Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

Co byste na Zingu změnili/vylepšili?

Podílejte se na podobě Zingu. Nápady na vylepšení webu a ohlášení chyby.

Vadila by vám radikální změna vzhledu?

Ano
42
20%
Ne, směle do toho
144
69%
Je mi to jedno
24
11%

Celkem hlasů : 210

LEVEL 54
LEVEL 54
Miky
Moderátor

Komentáře: 10413
Blogové články: 2
Pohlaví: Muž

Re: Co byste na Zingu změnili/vylepšili?

Příspěvekod Miky » středa 16. srpen 2017 16:23:26

ltr33 píše:Potěšily by webové notifikace na články.

Tohle můžeme přidat později, pokud v tom uvidíme posun. Nejprve se ale chceme zaměřit na design a funkce na samotném webu.
Šéfredaktor Zingu, herní pisálek, fanoušek Need for Speed série, občas pořádný pařmen a od 13. srpna 2016 šťastný táta.

LEVEL 41
LEVEL 41
Docik

Komentáře: 1360

Příspěvekod Docik » pondělí 28. srpen 2017 10:45:18

jakto že na zingu není zmínka o tom, že český tým vyhrál v Global Games mistry světa v Hearthstonu?
Obrázek

LEVEL 54
LEVEL 54
Miky
Moderátor

Příspěvekod Miky » úterý 29. srpen 2017 8:29:02

Docik píše:jakto že na zingu není zmínka o tom, že český tým vyhrál v Global Games mistry světa v Hearthstonu?

Nejsme web o esportu. Ale tato informace bude dnes v jednohubkách, pokud bude dostatek zajímavostí.
Šéfredaktor Zingu, herní pisálek, fanoušek Need for Speed série, občas pořádný pařmen a od 13. srpna 2016 šťastný táta.

LEVEL 41
LEVEL 41
Docik

Komentáře: 1360

Příspěvekod Docik » středa 30. srpen 2017 9:42:26

Miky píše:
Docik píše:jakto že na zingu není zmínka o tom, že český tým vyhrál v Global Games mistry světa v Hearthstonu?

Nejsme web o esportu. Ale tato informace bude dnes v jednohubkách, pokud bude dostatek zajímavostí.

A tak já neříkám, že musíte psát o každém zápase v každé hře, to je pravda, že by tu nebylo nic jiného, alek dyž češi vyhrají mistry, tak to stojí za zmínku ne? Je to jak ČT24 nebo Nova, oba mají pro sport speciální sekci, ale stejně občas s*rou zprávy ze sportu do normálních zpráv.
Obrázek

LEVEL 54
LEVEL 54
Miky
Moderátor

Příspěvekod Miky » středa 30. srpen 2017 11:19:31

Docik píše:
Miky píše:

A tak já neříkám, že musíte psát o každém zápase v každé hře, to je pravda, že by tu nebylo nic jiného, alek dyž češi vyhrají mistry, tak to stojí za zmínku ne? Je to jak ČT24 nebo Nova, oba mají pro sport speciální sekci, ale stejně občas s*rou zprávy ze sportu do normálních zpráv.

To souhlasím, ale nikdo z redakce tohle moc nesleduje. Každopádně jsem o tom informoval v jednohubkách, což si myslím, že stačí.

LEVEL 33
LEVEL 33
Mythix

Komentáře: 744
Blogové články: 86
Pohlaví: Žena
  • PCPS4Android

Příspěvekod Mythix » čtvrtek 30. listopad 2017 10:07:50

Doufám, že to nikdo ještě nepsal, omlouvám se jestli ano :) Bylo by moc fajn, kdyby se mohlo nahrát více obrázků najednou. V současnosti to jde pouze po jednom s tím, že po druhém obrázku musí vždycky bloger stránku aktualizovat, hodně to zdržuje při práci :) Díky
Obrázek

LEVEL 24
LEVEL 24
El_Scorpio

Komentáře: 360
Blogové články: 3
  • PCPS3PSPPSV3DSPS2

Příspěvekod El_Scorpio » čtvrtek 30. listopad 2017 13:44:32

Jednoznačne by bolo dobré pridať ignore list.
Obrázek

LEVEL 38
LEVEL 38
FireWolf

Komentáře: 1230
Blogové články: 69
  • PCAndroid

Příspěvekod FireWolf » čtvrtek 30. listopad 2017 20:21:22

El_Scorpio píše:Jednoznačne by bolo dobré pridať ignore list.

Souhlasím. Člověk by pak chodil i raději do diskuzí, když by nemusel číst plky od některých jedinců.

LEVEL 46
LEVEL 46
Playman

Komentáře: 2960
Blogové články: 44

Příspěvekod Playman » čtvrtek 30. listopad 2017 20:34:31

Mythix píše:Doufám, že to nikdo ještě nepsal, omlouvám se jestli ano :) Bylo by moc fajn, kdyby se mohlo nahrát více obrázků najednou. V současnosti to jde pouze po jednom s tím, že po druhém obrázku musí vždycky bloger stránku aktualizovat, hodně to zdržuje při práci :) Díky

Since 2010, co jsi popsala býval můj denní chléb. Nejdříve asi bude novej vzhled zingu, společně s novýma fičurama asi? (it is not a bug its a feature) (třeba ten váš ignore list?) a blogová sekce bude na jednom z posledních míst to do listu. Ale já se pletu téměř vždy a moje názory na úpravy jsou skoro vždy bezpředmětné, zas ta moje grafomanie Michale ale tak co pak. Ono to moje krafání odhání lidi od pilné práce. Zvlášť dnes je takový smolný den z velmi specifických důvodů ale takových už bylo. :peace: :lala:

LEVEL 54
LEVEL 54
Miky
Moderátor

Příspěvekod Miky » pátek 1. prosinec 2017 8:32:42

Ignore list v současné době nebude, možná později. Pokud se nám vše podaří, tak ve velmi dohledné době spustíme betu nového webu a vy všichni budete moci testovat a psát nám, co se vám líbí a co naopak nelíbí. Nové funkce zatím moc nebude, když teda nebudu počítat palce nahoru a dolů. Při vývoji jsme se zaměřili hlavně na funkce pro redakci, abychom si usnadnili a urychlili práci. V dalších krocích ale může dojít i na vaše náměty/připomínky. Komunitě samozřejmě nasloucháme, ale vše nejde hned, což jistě chápete.
Pro nás je teď hlavně důležité mít nový, moderní web, který pojede na všech zařízeních, včetně PC a mobilů. Poté můžeme dělat další věci.

Blog jsme zatím moc neřešili. Přecházíme na úplně jiný redakční systém, ale blogy tam budou. Nechceme o ně přijít. Již máme určité řešení, abyste mohli blogy psát, ale v betě ještě fungovat nebude. Musíme ho prvně vyladit, vylepšit a dodělat.

Když jsem nakousl betu, tak našim plánem je dát vám ji k Vánocům, snad to oceníte a nebudete nadávat, že je ten web blbý, že starý je lepší atd. Abychom vám dopřáli čas si zvyknout, tak zároveň by měl jet starý i nový Zing :-)

LEVEL 26
LEVEL 26
unholyU

Komentáře: 453
  • PCXbox OnePSViPad

Příspěvekod unholyU » pátek 1. prosinec 2017 12:13:28

myslim ze by toto melo byt oznaceno jako inzerce http://www.zing.cz/novinky/38794/vanoce ... kvele-ceny ne jako novinka

LEVEL 54
LEVEL 54
Miky
Moderátor

Příspěvekod Miky » pátek 1. prosinec 2017 14:16:27

unholyU píše:myslim ze by toto melo byt oznaceno jako inzerce http://www.zing.cz/novinky/38794/vanoce ... kvele-ceny ne jako novinka

Články týkající se Xzone vydáváme pod účtem Redakce.

LEVEL 26
LEVEL 26
unholyU

Komentáře: 453
  • PCXbox OnePSViPad

Příspěvekod unholyU » pátek 1. prosinec 2017 19:48:22

Miky píše:
unholyU píše:myslim ze by toto melo byt oznaceno jako inzerce http://www.zing.cz/novinky/38794/vanoce ... kvele-ceny ne jako novinka

a proto je to OK ?

LEVEL 35
LEVEL 35
Deiv

Komentáře: 301
  • PC

Příspěvekod Deiv » sobota 2. prosinec 2017 9:15:58

unholyU píše:
Miky píše:

a proto je to OK ?

Mám za to,že všechno pod čím je podepsáná Redakce je inzerce,takže podle mě to je ok :)
"On the fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature may speak falsely or fail to give answer, a question will be asked. A question that must never, ever be answered."

LEVEL 54
LEVEL 54
Miky
Moderátor

Příspěvekod Miky » sobota 2. prosinec 2017 12:54:38

Není tak úplně pravda, že to, co vyjde pod účtem Redakce, tak je inzerce. Na inzerci máme účet Inzerce. Zprávy o nabídkách Xzone ale dáváme pod účet Redakce z důvodu, že nejde přímo o placenou inzerci. Když si totiž nějaké hry koupíte přes náš obchod u Xzone, tak to Zingu pomáhá při stanovení rozpočtu na jednotlivé sezóny. Mám potom lepší vyjednávací pozici :-)

LEVEL 35
LEVEL 35
Deiv

Komentáře: 301
  • PC

Příspěvekod Deiv » neděle 3. prosinec 2017 1:06:34

Miky píše:Není tak úplně pravda, že to, co vyjde pod účtem Redakce, tak je inzerce. Na inzerci máme účet Inzerce. Zprávy o nabídkách Xzone ale dáváme pod účet Redakce z důvodu, že nejde přímo o placenou inzerci. Když si totiž nějaké hry koupíte přes náš obchod u Xzone, tak to Zingu pomáhá při stanovení rozpočtu na jednotlivé sezóny. Mám potom lepší vyjednávací pozici :-)

Tak to se omlouvám za mystifikaci. Každopádně stále v tom nevidím problém. :)
"On the fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature may speak falsely or fail to give answer, a question will be asked. A question that must never, ever be answered."

Předchozí

Zpět na Náměty na vylepšení