Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

FIFA Manager 10

FIFA Manager 10

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 30. října 2009 »

Simulátor, Sportovní - Desátý ročník úspěšně pokračuje ve šlápějích svých předchůdců a nabízí bezkonkurenční požitek z coachování svého vlastního fotbalového týmu. Najdete tu podrobné soupisky a statistiky, strategie a všechny ostatní starosti opravdového trenéra a manažera. Je jen na vás, jak úspěšný váš tým bude.

Divine Divinity 2: Ego Draconis

Divine Divinity 2: Ego Draconis

Vychází na: PC, Xbox 360  |  Datum vydání: 5. ledna 2010 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura, RPG - Svět Divine Divinity vás dokáže ohromit nejen svými rozměry. Jakožto lovec draků dorazíte do světa Rivellonu a začnete svou dlouhou pouť za titulem dračího lorda. Postupem času začnete objevovat stále nové a nové schopnosti a nakonec se dokážete převtělit v draka samotného, čímž hra přestupuje z akčního RPG do kombinace simulátoru a arkády. Díky tomu nikdy nedojde na stereotyp a hráči mají pořád za čím jít.

Battleforge

Battleforge

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 27. března 2009 »

RPG, Tahová strategie - Revoluční strategie kombinující akci, rpg prvky a především unikátní systém hracích karet, připomínající stolní hry. Bojujte s všemohoucími bohy, staňte se nejlepším a neporazitelným, uhrajte tahové souboje a vyhrajte karty soupeře.

Anno 1404

Anno 1404

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 30. června 2009 »

Budovatelská strategie - Anno 1404, zasazené do období Orientu, nabízí zatím největší a nejpropracovanější strategický svět, který se v sérii kdy objevil. Stavte, budujte, rozšiřujte majetek a chraňte ho, nové mechanismy a herní vlastnosti vám nabízí dosud nepřekonaný strategický zážitek mezi budovateli.

Transformers: War for Cybertron

Transformers: War for Cybertron

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii, DS  |  Datum vydání: 25. června 2010 »

3rd person akce (TPS) - V Transformers : War for Cybertron budeme svědky další nevyhnutelné války mezi Autoboty a silnějšími Deceptiony. Tentokrát se tvůrci nevázali na konkrétní film, a tak mohli zapojit svou fantasii a připravit zajímavé situace, kterých budeme součástí na planetě Cybertron. Než se však pustíme do samotných bojů na zemi či ve vzduchu, budeme si muset zvolit jednoho z předefinovaných robotů, s nímž budeme moci projít celou singleplayerovou kampaň nebo otestovat své zkušenosti v multiplayeru.

Cryostasis: The Sleep of Reason

Cryostasis: The Sleep of Reason

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 28. dubna 2009 »

1st person akce (FPS) - Cryostasis vás zavede do strašidelného zamrzlého prostředí Severního pólu roku 1968, kam se jako vědec Alexander Nesterov vydáte zkoumat poslední hodiny života lodi North Wind. V neuvěřitelném mraze budete mít především jeden úkol - přežít. Přežít a zjistit, co se s lodí stalo, kam zmizela posádka a co se to sakra děje kolem.

Tom Clancy´s H.A.W.X.

Tom Clancy´s H.A.W.X.

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 20. března 2009 »

Letecký simulátor - Letecký simulátor, který je díky příběhu Toma Clancyho velmi akčně až filmově pojat. Skvělé vzdušné souboje, tajné mise i nádherná města tisíce metrů pod křídly.

Watchmen: The End is Nigh

Watchmen: The End is Nigh

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 4. března 2009 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Herní adaptace stejnojmenného filmu, které je zase adaptací známého komixu. Svět Strážců je temný, krvavý a drastický. Je to náš svět, který nezná slitování. Bude chtít dvojice hrdinů zachránit to dobré, co z něj zbylo?

Wolfenstein

Wolfenstein

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 21. srpna 2009 »

1st person akce (FPS) - Legenda se vrací. Dlouhá léta BJ spal, nyní se však vrací v novém dobrodružství, které vás zavede do fiktivního města během Druhé světové války, kdy se nacisté opět snaží využít nadpřirozené síly pro vítězství ve válce. To vás donutí cestovat ve městě mezi dvěmi dimenzemi a v každé bojovat s jinými druhy nepřátel s využitím jiným nářadí hromadného ničení.

NHL 11

NHL 11

Vychází na: PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 17. září 2010 »

Sportovní - Další díl z hokejové sportovní série NHL od EA Sports. Opět se dočkáme vylepšeného grafického kabátku, reálnějšího chování hráčů a puku a mnoho dalšího.

Sacred 2: The Fallen Angel

Sacred 2: The Fallen Angel

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 11. listopadu 2008 »

RPG - Příběh Sacred 2 se odehrává 2000 let po originálu a nabídne fanouškům ještě větší zážitky díky propracované 3D grafice, nových herních mechanismech i starých známých vychytávkách, které hráči jedničky budou dobře znát.

FUEL

FUEL

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 2. července 2009 »

Závodní arkáda - Závodní arkáda od tvůrců Colin Mc Ray Rally, která nabízí obrovský otevřený svět, bohatou nabídku vozů všech druhů a velikostí a především revoluční systém počasí, denní doby a s tím spojených závodů.

Just Cause

Just Cause

Vychází na: PC, Xbox 360, PS2, Xbox  |  Datum vydání: 27. září 2006 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Vžijte se do role tajného agenta Rico Rodrigueze a pomozte obyvatelům ostrova zhatit plány vlády, osvobodit vesnice a nastolit pořádek. Sand-box styl a la GTA nabízí úplnou volnost pohybu, inventář nabízí velmé možnosti vyžití a nepřátel nikdy není dost.

Demigod

Demigod

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 22. května 2009 »

Arkáda, RPG, Realtime strategie - Vstupte do magického světa Demigodu, světa kombinujícího strategii, akci a RPG prvky do unikátního koktejlu. Vyberte si svého Demigoda a veďte miniony k vítězství a destrukci svých nepřátel.

Dark Void

Dark Void

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 22. ledna 2010 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Dark Void je akční adventura se sci-fi tématikou, která v sobě skloubila adrenalinové zážitky z bojů ve vzduchu či na zemi, které probíhající v paralelním vesmír zvaném “The Void” (Prázdnota). Vžijeme se do role pilota Willa, jenž se stane svědkem podivuhodných okolností. Při běžném nákladním letu jeho letadlo havaruje v Bermudském trojúhelníku a on uvízne v Prázdnotě. Tento hrdina proti své vůli bude donucen bojovat o holé přežití jako vůdce skupiny zvané Přeživších. Tito bojovníci hnutí odporu polapení v Prázdnotě svádějí bitvy, aby odrazili záhadnou cizáckou rasu, která má v úmyslu napadnout Zemi.

Nail'd

Nail'd

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 10. prosince 2010 »

Závodní arkáda - nail'd je závodní hra, která chce z nudných a obyčejných závodů udělat adrenalinové řádění s nekončící legrací. Ve hře budeme řídit čtyřkolky, motorky a další stroje, s nimiž budeme provádět bláznivé kaskadérské kousky, přeskakovat nejrůznější propasti atd. Své zkušenosti otestujeme nejenom v singleplayeru, ale také v multiplayeru s celosvětovými online žebříčky, a to na různých offroadových míst, včetně lokace Yosemite National Park.

Risen

Risen

Vychází na: PC, Xbox 360  |  Datum vydání: 2. října 2009 »

3rd person akce (TPS), RPG - Risen jde ve stopách veleúspěšné fantasy série Gothic a nabízí bohatý interaktivní svět, zajímavé postavy, poutavý příběh a hlavního hrdinu, kterého si slepíte dle svých potřeb a přání. Prostě RPG jak má být.

James Cameron's Avatar: The Game

James Cameron's Avatar: The Game

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS  |  Datum vydání: 4. prosince 2009 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura, RPG - Herní adaptace revolučního počinu kinematografie od mága Jamesa Camerona - sci-fi Avatar. Ponořte se do barevného světa Pandory, prozkoumávejte džungli ze strany vojíků organizace i domorodých Na´vi a čiňte rozhodnutí, která změní chod války.

BioShock

BioShock

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Mac  |  Datum vydání: 24. srpna 2007 »

1st person akce (FPS) - Akce BioShock nás zavede do podmořského světa, do města Rapture, které vybudovala skupina bohatých vědců, umělců a filozofů. Chtěli tu tajně a nerušeně bádat mimo okolní svět, a aby se nemuseli zpovídat okolním úřadům. Bohužel zjistili, že čas je neúprosný a začali všichni stárnout. To se jim nelíbilo a chtěli ovládnout i toto, tak začali s genetickými pokusy, aby si prodloužili délku života. BioShock je klasická střílečka, v níž se setkáme se vskutku jedinečnou architekturou podmořského města. Narazíme na impozantní technologie a na zajímavé postavy a nepřátele.

Zaklínač

Zaklínač

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 30. října 2007 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura, RPG - Zaklínač je unikátní fantasy RPG s poutavým temným příběhem, kde dobro splývá se zlem a hráč musí vynaložit veškeré úsilí, aby zahránil herní svět. Hrdina maximálně splývá s hráčem a stává se postavou, kterou vedete vy. Vy rozhodujete, kdo bude žít a kdo zemře. Vy rozhodnete, kam se stočí příběh. Na vás leží osud celého světa.

2010 FIFA World Cup South Africa

2010 FIFA World Cup South Africa

Vychází na: PS3, Xbox 360, PSP, Wii  |  Datum vydání: 30. dubna 2010 »

Sportovní - Největší fotbalový turnaj na světě se blíží, dá se říci, že se jedná o svátek pro fanoušky tohoto sportu. Není tedy divu, že EA Sports přispěchalo se svou verzí. Tou je 2010 FIFA World Cup South Africa a zažijeme v ní nejenom prokousávání se kvalifikací, ale i vrcholné finále šampionátu World Cup v Johannesburgu. Hrát můžeme za libovolný ze 199 národů, které se zúčastnily kvalifikace. Kromě již zmíněných věcí nabízí 2010 FIFA World Cup South Africa obohacenou grafiku a hratelnost a také nové funkce, včetně realistických účinků nadmořské výšky a výhody domácích mužstev.

Dragon Age: Prameny

Dragon Age: Prameny

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 9. listopadu 2009 »

3rd person akce (TPS), RPG - Moderní nástupce legendy RPG žánru Baldur´s Gate, který pojednává o světě plné magie, dobra a zla, zlých draků a hrdinům, které se rozhodnou zlu postavit a zahnat zpět do podsvětí, kam patří. DA: Prameny nabízí propracovaný strom schopností a dovedností, dlouhý a poutavý fantasy příběh a dostatek zdravého násilí, aby to vše vypadalo k světu.

NHL 10

NHL 10

Vychází na: PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 18. září 2009 »

Sportovní - Nejnovější počin EA Sports je tu a my se tak můžeme těšit na úplně nové věci z oblasti hokejového sportu. Celá série získala za poslední 2 roky celkem 19 cen ocenění, jako nejlepší hokejová série v historii. Každý díl je něčím unikátní a míra reálnosti se stále zvyšuje. Ročník NHL 10 nabídne zcela vylepšené herní prvky, včetně realističtějšího stylu hokeje a lepší fyzikální model. Míra tvrdosti a rivalita mezi hráči se více přiblíží skutečnosti, jak se tomu děje i v legendárním Stanley Cupu. Bitky na ledě doznaly značného vylepšení a hráč nyní může chytnout soupeře za dres a dát mu ránu. Celá hra bude zkouškou naší šikovnosti, vůle zvítězit, ale i schopností. Sami tvůrci říkají, že udělali tu nejautentičtější hru, která se jen v herní branži objevila. Stanley Cup je prestižní soutěž, jež chce pevné nervy a spoustu dřiny a odříkání. Proto i zde se tohoto poháru jen tak nedotkneme a budeme muset na sobě pořádně zapracovat. Celkem nabídne NHL 10 okolo 200 úprav herního systému, který by měl ukázat hokej v tom nejlepším slova smyslu. Nový systém přihrávek s obratem o 360° nás uchvátí a hře to přidá na kráse. Kolem hřiště najdeme masy křičících diváků, kteří reagují dynamicky na to, co se děje na ledě.

FIFA 10

FIFA 10

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS, iPhone, PS2  |  Datum vydání: 2. října 2009 »

Sportovní - FIFA 10 prošla krutou obnovou a celý grafický kabátek byli tvůrci nuceni přepracovat (bohužel neplatí u PC verze). Setkáme se tak úplně s novou grafikou, novým systémem střelby a lepším vedením míče. Všichni hráči na hřišti se budou pohybovat realisticky, někteří budou pomalejší, jiní rychlejší. Všichni jsou, ale připraveni se vrhnout ihned za míčem, pokud jim to nařídíte. Nově můžeme také otáčet hráčovým pohledem o 360 stupňů a mít tak lepší přehled o obráncích a zefektivnit útok na branku. Největším překvapením je asi možnost driblování s míčem v rozsahu 360 stupňů. Manažerská stránka FIFY 10 nezůstala také bez povšimnutí a tak i zde se hráči budou chovat opravdověji, ne každý se bude chtít nechat koupit klubem. Ne kvůli penězům, ale kvůli prestiži našeho klubu.

Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 10. listopadu 2009 »

1st person akce (FPS) - Již podruhé se s válečnou sérií Call of Duty vydáváme do moderní války. Studio Infinity Ward si pro nás připravilo Modern Warfare 2, v němž se podíváme na Střední východ, kde se vtělíme do postavy jednoho amerického vojáka. V boji nám budou samozřejmě pomáhat i kolegové, na které se můžeme vždy spolehnout. Ty bude možné ovládat jak offline, tak i online kooperaci. Zbraní tu bude požehnaně, nebude chybět M16, M4, M40, AK-47 a další.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Dojmy z Gamescom dema Ylands

Preview - 22.9.2017
 
Dojmy z Gamescom dema Ylands

Co je nového v chystaném sandboxovém titulu od Bohemia Interactive, který je na první pohled dost odlišný od ostatních projektů studia?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC
 
 
Evil Genome – postapokalyptický svět na čínský způsob

Odyssea za ztracenou pamětí s mečem a plazmovou puškou.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Destiny 2 – space opera co chytne a nepustí

Jedna z nejdražších her minulých let dostává svůj druhý díl. Poučila se z předchozích chyb?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Baja: Edge of Control HD – reinkarnace z minulé generace

K životu byly probuzeny off-road závody z minulé generace konzolí. Stojí Baja za váš čas a peníze?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
Dishonored: Death of the Outsider - nový díl s novou hrdinkou

Hlavní roli přebírají spíše vedlejší charaktery. Přinese to vítané změny do zažitého konceptu, nebo už Dishonored nebude tím, čím bývalo?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole