Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

Paysafecard LOL

Diskuze určená výhradně pro počítačové hry
LEVEL 1
LEVEL 1
Adampotocny

Komentáře: 0

Paysafecard LOL

Příspěvekod Adampotocny » čtvrtek 13. duben 2017 15:04:19

Ahojky. Mám takovej menší dotaz. Chci si koupit Rioty do Lolka a viděl sem tam možnost paysafecard. Kupujete to tak někdo? Jen mě zajímají zkušenosti. :)

LEVEL 43
LEVEL 43
Bonpar

Komentáře: 1102
Pohlaví: Muž

Re: Paysafecard LOL

Příspěvekod Bonpar » pátek 14. duben 2017 19:00:49

Pokud vím, tak PSC funguje, ale nevyplatí se tak, jako bys platil kartou.
Obrázek

LEVEL 1
LEVEL 1
Adampotocny

Příspěvekod Adampotocny » čtvrtek 20. duben 2017 12:52:22

Jojo já ale nemám účet abych mohl platit kartou. Tak hledám nějakou jinou metodu a všiml sem si právě paysafecard. Ještě nějaké zkušenosti? Je dobrý že kartou to jde zaplatit online a pak nikam nemusíš. Ten paysafecard se prodává na benzínkách co jsem se tak dočet.

LEVEL 41
LEVEL 41
Routa

Komentáře: 986
Blogové články: 1
Pohlaví: Muž

Příspěvekod Routa » pátek 21. duben 2017 14:32:32

Kupoval jsem kdysi, když jsem neměl účet a bylo to úplně v pohodě (pár let zpátky). Chodil jsem na obyč. Shellku co máme kousek od bytu - "Pejsejfkard za 500" a čusbus :-D. Prodavačky vědí o co jde. Kódy jdou kombinovat, takže můžeš využít i staré zůstatky. Ale nenechával bych na tom prachy ležet moc dlouho, po nějaké době (snad po půl roce?) ti z té nabité částky začnou něco ztrhávat. Vygoogli si "zkušenosti s PaySafeCard" a možná najdeš něco aktuálnějšího.
Obrázek

"If a blind man leads a blind man, both will fall into the ditch." (Matthew 15:14)

LEVEL 1
LEVEL 1
Mass

Příspěvekod Mass » pátek 28. duben 2017 14:24:24

Jo na benzínkách to jde. A pokud nemáš benzínku nebo se ti nechce jde to i online na https://www.herni-kupony.cz/paysafecard/ . Nakupuju tam telefonem což je super a hotově to jde taky, kdekoliv kde je sazka nebo pošta.

LEVEL 1
LEVEL 1
Adampotocny

Příspěvekod Adampotocny » pátek 19. květen 2017 12:18:45

Mass píše:Jo na benzínkách to jde. A pokud nemáš benzínku nebo se ti nechce jde to i online na https://www.herni-kupony.cz/paysafecard/ . Nakupuju tam telefonem což je super a hotově to jde taky, kdekoliv kde je sazka nebo pošta.

Super hrozně děkuju za radu. Herní kupony jsou super na paysafecard :)

Zpět na PC hry