Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

Colin McRae: Dirt 2

Colin McRae: Dirt 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS  |  Datum vydání: 11. prosince 2009 »

Závodní arkáda - Série Colin McRae: Dirt se vrací ve druhém díle a opět se máme na co těšit. Závody se přesouvají do nebezpečného prostředí džungle v Malajsii, do kaňonu v Utahu nebo na městský stadion v Londýně. Vybrat si budeme moci z licencovaných vozů a mezi perly patří rally automobily nebo offroadové vehikly, které byly vybrány pro drsnou a agresivní jízdu.

Need for Speed: Shift

Need for Speed: Shift

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP  |  Datum vydání: 17. září 2009 »

Závodní simulátor - Ponořme se do závodění. Tentokrát Need for Speed nenabízí pouliční závody, nýbrž oficiální okruhové. Na nich se utkáme s velmi inteligentními protivníky a procestujeme celý svět. Nechybí velmi známé tratě, jako je Brands Hatch, Nordschleife, Silverstone, Spa, ale také smyšlené z Londýna a Tokia. Kromě zmíněných okruhů budeme moci usednout do 80 různých licencovaných automobilů a vyzkoušet své řidičské schopnosti nejen v singleplayeru, ale také v multiplayeru proti skutečným hráčům.

Burnout Paradise

Burnout Paradise

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 25. ledna 2008 »

Závodní arkáda - Vítejte v Paradise City! Vaším druhým jménem je akce a na vás závisí, co kdy a kde se v Burnout Paradise děje! Vyrazte na otevřené silnice Paradise City, od ulic v centru, přes frekventované městské okruhy až po nebezpečné horské silnice. Celý okolní svět čeká na to, až jej prozkoumáme. V pouličních závodech napříč celým městem je našim úkolem ničit, likvidovat a demolovat protivníky a dosáhnout cílové čáry po nejkratší možné trase. Připravme se na skoky, hledání zkratek, prorážení překážek a překonávání neočekávaných míst, jež nám dají výhodu před ostatními závodníky. To vše a mnohem víc nabízí více než 80 hodin zábavy a multiplayerové závody s možností kooperace!

Rage

Rage

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, iPhone, iPad, Mac  |  Datum vydání: 7. října 2011 »

1st person akce (FPS) - Studio id Software, autoři Doom a Quake série, se rozhodlo vytvořit si další novou značku. Tou se stala post-apokalyptická akce se závodními prvky nesoucí název Rage. V této hře se dočkáme nejenom úžasné grafiky, kterou zajistí id Tech 5 technologie, nýbrž také dynamického a proměnlivého světa s intenzivními bitvami a dramatickými závody. Kromě zabíjení a závodění si budeme moci vylepšovat postavu i vozidla. Hra vychází v ČR s českými titulky.

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS  |  Datum vydání: 29. června 2012 »

3rd person akce (TPS) - Série Tom Clancy's Ghost Recon se s dílem Future Soldier opět posune novým směrem a chce nabídnout trochu jinou vojenskou hru. Ubisoft slibuje nové herní zážitky, zajímavé technologie, prototypy zbraní a mj. singleplayerové a multplayerové módy.

Brink

Brink

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 13. května 2011 »

1st person akce (FPS) - Chytlavá first-peson střílečka Brink kombinuje singleplayerovou, kooperativní a multiplayerovou hru v jeden plynulý zážitek a dovoluje vám rozvíjet svou postavu napříč všemi herními módy. Vy sami rozhodnete, jakou roli chcete ve světě hry Brink zastávat, zatímco budete bojovat za záchranu jak sebe samotných, tak i posledního útočiště lidstva. Brink nabízí podmanivou kombinaci dynamických bojišť, rozsáhlých možností přizpůsobení a inovativního ovládacího systému, díky níž se budete chtít ke hře stále vracet.

F1 2010

F1 2010

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 24. září 2010 »

Závodní simulátor - Závody Formule 1 jsou velmi populární, a tak není divu, že když společnost Codemasters, mezi některými hráči odborníci na závodní hry, získala licenci na videoherní titul z tohoto prostředí, nepohrdla a ihned se její studio pustilo do práce. Výsledkem je hra F1 2010, která nabídne oficiální týmy, jezdce, okruhy a samozřejmě také vybavení, které mají všichni k dispozici v sezóně 2010. Nebude chybět ani proměnlivé počasí, na němž si tvůrci zakládají a slibují, že se budou měnit i jízdný vlastnosti monopostu. Důležité je, že F1 2010 poběží na EGO engine, jenž pohání také Colin McRae: DiRT 2 a Race Drive: GRID.

Test Drive Unlimited 2

Test Drive Unlimited 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 11. února 2011 »

Závodní arkáda - Oblíbené arkádové offline a online závody Test Drive Unlimited se vracejí ve druhém díle. Opět ho má na svědomí studio Eden Games a chystá velké změny. Zejména vytváří dynamicky měnící se svět s proměnlivým počasím a mj. nebudeme závodit pouze na Havaji, nýbrž také jinde a s chytřejší umělou inteligencí a dalšími vozy a motorkami.

Blur

Blur

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 28. května 2010 »

Závodní arkáda - Elektrizující arkádové závody Blur má na svědomí studio Bizarre Creations, autoři Project Gotham Racing a Metropilis Street Racer. Hra má za cíl podrobit hráče akci a přitom zajistit realistický fyzikální model a vše dostat na zcela novou úroveň. V Blur se projedeme s 20 vozy na tratích v San Francisku, Barceloně a zavítáme také do ulic Hackney. Pozor si nebudeme dávat pouze na soupeře, nýbrž také na powe-upy, které budeme muset získávat a využívat je ve svůj prospěch.

Split/Second: Velocity

Split/Second: Velocity

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP  |  Datum vydání: 21. května 2010 »

Závodní arkáda - Black Rock Studios se předvedlo s adrenalinovými závody na čtyřkolkách nesoucí název Pure a pouští se i do závodní hry, kde budou figurovat automobily. Jedná se o Split/Second: Velocity. Arkádové závody s destrukčními prvky. Někteří dokonce hru přirovnávají k filmům, protože závod mohou ovlivnit nejrůznější elementy. Mezi ně patří zboření mostu, voda a mnoho dalšího.

Bodycount

Bodycount

Vychází na: PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 2. září 2011 »

1st person akce (FPS) - Bodycount je chystaná akce z pohledu první osoby. Budou v ní proti sobě bojovat dvě strany. První se jmenuje Targets a druhá Network. Hra by měla běžet na upraveném EGO Engine a vývoj má na starosti studio Codemasters s vývojářem, který dříve pracoval u Criterion Games na střílečce Black a mj. i závodech Burnout. Kromě singleplayerové kampaně nebude chybět ani multiplayer a kooperace.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 20. prosince 2011 »

Online RPG - Svět Hvězdných válek toho již nabídl opravdu mnoho. Studio BioWare ve spolupráci s LucasArts a Electronic Arts však chystá masivně multiplayerové RPG nesoucí název Star Wars: The Old Republic. Hra se bude odehrávat 300 let po událostech v Knights of the Old Republic a nabídne obrovský svět s nečekanými možnostmi k boji a mj. i k prozkoumání. Má se jednat o velkého konkurenta pro suverénní MMORPG World of Warcraft.

Bulletstorm

Bulletstorm

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 25. února 2011 »

1st person akce (FPS) - Sci-fi akční střílečka Bulletstorm pochází z dílny polského studia People Can Fly, autoři veleznámého krvavého Painkillera, a zavítáme v ní na planetu, která v minulosti sloužila jako zábavní park. Něco se však nepovedlo a na planetě se objevují všelijaké nepřátelské jednotky. Hráč v roli bývalého hrdiny galaxie bude muset vše dát do pořádku a navrátit planetě dřívější podobu a zábavu.

Dead Space 2

Dead Space 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 28. ledna 2011 »

3rd person akce (TPS) - Dead Space 2 bude opět hodně hororovou hrou, ale tentokrát studio Visceral Games přidá také mnohem akčnější scény, aby byl zážitek z hraní ještě lepší. V druhém dílu se také vžijeme do inženýra Issaca Clarka, s nímž budeme již podruhé zachraňovat svět před infekcí. Ta se tentokrát objevila na jedné vesmírné stanici, kde nebudeme pouze eliminovat nepřátelské mutanty, nýbrž si pohrávat také s gravitací.

All Points Bulletin

All Points Bulletin

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 2. července 2010 »

Online TPS - Gangsterské hry v otevřeném městském světě jsou velmi populární – viz série Grand Theft Auto. Studio Realtime Worlds, autoři střílečky Crackdown, si toho všimlo a domluvilo se s Electronic Arts, že vytvoří masivně multiplayerovou hru z tohoto prostředí. Jmenuje se All Points Bulletin/APB a nabídne nejenom přestřelky kriminálníků, nýbrž něco mnohem víc.

Medal of Honor

Medal of Honor

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 15. října 2010 »

1st person akce (FPS) - Válečná série Medal of Honor diktovala dříve směr, kterým se akční hry posouvaly. V dnešní době už to tak bohužel není a nadvládu převzalo Call of Duty. Společnost EA to tak však nechce nechat a táhne do boje s novým MoH. Ten se bude odehrávat v současné době a zavede nás do válkou zmítaného Afghánistánu. Singleplayerovou část má na svědomí studio v Los Angeles a slibuje několik různých možností, jak úkol dokončit. O multiplayer se zase postarají experti z DICE, tedy autoři série Battlefield.

Crysis 2

Crysis 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 25. března 2011 »

1st person akce (FPS) - První díl sci-fi střílečky Crysis zaznamenal nemalí úspěch. Není tedy divu, že se německé studio Crytek, mj. autoři Far Cry, pouští do pokračování. To nese název Crysis 2 a odehrávat se bude v nebezpečném a dosud neprozkoumaném New Yorku, kde probíhá mimozemská invaze a samozřejmě ji můžeme zastavit pouze my.

Singularity

Singularity

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 29. června 2010 »

1st person akce (FPS) - Sci-fi střílečka Singularity nás zavede na Kamčatku, kde Stalin s ruským vědcem Barisovem zkoušel nějaké dosud neznámé pokusy. V roce 2010 zaznamenala Spojenecká armáda z ostrova nějakou aktivitu a tak se rozhodla vyslat na tajemný ostrov průzkumné letadlo s vojákem Natem. Když se však pilot octne blízko ostrova, stroj začne vykazovat nezvyklé jevy a Nate je nucen se katapultovat a přistát na Kamčatce. To však ještě netuší, že bude moc ovládat nejenom čas, ale i různé předměty.

Nitrous Undefeated

Nitrous Undefeated

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: neznámé »

Závodní arkáda

Mafia 2

Mafia 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Java  |  Datum vydání: 27. srpna 2010 »

3rd person akce (TPS) - Mafia se stala jednou z nejlepších akčních her všech dob a někteří hráči do dnes tvrdí, že nenašla žádného přemožitele. Není tedy divu, že studio 2K Czech, dříve známé pod názvem llusion Softworks, chystá druhý díl. Ten se bude odehrávat v Americe během čtyřicátých a padesátých let 20. století a samozřejmě se začleníme do jedné mafiánské rodinky a vychutnáme si nejenom přestřelky, nájemné vraždy, nýbrž také automobilové honičky.

Just Cause 2

Just Cause 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 26. března 2010 »

3rd person akce (TPS) - Pokračování adrenalinové hektické akce Just Cause, kde se na tropickém ostrově v roli tajného agenta Rico Rodrigueze snažíte překazit plány na ovládnutí světa šíleného diktátora, který vládne ostrovu Panau.

Dead Rising 2

Dead Rising 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 28. září 2010 »

3rd person akce (TPS) - Pokračování velmi povedené zombie akce Dead Rising, která přenáší příběh z obchodního centra do ulic města, nabídne o to více zombií, o to více zbraní a o to více možností.

Lost Planet 2

Lost Planet 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 11. května 2010 »

3rd person akce (TPS) - Pokračování sci-fi střílečky Lost Planet, která ve své době posunula hranice Xboxu360 na novou úroveň. Pokračování se nese v duchu velký-větší-největší a přenáší nás ze zasněžených plání do teramorfované džungle, kde se nacházejí jedni z největších brouků vůbec.

Gears of War 3

Gears of War 3

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 20. září 2011 »

3rd person akce (TPS) - Již třetí díl veleúspěšné sci-fi série Gears of War, ve které lidstvo těžce trpí ve válce proti neutuchající mimozemské rase Sarančat (Locust). Spolu s Marcusem Fenixem, hlavním hrdinou hry, a jeho statnými kolegy z týmu Delta se pokusíme jednou provždy zastavit hrosbu a vrátit lidstvu jejich právo na přežití.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 17. až 23. července

Pokračování The Wolf Among Us, odhalení zombie módu Call of Duty: WWII, DLC Doomu zdarma, organizační změny v BioWare, nová konzole od Atari a další.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Gray Skies, Dark Waters – labutí píseň jedné rodiny

Vivian Garrett před rokem zmizela beze stopy. Kam se poděla a co za sebou nechala?

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC
 
 
Splatoon 2 - barevné šílenství

Druhý Splatoon je bezesporu další skvělou hrou pro Switch. Dokáže ale zaujmout i zapřísáhlé multiplayeristy?

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole
 
 
Yonder: The Cloud Catcher Chronicles – postav stodolu, zasaď strom a zachraň království

Vezměte stejným dílem adventuru, craftění a farmaření, promíchejte, netřepejte a máte na světě Yonder.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Quarantine – hypochondrova noční můra skutečností

Civilizace se ocitá pod tlakem miliónů mikroskopických agresorů. Viry se snaží vyhubit lidstvo a jen odvážný lékařský tým může odvrátit katastrofu.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC