Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

Watch Dogs 2

Diskuze o konkrétních herních titulech i hrách obecně
LEVEL 21
LEVEL 21
TheDrifT3r_Cz

Komentáře: 115
Pohlaví: Muž

Watch Dogs 2

Příspěvekod TheDrifT3r_Cz » středa 15. červen 2016 17:22:02

Zdravím všechny nadšence hry Watch Dogs, hry kde: "Everything is connected, connecting is power".

Toto téma zakládám, jelikož jsem neuvěřitelně natěšen na nadcházející díl Watch Dogs 2 a chtěl bych aby se tu sešli fanoušci a společně jsme se podělili o naše pocity, očekávání a různé další informace okolo WD, WD2...

Doufám, že se nám společně zkrátí doba do 15.11.2016, kdy by hra měla vyjít.

Watch Dogs
hra která byla v mnoha očích světa viděna jako naprosté zklamání, ať z hlediska grafiky, příběhu, hackování, ale ve mně zanechala dobrý pocit. Byla to hra, která mě neskutečně bavila jak svými možnostmi v hackování, ale i po stránce příběhu, prostředí, atd.. Samozřejmě neříkám, že hra neměla svoje mouchy, třeba jízdní model byl trochu "Frrrrrr", ale dalo se to překousnout.
Takže když oznámili Watch Dogs 2, byl jsem nadšenej a doufám, že Ubisoft to chytí za správný konec a zvládnou to!

LEVEL 32
LEVEL 32
witcherrr

Komentáře: 613

Re: Watch Dogs 2

Příspěvekod witcherrr » středa 15. červen 2016 18:10:51

Mix AC a WD, hrdina taky není sympaták, snad nebude hackování úplně easy a nepřidá tomu i blbá AI, respektive hrdina má god mode a ostatní nic.

( Aha vstup jenom pro fanoušky ) :D

LEVEL 48
LEVEL 48
RockMax

Komentáře: 1356
Blogové články: 22

Příspěvekod RockMax » středa 15. červen 2016 18:14:47

witcherrr píše:Mix AC a WD, hrdina taky není sympaták, snad nebude hackování úplně easy a nepřidá tomu i blbá AI, respektive hrdina má god mode a ostatní nic.

Taky jsem si chtěl rýpnout, ale věděl jsem, že to udělá někdo za mě :D
I'm a MAXIMUM SERGEANT OF THE MASTER SERGEANTS MOST IMPORTANT PERSON OF EXTREME SERGEANTS TO THE MAX
Youtube https://www.youtube.com/user/cervenytrpaslik02
MODDB http://www.moddb.com/members/rockmax
MixCloud http://www.mixcloud.com/LiborJary/

LEVEL 21
LEVEL 21
TheDrifT3r_Cz

Příspěvekod TheDrifT3r_Cz » středa 15. červen 2016 19:07:08

witcherrr píše:Mix AC a WD, hrdina taky není sympaták, snad nebude hackování úplně easy a nepřidá tomu i blbá AI, respektive hrdina má god mode a ostatní nic.

Tak každý má jiný názor, každý preferuje něco jiného. Nikdo se nemůže každému zavděčit ( ani Ubisoft ne 8-) ). Jak se říká 100 lidí 100 chutí. Každopádně musím uznat, že to má svoje mouchy, ale ohledně hackování nevím co by si na tom ztížil.. Že by si 5 minut spojoval signály jen proto aby si tam "hodil červenou"? :-D

LEVEL 28
LEVEL 28
mirec

Komentáře: 76

Příspěvekod mirec » čtvrtek 16. červen 2016 8:07:31

Ubi pokazil uz tolko serii ... ze sa mi nechce verit, ze zrovna seriu, ktora tak strasne zle zacala zachranit dokaze.. Ale na E3 to vypadalo slusne .. samozrejme ubi pozname a vieme ako vypadaju hry na e3 a ako retailove kopie
edit: ja sa tesim hlavne na wildlands ... snad to nedopadne ako destiny, ze to nakoniec ani nekupim

LEVEL 5
LEVEL 5
Patislav

Komentáře: 21
  • Xbox One

Příspěvekod Patislav » čtvrtek 16. červen 2016 11:28:24

Ja mam ešte rest ..nehral som jednotku. Oplatí sa mi začať jednotkou ak som jemný vyznávač stealhtu, obchadzania prekážok ? :D Arkham seria Batmana mi najviac v tomto štýle sedí.

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Komentáře: 5362
Blogové články: 2

Příspěvekod ElementGamer » čtvrtek 16. červen 2016 11:43:10

Já se do jedničky prostě dostat nemohl, netuším proč. Asi kvůli tomu hypu a moc přehnaných očekávání.
Obrázek

LEVEL 48
LEVEL 48
Maestrodk

Komentáře: 3568
Pohlaví: Žena
  • PC

Příspěvekod Maestrodk » čtvrtek 16. červen 2016 19:59:23

Tak hackování jde udělat i normálně. Jako normální hackování na počítači, ale to by asi lidi nedávali. :D Realismus.

LEVEL 21
LEVEL 21
TheDrifT3r_Cz

Příspěvekod TheDrifT3r_Cz » čtvrtek 16. červen 2016 23:50:17

Patislav: Stealth ve hře je, ale jestli tě bude bavit, na to dokážeš odpovědět pouze ty sám. Mně osobně se líbil. Nic přehnaného, nic lehkého.

ElementGamer: Je to možné. Každému se Watch Dogs nějakou stránkou znelíbilo.. Já popravdě jsem to měl podobně.. Hru jsem ze začátku hatoval (byl jsem z mnoha ovcí), ale jednoho dne k tomu došlo. Musel jsem si to koupit a té koupi nelituji do dnes.

Maesrodk: Já hry nehraju proto abych si v nich přišel jako v realitě. Já se "do nich" chodím odreagovávat, takže realismus nepotřebuji. Pokud ostatní ano, Anonymous na vás čeká..

LEVEL 34
LEVEL 34
Ondr4h

Komentáře: 905
  • PCAndroid

Příspěvekod Ondr4h » pátek 17. červen 2016 11:52:45

Ubisoft se tak snažil napodobit GTA V, až si to místy pletu.Hackovací funkce jsou zajímavé, ale je to takové silně přitažené za vlasy.Něco mi říká že po pár dílech se možná dočkáme filmu co bude směle konkurovat Smrtonosné pasti 4, protože tam podobně využívali počítače, mobily a já nevím co ještě.

Počkám na recenze či na goty verzi a uvidím, zatím jsem koně vsadil na Mafii 3 .

LEVEL 21
LEVEL 21
TheDrifT3r_Cz

Příspěvekod TheDrifT3r_Cz » pátek 17. červen 2016 20:34:18

No, když už mluvíš o tom filmu, tak na E3 při prezentaci Watch Dogs 2 Ubisoft potvrdil film Watch Dogs. Tudíž dlouho čekat možná nemusíme.
A bych se přiznal tak plánuju min. Gold edici, hlavně kvůli Season passu, protože bez toho se dneska nejde obejít.

LEVEL 34
LEVEL 34
Ondr4h

Komentáře: 905
  • PCAndroid

Příspěvekod Ondr4h » neděle 19. červen 2016 13:26:50

Co ze film?Serie s nulovou historii a uz ma zadelano na film, no muze to byt v dusledku lepsi jak hry, ale lepsi by bylo kdyby to radsi investovali do her.

LEVEL 48
LEVEL 48
Maestrodk

• PC

Příspěvekod Maestrodk » neděle 19. červen 2016 13:30:37

Netřeba čekat na film, když už tu dávno máme mnohem lepší a reálnější seriál http://www.imdb.com/title/tt4158110/?ref_=fn_al_tt_1. :)

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Příspěvekod ElementGamer » neděle 19. červen 2016 13:58:46

Maestrodk píše:Netřeba čekat na film, když už tu dávno máme mnohem lepší a reálnější seriál http://www.imdb.com/title/tt4158110/?ref_=fn_al_tt_1. :)

Viděl jsem pár dílů a neskutečný. A co se týče drog, tak Narcos. :D
Obrázek

LEVEL 32
LEVEL 32
witcherrr

Komentáře: 613

Příspěvekod witcherrr » neděle 19. červen 2016 14:20:45

Maestrodk píše:Netřeba čekat na film, když už tu dávno máme mnohem lepší a reálnější seriál http://www.imdb.com/title/tt4158110/?ref_=fn_al_tt_1. :)

Ten hlavní hrdina je strašný... po 3-4 dílu kdy se jenom povídá sem to ukončil, hlavně kvůli hlavnímu hrdinovi.. radši Person of Interest, což není tak o hackování jako spíš o A.I, ale aspoň je tam i akce a dobré herecké obsazení :)

LEVEL 48
LEVEL 48
Maestrodk

• PC

Příspěvekod Maestrodk » neděle 19. červen 2016 16:21:54

witcherrr píše:Ten hlavní hrdina je strašný... po 3-4 dílu kdy se jenom povídá sem to ukončil, hlavně kvůli hlavnímu hrdinovi.. radši Person of Interest, což není tak o hackování jako spíš o A.I, ale aspoň je tam i akce a dobré herecké obsazení :)

Tak není to pro každého. Není tam sice akce, ale je tam myšlenka a místo speciálních efektů reálné zobrazení hackování. Hlavní hrdina je zkrátka složitý a na konci 1. série je vysvětleno proč. Já si naopak myslím, že svoji roli zahrál moc dobře. Někteří se s ním třeba do jisté míry mohou ztotožňovat...kromě závislosti na drogách, umění hackovat, těžké sociální poruchy a jiných mentálních poruch. :D Jde tu ale hlavně o ty myšlenky a poselství.

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Příspěvekod ElementGamer » neděle 19. červen 2016 17:49:44

Maestrodk píše:
witcherrr píše:Ten hlavní hrdina je strašný... po 3-4 dílu kdy se jenom povídá sem to ukončil, hlavně kvůli hlavnímu hrdinovi.. radši Person of Interest, což není tak o hackování jako spíš o A.I, ale aspoň je tam i akce a dobré herecké obsazení :)

Tak není to pro každého. Není tam sice akce, ale je tam myšlenka a místo speciálních efektů reálné zobrazení hackování. Hlavní hrdina je zkrátka složitý a na konci 1. série je vysvětleno proč. Já si naopak myslím, že svoji roli zahrál moc dobře. Někteří se s ním třeba do jisté míry mohou ztotožňovat...kromě závislosti na drogách, umění hackovat, těžké sociální poruchy a jiných mentálních poruch. :D Jde tu ale hlavně o ty myšlenky a poselství.

Právě, popravdě mi to přijde cennější než hodiny akce.
Obrázek

LEVEL 20
LEVEL 20
hellogin

Komentáře: 0
  • PCPS4PS3

Příspěvekod hellogin » úterý 21. červen 2016 2:32:41

Hru Watch Dogs naprosto zbožňuju, ale pokračování je pro mě velkým zklamáním. Ubisoft se očividně snažil udělat ze hry GTA V a grafika je jak z The Sims. A třeba to tak v samotné hře nebude, ale z ukázek mi přišly všechny ty technické vymoženosti dost přehnané. Hlavní postava u mě taky zrovna neboduje, líbil se mi Aiden, ikdyž se spoustě lidem zdál "nudný". Nechápu proč chtěl Ubisoft všechno tak mermomocí změnit. Dle mého názoru je toto pokračování mnohem horší než první díl, navzdory více možnostem. Achjo, člověk čeká tak dlouho a dočká se tohoto...ani už nemám v plánu si hru koupit. To už radši investovat do Dark Souls III. :cry:

LEVEL 21
LEVEL 21
TheDrifT3r_Cz

Příspěvekod TheDrifT3r_Cz » pátek 1. prosinec 2017 21:53:39

Už to vyšlo! :-D :-D :-D :-D :-D

LEVEL 41
LEVEL 41
largo

Komentáře: 1342