Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

Dobrá MMORPG hra

Diskuze určená výhradně pro počítačové hry
LEVEL 1
LEVEL 1
Calwen

Komentáře: 0

Dobrá MMORPG hra

Příspěvekod Calwen » neděle 29. červen 2014 12:44:45

Zdravím, už dlouho mi to vrtá hlavou a snažím se najít něco, co by uspokojilo mou nerdovskou touhu po pořádné MMORPG hře.

Poslední dobou mi připadá, že MMORPG hry, které vycházejí, vůbec nesplňují to, co bych od nich jako pařmen čekal. Takže se ptám vás, jestli neznáte nějakou dobrou MMORPG hru.

Co se týče mých posledních MMORPG her, tak teď to byl Aion. Na Aionu mě zaujala hlavně křídla :3, to je prostě něco, co té hře podle mě strašně přidává na oblibě (nedostal jsem tu možnost vyzkoušet si PvE v dungách, takže jsem třeba ještě o něco přišel), ale hrozně mi vadí způsob boje - je hrozně pomalý a celkově bych od takové hry čekal víc. Pak je tu samozřejmě WoWko. WoWko má podle mě všechny aspekty kvalitní MMORPG hry - od expení až po PvPčko nebo PvEčko na max. lvlu.

A tady se dostávám k hlavnímu bodu. Hledáme tedy hru, která by měla křídla (Aion), vykombinovaná s bojovou [WoWko](ne zabržděným a s divnýma mobama, kteří se neustále zasekávájí o vlastní textury nebo jimi prochází) hratelností, která by uspokojila každého nadržence, široký výběr vzhledu postavičky (pro ty - pro mě, kteří si rádi hrají s vnějším vzhledem avatara) a taky samozřejmě s Dual Wieldem, který je prostě něco, co musí mít každá hra. :P
Hledáme tedy něco plynulého (ne divně pomalé a přibržděné boje jako v Aionu, ale spíš plynulé a víc reálné jako ve WoWku), mystického a pořádně bojového.... Sám jsem se do toho nějak tak zamotal, ale doufám, že pochopíte, co básník hledá a co tím chtěl říct.

Díky všem, kteří by měli nějaký dobrý nápad, snad jsem vás svým pisálkováním moc neunavil a doufám, že ti, kteří měli sílu dočíst to do konce, budou mít nějaký skvělý nápad ve svém arzenálu a poradí s výběrem nějaké dobré hry ;)

LEVEL 39
LEVEL 39
antiku

Komentáře: 1037
Blogové články: 1
  • PCAndroid

Re: Dorbá MMORPG hra

Příspěvekod antiku » pondělí 30. červen 2014 21:01:46

World of Warcraft. Nejlepší MMORPG, má prostě všechno. Pokud si někdo ve WoW stěžuje na vyprávění příběhu, tak i přesto, že odklikáš dialogy apod tak se dá celkem dobře chápat. Ale to nechceš. Další MMORPG, které mělo být revoluční, to sice není, ale považuji ho na úrovni WoWka. Pak je tu TERA, nehrál sem, ale můžeš vyzkoušet. Taky můžeš zkusit Vindictus, já se moc daleko nedostal, takže nevím jak co tam funguje. A ostatní? To jsou pro mě už jenom hry s grafikou pro Asijskej trh, nechutný a ohavný slátaniny s otravnýma škaredýma efektama. S nejhorším platebním systémem, kde si PVP nezahraješ, protože nehodláš platit miliony a nad těmito hrami je zbytečnost se pozastavovat. 4Story sem hrál ale tak na 18 levlu přestane bavit. Mohla z toho být celkem dobrá hra, kde je prostě grafika ještě na úrovni evropské kvality.
Edit: Pokud ti nevadí měsíšní poplatky: Elder Scrols Online, WildStar, koukni nehrál jsem.
Edit 2: http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/show/all/sCol/rankHype/sOrder/desc tady si můžeš vybrat :D

LEVEL 10
LEVEL 10
MetalAge

Pohlaví: Muž
  • PC

Příspěvekod MetalAge » pondělí 30. červen 2014 22:33:53

The Elder Scroll Online je placený??? To myslí vážně? :D Já jsem viděl jenom ten trailer a říkal jsem si, když jsem moc rád hrál Oblivion a Skyrim, že časem bych se k tomu taky dostal. Jedna věc je koupit si origošku, druhá věc platit nějaký absurdní tarif...

LEVEL 27
LEVEL 27
draco666

Komentáře: 245
  • PC

Příspěvekod draco666 » úterý 1. červenec 2014 16:10:09

jop za TESO musis platit... kazdopadne odporucam TERU, wowko je stale ale TOP

LEVEL 1
LEVEL 1
Calwen

Příspěvekod Calwen » úterý 1. červenec 2014 19:40:42

Díky moc za odpovědi a máte pravdu, WoWko je TOP, jenže už hledám něco jiného, než WoWko, tak jsem doufal, že něco na té úrovni třeba existuje. Každopádně zkusím vaše návrhy, TERU a ještě mě zaujalo EverQuest Next, ale je to ještě BETA.

LEVEL 32
LEVEL 32
witcherrr

Komentáře: 608

Příspěvekod witcherrr » úterý 1. červenec 2014 20:07:28

swtor

LEVEL 40
LEVEL 40
Big Boss

Komentáře: 1467
  • PCPS4PS3PSP

Re: Dobrá MMORPG hra

Příspěvekod Big Boss » čtvrtek 3. červenec 2014 10:11:20

Tera je hrůza,nesnáším ty hentai MMORPG ... ale jak píšou lidi,je tuna free MMORPG (polovina z F2P jsou P2W). A taky problém F2P her je ten,že se všechny snaží co nejvíc přiblížit wowku,místo aby vymyslely vlastní,prostě nic takové jako je WoW neseženeš ... jediné dobré je Guild Wars 2 a to je asi tak vše
Obrázek

Obrázek

LEVEL 1
LEVEL 1
Fake77

Příspěvekod Fake77 » neděle 6. červenec 2014 19:54:43

Za sebe bych ti doporucil newerwinter

LEVEL 24
LEVEL 24
Demistrio

Komentáře: 36

Příspěvekod Demistrio » neděle 6. červenec 2014 22:03:58

Guild Wars 2? Křídla tam sice nejsou (pokud vím), ale možností změny vzhledu tam je hodně. + neplatíš žádný měsíční poplatek.

LEVEL 47
LEVEL 47
hRDLA

Komentáře: 3225
Blogové články: 1

Příspěvekod hRDLA » pondělí 7. červenec 2014 0:53:22

Taky se přidám k GW2
TO ERR IS H̶U̶M̶A̶N̶ ALL

LEVEL 27
LEVEL 27
draco666

Komentáře: 245
  • PC

Příspěvekod draco666 » pondělí 7. červenec 2014 13:10:32

GW 2 je velmi precenovana hra... prakticky vsetko mas uz od zaciatku a raidy su jeden velky fail...odporucam len ak si pvp pozitivny

LEVEL 28
LEVEL 28
narg

Komentáře: 64

Příspěvekod narg » pondělí 7. červenec 2014 14:24:52

Zalezi co od toho cekas, gw2 je hodne oddychova, ja to hraju rok a pul a raidy nechodim skoro vubec, pvp zadny a bavi me to furt

LEVEL 1
LEVEL 1
Zocom

Příspěvekod Zocom » pondělí 11. září 2017 16:19:25

Já jsem dlouho hledal MMORPG co nebude PayToWin no a konečně jsem jí našel DFO = DungeonFightersOnline. Ačkoliv tam má mikrotransakce jde defakto o skiny a jiné customizační kraviny, jinak gear atd. si musíté získat normální cestou nabo to co jde samozřejmě tak přes systém crosserver tradingu = vpodstatě jsou to aukce nazačátku můžete vystavit max. 10 věcí co chcete prodat - dá se tak dobře vydělávat když třeba vyrábíte lektvary který jsou dost žádaný nebo craftící materialy apod. V samotným soubojovým systému jde víc o hračský skill než vaší výbavu, samozřejmě ten rozdíl když máte na sobě uncommon výbavu a já mám unique set tak to člověk pocítí jak cip > tím chci říct že rozdíl v lvl. moc nehraje roli. Je tam velká variabilita class sočasně 13 (+2 speciální) každá z těch 13 má ještě 4 subclassy + professe (Alchemista, Enchanter, Disambler - výroba craftmateriálu, PuppetMaster) . Arena je sice povolená až od 50. lvl, což je z důvodu aby jste zvládali soubojovou mechaniku. A ta je celkem zajimavá můžete totiž své skilly používat instantně přes skilsloty nebo se naučit tzv. movelist tedy jako kdyby jste hralí kupříkladu Tekken (teď mě lepší známější příklad nenapad) , ačkoliv se to může zdát těžší přináší to sebou odměnu až poloviční cena many a rychlejší cooldawn a to bude asi hodně důležitý v arénách ("asi" - jsem lvl. 42 a arenu jsem ještě nepoznal). Je to dost co se o tom dá ještě říct...

A teď něco na závěr pokud do toho někdo půjde a chtěl by jít do cz/sk party/guildy tak ať se mi ozve na egi@volny.cz . Současně je tam česká komunita takřka neexistující a jako Kopitník (pupetmaster) hladám hlavně Supporta a Třeba i alchimistu ale budu rád za kohokoliv. 8-)

Zpět na PC hry