Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

MotoGP 08

MotoGP 08

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii, PS2  |  Datum vydání: 28. října 2008 »

Závodní simulátor - Další díl ze závodní série MotoGP, který nabídne nové tratě, oficiální licence strojů i jezdců a samozřejmě hlavní turnaj Moto Gran Prix.

Monsters vs. Aliens

Monsters vs. Aliens

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii, DS, PS2  |  Datum vydání: 27. března 2009 »

Plošinovka, Arkáda - Herní adaptace 3D animáku filmového studia DreamWorks - Monsters vs. Aliens sebou představuje klasickou plošinovkovou hopsačku se spoustou levelů, zábavy a jednoduchých hádanek.

Men of War: Red Tide

Men of War: Red Tide

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 16. dubna 2010 »

Realtime strategie - Pokračování úspěšné vojenské strategie Men of War, které představuje herní adaptaci zapsaných vzpomínek Alexandera Zoricha. Titul opět nabídne tři perspektivy na Druhou světovou válku, tentokrát ale s novým vybavením, jednotkami, vozidly i herními mechanismy.

Men of War

Men of War

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 17. března 2009 »

Realtime strategie - Men of War popisuje konečné fáze Druhé světové války, na kterou se podíváte skrze tři rozlišné kampaně - za rusy, spojence a němce. Každá z kampaní má odlišný styl a oblast, díky čemuž se podíváte od Afriky po Rusko, Ukrajinu a např. Řecko.

King Arthur

King Arthur

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 11. ledna 2010 »

Budovatelská strategie - King Arthur je budovatelská strategie ze středověku, kde si na sebe vezmete roli legendárního krále Artuše, budete budovat své impérium a drtit každého, který vám zkříží cestu. Cesta za nadvládou začíná.

Gobliiiins 4

Gobliiiins 4

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 1. května 2009 »

Adventura, Puzzle - Pokračování veleoblíbené puzzle adventury Gobliiiins, kde musíte pomoci třem goblinům utéct přes 16 úrovní plných hádanek a nástrah.

East India Company

East India Company

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 7. srpna 2009 »

Budovatelská strategie, Tahová strategie - Ekonomická strategie studia Nitro Games, kde si po výběru jedné z mocností (na výběr je např. Británie, Německo, Dánsko, Španělsko, Portugalsko aj.) budete snažit dovést do nových evropských kolonií čerstvé potřeby a potraviny. Přitom samozřejmě budete soupeřit proti ostatním mocností, zatímco hlavním cílem je být na trhu tím největším.

Tron: Evolution

Tron: Evolution

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 17. prosince 2010 »

3rd person akce (TPS) - Propaganda Games, autoři akce Turok, chystají na konec roku 2010 pokračování sci-fi akce Tron s podtitulem Evolution. V titulu se opět vžijeme do role hrdiny, jenž se pomocí nejmodernější technologie přenese do virtuálního světa, v němž svádí nelítostné boje s nejmodernějšími profesionálně vytvořenými viry. Někteří hráči Trona přirovnávají k antivirovému programu, což je dost na místě. Tron: Evolution se bude odehrávat před filmovým Tron: Legacy, a tak se dozvíme nové podstatné informace a zároveň nahlédneme do tajuplného příběhu.

Homefront

Homefront

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 18. března 2011 »

1st person akce (FPS) - Píše se rok 2027 a svět již neuvěřitelných deset let trápí energetická krize a ekonomický rozpad. Spojené státy ovládá Severní Korea a americká centra, předměstí a městské ulice se proměnili v jedno velké bojiště, v němž nasazují svůj život civilisté za svobodu. V Homefront budeme svědky příběhu Johna Milliuse, který v interaktivním a filmovém FPS zážitku vede civilisty k výhře nad severokorejskou armádou. Nebude chybět ani multiplayer, ve kterém budeme bojovat za svobodu a statečně nasazovat vlastní životy za svůj milovaný domov.

inFamous 2

inFamous 2

Vychází na: PS3  |  Datum vydání: 10. června 2011 »

3rd person akce (TPS) - Pokračování akce inFamous. První díl se odehrával ve městě Empire City a vžili jsme se do role superhrdiny.

inFamous

inFamous

Vychází na: PS3  |  Datum vydání: 29. května 2009 »

3rd person akce (TPS) - Děj hry vás zavede do města Empire City, kde obrovská exploze srovnala všechno se zemí. Jediný člověk v centru nehody přežil, jedinému se nic nestalo, jediný má speciální schopnosti, které musíte prozkoumat. Procházejte plně interaktivní město a konejte činy, které ovlivní všechny obyvatele. Rozuzlete záhadu, zažijte slávu a bojujte proti nepřátelům, kteří se Vám postaví do cesty. Hra pochází od tvůrce cenami ověnčené série Sly Cooper, od Suckera Punche, abyste zažili moderní dobrodružství v kůži hrdiny se speciálními schopnostmi.

Spec Ops: The Line

Spec Ops: The Line

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 26. června 2012 »

3rd person akce (TPS) - Legendární akční série Spec Ops se chce vrátit zpět a to prostřednictvím nebezpečné mise v Dubaji. Tam nám krom nepřátel potrápí také nebezpečný a všudy přítomný písek.

Shogun 2: Total War

Shogun 2: Total War

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 15. března 2011 »

Realtime strategie - Shogun 2: Total War představí novou úroveň strategických her na PC, a to jak pro zkušené veterány, tak pro úplné nováčky. Deset let zkušeností s vývojem série Total War zajišťuje, že Shogun 2 bude zdokonalením celé série. Bude obsahovat novou umělou inteligenci, revoluční režimy hry pro více hráčů, zbrusu nové možnosti mapy v kampani a epické 3D bitvy v reálném čase.Nacházíme se v Japonsku v polovině 16. Století. Země, kde kdysi panovala sjednocená vláda, je rozdělena na mnoho vzájemně válčících klanů. Hráč se ujme role jednoho z daimjó – vůdce klanu – a za pomoci válečné síly, hospodářské strategie a diplomacie se pokusí dosáhnout nejvyššího cíle: znovu sjednotit Japonsko pod svým svrchovaným velením a stát se novým Šógunem – nesporným vládcem Japonska.

The Sims 3: Povolání snů

The Sims 3: Povolání snů

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 4. června 2010 »

Simulátor - Ze simíků se stanou neohrožení hrdinové a vrcholní byznysmeni.

The Sims 3: Luxusní bydlení

The Sims 3: Luxusní bydlení

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 5. února 2010 »

Simulátor - Rozšiřte si vaší oblíbenou hru The Sims 3 o další datadisk. Tentokrát tvůrci z Maxis do titulu přináší balíček s elegantním a moderním vybavením. Můžete si tak svůj byt zkrášlit a vyměnit starý nábytek, elektroniku nebo oblečení za zcela nové a moderní.

The Sims 3: Cestovní horečka

The Sims 3: Cestovní horečka

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 20. listopadu 2009 »

Simulátor - První doplněk pro světový fenomén The Sims 3 nás zavede do Egypta, Francie a Číny.

The Sims 2

The Sims 2

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 17. září 2004 »

Simulátor - Hra The Sims změnila na přelomu tisíciletí pohled na počítačové hraní a brzy se stala PC hrou číslo 1 všech dob. V další generaci hry The Sims, v pokračování The Sims 2, poprvé ovládáte vaše Simíky po celou dobu jejich života. Díky průlomovému přidání genetiky do hry předávají nyní vaši Simíci svou DNA dalším generacím a poskytují vám pořádný herní zážitek. Každé důležité životní rozhodnutí, které uděláte, má odpovídající dopad na život vašeho Simíka. Vše záleží jen na vás – provázíte Simíky jejich životem z kolébky až do hrobu, naplňujete jejich sny - prostě si Sims 2 užíváte na maximum

Defense Grid: The Awakening

Defense Grid: The Awakening

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 21. září 2009 »

Arkáda - Defense Grid je unikátní puzzle-titul soustředící se na stavění obranných věží a jejich obsluhu. Vše v 20 detailních prostředích, ve kterých si postavíte 10 druhů věží a budete bránit území proti 15 druhům nepřátel.

German Truck Simulator

German Truck Simulator

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 21. května 2010 »

Závodní simulátor - Pokračování závodního simulátoru Euro Truck Simulator, ve kterém si však narozdíl od předchůdce zajezdíme pouze na německých silnicích. V nabídce je opět hodně druhů tahačů i úkolů na cestách.

F.E.A.R.: Perseus Mandate

F.E.A.R.: Perseus Mandate

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 16. listopadu 2007 »

1st person akce (FPS) - Perseus Mandate je druhý v pořadí přídavek pro hororovou FPS F.E.A.R, jenž si můžete užít i bez původní hry. Tentokrát si na sebe vezmete roli vojáka jiného týmu a podíváte se na události prvního dílu z jeho perspektivy. Očekávejte tedy nové zvraty, zbraně a samozřejmě tísnivou hororovou atmosféru, která já sérii vlastní.

Drakensang: The River of Time

Drakensang: The River of Time

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 12. října 2010 »

3rd person akce (TPS), RPG - Předchozí díl Drankensang byl velice dobře hodnoceným RPG. Drankensang: The River of Time představí zbrusu nové dobrodružství ze středověkého světa Aventuria. Příběh vás zavede 23 let zpět před události původní hry, kde se vžijete do role mladého učedníka a vydáte se k řece města Nadoret, k níž se vztahují mnohé mytické legendy. Na rozdíl od svého předchůdce přinese The River of Time spoustu zvratů a každou lokací hráč změní svůj pohled na herní svět. Na základě rozhodnutí, která učiníte, se dočkáte nových příležitostí a questů. Život na lodi umožní hráčům zažít širokou škálu RPG questů. Přibudou dva nové charaktery, tuny nových nepřátel a monster a stejně tak nová vybavení.

Drakensang: The Dark Eye

Drakensang: The Dark Eye

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 27. března 2009 »

3rd person akce (TPS), RPG - Rozsáhlé RPG s detailním fantasy světem, které se nejvíce hodí pro party hráče. Děj se odehrává ve světě Aventurie, který je vytvořen v báječné 3D grafice s úžasně rozmanitými scenériemi. Jedná se o první adaptaci hry, která je velice populární v Německu. Svět Aventuria je známý již přes 20 let a byl vydán jako knihy, deskové i počítačové hry.

CSI: Crime Scene - Deadly Intent

CSI: Crime Scene - Deadly Intent

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS  |  Datum vydání: 30. října 2009 »

Adventura, 3rd person akce (TPS) - Herní adaptace známého kriminálního seriálu SCI, kde si posvítíte na 9 sezónu televizního seriálu.

Dark Salvation

Dark Salvation

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 28. července 2009 »

1st person akce (FPS) - Dark Salvation je gotická hororová FPS, kde se ujmete role Talii, jejíž rodina byla zavražděna démonem Lucafixem. Chycena v podsvětí musí Talia využít síly magického krystalu, aby se dostala ven a své blízké pomstila.

Cricket Revolution

Cricket Revolution

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 29. října 2009 »

Sportovní - Cricket Revolution je titul nezávislého studia Mindstorm Studios, který se, jak název napovídá, soustředí kolem sportovního klání v criketu. Hra klade největší důraz na online komunitu fanoušků, statistiky, soupisky a co nejpropracovanější multiplayerový zážitek.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.