Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

Pro Evolution Soccer 2010

Pro Evolution Soccer 2010

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, PS2  |  Datum vydání: 23. října 2009 »

Sportovní - Přepracovanější verze fotbalové série Pro Evolution Soccer od společnosti Konami. Díl s podtitulem 2010 přináší velké změny, a to ve všech směrech. Opomenout nemůžeme ani vylepšení a přiblížení k realistické simulaci fotbalových zápasů a mnoho dalšího. Nadšeni budou jak nováčci, tak fanoušci série PES.

Code of Honor 2: Conspiracy Island

Code of Honor 2: Conspiracy Island

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 29. července 2008 »

1st person akce (FPS) - Pokračování vojenské FPS Code of Honor, kde se pro změnu podíváte na tajemný ostrov, kde se děje cosi nekalého.

Codename Panzers: Cold War

Codename Panzers: Cold War

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 13. března 2009 »

Realtime strategie - Další díl populární realtime strategie od vývojářského týmu Stormregion nás zavede do 50. let minulého století do doby Studené války. Ta zuřila převážně mezi západem a východem (USA a Sovětský svaz). Rozdíl je v tom, že ve skutečnosti došlo pouze k drobným konfliktům nebo náznakům války. Naproti tomu hra bude o poznání drsnější. Vše rozpoutá konflikt nad berlínským letištěm. Během berlínské blokády totiž US humanitární letoun srazí sovětský bojový letoun. Toto je situace, na kterou čekal Stalin, malý konflikt k rozpoutání 3. světové války. Sovětská vojska se rozhodla si podrobit státy, které spadají pod NATO.

Ceville

Ceville

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 20. února 2009 »

Adventura - Tyranský Ceville tvrdě vládne nádhernému království Fearyanis. Tedy vládl, předtím, než jej lid vytlačil do vyhnanství. Nyní, několik let po klidné vládě místní královny, se na scéně objevuje zlověstný Basilus a chce jen jedno. Zamořit království temnotou a jednou provždy si vzít korunu. Na ochranu se tak staví postava, kterou si jako hrdinu představoval málodko. Tou postavou je Ceville - bývalý krutý vládce.

Battlestations: Pacific

Battlestations: Pacific

Vychází na: PC, Xbox 360  |  Datum vydání: 15. května 2009 »

Arkáda, Letecký simulátor - Unikátní skloubení arkádového a strategického leteckého simulátoru nabízí v titulu Battlestations dokonalý akční zážitek z létání. Propracovaná kampaň, bohatá nabídka letadel a různorodých misí ve vzduchu druhé světové.

Achtung Panzer: Kharkov 1943

Achtung Panzer: Kharkov 1943

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 14. května 2010 »

Realtime strategie - Bojujte v bitvě u Kharkova, kde se za druhé světové války sešly tři hlavní divize - tanky, dělostřelectvo a pěchota. Ovládejte svoji armádu a probojujte se k vítězství.

Warhammer 40 000: Dawn of War 2

Warhammer 40 000: Dawn of War 2

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 20. února 2009 »

Realtime strategie, RPG - Pokračování legendární akční strategie Dawn of War, která proti sobě staví tři znepřátelené rasy a vhazuje do světa sci-fi příběhu, brutálních soubojů a válečné vřavy, která nebere konce.

Overlord 2

Overlord 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 26. června 2009 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Pokračování střeštěné akční adventury, kdy jako Temný pán ovládáné sté miniony v cestě přes pohádkovou krajinu vstříc úplně nadvládě nad herním světem. Buďte zlí, buďte démoničtí, buďte temní lordi.

Necrovision

Necrovision

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 19. května 2009 »

1st person akce (FPS) - První světová válka je v plném proudu a jedna ze skupin amerických vojáků, pozapomnělá za nepřátelskými liniemi, odhalí pozůpstatky dávných démonů, které se ukážou být mnohem větším zlem, než mohl kdokoliv z přítomných očekávat. Nastává tak den D, kdy můžete v kůži amerického vojáka zastavit pravěké zlo, než zničí celý svět.

Kane & Lynch: Dead Men

Kane & Lynch: Dead Men

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 23. listopadu 2007 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Dead Men představuje příběh dvou mužů - nevrlého žoldáka Kanea a psychopatického maniaka Lynche, kteří shodou okolností musí spolupracovat, aby zůstali naživu, splnili úkol a nakonec se i pomstili mafiánským špičkám. Styl jako vyříznutý z filmů Tarantina nabízí neopakovatelný požitek z brutální městské akce.

FIFA Manager 10

FIFA Manager 10

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 30. října 2009 »

Simulátor, Sportovní - Desátý ročník úspěšně pokračuje ve šlápějích svých předchůdců a nabízí bezkonkurenční požitek z coachování svého vlastního fotbalového týmu. Najdete tu podrobné soupisky a statistiky, strategie a všechny ostatní starosti opravdového trenéra a manažera. Je jen na vás, jak úspěšný váš tým bude.

Divine Divinity 2: Ego Draconis

Divine Divinity 2: Ego Draconis

Vychází na: PC, Xbox 360  |  Datum vydání: 5. ledna 2010 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura, RPG - Svět Divine Divinity vás dokáže ohromit nejen svými rozměry. Jakožto lovec draků dorazíte do světa Rivellonu a začnete svou dlouhou pouť za titulem dračího lorda. Postupem času začnete objevovat stále nové a nové schopnosti a nakonec se dokážete převtělit v draka samotného, čímž hra přestupuje z akčního RPG do kombinace simulátoru a arkády. Díky tomu nikdy nedojde na stereotyp a hráči mají pořád za čím jít.

Battleforge

Battleforge

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 27. března 2009 »

RPG, Tahová strategie - Revoluční strategie kombinující akci, rpg prvky a především unikátní systém hracích karet, připomínající stolní hry. Bojujte s všemohoucími bohy, staňte se nejlepším a neporazitelným, uhrajte tahové souboje a vyhrajte karty soupeře.

Anno 1404

Anno 1404

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 30. června 2009 »

Budovatelská strategie - Anno 1404, zasazené do období Orientu, nabízí zatím největší a nejpropracovanější strategický svět, který se v sérii kdy objevil. Stavte, budujte, rozšiřujte majetek a chraňte ho, nové mechanismy a herní vlastnosti vám nabízí dosud nepřekonaný strategický zážitek mezi budovateli.

Transformers: War for Cybertron

Transformers: War for Cybertron

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii, DS  |  Datum vydání: 25. června 2010 »

3rd person akce (TPS) - V Transformers : War for Cybertron budeme svědky další nevyhnutelné války mezi Autoboty a silnějšími Deceptiony. Tentokrát se tvůrci nevázali na konkrétní film, a tak mohli zapojit svou fantasii a připravit zajímavé situace, kterých budeme součástí na planetě Cybertron. Než se však pustíme do samotných bojů na zemi či ve vzduchu, budeme si muset zvolit jednoho z předefinovaných robotů, s nímž budeme moci projít celou singleplayerovou kampaň nebo otestovat své zkušenosti v multiplayeru.

Cryostasis: The Sleep of Reason

Cryostasis: The Sleep of Reason

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 28. dubna 2009 »

1st person akce (FPS) - Cryostasis vás zavede do strašidelného zamrzlého prostředí Severního pólu roku 1968, kam se jako vědec Alexander Nesterov vydáte zkoumat poslední hodiny života lodi North Wind. V neuvěřitelném mraze budete mít především jeden úkol - přežít. Přežít a zjistit, co se s lodí stalo, kam zmizela posádka a co se to sakra děje kolem.

Tom Clancy´s H.A.W.X.

Tom Clancy´s H.A.W.X.

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 20. března 2009 »

Letecký simulátor - Letecký simulátor, který je díky příběhu Toma Clancyho velmi akčně až filmově pojat. Skvělé vzdušné souboje, tajné mise i nádherná města tisíce metrů pod křídly.

Watchmen: The End is Nigh

Watchmen: The End is Nigh

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 4. března 2009 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Herní adaptace stejnojmenného filmu, které je zase adaptací známého komixu. Svět Strážců je temný, krvavý a drastický. Je to náš svět, který nezná slitování. Bude chtít dvojice hrdinů zachránit to dobré, co z něj zbylo?

Wolfenstein

Wolfenstein

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 21. srpna 2009 »

1st person akce (FPS) - Legenda se vrací. Dlouhá léta BJ spal, nyní se však vrací v novém dobrodružství, které vás zavede do fiktivního města během Druhé světové války, kdy se nacisté opět snaží využít nadpřirozené síly pro vítězství ve válce. To vás donutí cestovat ve městě mezi dvěmi dimenzemi a v každé bojovat s jinými druhy nepřátel s využitím jiným nářadí hromadného ničení.

NHL 11

NHL 11

Vychází na: PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 17. září 2010 »

Sportovní - Další díl z hokejové sportovní série NHL od EA Sports. Opět se dočkáme vylepšeného grafického kabátku, reálnějšího chování hráčů a puku a mnoho dalšího.

Sacred 2: The Fallen Angel

Sacred 2: The Fallen Angel

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 11. listopadu 2008 »

RPG - Příběh Sacred 2 se odehrává 2000 let po originálu a nabídne fanouškům ještě větší zážitky díky propracované 3D grafice, nových herních mechanismech i starých známých vychytávkách, které hráči jedničky budou dobře znát.

FUEL

FUEL

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 2. července 2009 »

Závodní arkáda - Závodní arkáda od tvůrců Colin Mc Ray Rally, která nabízí obrovský otevřený svět, bohatou nabídku vozů všech druhů a velikostí a především revoluční systém počasí, denní doby a s tím spojených závodů.

Just Cause

Just Cause

Vychází na: PC, Xbox 360, PS2, Xbox  |  Datum vydání: 27. září 2006 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Vžijte se do role tajného agenta Rico Rodrigueze a pomozte obyvatelům ostrova zhatit plány vlády, osvobodit vesnice a nastolit pořádek. Sand-box styl a la GTA nabízí úplnou volnost pohybu, inventář nabízí velmé možnosti vyžití a nepřátel nikdy není dost.

Demigod

Demigod

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 22. května 2009 »

Arkáda, RPG, Realtime strategie - Vstupte do magického světa Demigodu, světa kombinujícího strategii, akci a RPG prvky do unikátního koktejlu. Vyberte si svého Demigoda a veďte miniony k vítězství a destrukci svých nepřátel.

Dark Void

Dark Void

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 22. ledna 2010 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Dark Void je akční adventura se sci-fi tématikou, která v sobě skloubila adrenalinové zážitky z bojů ve vzduchu či na zemi, které probíhající v paralelním vesmír zvaném “The Void” (Prázdnota). Vžijeme se do role pilota Willa, jenž se stane svědkem podivuhodných okolností. Při běžném nákladním letu jeho letadlo havaruje v Bermudském trojúhelníku a on uvízne v Prázdnotě. Tento hrdina proti své vůli bude donucen bojovat o holé přežití jako vůdce skupiny zvané Přeživších. Tito bojovníci hnutí odporu polapení v Prázdnotě svádějí bitvy, aby odrazili záhadnou cizáckou rasu, která má v úmyslu napadnout Zemi.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Ve víru věků – deskovka

Speciál - 16.3.2018
 
Ve víru věků – deskovka

Budujte své impérium a zanechejte odkaz budoucím generacím.

 
 
 
Assassin’s Creed: Origins - Kletba faraonů

Théby a Údolí králů. Přesně tam nás pošle v pořadí druhé DLC pro Assassin’s Creed: Origins. Stojí ale nové dobrodružství za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 
 
Feudal Alloy – dojmy z hraní

Chopte se meče a akvárka, jdou se rozbíjet stroje!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Wolfenstein 2: The Freedom Chronicles – The Deeds of Captain Wilkins

Jak se povedl poslední pokus o vytvoření dodatečného obahu pro Wolfenstein 2: The New Colossus?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 

Q.U.B.E. 2

Recenze - 13.3.2018
 
Q.U.B.E. 2

Pokračování indie hry Q.U.B.E. na sebe nechalo čekat více jak šest let. Má ovšem druhý díl co nabídnout?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole