Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

Max Payne 3

Max Payne 3

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 1. června 2012 »

3rd person akce (TPS) - Max Payne 3 se bude odehrávat 12 let po událostech z druhého dílu a příběh se z New Yorku přesune do brazilského Sao Paula. Max si toto městečko vybral proto, aby utekl démonům z NY, ale to se mu bohužel tolik nepovedlo. Sao Paulo je totiž plné mafie a i on sám brzy zjistí, že dělat bodyguarda zámožné rodině není vůbec nic jednoduchého. Max je pochopitelně starší, holohlavý a vousatý a dokonce se potýká se závislostí na lécích, které mu doktor předepsal proti bolesti.

Tom Clancy's H.A.W.X. 2

Tom Clancy's H.A.W.X. 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii  |  Datum vydání: 2. prosince 2010 »

Letecký simulátor - Druhý díl bude taktéž inspirován knihami Toma Clancyho a zavede nás do moderní války, v níž budeme mít k dispozici nejmodernější stíhací letouny a samozřejmě také zbraně. Mise se budou odehrávat v nejrůznějších a různorodých lokacích.

Mass Effect

Mass Effect

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 6. června 2008 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura, RPG - První díl sci-fi ságy Mass Effect vás postaví do role Spectra, ochránce známého vesmíru, který stojí nyní před jednou z největších hrozeb lidstva. Rasa inteligentních strojů zvaných Reapers, která se dle legendy každých 50 000 let vrací a ničí vše živé, je totiž za dveřmi, jeden z agentů se přidal na špatnou stranu a vy jste tak jediný, který může skáze zabránit. Máte na to?

Quantum of Solace: The Game

Quantum of Solace: The Game

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii, DS, PS2  |  Datum vydání: 4. listopadu 2008 »

1st person akce (FPS) - Quantum of Solace je herní adaptace nového filmového Jamese Bonda, kterého po výborném Casino Royale nově zastupuje Daniel Craig, jehož podoba byla přenesena i do hry. Buďte novým Bondem, prožijte film a spoustu dříve neviděných momentů, díky kterým si rozšíříte obzory filmové ságy Jamese Bonda.

Theatre of War 2: Africa 1943

Theatre of War 2: Africa 1943

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 26. února 2010 »

Realtime strategie - Po porážce v Tunisku se německá armáda ve spojení s italskou pokouší v roce 1943 o druhý útok na spojenecká vojska v Africe. Buďte při tom a prožijte každý výbuch na bojišti díky vylepšené inteligenci a univativním herním mechanismům realtime strategie ze série Theatre of War.

Wings of Prey

Wings of Prey

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 30. dubna 2010 »

Letecký simulátor - Wings of Prey je nový letecký simulátor od ruského studia Gaijin Entertainment, kde se posadíte za kokpit těch nejrychlejších letounů druhé světové války a zúčastníte se nejznámějších soubojů války. Mise zahrnují jak vzdušné souboje, tak ničení pozemních cílů, variability si tak užijete dostatek.

Trine

Trine

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 10. září 2009 »

Plošinovka, Akční adventura - Unikátní akční plošinovka Trine vás postaví do role tří hrdinů - rytíře, mága nebo zloděje. S jejich pomocí se budete prokousávat úrovněmi speciálně navrženými pro hrátky s místem, energií a pohybem, k nimž se v pozdějších fázích hry přidá i manipulace s časem.

Wanted: Weapons of Fate

Wanted: Weapons of Fate

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 24. března 2009 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Hra částečně postavená na filmové předlože Wanted, která sleduje dál příběh super-assassina Wesleyho Gibsona a začíná tam, kde film skončil. Ve hře si užijete stejně šílený a frenetický akční styl, který předvedl film, navíc ale budete moci chaos na bojišti plně kontrolovat. Skákejte přes stoly, běhejte po zdech, střílejte obouruč. Možné je tu téměř vše.

X-Blades

X-Blades

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 20. února 2009 »

3rd person akce (TPS), Bojovka, RPG - X-Blades představuje kombinaci frenetických akčních soubojů, filmových animací a kombinace RPG a bojovky v jednom. Prostřílejte a prosekejte si se sexy protagonistkou fantasy světem za svým cílem, využívejte magické schopnosti a dovednosti, nové zbraně a chvaty.

Assassin's Creed: Brotherhood

Assassin's Creed: Brotherhood

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 18. března 2011 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Další pokračování světově velice úspěšné značky Assassins Creed bude pokračovat v Eziově příběhu odehrávajícím se v Římě a navíc dojde poprvé v této sérii k začlenění hry pro více hráčů. Hra Assassin's Creed Brotherhood je primárně opět vytvářena ve studiu Ubisoft Montreal, tentokrát však ve spolupráci s dalšími studii Ubisoftu - v Singapuru, v Budapešti, v Québecu a v Annecy (ti jsou zodpovědni za vytvoření multiplayerové části Splinter Cell Chaos Theory). Kritiky velmi kladně přijatý singleplayerový zážitek v podobě Assassins Creed je zpátky a v mnohem vybroušenější podobě. Očekávejte návrat Ezia, který bude svádět lítou bitvu s mocným řádem Templářů. Aby náš hašašínský mistr mohl zasáhnout nepřítele přímo do slabin, musí se vypravit do Říma, centra moci, pýchy a korupce. Boj se zkorumpovanými tyrany ovšem nebude snadný, neboť bude vyžadovat nemalé úsilí. Ale co hlavně, bude vyžadovat vůdcovské schopnosti. Ezio totiž povede celé Bratrstvo, které bude bojovat po jeho boku. Své nesmiřitelné nepřátele mohou hašašíni porazit jen tehdy, budou-li spolupracovat. Assassins Creed Brotherhood poprvé nabízí netušenou sféru hry pro více hráčů. Hráči mohou Templářům pomoci tak, že je s použitím Absterga vytrénují v umění vraždy, aby mohli hašašíny vyhladit jednou provždy. Budou si moci vybrat z pestré škály unikátních postav, kdy každá disponuje typickými zbraněmi a technikami zabití, a porovnat svůj um v různých herních režimech s hráči z celého světa.

Assassin's Creed 2

Assassin's Creed 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 9. března 2010 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Netrpělivě očekávaný titul Assassin's Creed 2 obsahuje nového hrdinu, Ezia Auditore da Firenze, mladého šlechtice, a nový věk - renesanci. Assassin's Creed 2 si ponechává herní základ, který přinesl prvnímu dílu takový ohromný úspěch a představí nové zážitky, které hráče překvapí a postaví před nové výzvy. Assassin's Creed 2 je epický příběh o rodině, pomstě a spiknutí zasazený do noblesního a přesto brutálního prostředí renesanční Itálie. Ezio se spřátelí s Leonardem da Vincim, pustí se do křížku s nejmocnějšími florentskými rodinami a odvážně se pohybuje kanály Benátek, kde se naučí mistrovství cechu vrahů.

Assassin's Creed

Assassin's Creed

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 11. dubna 2008 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - První díl z plánované sci-fi trilogie Assassin´s Creed, kde se vžijete do kůže Desmonda Milese, barmana, který je, aniž by to věděl, genetickým potomkem tajného klanu assassinů, kteří od nepaměti bojují s templáry. Tato svatá válka trvá staletí a pokračuje i v budoucnosti, kde Desmonda unese tajná organizace, aby jeho genetickou paměť využila pro nalezení bájného pokladu Piece of Eden, který má mít magickou moc.

Front Mission Evolved

Front Mission Evolved

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 8. října 2010 »

3rd person akce (TPS) - Sérii Front Mission mohou znát příznivci strategií, protože právě tam se do nedávna této hře velmi dařilo. Společnost Square Enix však zaznamenalo o hru čím díl menší zájem a rozhodla se prověřit studio Double Helix vývojem dalšího dílu. Ten nabídne střílečku z pohledu třetí osoby s roboty.

Pure Football

Pure Football

Vychází na: PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 28. května 2010 »

Sportovní - Francouzská společnost Ubisoft si všimla velkého zájmu o fotbalové hry a rozhodla se do souboje mezi FIFOU od EA Sports a PES od Konami zasáhnout svou vlastní hrou. Ta nese název Pure Football a nepůjde o ledajaký fotbal. Netěšte se na žádnou věrohodnou simulaci, tohle bude arkáda s 230 elitními fotbalisty, se 17 mezinárodními týmy a chybět nebude ani 17 legendárních hráčů. Multiplayer budou moci hrát až čtyři hráči a na X360 či PS3 jeden proti jednomu. Nebude chybět ani vytváření vlastních charakteru a mnoho dalšího.

R.U.S.E.

R.U.S.E.

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 10. září 2010 »

Realtime strategie, Online RTS - Real-time strategie R.U.S.E. se odehrává za druhé světové války a podle mnohých jde o velmi reálnou vojenskou strategii. Hra nás zavede do několika významných lokací a válčí se například v Severní Africe, Itálii, Francii, Holandsku, Ardenách a samozřejmě i v Německu. Vybrat si budeme moci několik stran, za které budeme bojovat. Konkrétně se jedná o Spojené státy americké, Itálii, Velkou Británii a Německo.

Kane & Lynch 2: Dog Days

Kane & Lynch 2: Dog Days

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 27. srpna 2010 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Kane and Lynch 2: Dog Days je drsnou brutální krimi střílečkou navrženou k navození ještě silnější atmosféry z příběhu, který sleduje dva psychicky narušené zločince v jejich cestách po šanghajském podsvětí. Kane & Lynch 2: Dog Days představí nový vizuální zážitek inspirovaný režiséry dokumentárních filmů a pokud se vše povede, přinese tak do her nový úhel pohledu na jejich realistické ztvárnění.

Napoleon: Total War

Napoleon: Total War

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 26. února 2010 »

Realtime strategie, Budovatelská strategie - Studio Creative Assembly přináší další díl ze slavné strategické série Total War. Nová kapitola jde ve stopách nejslavnějšího vojevůdce všech dob, a tak dostala také název Napoleon: Total War. Spolu s Napoleonem absolvujeme dvacet let neutuchajících bojů, od jeho prvního tažení do Itálie až po slavnou bitvu u Waterloo. Můžeme tedy na vlastní kůži zažít mimořádnou kariéru tohoto slavného vůdce. Ať už hrajeme za legendárního generála nebo proti němu, výsledek války nikdy není jistý. Teď dějiny píšeme my, a záleží tedy na tom, jak své vojáky provedeme nejlítějšími bitvami, jaké ještě v sérii Total War nebyly k vidění.

Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic

Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 5. března 2010 »

Simulátor - Série Silent Hunter se již několik let řadí mezi nejlepší ponorkové simulátory. V pátém díle budeme mít možnost vcítit se do role kapitána ponorky a vést svou posádku z pohledu první osoby v opravdové dynamické kampani. Budeme bojovat proti spojeneckému loďstvu na obrovských plochách Atlantského oceánu a Středozemního moře a účastnit se slavných střetnutí se silnými nepřátelskými válečnými loďmi.

Supreme Commander 2

Supreme Commander 2

Vychází na: PC, Xbox 360  |  Datum vydání: 5. března 2010 »

Realtime strategie - Pokračování úspěšné strategie Supreme Commander se odehrává pětadvacet let po událostech prvního dílu. Přináší vylepšenou ekonomickou stránku hry, nové strany i lepší pathfinding (schopnost jednotek nalézt cestu k určenému cíli) a řadu dalších vylepšení. Čekají na nás velkolepé bitvy na obrovských mapách, kde budeme moci vytvářet speciální jednotky. Ty mohou v momentě zvrátit rozložení sil na bojišti nebo vyhrát celou bitvu.

Gran Turismo 5

Gran Turismo 5

Vychází na: PS3  |  Datum vydání: 24. listopadu 2010 »

Závodní simulátor - Další díl z legendární závodní série Gran Turismo, který předvádí nejrealističtější závody, které lze na trhu nalézt. Exkluzivně pro konzoli PlayStation 3 představuje Gran Turismo oficiální tratě, vozy, jejich vlastnosti, závody, módy a mnoho dalšího.

King's Bounty: Armored Princess

King's Bounty: Armored Princess

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 19. března 2010 »

RPG, Tahová strategie - Armored Princess je datadisk k RPG strategii, ve kterém si na sebe vezmete roli princezny Amelie na její poutí za ztraceným rytířem a poznáním sebe sama.

King's Bounty: The Legend

King's Bounty: The Legend

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 13. února 2009 »

RPG, Tahová strategie - Ponořte se do světa fantasy, bojovníků a mágů. Vytvořte si hrdinu, bojujte za slávu a čest. Hra nabízí kombinaci tahové strategie s prvky RPG, díky čemuž nabízí velmi pohlcující zážitek jak při soubojích, tak prozkoumávání herního světa.

G-Force

G-Force

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS, PS2  |  Datum vydání: 31. července 2009 »

3rd person akce (TPS) - Herní adaptace rodinného filmu G-Force, kde se ujmete roli čtyř elitních křečků za záchranou lidstva. Užijete si úrovně známé z filmů plné puzzlů, hádanek a samozřejmě nepřátel.

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, iPhone, iPad  |  Datum vydání: 5. března 2010 »

1st person akce (FPS) - Pokračování skvělé akce Bad Company ze série Battlefield, kde se se starými známými vrhneme do dalšího dobrodružství za nepřátelskými liniemi. Tentokrát půjde o kejhák úplně všem, jelikož se objeví tajná zbraň, kterou bude třeba zneškodnit, jak už to tak v blockbasteru bývá. K brilantní singleplayerové kampaňi přidalo studio DICE bezkonkurenční multiplayer, který celou sérii proslavil.

F.E.A.R. 2: Project Origin

F.E.A.R. 2: Project Origin

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 13. února 2009 »

1st person akce (FPS) - Pokračování hororové FPS F.E.A.R., kde se jakožto člen speciálních jednotek budete snažit odvrátit opětovnouo hrosbu v podobě holčičky Almy, která díky nadpřirozeným schopnostem páchá ve městě jednu šílenost za druhou. F.E.A.R. 2 nabídne nové prostředí, zbraně, nepřátele a opět skvělý hororový zážitek.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Overgrowth – prohopkejte se ke svobodě

Je na čase svrhnout krutovládu a opět nastolit mír. Svět volá po hrdinovi a nikdo jiný nemá tolik za ušima jako králík Turner.

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC