Uživatel nepřihlášen
 

NHL 10

Nejnovější počin EA Sports je tu a my se tak můžeme těšit na úplně nové věci z oblasti hokejového sportu. Celá série získala za poslední 2 roky celkem 19 cen ocenění, jako nejlepší hokejová série v historii. Každý díl je něčím unikátní a míra reálnosti se stále zvyšuje. Ročník NHL 10 nabídne zcela vylepšené herní prvky, včetně realističtějšího stylu hokeje a lepší fyzikální model. Míra tvrdosti a rivalita mezi hráči se více přiblíží skutečnosti, jak se tomu děje i v legendárním Stanley Cupu. Bitky na ledě doznaly značného vylepšení a hráč nyní může chytnout soupeře za dres a dát mu ránu. Celá hra bude zkouškou naší šikovnosti, vůle zvítězit, ale i schopností. Sami tvůrci říkají, že udělali tu nejautentičtější hru, která se jen v herní branži objevila. Stanley Cup je prestižní soutěž, jež chce pevné nervy a spoustu dřiny a odříkání. Proto i zde se tohoto poháru jen tak nedotkneme a budeme muset na sobě pořádně zapracovat. Celkem nabídne NHL 10 okolo 200 úprav herního systému, který by měl ukázat hokej v tom nejlepším slova smyslu. Nový systém přihrávek s obratem o 360° nás uchvátí a hře to přidá na kráse. Kolem hřiště najdeme masy křičících diváků, kteří reagují dynamicky na to, co se děje na ledě.

Žánr: Sportovní

Vychází na: PS3, Xbox 360
Vydavatel: Electronic Arts
Distributor v ČR: EA Czech
Výrobce: EA Sports

Datum vydání: 15. září 2009

Oficiální stránky:
http://nhl.easports.com

Hru ohodnotilo 21 čtenářů průměrnou známkou 7.7/10.
malkin555 (9), FreshGoals (10), Hades47 (3), _Immortall- (9), Forward (7), Gazzy (9), Beastmaster4 (9), strasiak (7), hujmulokop (10), SABOTEURCZ2012 (8), Feďa15 (8), Shortymax (1), Davelek (7), tiberian23 (8), vývrtka (9), Aveline (8), MelmanCZ (8), Feny (9), pohoda (8), Hellcat (7), Graedda (8)
(Pro hodnocení musíte být přihlášen)
Tisk  
Štítky: nhl, ea sports, ea
NHL 10 na PS3, Xbox 360Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry NHL 10 Screenshot ze hry NHL 10 Screenshot ze hry NHL 10 Screenshot ze hry NHL 10 Screenshot ze hry NHL 10 Screenshot ze hry NHL 10 Screenshot ze hry NHL 10
Novinky » NHL 10
 
Jak se dařilo EA a co chystá do budoucna?
 

Jak se dařilo EA a co chystá do budoucna?

Středa 12.5.2010 07:00 - Společnost Electronic Arts dnes zveřejnila svou finanční zprávu za první čtvrtletí letošního roku a my jsme se dozvěděli nejenom zajímavá čísla, nýbrž také co se přesně chystá do budoucna za hry a jaké se představí na červnové výstavě E3 v Los Angeles. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS, iPhone

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke hře NHL 10
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Project Cars 2 – nekompromisní závodní simulátor

To, co vám jinde projde, za to vám Project Cars 2 vymáchá obličej v kaluži vyjetého oleje.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 13. až 19. listopadu

Odhalení Thrones of Britannia: A Total War Saga a Project Hospital, seriál Hitmana, akční hra od Motive Studios, duchovní nástupce Skate, nové DLC…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Zombicide Černý mor

Středověkými zablácenými ulicemi se šinou hordy nemrtvých, kterým čelí hrstka statečných hrdinů. Přijmete jejich pozvání do party?

 
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - další návštěva předaleké galaxie

Hodnotíme singleplayer i multiplayer nového Battlefrontu. Jak kvalitní je výsledná hra a jak se vypořádala s nedávnými vlnami kontroverze?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole