Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

Náhodné myšlenky a události dne

Diskuze o všem, co se jinam nehodí
LEVEL 40
LEVEL 40
Big Boss

Komentáře: 1469
Pohlaví: Muž
  • PCPS4PS3PSP

Re: Náhodné myšlenky a události dne

Příspěvekod Big Boss » pátek 10. listopad 2017 11:37:24

Lidi prosím o radu. Hledám ke koupi sběratelské edice (nejlíp nepoužité) od blizzard her (wow,starcraft,diablo,OW) , nevíte vy, kdo sbíráté starší kolektorky o nějakých obchodech/stránkách (nejlíp CZ) kde by se to dalo sehnat ? Díky
Obrázek

Obrázek

LEVEL 36
LEVEL 36
stuntman

Komentáře: 1075

Příspěvekod stuntman » pátek 10. listopad 2017 20:47:34

Big Boss píše:Lidi prosím o radu. Hledám ke koupi sběratelské edice (nejlíp nepoužité) od blizzard her (wow,starcraft,diablo,OW) , nevíte vy, kdo sbíráté starší kolektorky o nějakých obchodech/stránkách (nejlíp CZ) kde by se to dalo sehnat ? Díky

Neviem, či je to správne vlákno. Nie všetci pozerajú do každého vlákna. Možno ti dajú skôr odpoveď tu.
Obrázek

"The monster never die no matter how many times you kill it. It just sheds its skin and changes form." William "B.J." Blazkowicz

LEVEL 46
LEVEL 46
Playman

Komentáře: 2936
Blogové články: 44

Příspěvekod Playman » neděle 12. listopad 2017 5:44:01

stuntman píše:
Big Boss píše:Lidi prosím o radu. Hledám ke koupi sběratelské edice (nejlíp nepoužité) od blizzard her (wow,starcraft,diablo,OW) , nevíte vy, kdo sbíráté starší kolektorky o nějakých obchodech/stránkách (nejlíp CZ) kde by se to dalo sehnat ? Díky

Neviem, či je to správne vlákno. Nie všetci pozerajú do každého vlákna. Možno ti dajú skôr odpoveď tu.

Ano Stuntman poradil dobře. Jinak zkoušej Bazoš či Aukro. A v Praze jsou i přímo bazary s hrama. Aukro: https://aukro.cz/vysledky-vyhledavani?t ... yId=104545

LEVEL 46
LEVEL 46
Playman

Komentáře: 2936
Blogové články: 44

Příspěvekod Playman » pondělí 13. listopad 2017 14:53:23

Párkrát mi spadl Windows 10. Modrá obrazovka nějáká chyba a PC to kompletně shodilo. Nevěděl by někdo čím to? Před pár dny měl W10 zásadní aktualizaci ale dříve se mi nikdy nestalo, že by mi to takto padalo...

LEVEL 35
LEVEL 35
elimiNate

Komentáře: 77

Příspěvekod elimiNate » úterý 14. listopad 2017 17:18:49

No ja mel problemy s Fall Creators Updatem a tak jsem radeji presel na starsi verzi.

Předchozí

Zpět na Volné téma