Uživatel nepřihlášen
 

Prince of Persia

V inovovaném perském princi se vnoříte světa plného starověké perské mytologie. Princ se musí tentokrát vypořádat se silami temnoty a pekla. Příběh začíná ve chvíli, kdy je princ svědkem zničení legendárního Stromu života. Bohužel, díky tomu se svět ocitl na pokraji zkázy a je zahalen do temnoty. Princovi nezbývá nic jiného, než se spojit se záhadnou Elikou a společně zachránit svět před jistým koncem.

Žánr: 3rd person akce (TPS), Akční adventura

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, N-Gage
Vydavatel: Ubisoft
Distributor v ČR: Playman
Výrobce: Ubisoft

Datum vydání: 2. prosince 2008

Hru ohodnotilo 73 čtenářů průměrnou známkou 8/10.
Electro (7), Gazzy (9), indi (10), DANIELPES (10), D3VL3R (8), shxrk (8), SweetL.c. (8), Marigold (8), Kříž (9), Stig.r84 (9), steve (10), želva (10), itomas (7), adamiskos (7), vertigo (7), Blizz (8), Jogobela (6), midder (6), dopitapetr (8), RUDY (9), KoloUS-heck (7), Sectr (9), Spark (7), lepšínežty (5), nero (9), bart201 (10), TheGreendroid (9), strasiak (5), Icewind (8), Vivi (7), tiny (8), Kenedz68 (8), SpriteCZ (9), hujmulokop (6), Dacyn (9), hozix (8), set-upper (9), Dr.Killjoy (9), Play (9), Pato8 (7), BionicD (8), Dare (8), Qlour (8), miro321 (9), Skallagrim (9), Toldo (6), vývrtka (6), LuckyBaal (9), klaz365 (10), okick (9), -OverLord- (7), Selphie (8), Veronique (5), tiberian23 (7), ShaunHastings (10), Tarik (8), Danalth (8), dusty (8), gumadzus (8), Murvudd (6), Man1akCZ (8), RastyK2 (8), Parasit (8), Szczigi (8), Balldur (9), Lord Snow (5), Michal Assassin (9), matroš (9), Thorn1991 (8), hellogin (6), šuplík (9), SweetL.c.King (8), WeirdWorm (8)
(Pro hodnocení musíte být přihlášen)
Tisk  
Prince of Persia na PC, PS3, Xbox 360, N-GageScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Prince of Persia Screenshot ze hry Prince of Persia Screenshot ze hry Prince of Persia Screenshot ze hry Prince of Persia Screenshot ze hry Prince of Persia Screenshot ze hry Prince of Persia Screenshot ze hry Prince of Persia Screenshot ze hry Prince of Persia

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke hře Prince of Persia
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
ShaunHastings    Pro mě osobně nejlepší Prince, který mě svou stylizací a soubojovým systémem naprosto uchvátil. Plus je výhoda že ve hře nelze umřít :thumbup: :thumbup:ShaunHastingsshaunhastings24934    12.12.2013 21:27 ShaunHastings

Pro mě osobně nejlepší Prince, který mě svou stylizací a soubojovým systémem naprosto uchvátil. Plus je výhoda že ve hře nelze umřít :thumbup: :thumbup:

LuckyBaal    nejlepší PRINC :thumbup:LuckyBaalluckybaal17040    16.7.2013 19:49 LuckyBaal

nejlepší PRINC :thumbup:

bart201    Pěkná hra pohádkové prostředí a pěkná princova pomocnice, takže není nač si stěžovat. :-Dbart201bart2019537    24.3.2012 08:35 bart201

Pěkná hra pohádkové prostředí a pěkná princova pomocnice, takže není nač si stěžovat. :-D

dopitapetr    Trylogie Prince of Persia patří mezi moje nejoblíbenější fantasy adventury a jinak tomu není i u tohodle dílu. Můj první dojem ze hry nebyl zrovna moc dobrý. Moc se mi nelíbila ta grafika, tak jsem hru odložil do regálu. Později jsem ale tomu dal ještě šanci a nakonec mě to úplně pohltilo. Grafika mě postupně začala uchvacovat i hratelnost a příběh na tom byly velice dobře, jen škoda absence českých titulků u PS3 verze. Také délka hry byla ohromná. Strávil jsem u toho přes 20 hodin a to nepočítám Epilog, který není bůhví jak dlouhý ale rozhodně neurazí. Příběhem navazuje přesně tam, kde skončila původní hra. Ale na konci zůstalo ještě víc otazníků.
Ted´ už pochybuji že Ubisoft udělá přímé pokračování. Přece hra už vyšla víc jak před 3 lety, ale naděje umírá poslední. Jediný Princ kterého jsem ještě nehrál jsou Zapomenuté písky, na které se doufám co nevidět vrhnu.
dopitapetrdopitapetr5480
    11.3.2012 12:39
dopitapetr

Trylogie Prince of Persia patří mezi moje nejoblíbenější fantasy adventury a jinak tomu není i u tohodle dílu. Můj první dojem ze hry nebyl zrovna moc dobrý. Moc se mi nelíbila ta grafika, tak jsem hru odložil do regálu. Později jsem ale tomu dal ještě šanci a nakonec mě to úplně pohltilo. Grafika mě postupně začala uchvacovat i hratelnost a příběh na tom byly velice dobře, jen škoda absence českých titulků u PS3 verze. Také délka hry byla ohromná. Strávil jsem u toho přes 20 hodin a to nepočítám Epilog, který není bůhví jak dlouhý ale rozhodně neurazí. Příběhem navazuje přesně tam, kde skončila původní hra. Ale na konci zůstalo ještě víc otazníků.
Ted´ už pochybuji že Ubisoft udělá přímé pokračování. Přece hra už vyšla víc jak před 3 lety, ale naděje umírá poslední. Jediný Princ kterého jsem ještě nehrál jsou Zapomenuté písky, na které se doufám co nevidět vrhnu.

Kříž    Jedna z nejpovedenějších her série. Krásná grafika, zajímavý příběh, krásná Elika, dechberoucí KONEC. Co mě ale opravdu vadí, je velká jednoduchost hry. Na oddych ale neznám nic lepšího.Křížkriz1727    9.9.2011 22:30 Kříž

Jedna z nejpovedenějších her série. Krásná grafika, zajímavý příběh, krásná Elika, dechberoucí KONEC. Co mě ale opravdu vadí, je velká jednoduchost hry. Na oddych ale neznám nic lepšího.

DANIELPES    JO TO JE HROZNE DOBRA HRA :gun:DANIELPESdanielpes5380    12.3.2011 14:23 DANIELPES

JO TO JE HROZNE DOBRA HRA :gun:

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

V multiplayeru nás konečně čekají všechny tři éry Star Wars ságy. Těšit se můžeme i na kampaň, v níž se ujmeme velitelky elitní imperiální jednotky.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Ken Follett’s The Pillars of Earth – stavění katedrály podle knižní předlohy

První část hry „Z popela“ nabízí prolog k rozsáhlému příběhu o stavbě katedrály a o osudech lidí s ní spojenými.

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC a konzole
 
 
Dungeons 3 – ničte, palte, pleňte, vše je dovoleno!

Už vás nebaví hrdinské chování hlavních postav pohádkových příběhů? Odhalte svou temnou stránku v kůži mladé elfky vládnoucí smrduté kobce!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Middle-earth: Shadow of War – velkolepé tažení za záchranou Středozemě

První díl byl darem z nebes pro všechny milovníky Středozemě a akčních her. Dokázal Shadow of War něčím překvapit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Rogue Trooper Redux - dystopický komiks v nové grafice

Po více než deseti letech se vrací kdysi oblíbená komiksová střílečka. Uspěje v remasterované podobě?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole