Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

Bulletstorm

Bulletstorm

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 25. února 2011 »

1st person akce (FPS) - Sci-fi akční střílečka Bulletstorm pochází z dílny polského studia People Can Fly, autoři veleznámého krvavého Painkillera, a zavítáme v ní na planetu, která v minulosti sloužila jako zábavní park. Něco se však nepovedlo a na planetě se objevují všelijaké nepřátelské jednotky. Hráč v roli bývalého hrdiny galaxie bude muset vše dát do pořádku a navrátit planetě dřívější podobu a zábavu.

Dead Space 2

Dead Space 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 28. ledna 2011 »

3rd person akce (TPS) - Dead Space 2 bude opět hodně hororovou hrou, ale tentokrát studio Visceral Games přidá také mnohem akčnější scény, aby byl zážitek z hraní ještě lepší. V druhém dílu se také vžijeme do inženýra Issaca Clarka, s nímž budeme již podruhé zachraňovat svět před infekcí. Ta se tentokrát objevila na jedné vesmírné stanici, kde nebudeme pouze eliminovat nepřátelské mutanty, nýbrž si pohrávat také s gravitací.

All Points Bulletin

All Points Bulletin

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 2. července 2010 »

Online TPS - Gangsterské hry v otevřeném městském světě jsou velmi populární – viz série Grand Theft Auto. Studio Realtime Worlds, autoři střílečky Crackdown, si toho všimlo a domluvilo se s Electronic Arts, že vytvoří masivně multiplayerovou hru z tohoto prostředí. Jmenuje se All Points Bulletin/APB a nabídne nejenom přestřelky kriminálníků, nýbrž něco mnohem víc.

Medal of Honor

Medal of Honor

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 15. října 2010 »

1st person akce (FPS) - Válečná série Medal of Honor diktovala dříve směr, kterým se akční hry posouvaly. V dnešní době už to tak bohužel není a nadvládu převzalo Call of Duty. Společnost EA to tak však nechce nechat a táhne do boje s novým MoH. Ten se bude odehrávat v současné době a zavede nás do válkou zmítaného Afghánistánu. Singleplayerovou část má na svědomí studio v Los Angeles a slibuje několik různých možností, jak úkol dokončit. O multiplayer se zase postarají experti z DICE, tedy autoři série Battlefield.

Crysis 2

Crysis 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 25. března 2011 »

1st person akce (FPS) - První díl sci-fi střílečky Crysis zaznamenal nemalí úspěch. Není tedy divu, že se německé studio Crytek, mj. autoři Far Cry, pouští do pokračování. To nese název Crysis 2 a odehrávat se bude v nebezpečném a dosud neprozkoumaném New Yorku, kde probíhá mimozemská invaze a samozřejmě ji můžeme zastavit pouze my.

Singularity

Singularity

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 29. června 2010 »

1st person akce (FPS) - Sci-fi střílečka Singularity nás zavede na Kamčatku, kde Stalin s ruským vědcem Barisovem zkoušel nějaké dosud neznámé pokusy. V roce 2010 zaznamenala Spojenecká armáda z ostrova nějakou aktivitu a tak se rozhodla vyslat na tajemný ostrov průzkumné letadlo s vojákem Natem. Když se však pilot octne blízko ostrova, stroj začne vykazovat nezvyklé jevy a Nate je nucen se katapultovat a přistát na Kamčatce. To však ještě netuší, že bude moc ovládat nejenom čas, ale i různé předměty.

Nitrous Undefeated

Nitrous Undefeated

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: neznámé »

Závodní arkáda

Mafia 2

Mafia 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Java  |  Datum vydání: 27. srpna 2010 »

3rd person akce (TPS) - Mafia se stala jednou z nejlepších akčních her všech dob a někteří hráči do dnes tvrdí, že nenašla žádného přemožitele. Není tedy divu, že studio 2K Czech, dříve známé pod názvem llusion Softworks, chystá druhý díl. Ten se bude odehrávat v Americe během čtyřicátých a padesátých let 20. století a samozřejmě se začleníme do jedné mafiánské rodinky a vychutnáme si nejenom přestřelky, nájemné vraždy, nýbrž také automobilové honičky.

Just Cause 2

Just Cause 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 26. března 2010 »

3rd person akce (TPS) - Pokračování adrenalinové hektické akce Just Cause, kde se na tropickém ostrově v roli tajného agenta Rico Rodrigueze snažíte překazit plány na ovládnutí světa šíleného diktátora, který vládne ostrovu Panau.

Dead Rising 2

Dead Rising 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 28. září 2010 »

3rd person akce (TPS) - Pokračování velmi povedené zombie akce Dead Rising, která přenáší příběh z obchodního centra do ulic města, nabídne o to více zombií, o to více zbraní a o to více možností.

Lost Planet 2

Lost Planet 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 11. května 2010 »

3rd person akce (TPS) - Pokračování sci-fi střílečky Lost Planet, která ve své době posunula hranice Xboxu360 na novou úroveň. Pokračování se nese v duchu velký-větší-největší a přenáší nás ze zasněžených plání do teramorfované džungle, kde se nacházejí jedni z největších brouků vůbec.

Gears of War 3

Gears of War 3

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 20. září 2011 »

3rd person akce (TPS) - Již třetí díl veleúspěšné sci-fi série Gears of War, ve které lidstvo těžce trpí ve válce proti neutuchající mimozemské rase Sarančat (Locust). Spolu s Marcusem Fenixem, hlavním hrdinou hry, a jeho statnými kolegy z týmu Delta se pokusíme jednou provždy zastavit hrosbu a vrátit lidstvu jejich právo na přežití.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Hob – kamenná pěst v akci

Recenze - 23.10.2017
 
Hob – kamenná pěst v akci

Zákeřná nemoc požírá vaši domovinu. Jen vy ji můžete vyléčit svým důvtipem a robotickou paží.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

Po roční pauze se série Assassin’s Creed vrací, aby nás přesvědčila, že má ještě pořád co nabídnout a nepatří do starého železa.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 16. až 22. října

Uzavření Visceral Games a překopání jeho Star Wars hry, launch trailer Wolfensteina 2, odklad Age of Empires: Definitive Edition, Monster Energy…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 

Deskovkový speciál: DOOM

Speciál - 22.10.2017
 
Deskovkový speciál: DOOM

Základna Lazarus na Phobosu se opět probudila k životu. Odvážíte se prozkoumat zdánlivě opuštěné laboratoře plné démonických monster?

 
 
 
Total War: Arena - první dojmy z bojiště

V minulých dnech nám byla dána možnost otestovat uzavřenou betu Total War: Arena. Líbil se nám nový zástupce slavné značky?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC