Uživatel nepřihlášen
 

Heroes of Might and Magic IV

Pokračování velmi úspěšné série Heroes of Might and Magic. Hráč ovládá několik hrdinů různých povolání, kteří se poprvé v celé sérii přímo účastní bitvy, jako pohyblivá jednotka. K dispozici je například: Druid, Čaroděj nebo Rytíř. Díky nim může dobývat města a v nich pak stavět různé budovy. S hrdinou cestujete nebezpečným fantasy světem, bojuje s nestvůrami (draky, skřety, gobliny, ap.), získáváte mocné artefakty, tvoříte armády z divokých bestií nebo neohrožených paladinů, kteří vám pomáhají upevnit svou moc. Hra nabízí zajímavý příběh, vynikající zpracování, prvky ekonomických her a Role-Playing a skvělou hratelnost.

Rozšíření hry:
Heroes of Might and Magic IV: The Gathering Storm
Heroes of Might and Magic IV: Winds of War

Žánr: Tahová strategie

Vychází na: PC, Mac
Vydavatel: 3DO Studios
Distributor v ČR: Comgad
Výrobce: New World Computing

Datum vydání: 29. března 2002

Oficiální stránky:
http://www.mightandmagic.com

Hru ohodnotilo 61 čtenářů průměrnou známkou 7.9/10.
WoLf-Cz (10), Nojmi (8), Feidias (7), draggo (8), Irandael (8), Bargud (7), Stixxy (9), Chipsonator (9), Mccgrady (10), Blizz (4), PaladinTristan (10), lenuska28 (10), Sidrs (9), Leonidasss (8), Technologi (10), Praky (7), nero (9), Pino (8), ElMariachi1995 (9), Jungleboogie (5), Ice Golem (8), BblackK (7), Elli[CZE]k (8), Ronaldus7 (9), Inerecus (8), Arindis (6), mythragon (8), Redpoint1 (9), SamFisher (5), hanis93 (9), LuckyBaal (8), Davelek (9), Atlantis (8), Frejly (8), Night (10), Tom666 (10), japol (7), tiberian23 (6), Mordred (10), fallanga (5), Newls (8), Halalí (6), Riley (7), Alex6565 (8), Pessurczech (7), matan (8), rocketbg (7), Frezen9 (8), Vlken69 (7), Serrlaid (9), Ersagon (8), Blackhand47XD (5), En.kidu (10), VaeCortez (9), šuplík (5), Alfajk (7), Manyjak (9), Jenda10 (8), rtep (7), HappyLima (8), skyw84 (6)
(Pro hodnocení musíte být přihlášen)
Tisk  
Heroes of Might and Magic IV na PC, MacScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Heroes of Might and Magic IV Screenshot ze hry Heroes of Might and Magic IV Screenshot ze hry Heroes of Might and Magic IV Screenshot ze hry Heroes of Might and Magic IV Screenshot ze hry Heroes of Might and Magic IV Screenshot ze hry Heroes of Might and Magic IV
Novinky » Heroes of Might and Magic IV
 
Indian Play - Heroes of Might and Magic IV

Indian Play - Heroes of Might and Magic IV

Neděle 9.12.2012 19:07 - V pondělí v 18:00 se vydáme prostřednictvím Indian play do starší strategické hry. Pojďte s námi získávat mocné artefakty a bojovat s fantazijními nestvůrami. Přečíst celý článek »

Ubisoft vydá A Game of Thrones, WRC 2011 v říjnu

Ubisoft vydá A Game of Thrones, WRC 2011 v říjnu

Sobota 7.5.2011 12:30 - Letos vyjde strategie A Game of Thrones, WRC 2011, Pro Cycling Manager a Might and Magic Heroes IV. Přečíst celý článek »

3 komentáře|PC, PS3, Xbox 360, 3DS

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke hře Heroes of Might and Magic IV
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
rocketbg    Každé Heroes v něčem excelují. V případě IV je to soundtrack - nejlepší v celé sérii!rocketbgrocketbg38351    16.8.2015 17:12 rocketbg

Každé Heroes v něčem excelují. V případě IV je to soundtrack - nejlepší v celé sérii!

Bargud    Pro mě je čtvrtý díl dokonalostí hned za třetím dílem ( z toho, co jsem hrál, skončil jsem po krátké době pátým dílem) .
Joo, to byly zlatý časy místní spolupráce na jednom PC.
Bargudbargud6378
    24.12.2013 09:13
Bargud

Pro mě je čtvrtý díl dokonalostí hned za třetím dílem ( z toho, co jsem hrál, skončil jsem po krátké době pátým dílem) .
Joo, to byly zlatý časy místní spolupráce na jednom PC.

fallanga   1x   Hrozný díl. Nejhorší z celé série. Jednotky jsou v hradech rozházeny, možnost výběru ze dvou budov se minula účinkem. Bitvy jsou nudné a strategická mapa je plná nepotřebných věcí. Příběh je obstojný, ale nezatáhl mne do děje jako v jiných dílech. Hrát tohle byla ztráta času.fallangafallanga20226    23.12.2013 17:19 fallanga

Hrozný díl. Nejhorší z celé série. Jednotky jsou v hradech rozházeny, možnost výběru ze dvou budov se minula účinkem. Bitvy jsou nudné a strategická mapa je plná nepotřebných věcí. Příběh je obstojný, ale nezatáhl mne do děje jako v jiných dílech. Hrát tohle byla ztráta času.

Chipsonator    Stixxy: muliv si z duseChipsonatorchipsonator7091    23.10.2011 10:04 Chipsonator

Stixxy: muliv si z duse

Stixxy   1x   Podle mě nejlepší díl serie, hodně se mi líbilo, že hrdinové byli přímo v akci a že jen neseděli někde daleko ;-) Škoda, že se od toho upustilo :gun:Stixxystixxy2230    9.10.2011 19:57 Stixxy

Podle mě nejlepší díl serie, hodně se mi líbilo, že hrdinové byli přímo v akci a že jen neseděli někde daleko ;-) Škoda, že se od toho upustilo :gun:

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

V multiplayeru nás konečně čekají všechny tři éry Star Wars ságy. Těšit se můžeme i na kampaň, v níž se ujmeme velitelky elitní imperiální jednotky.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Ken Follett’s The Pillars of Earth – stavění katedrály podle knižní předlohy

První část hry „Z popela“ nabízí prolog k rozsáhlému příběhu o stavbě katedrály a o osudech lidí s ní spojenými.

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC a konzole
 
 
Dungeons 3 – ničte, palte, pleňte, vše je dovoleno!

Už vás nebaví hrdinské chování hlavních postav pohádkových příběhů? Odhalte svou temnou stránku v kůži mladé elfky vládnoucí smrduté kobce!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Middle-earth: Shadow of War – velkolepé tažení za záchranou Středozemě

První díl byl darem z nebes pro všechny milovníky Středozemě a akčních her. Dokázal Shadow of War něčím překvapit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Rogue Trooper Redux - dystopický komiks v nové grafice

Po více než deseti letech se vrací kdysi oblíbená komiksová střílečka. Uspěje v remasterované podobě?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole