Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

Splitscreen hry

Diskuze určená výhradně pro konzolové hry
LEVEL 31
LEVEL 31
rronaldr

Komentáře: 256
Pohlaví: Muž
  • PCPS4Android

Splitscreen hry

Příspěvekod rronaldr » sobota 2. prosinec 2017 17:27:10

Ahoj,
doporučil by někdo nějaký dobrý hry na PS4 na splitscreen. PS4 už mám asi rok, ale stejně sem překvapenej, že na konzoli už se nedělaj hry pro splitscreen, krom bojovek (MK X, Injustice, Tekken), a kvůli tomu abych si občas s někym zahrál nemám zájem kupovat druhou PS4 a na obě PS+. Hledám nějaký závody (mám Driveclub, ale z nějakýho důvodu to nemá splitscreen) nebo nějaký kooperativní (jako bylo na xbox Army of Two), ale ne zrovna LEGO. Vím, že teď bude vycházet A Way Out. Díky za každý tip.
Procesor: Intel i5 6600K Grafická karta: AMD R9 380 Zakl. deska: GIGABYTE Z170-D3H RAM: 16 GB DDR4 Myš:Razer Taipan Klavesnice:Roccat Isku Monitor: Iiyama Prolite E2273HDS HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 1000GB,WESTERN DIGITAL Caviar Blue 1000GB Honor 6

LEVEL 24
LEVEL 24
El_Scorpio

Komentáře: 361
Blogové články: 3
  • PCPS3PSPPSV3DSPS2

Re: Splitscreen hry

Příspěvekod El_Scorpio » neděle 3. prosinec 2017 20:17:49

Split-screen už umiera... Je toho máličko. Choď pozrieť Co-Optimus. Call of Duty a Resident Evil majú co-op.
Obrázek

LEVEL 31
LEVEL 31
SteveHood

Komentáře: 1003
  • PS4

Příspěvekod SteveHood » neděle 3. prosinec 2017 22:07:09

rronaldr píše:Ahoj,
doporučil by někdo nějaký dobrý hry na PS4 na splitscreen. PS4 už mám asi rok, ale stejně sem překvapenej, že na konzoli už se nedělaj hry pro splitscreen, krom bojovek (MK X, Injustice, Tekken), a kvůli tomu abych si občas s někym zahrál nemám zájem kupovat druhou PS4 a na obě PS+. Hledám nějaký závody (mám Driveclub, ale z nějakýho důvodu to nemá splitscreen) nebo nějaký kooperativní (jako bylo na xbox Army of Two), ale ne zrovna LEGO. Vím, že teď bude vycházet A Way Out. Díky za každý tip.

Gran Turismo jde asi na Splitscreen

LEVEL 31
LEVEL 31
rronaldr

Komentáře: 256
  • PCPS4Android

Příspěvekod rronaldr » pondělí 4. prosinec 2017 16:29:33

El_Scorpio píše:Split-screen už umiera... Je toho máličko. Choď pozrieť Co-Optimus. Call of Duty a Resident Evil majú co-op.

Jojo, bohužel časy PS2 jsou pryč. Chápu, že na PC hry nemaj splitscreen, ale na konzolích, aby to nebylo je totální píč***na. Přeci si lidi nebudou kupovat dvě konzole domu, jenom aby si zahráli spolu.
Procesor: Intel i5 6600K Grafická karta: AMD R9 380 Zakl. deska: GIGABYTE Z170-D3H RAM: 16 GB DDR4 Myš:Razer Taipan Klavesnice:Roccat Isku Monitor: Iiyama Prolite E2273HDS HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 1000GB,WESTERN DIGITAL Caviar Blue 1000GB Honor 6

LEVEL 38
LEVEL 38
declare

Komentáře: 1174

Příspěvekod declare » úterý 5. prosinec 2017 8:54:10

rronaldr píše:Ahoj,

Já právě kupoval Gran Turismo, abych to hrál ve splitscreenu, ale není to ono (navíc většina okruhů, aut je uzamčena a musíš sbírat zkušenosti). Pak jsem objednal Trackmanii Turbo a to je jiné kafčo. Jestli mohu doporučit, tak běž do té Trackmánie, pokud nepotřebuješ nutně realičnost, ale zábavu. To nemluvím, že obsahově je toho více než dost za tu cenu (je tam i hot seat - tedy kdo zajede rychlejší kolo pro více lidí)

LEVEL 48
LEVEL 48
Bonny

Komentáře: 3090

Příspěvekod Bonny » úterý 5. prosinec 2017 17:00:24

Na oddechovku s přáteli je super Rocket League (až pro 4 aspoň na PC, na PS4 by taky mohl být až pro 4), DriveClub nemá split screen to máš pravdu. Na to pozor, asi bude před koupí kontrolovat, zda to hry mají, nebo ne. Dnes se výrobci hodně soustředí na online MP, než offline split screen.
My PC:CPU Intel Core i7-7820X/GPU MSI GTX1080Ti Lightning Z/RAM 4x8GB DDR4/LCD 23,6"/24"-BenQ 144MHz/ Samsung 850 EVO 250GB/HDD 500GB+2TB+2TB/Zdroj: Seasonic 1050 Gold/MB MSI X299 Gaming M7 ACK/Case NZXT H440, Chazeni X62 Kraken

LEVEL 48
LEVEL 48
Alfajk

Komentáře: 3802

Příspěvekod Alfajk » sobota 9. prosinec 2017 1:17:40

aktualne mam rozehrano Sky Force, ten resident taky neni spatnej, pristi rok vyjde a way out... tech coop her je fakt malo, treba jeste rayman nebo knack, i call of duty ma coop mod

Zpět na Konzolové hry