVEL 29
MartinCZ80

Komentáře: 74
  • PCPS3Xbox 3603DS

Příspěvekod MartinCZ80 » neděle 17. prosinec 2017 4:29:12

Rounce píše:Zadarmo každá hra dobrá :-D

Přesně ale znám lidi co ji nechtěj protože třeba neni pro steam ale je origin nebo uplay kolega z práce třeba ted odmítl Assassins Creed 4 jenom proto že ji nehraje ale říkám je zadarmo tak ber a on ne :gun: prostě nechápu. :shock: :-D

LEVEL 39
LEVEL 39
carhrozny

Komentáře: 1492

Příspěvekod carhrozny » neděle 17. prosinec 2017 8:11:26

FireWolf píše:Tohle už není normální. Tolik her zdarma. A jako takové kvalitní. Škoda, že tyhle akce nebyly v době, kdy jsem byl mladší a chodil ještě do školy. Teď už člověk ty hry buď má koupené nebo to jsou takové ty žánry, které nehraje, ale hra zdarma se prostě musí přidat do knihovny na Steamu :D

Presne.Ale zase na druhej strane sme vtedy mali všetky hry zadarmo / pirátsky :-D / dnes si ich už kúpim za pár eur len symbolicky pretože na ich hranie už nie je ani čas.

Předchozí

Zpět na PC hry