Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

Gamepad pro syna

Diskuze o počítačovém hardwaru, konzolích a softwaru, který vaše herní zařízení pohánějí
LEVEL 1
LEVEL 1
jakubpolak

Komentáře: 0

Gamepad pro syna

Příspěvekod jakubpolak » pondělí 5. září 2016 0:53:12

Dobry den, potrebuji poradit. Chtel bych synovi koupit gamepad k narozenanim a premyslim jaky. Resp. se v tom moc neorientuji. Cena cca kolem 500kc. Nasel jsem tento http://www.game-hall.cz/pc-hry-a-prislu ... 2-ps3.html myslite si, ze je dostatecny na to obcasne hrani? Diky

LEVEL 37
LEVEL 37
Wifinus

Komentáře: 1316
Pohlaví: Muž
  • PCPSP

Re: Gamepad pro syna

Příspěvekod Wifinus » pondělí 5. září 2016 5:47:51

Asi záleží jak je syn starý a jak velký je gamer.

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Komentáře: 5352
Blogové články: 2

Příspěvekod ElementGamer » pondělí 5. září 2016 7:09:09

Doporučil bych 150-200,- připlatit a vzít tento: http://gamepady.heureka.cz/microsoft-xb ... r-windows/ - Oproti levnějším variantám a kopiím vydrží nejdéle a je plně kompatibilní s PC.
Obrázek

LEVEL 48
LEVEL 48
Honzas4400

Komentáře: 1980
Blogové články: 13

Příspěvekod Honzas4400 » pondělí 5. září 2016 7:47:00

Taky doporučuju připlatit. A hlavně koupit buď ten xboxovej, nebo nějakej s xboxovým layoutem (levá páčka vlevo nahoře). S většinou PS je na PC akorát s prominutim sraní (viz zmíněná kompatibilita) a nevim, ale mě osobně z nich vždycky bolely po chvíli ruce.
Já osobně používám Thrustmaster GPX 360, protože mi přijde hezčí než ten xboxovej originál. A je bytelnej :awesome:
"I've seen Man of Steel die and Dark Knight's fall." ~ Rip Hunter

LEVEL 27
LEVEL 27
mirec

Komentáře: 73

Příspěvekod mirec » pondělí 5. září 2016 8:40:25

pridávam sa .. nič sa nevyrovná xboxovému ovládaču kvalitou :) kúp mu xbox controller .. najlepsie one :) je drahší .. ale zaručene vydrží aj 5-10 rokov :) čiže sa oplatí

LEVEL 35
LEVEL 35
stuntman

Komentáře: 1039

Příspěvekod stuntman » pondělí 5. září 2016 10:03:22

Nj nejak si treba spraviť reklamu.. :-D
Obrázek

"The monster never die no matter how many times you kill it. It just sheds its skin and changes form." William "B.J." Blazkowicz

LEVEL 48
LEVEL 48
Alfajk

Komentáře: 3644

Příspěvekod Alfajk » úterý 6. září 2016 11:28:47

par stovek priplatit a vzit klasickej x360 pripadne xone dratovej gamepad, za ty penize navic to stoji

LEVEL 48
LEVEL 48
Bonny

Komentáře: 2953

Příspěvekod Bonny » úterý 6. září 2016 14:42:39

Rozhodne priplatit za X360/One gamepad. Mam dva 360 kablovy a je to jina liga oproti ostatnim vyrobcum. Hlavne na PC se nemusi resit nastavovani tlacitek a pomale ani kalibrace. Proste jen zapojit a hrat.
My PC:CPU Intel Core i5-4690k 3.5GHz/GPU MSI GTX970 Gaming 4GB/RAM 4x4GB DDR3/LCD 23,6"/SSD . 24"-BenQ 144MHz 2-Samsung 850 EVO 250GB/HDD Samsung 500GB+2TB Barracuda/Zdroj CM 620W RP/MB MSI Z97 Gaming 3/Case NZXT H440 red-black

LEVEL 32
LEVEL 32
Warezz.K

Komentáře: 151

Příspěvekod Warezz.K » úterý 6. září 2016 19:29:29

Vy jste ale chytráci :) Co když pán nemá na to připlatit? Co když má omezený výběr a proto píše do 500 abyste mu vybrali, který do této ceny je nejlepší? Ale tak to nikdo nevidí. Pokud hledáte radu, rozhodně nedoporučuji ji hledat na neodborném fóru. Tady Vám akorát poradí dle toho jak to vidí oni sami, nikoliv se nevžijou do Vaší situace. Tady se akorát diskutuje o hraní, ale hledat tu nějaké technické rady nemá smysl :) Od toho jsou jiná fóra zaměřená např. celkově na IT, kteří se vyznají v Hardwaru. Pokud jsem ranil něčí EGO, tak se "omlovám" :) Jediná taknějak rozumná odpověď je tu od Elementa :D
Obrázek

LEVEL 27
LEVEL 27
mirec

Příspěvekod mirec » úterý 6. září 2016 20:48:04

hej .. lebo usetrit 20€ este k tomu vlastnemu synovi je problem vsak ..
Este predtym, nez sa do mna pustis, ze ma zivi maminka a neviem nic o zivote tak sa strucne predstavim. Som Miro. Mám 21rokov Pracujem ako operátor cnc stroja (cca 650 € mesacne) a študujem na STU. Bývam s priateľkou a ešte stále vládzeme odložiť 300€ mesačne.
ps: potom cca neznamená do ale okolo. A ano .. ranil si moje ego tym, ze si ma nazval laikom
edit: sranda, ze vseci tu napisali to iste vratane ementala ale len on pise k veci :lol:

na gearbeste je xboxovy ovladac 360 za 9€ a one za 20€ k nemu ale bude ešte treba micro usb ako ma kazdy android - su to originaly

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Příspěvekod ElementGamer » úterý 6. září 2016 22:02:14

Nevím, jestli tě to nějak urazilo, ale jen jsem napsal svoje doporučení.
Obrázek

LEVEL 50
LEVEL 50
Anciabl

Komentáře: 6428
  • PCPS4Xbox OnePS3Android

Příspěvekod Anciabl » středa 7. září 2016 14:12:02

Warezz.K píše:Vy jste ale chytráci :) Co když pán nemá na to připlatit? Co když má omezený výběr a proto píše do 500 abyste mu vybrali, který do této ceny je nejlepší? Ale tak to nikdo nevidí. Pokud hledáte radu, rozhodně nedoporučuji ji hledat na neodborném fóru. Tady Vám akorát poradí dle toho jak to vidí oni sami, nikoliv se nevžijou do Vaší situace. Tady se akorát diskutuje o hraní, ale hledat tu nějaké technické rady nemá smysl :) Od toho jsou jiná fóra zaměřená např. celkově na IT, kteří se vyznají v Hardwaru. Pokud jsem ranil něčí EGO, tak se "omlovám" :) Jediná taknějak rozumná odpověď je tu od Elementa :D

Vlastně všichni doporučili to co Element ale jen od něj je to rozumný. Jestli ho chceš zbalit tak to řekni na rovinu :D A to že hráči neporadí správně s gamepadem si totálně zabil.

Rozhodně ten x360 gamepad. Ty levný jsi většinou musí člověk sám ve hře nastavit a to je otravný. Ten x360 se jen píchne do pc a může se pařit. Na víc je to nejkvalitnější gamepad

LEVEL 42
LEVEL 42
Lynch

Komentáře: 989

Příspěvekod Lynch » středa 7. září 2016 14:54:19

Nekupoval bych tyhle levný srance a raději bych si připlatil za Xbox 360 gamepad. I třeba jen ten drátový. Cenově to nebude tak rozdílné.

LEVEL 30
LEVEL 30
Labigmek

Komentáře: 703
  • PC

Příspěvekod Labigmek » pátek 9. září 2016 21:06:02

Já vlastním kromě jiného LOGITECH F 710. Naprosto plná podpora ve všech hrách páčky lepší jak ten slavnej X box ovladač perfektní ergonometrie. Jen ty spodní trigery kladou větší odpor jinak bezchyby gamepad. Cena vyšší než 500 já vím, ale o lepším nevím

LEVEL 29
LEVEL 29
Tejkr

Komentáře: 418
Blogové články: 1
  • PCAndroid

Příspěvekod Tejkr » čtvrtek 15. září 2016 15:43:55

Já mám asi 9 let rumblepad od logitechu, pravděpodobně stál kolem pětikila, a furt ještě skvěle slouží.
Nechci xbox controller. Nelíbí se mi.
Klidně kup ten, co jsi vybral. Ještě líp zajít do obchodu, zkusit jak se drží. Pokud do toho nebude syn mlátit kladivem, bude mu to stačit.
Fakt, kašli na všechny, co chválí xcontroller. Zas tak extra dobrej není, jak se někteří snaží naznačit.
EDIT: přijde mi vtipné, že tak moc chválíte ten váš xbox ovladač, že s klidným svědomím doporučíte levnou nekvalitní napodobeninu :D To je jako vyprávět o půl kilovým burgru z grilovačky a utěšit ho cheesem z mekáče :-D

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Příspěvekod ElementGamer » čtvrtek 15. září 2016 15:55:03

Tejkr píše:Já mám asi 9 let rumblepad od logitechu, pravděpodobně stál kolem pětikila, a furt ještě skvěle slouží.
Nechci xbox controller. Nelíbí se mi.
Klidně kup ten, co jsi vybral. Ještě líp zajít do obchodu, zkusit jak se drží. Pokud do toho nebude syn mlátit kladivem, bude mu to stačit.
Fakt, kašli na všechny, co chválí xcontroller. Zas tak extra dobrej není, jak se někteří snaží naznačit.

Neříkám, že je nejlepší, ale že je to zaručená kvalita.
Obrázek

LEVEL 27
LEVEL 27
mirec

Příspěvekod mirec » čtvrtek 15. září 2016 19:58:26

Neviem prečo by si nemal dať poradiť od 5 ľudí, čo hovoria to isté.. radšej nech dá na "človeka" ktorý reprezentuje svoj názor ako jediný pravdivý a ostatný, aj keď ich je väčšina , tak nemajú pravdu... k tomu gearbestu a napodobenine. Neviem, či máš skúsenosti s týmto predajcom alebo si len tak naivný, že si myslíš, že náklady na výrobu ovládača sú 30€ a preto musí byť z gearbestu vyrobený z menej kvalitných komponentov. Mám skúsenosť s 360 ovládačom, nakoľko môj prvý som rozmlatil pri fife a nechcelo sa mi utrácať ďaľšie peniaze za nový z alzy. Objednal som z gearbestu a je na chlp rovnako vyhotovený
-----Edit: keď naskladnia one s ovládače objednam a dám vedieť, či je to replika alebo originál

LEVEL 25
LEVEL 25
scobra

Komentáře: 77

Příspěvekod scobra » čtvrtek 15. září 2016 21:28:46

mirec píše:Neviem prečo by si nemal dať poradiť od 5 ľudí, čo hovoria to isté.. radšej nech dá na "človeka" ktorý reprezentuje svoj názor ako jediný pravdivý a ostatný, aj keď ich je väčšina , tak nemajú pravdu... k tomu gearbestu a napodobenine. Neviem, či máš skúsenosti s týmto predajcom alebo si len tak naivný, že si myslíš, že náklady na výrobu ovládača sú 30€ a preto musí byť z gearbestu vyrobený z menej kvalitných komponentov. Mám skúsenosť s 360 ovládačom, nakoľko môj prvý som rozmlatil pri fife a nechcelo sa mi utrácať ďaľšie peniaze za nový z alzy. Objednal som z gearbestu a je na chlp rovnako vyhotovený
-----Edit: keď naskladnia one s ovládače objednam a dám vedieť, či je to replika alebo originál

Je to napodobenina... Už podle fotky. Jsi originální X360 ovladač nikdy neviděl/nedržel, co?

Nějaké gamepady jsem měl a už bych nešel do ničeho jiného než do X360/XOne gamepadu. Alternativy jsou buď špatné a nebo cenově úplně mimo.

LEVEL 27
LEVEL 27
mirec

Příspěvekod mirec » pátek 16. září 2016 5:12:35

:shock: nie... xbox som ani nevidel...

LEVEL 39
LEVEL 39
Bargud

Komentáře: 601
Blogové články: 5

Příspěvekod Bargud » pátek 16. září 2016 15:23:17

Zajímavé, zvrhlo se to tady ve vychvalování gamepadu od Microsoftu (i když je mimo cenovou relaci, ale tak ok). Tak přidám se s tím, že od doby, co mám Steam Controller od VALVe, tak už jedině ten. HA! :awesome:
Obrázek

What if I say I'm not like the others?...

LEVEL 37
LEVEL 37
FireWolf

Komentáře: 1202
Blogové články: 69
  • PCAndroid

Příspěvekod FireWolf » pátek 16. září 2016 18:13:28

Já bych řekl, že je to jen reklama na jeho stránky. Navíc tu napsal jen ten jeden příspěvek a to je vše.

LEVEL 29
LEVEL 29
Tejkr

Komentáře: 418
Blogové články: 1
  • PCAndroid

Příspěvekod Tejkr » pátek 16. září 2016 18:58:56

Když uviděl, v co se to zvrtlo, tak se nedivím, že se šel zabít :D

mirec: myslíš tu absolutní pravdu, že xbox controller je nejlepší a stojí za ignorování rozpočtu? :D

Já teď chci jít taky k Valve, prej fakt stojí za to. Nějak se mi nelíbí xbox accs na pc :D

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Příspěvekod ElementGamer » pátek 16. září 2016 19:43:01

Já vám nevím, ale každý tu doporučil jen to, s čím má nejlepší zkušenosti. To, že to někteří nepochopili, je věc druhá.
Obrázek

LEVEL 39
LEVEL 39
Bargud

Komentáře: 601
Blogové články: 5

Příspěvekod Bargud » pátek 16. září 2016 23:36:59

ElementGamer píše:Já vám nevím, ale každý tu doporučil jen to, s čím má nejlepší zkušenosti. To, že to někteří nepochopili, je věc druhá.

No, jenže to on nechtěl, že jo...Kdo to pochopil je uživatel Warezz.K
Neptal se na to, jaký je "nejlepší" (podle uživatelů - abych nebyl chycen za slovíčka), ale na to, jestli ten co našel je dostatečný na občasné hraní. Ale abych to (za sebe) ukončil, nebudu dál nějak moralizovat. Jo a kupte si Steam Controller xD :awesome:
Obrázek

What if I say I'm not like the others?...

LEVEL 50
LEVEL 50
ElementGamer

Příspěvekod ElementGamer » pátek 16. září 2016 23:40:25

Bargud píše:
ElementGamer píše:Já vám nevím, ale každý tu doporučil jen to, s čím má nejlepší zkušenosti. To, že to někteří nepochopili, je věc druhá.

No, jenže to on nechtěl, že jo...Kdo to pochopil je uživatel Warezz.K
Neptal se na to, jaký je "nejlepší" (podle uživatelů - abych nebyl chycen za slovíčka), ale na to, jestli ten co našel je dostatečný na občasné hraní. Ale abych to (za sebe) ukončil, nebudu dál nějak moralizovat. Jo a kupte si Steam Controller xD :awesome:

Neboj, na ten si zuby už delší dobu. :D
Obrázek

Další

Zpět na Naše PC a konzole