Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

Vtipné momenty z her

Diskuze o konkrétních herních titulech i hrách obecně
LEVEL 1
LEVEL 1
lupacexi

Komentáře: 0

Vtipné momenty z her

Příspěvekod lupacexi » středa 29. listopad 2017 7:39:10

Zdravím Zingaře/Zingařky, chtěl bych se s vámi podělit o vtipné momentky z her a podívat se na ty vaše.
Jeden z momentů, který mě donutil se smát byl v Armě 2 kampani, aneb NAPA to neudělala ...

LEVEL 40
LEVEL 40
Big Boss

Komentáře: 1476
Pohlaví: Muž
  • PCPS4PS3PSP

Re: Vtipné momenty z her

Příspěvekod Big Boss » sobota 2. prosinec 2017 14:23:01

lol jak mu tu nikdo nepíše
Obrázek

Obrázek

LEVEL 41
LEVEL 41
Routa

Komentáře: 994
Blogové články: 1

Příspěvekod Routa » úterý 5. prosinec 2017 20:27:20

Já bych snad i měl co napsat, ale... too much effort :-D. Spíš teda bych sdílel screeny, vyprávět si co se nám přihodilo může být přes text trochu suché.
Obrázek

"If a blind man leads a blind man, both will fall into the ditch." (Matthew 15:14)

LEVEL 36
LEVEL 36
stuntman

Komentáře: 1083

Příspěvekod stuntman » úterý 5. prosinec 2017 22:15:44

Vtipné momenty teraz zažívam v Shadow Warrior 2. Solídna hra. Nebyť Lo Wanga a jeho hlášok, tak možno by ma tá hra ani nebavila. A to nehovorím o čínskych koláčikoch, tie ma vždy pobavia. :-D
Obrázek
Obrázek

"The monster never die no matter how many times you kill it. It just sheds its skin and changes form." William "B.J." Blazkowicz

LEVEL 38
LEVEL 38
FireWolf

Komentáře: 1231
Blogové články: 69
  • PCAndroid

Příspěvekod FireWolf » středa 6. prosinec 2017 17:25:30

stuntman píše:Vtipné momenty teraz zažívam v Shadow Warrior 2. Solídna hra. Nebyť Lo Wanga a jeho hlášok, tak možno by ma tá hra ani nebavila. A to nehovorím o čínskych koláčikoch, tie ma vždy pobavia. :-D
[ Obrázek ]

Mě se tedy ty koláčky štěstí víc líbily v jedničce, kde to byly samé luxusní hlášky, zatímco tady až příliš tlačili na pilu (dle mě).
Obrázek

LEVEL 36
LEVEL 36
stuntman

Komentáře: 1083

Příspěvekod stuntman » středa 6. prosinec 2017 18:13:20

FireWolf píše:Mě se tedy ty koláčky štěstí víc líbily v jedničce, kde to byly samé luxusní hlášky, zatímco tady až příliš tlačili na pilu (dle mě).
[ Obrázek ]

Tak toto ma dostalo. Ak v jedničke je väčšina hlášok podobných, tak si musím dať facku, že som ju ešte nehral a napraviť to. :-D
Obrázek

"The monster never die no matter how many times you kill it. It just sheds its skin and changes form." William "B.J." Blazkowicz

LEVEL 38
LEVEL 38
FireWolf

Komentáře: 1231
Blogové články: 69
  • PCAndroid

Příspěvekod FireWolf » středa 6. prosinec 2017 19:27:03

stuntman píše:
FireWolf píše:Mě se tedy ty koláčky štěstí víc líbily v jedničce, kde to byly samé luxusní hlášky, zatímco tady až příliš tlačili na pilu (dle mě).
[ Obrázek ]

Tak toto ma dostalo. Ak v jedničke je väčšina hlášok podobných, tak si musím dať facku, že som ju ešte nehral a napraviť to. :-D

Pokud jsi jedničku nehrál, tak to je fakt na facku :D Především je to o DOST vtipnější než dvojka (nejenom tyhle koláčky, ale taky Lo Wangovy hlášky a taky postava Hojiho, který si z Lo Wanga dělá furt prdel :D ). Taky to díky lineárnímu designu úrovní má takovou lepší atmosféru a má to i příběh, který je sice na pozadí, ale ve 2/3 začne být fakt dost zajímavý a konec na mě měl i emocionální dopad. Dvojka má své kvality, co se týče brutality, otevřeného světa, coopu a tak, ale jinak snad ve všem ostatním je za prvním dílem. Navíc je ta hra dost často ve slevě 90%, takže si to určitě kup a nasměješ se u toho :D

Zpět na Hlavní diskuzní fórum o hrách