Uživatel nepřihlášen

Diskuzní fórum

Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her

Diskuze o konkrétních herních titulech i hrách obecně
LEVEL 28
LEVEL 28
davidma

Komentáře: 56
Pohlaví: Muž

Re: Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her

Příspěvekod davidma » pondělí 25. červenec 2016 19:44:03

Pokud má někdo zájem prodávám na aukru sběratelku Zaklínače 2. Konec aukce za 5 dní.

LEVEL 21
LEVEL 21
Darreios

Komentáře: 0

Příspěvekod Darreios » úterý 26. červenec 2016 13:20:57

https://pc.bazos.cz/inzerat/63302859/Sb ... h-edic.php cena by eventuelne mohla jít dolu při rychlém jednání :)

LEVEL 28
LEVEL 28
narg

Komentáře: 64

Příspěvekod narg » středa 27. červenec 2016 12:10:34

Ten lords of the fallen je jaka verze?

LEVEL 28
LEVEL 28
davidma

Příspěvekod davidma » neděle 31. červenec 2016 1:23:07

Zdravím,

mám tu vynikající nabídku pro sběratele, zvlášť pro sběratele série Zaklínač. Prodám:

1) Sběratelskou edici Zaklínač 2 - chybí v ní Temerská mince, jinak je kompletní, stav je velmi dobrý. Busta je v naprosto perfektním stavu bez žádných uštíplých částí atd...i ostatní části edice jsou ve vynikajícím stavu. Samotná krabice má asi 3-4 takové velmi malé oděrky ale naštěstí na boční straně. Přední část je naprosto v pořádku, i rohy ve velmi dobrém stavu.
Cena 4000 Kč

2) Sběratelskou figurku Geralta z Rivie z prvního dílu - jedná se o dost raritní záležitost. Velmi cenná figurka. Na Ebay ceny i kolem 6k (bez poštovného) Stav samotné figurky je vynikající. Stav obalu samozřejmě není úplně exelentní, ale na to jak je to stará věc bych řekl že je opravdu velmi velmi dobrý
Cena 3500 Kč
Jedná se o tuto figurku: http://vignette1.wikia.nocookie.net/witcher/images/c/cb/Witcher_action_figure.png/revision/latest?cb=20100214163044

Pokud byste zakoupili edici i figurku, dám slevu 500 Kč, bylo by to tedy komplet za 7 000 Kč.

Jediný problém je že stím opravdu spěchám a příští týden bych co nejdřív potřeboval peníze. Za velmi rychlé a bezproblémové jednání jsem tedy ochotný udělat i nějakou slevičku z výše uvedených cen a hlavně zcela zdarma přidat dárky se Zaklínačskou tématikou. Dárky jsou dva a nebudu je prozrazovat :-) Prvnímu kupujícímu edice nebo figurky přidám menší dárek. Pokud by někdo náhodou koupil edici i figurku dohromady, tak mu přidám menší i větší dárek a myslím, že hlavně ten větší už má sám o sobě docela hodnotu a i samostatně bych ho prodal za nějaký ten peníz :-)

Jinak osobní předání je možné v Brně + jsem ochotný za nějaký příplatek na benzín edici i přivést a osobně předat v okruhu tak do 50-80km od Brna. Pokud poštou tak akceptuji jen platbu předem na účet. Odesílám perfektně zabalené, ihned co přijdou peníze na účet. Poštovné 100Kč (figurka), 150 Kč (edice), 200 Kč (obojí). Osobní předání samozřejmě zdarma. Pokud bych měl někam přivést tak si vezmu něco na benzín, záleží na vzdálenosti.

Jinak 7. 8. odjíždím pryč na nějakou dobu takže opravdu za rychlé jednání jsem ochotný dát i nějakou slevičku a dárek jak jsem psal. Pokud bych to prodal až po návratu tak už za peníze co jsem uvedl a bez dárků.

Případní zájemci PM :-)
dodatek: Pokud byste měli opravdu zájem o něco samozřejmě na požádání nafotím a pošlu vám fotky...

Dávám prioritně sem. Pokud se nikdo neozve do nedělního večera, tak prodávám na aukru.

LEVEL 29
LEVEL 29
Kllrt

• PCAndroid

Příspěvekod Kllrt » neděle 31. červenec 2016 19:20:20

Nenajde se tu někdo, kdo má doma na prodej nebo ví o Operaci Flashpoint (klidně i zlatou edici) a datadisku Resistance? Platinovou verzi jedině jako bigbox edici? Nikde ji nemohu najít, nikdo neprodává. :cry: Poté ještě sháním H&D2.

P.S. Neví někdo o nějaké speciální edici OFP? Nikde jsem nenašel žádné info o ní, existovalo něco takového? Jeden člověk mi tvrdí, že tehdá něco viděl...
Obrázek

LEVEL 40
LEVEL 40
Routa

Komentáře: 972
Blogové články: 1

Příspěvekod Routa » pondělí 1. srpen 2016 0:52:53

Tohle asi byla nějaká OFP sběratelka https://sites.google.com/a/k1ichillicot ... ar-edition

Ale podle všeho obsahovala jen Cold War Crisis, Resistance, Red Hammer a nějakej limited edition Battle Map, což byl asi nějaká samostatná mise.
Obrázek

"If a blind man leads a blind man, both will fall into the ditch." (Matthew 15:14)

LEVEL 28
LEVEL 28
davidma

Příspěvekod davidma » pondělí 1. srpen 2016 12:09:58

Tak Zaklínač 2 sběratelka + cenná figurka Geralta jsou na Aukru. Za velmi dobré ceny řekl bych. Za Kup teď dávám nějaké dárky (podepsané knihy Zaklínač v pevné vazbě a ve skvělém stavu, které samy o sobě mají dost hodnotu + krásný masivní medailon k edici).
Figurku u nás snad už nesežete a na Ebay byste za ni dali mnohem mnohem víc. Dvojnásobek, možná i trojnásobek včetně poštovného. Edice taky velmi těžko k sehnání. Jinak jsem doma do konce týdne (potom odjíždím na cca 8-10 dní pryč) , ale pokud byste zakoupili, tak stačí mě poslat na mail nějaké potvrzení o provedení platby a stoprocentně vám do konce týdne odešlu i když peníze ještě nebudu mít na účtě. Jinak potřebuji peníze právě teď. Je dost možné, že pokud bych teď neprodal, tak už třeba ani prodávat nebudu, takže máte jedinečnou šanci :-) A pokud budu, tak levněji už rozhodně ne. Spíše dráž. Nyní jsem ceny opravdu stlačil na minimum za které jsem ochotný to prodat. Poštou odesílám vždy perfekt zabalené vycpané bublinkami a s nálepkou KŘEHKÉ. Osobní předání možno v Brně, klidně i přivezu v nějakém okruhu od Brna (cca 50km) za nějaký příplatek na benzin. Všechno je to popsaný v aukci.

LEVEL 36
LEVEL 36
carhrozny

Komentáře: 1118
  • PCPS4Xbox OnePS3Xbox 360PSPPS2

Příspěvekod carhrozny » středa 3. srpen 2016 20:43:18

Ak má niekto záujem o limitovnú edíciu českej hry DEX tak je po roku znova v predaji.Stojí už len 18 eur a obsahuje okrem soundtracku na CD a inštalačného DVD/obyčajná verzia sa predáva len digitálne/ artbook s vazbou podobnou ako Blackhole alebo 7 mágov,5 pohľadníc,foto týmu s podpismi a certifikát s infom kolko kusov bolo vyrobených.Hoci sa písalo,že limitka je obmedzená na 1000 kusov tak kartička informuje len o 500 vyrobených kusoch.Mapa mi neprišla tak neviem či tam oficiálne má alebo nemá byť.

Keďže nejak reklamu na obchod tu dávať nechcem a cez Heureku to nenájdete tak len trocha naznačím .... :-D
Je to známy český obchod P.....n

LEVEL 40
LEVEL 40
Routa

Příspěvekod Routa » čtvrtek 4. srpen 2016 1:06:09

Díky za tip, Dex jsem chtěl koupit stejně... takto je to ještě lepší :D. Cyberpunku, natož toho českého, není nikdy dost.
Obrázek

"If a blind man leads a blind man, both will fall into the ditch." (Matthew 15:14)

LEVEL 14
LEVEL 14
Scoffy147

Komentáře: 3

Příspěvekod Scoffy147 » čtvrtek 4. srpen 2016 16:07:51

Dobry den,shanim sosky assassinu,konkretne Edward Kenway Master of the seas,byl soucasti buccaneer edice a sosku Altaira na zvonu.

LEVEL 34
LEVEL 34
declare

Komentáře: 909

Příspěvekod declare » sobota 6. srpen 2016 9:49:33

Vím, že to sem nepatří, ale kdyby náhodou někdo sháněl GTX980, tak prodávám svou. http://aukro.cz/msi-nvidia-gtx-980-gaming-4g-i6392303043.html

Pro uživatele tohoto fóra bych slevil ještě 500 Kč.

Prodávám to, protože si pořizuji 1070 a ať se mi to doma nevalí.

LEVEL 40
LEVEL 40
Routa

Příspěvekod Routa » sobota 6. srpen 2016 11:33:32

declare píše:Vím, že to sem nepatří, ale kdyby náhodou někdo sháněl GTX980, tak prodávám svou. http://aukro.cz/msi-nvidia-gtx-980-gaming-4g-i6392303043.html

"Vím, že to sem nepatří, ale stejně to tu napíšu" :D. Tady máš přímo vlákno pro tenhle účel
Obrázek

LEVEL 34
LEVEL 34
declare

Komentáře: 909

Příspěvekod declare » sobota 6. srpen 2016 20:45:44

Routa píše:
declare píše:Vím, že to sem nepatří, ale kdyby náhodou někdo sháněl GTX980, tak prodávám svou. http://aukro.cz/msi-nvidia-gtx-980-gaming-4g-i6392303043.html

"Vím, že to sem nepatří, ale stejně to tu napíšu" :D. Tady máš přímo vlákno pro tenhle účel

Já schválně pro kluky tady prioritně se slevou, kdyby náhodou někdo sháněl :)

LEVEL 28
LEVEL 28
narg

Příspěvekod narg » pátek 2. září 2016 19:18:08

kofola :thumbup:

Obrázek

LEVEL 28
LEVEL 28
risha03

Komentáře: 245
  • PCPSPiPhone

Příspěvekod risha03 » neděle 4. září 2016 12:23:34

narg - ač nemám rád wowko, tak musím říct, že takhle vedle sebe ty sběratelky vypadají epicky!

LEVEL 36
LEVEL 36
carhrozny

Příspěvekod carhrozny » neděle 4. září 2016 13:24:29

risha03 píše:narg - ač nemám rád wowko, tak musím říct, že takhle vedle sebe ty sběratelky vypadají epicky!

Tak každá seria od jednej firmy vyzerá epicky.Pozri na moje staré hry od Lucasfilmu na PC.Už mi chýba len jedna-Zak Mckracken

Obrázek

LEVEL 49
LEVEL 49
ElementGamer

Komentáře: 5327
Blogové články: 2

Příspěvekod ElementGamer » neděle 4. září 2016 21:15:38

narg píše:kofola :thumbup:

[ Obrázek ]

Závidím. Tu collectorku Vanilly máš od od vydání, nebo jsi ji sehnal až později?
Obrázek

LEVEL 28
LEVEL 28
narg

Příspěvekod narg » pondělí 5. září 2016 0:45:42

Tu asi pred 5 lety, ale bohuzel je to jen bedna s vecma bez kodu :(

LEVEL 28
LEVEL 28
narg

Příspěvekod narg » pondělí 5. září 2016 0:50:24

ObrázekObrázek

Neco pro kolegu Mutanta, on to ma rad

LEVEL 49
LEVEL 49
ElementGamer

Komentáře: 5327
Blogové články: 2

Příspěvekod ElementGamer » pondělí 5. září 2016 7:06:46

narg píše:Tu asi pred 5 lety, ale bohuzel je to jen bedna s vecma bez kodu :(

I tak je to teď neskutečně vzácné. Rád bych měl taky komplet, ale těch peněz za to je dost.
Obrázek

LEVEL 28
LEVEL 28
risha03

Komentáře: 245
  • PCPSPiPhone

Příspěvekod risha03 » pátek 9. září 2016 17:50:45

Dobrý den, neměl by někdo zájem o koupení úžasné sběratelky Rise of the Tomb Raider? Jedná se jen o fyzické předměty ke hře, tedy obří balení, nádherná soška, steelcase, deník a náhrdelník Lary. Kdyžtak PM. Když ne, tak se alespoň pokochejte obrázkem :) Obrázek

LEVEL 36
LEVEL 36
carhrozny

Příspěvekod carhrozny » sobota 17. září 2016 13:18:44

risha03 píše:Dobrý den, neměl by někdo zájem o koupení úžasné sběratelky Rise of the Tomb Raider? Jedná se jen o fyzické předměty ke hře, tedy obří balení, nádherná soška, steelcase, deník a náhrdelník Lary. Kdyžtak PM. Když ne, tak se alespoň pokochejte obrázkem :) [ Obrázek ]

Neviem kolko by si za tie predmety z ROTTR chcel ale na ebay je momentálne veľmi výhodná ponuka jedného predajcu,ktorý toho predáva doslova mraky.Za 5 dní predal 188 kusov.Kamarátovi som napísal aby to kúpil tak uvidím.Ak by náhodou mal niekto vyložený záujem tak sa pozrite sem a rozhodujte sa fakt rýchlo :-D

http://www.ebay.com/itm/PC-Rise-of-the-Tomb-Raider-Collector-s-Edition-OHNE-SPIEL-NEU-OVP-/182273045013?hash=item2a7051f215:g:B4oAAOSwdIFX0Vmq

LEVEL 28
LEVEL 28
davidma

Příspěvekod davidma » sobota 17. září 2016 23:58:36

188 kusů :D :D Dřív jsem taky kupoval doslova všechno (což je totální kravina), ale už jsem z toho vyrostl, a kupuju jen to co má opravdu hodnotu a není toho mraky na internetu. A spíš sochy a takový věci. Dá se říct, že jsem se zaměřil na jedinou sérii, kterou miluji a má vynikající a hodnotné sběratelské předměty a Zaklínač to není :-) Ani Batman nebo Assassin :-)

LEVEL 20
LEVEL 20
Martinoslav

Komentáře: 5
  • PS4PS3PSVPS2

Příspěvekod Martinoslav » neděle 18. září 2016 11:32:13

Měl by někdo zájem o Bioshock Infinite Premium edition pro PS3? Edice rozbalena, ale vse uvnitr je stale v originalnim obalu (napriklad v saccich) a samotna hra je stale v celofanu. Cenu nabidnete.

https://www.youtube.com/watch?v=wtFxsA4SPOE

LEVEL 36
LEVEL 36
carhrozny

Příspěvekod carhrozny » neděle 18. září 2016 13:38:58

davidma píše:188 kusů :D :D Dřív jsem taky kupoval doslova všechno (což je totální kravina), ale už jsem z toho vyrostl, a kupuju jen to co má opravdu hodnotu a není toho mraky na internetu. A spíš sochy a takový věci. Dá se říct, že jsem se zaměřil na jedinou sérii, kterou miluji a má vynikající a hodnotné sběratelské předměty a Zaklínač to není :-) Ani Batman nebo Assassin :-)

Tak posledný tomb raider je výborná hra a zberatelka je pekná ale nie za tú cenu čo nám to chceli predať na začiatku cca 130 eur.
Tieto čo vypredáva ten maník sú určite skladové zásoby XBOX ONE pretože to nemá obal a na konzolu to bol finančný neúspech tak im to zrejme ostalo v skladoch.Ostatné veci tam sú a za 30 eur,no to sa sakra oplatí hlavne keď už hru mám.

A aspoň zatial nekupujem zberatelky preto,že budú mať nejakú hodnotu o 30 rokov/to už budem asi na pravde božej :-D / ale skor preto,že keď hrám nejakú hru je fajn mať doma aj niečo fyzické čo zlepší zážitok z hrania.Nemusí to byť nutne soška z hry aj tak sú to len predražené čínske blbosti.Mne by stačilo aby povinne každá hra mala artbook,steelbook a soundtrack a som happy.Keď je niečo naviac tak sa poteším ale chcem to za rozumnú cenu nie za 100 alebo 200 eur :gun:

PředchozíDalší

Zpět na Hlavní diskuzní fórum o hrách