Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

Dragon Age: Prameny

Dragon Age: Prameny

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 9. listopadu 2009 »

3rd person akce (TPS), RPG - Moderní nástupce legendy RPG žánru Baldur´s Gate, který pojednává o světě plné magie, dobra a zla, zlých draků a hrdinům, které se rozhodnou zlu postavit a zahnat zpět do podsvětí, kam patří. DA: Prameny nabízí propracovaný strom schopností a dovedností, dlouhý a poutavý fantasy příběh a dostatek zdravého násilí, aby to vše vypadalo k světu.

NHL 10

NHL 10

Vychází na: PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 18. září 2009 »

Sportovní - Nejnovější počin EA Sports je tu a my se tak můžeme těšit na úplně nové věci z oblasti hokejového sportu. Celá série získala za poslední 2 roky celkem 19 cen ocenění, jako nejlepší hokejová série v historii. Každý díl je něčím unikátní a míra reálnosti se stále zvyšuje. Ročník NHL 10 nabídne zcela vylepšené herní prvky, včetně realističtějšího stylu hokeje a lepší fyzikální model. Míra tvrdosti a rivalita mezi hráči se více přiblíží skutečnosti, jak se tomu děje i v legendárním Stanley Cupu. Bitky na ledě doznaly značného vylepšení a hráč nyní může chytnout soupeře za dres a dát mu ránu. Celá hra bude zkouškou naší šikovnosti, vůle zvítězit, ale i schopností. Sami tvůrci říkají, že udělali tu nejautentičtější hru, která se jen v herní branži objevila. Stanley Cup je prestižní soutěž, jež chce pevné nervy a spoustu dřiny a odříkání. Proto i zde se tohoto poháru jen tak nedotkneme a budeme muset na sobě pořádně zapracovat. Celkem nabídne NHL 10 okolo 200 úprav herního systému, který by měl ukázat hokej v tom nejlepším slova smyslu. Nový systém přihrávek s obratem o 360° nás uchvátí a hře to přidá na kráse. Kolem hřiště najdeme masy křičících diváků, kteří reagují dynamicky na to, co se děje na ledě.

FIFA 10

FIFA 10

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS, iPhone, PS2  |  Datum vydání: 2. října 2009 »

Sportovní - FIFA 10 prošla krutou obnovou a celý grafický kabátek byli tvůrci nuceni přepracovat (bohužel neplatí u PC verze). Setkáme se tak úplně s novou grafikou, novým systémem střelby a lepším vedením míče. Všichni hráči na hřišti se budou pohybovat realisticky, někteří budou pomalejší, jiní rychlejší. Všichni jsou, ale připraveni se vrhnout ihned za míčem, pokud jim to nařídíte. Nově můžeme také otáčet hráčovým pohledem o 360 stupňů a mít tak lepší přehled o obráncích a zefektivnit útok na branku. Největším překvapením je asi možnost driblování s míčem v rozsahu 360 stupňů. Manažerská stránka FIFY 10 nezůstala také bez povšimnutí a tak i zde se hráči budou chovat opravdověji, ne každý se bude chtít nechat koupit klubem. Ne kvůli penězům, ale kvůli prestiži našeho klubu.

Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 10. listopadu 2009 »

1st person akce (FPS) - Již podruhé se s válečnou sérií Call of Duty vydáváme do moderní války. Studio Infinity Ward si pro nás připravilo Modern Warfare 2, v němž se podíváme na Střední východ, kde se vtělíme do postavy jednoho amerického vojáka. V boji nám budou samozřejmě pomáhat i kolegové, na které se můžeme vždy spolehnout. Ty bude možné ovládat jak offline, tak i online kooperaci. Zbraní tu bude požehnaně, nebude chybět M16, M4, M40, AK-47 a další.

Call of Duty: World at War

Call of Duty: World at War

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS, PS2  |  Datum vydání: 14. listopadu 2008 »

1st person akce (FPS) - Již po páté se setkáváme s Call of Duty, jednou z nejpopulárnějších válečných sérií, nyní s podtitulem World at War. Tentokrát se podíváme do Pacifiku při dobývání ostrova Okinawa, setkáme se s postupem sovětských vojsk při dobývání Berlína nebo nahlédneme do trosek Stalingradu. Hra nám nabídne vylepšený multiplayer, opět velké množství palebného arzenálu (včetně oblíbeného plamenometu) a mnoho vozidel, které budeme moci ovládat.

Red Dead Redemption

Red Dead Redemption

Vychází na: PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 21. května 2010 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Studio Rockstar již několikrát dokázalo, že kvalitní hry prostě dělat umí. Stačí se podívat na oblíbenou sérii Grand theft Auto či Max Payne. Jim však tyto dvě série nestačí a pouštějí se do další. Tou bude protentokrát westernová nadílka s názvem Red Dead Redemption. V té se vžijeme do role Johna Marstona, reformovaného trestance a psance, jenž bude nejenom ničit mosty, pomáhat jednotlivcům, nýbrž také poskytovat léky (například opium), hledat uprchlé vězně apod. Nebude chybět ani občasná nahota a nevhodné dialogy.

Aliens vs Predator

Aliens vs Predator

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 19. února 2010 »

1st person akce (FPS) - Pokračování legendární hororové FPS série Aliens vs Predator, kde se ujmete role jedné ze tří ras (postupně klidně všech): člověka, vetřelce a predátora. Opět vás čeká titul plné akce, revolučního grafického katábku a nějakého toho násilí navrch.

Alpha Protocol

Alpha Protocol

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 1. června 2010 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura, RPG - Svého druhu jediné moderní špionážní RPG, kde se ujmete roli tajného agenta Michaela Thortona, budete odhalovat spiknutí a především si užívat maximálního přizpůsobení své postavy i veškerých jeho udělátek díky novému systému RPG stromu.

Killzone 3

Killzone 3

Vychází na: PS3  |  Datum vydání: 25. února 2011 »

1st person akce (FPS) - Třetí pokračování oblíbené first-person střílečky Killzone hráče uvrhne do příběhu, v němž nastala ta pravá chvíle uprchnout z Pyrrhova Města, které postihla jaderná katastrofa, a pokud možno vcelku opustit planetu Helghan. Na Helghanu vás čeká velmi propracovaná umělá inteligence nepřátel a dynamické prostředí. Nikdy nebudete tušit, kde na vás číhá další nebezpečí. Postavíte se totiž Helghastům tváří v tvář a využijete proti nim nové útoky nablízko. Killzone 3 podporuje 3D brýle a pohybový ovladač PalyStation Move.

Red Faction: Guerrilla

Red Faction: Guerrilla

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 18. září 2009 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Herní příběh se rozvine opět na Marsu, přibližně 50 let po událostech prvního dílu. Pozemská organizace Defence Force tu totiž dělá pěknou paseku, využívá horníky, zabíjí civilisty a vůbec vládne tvrdou rukou. Vy se jako jeden ze zelenáčů vypravíte za lehkým výdělkem, který se jako vždy zvrtne v pomstu bratrovy smrti, útěkem a nakonec i pomoci povstalcům ve vyhlazení zlé organizace a získání Marsu pro sebe.

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS  |  Datum vydání: 21. května 2010 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Zapomenuté Písky se odehrávají v časovém rozmezí mezi díly Písky času a Warrior Within, díky čemuž se dozvíme o životním příběhu prince, jak jej neznáme. Princ Dastan přijíždí za svým bratrem Malikem do království, aby zjistil, že je pod tlakem invaze. Při blízké porážce vypustí z neznalosti Malik písky času, které probudí písečnou armádu krále Šalamouna. Ta ihned začne hledat dva amulety, které ji mohou opět navždy pohřbít. Jaké to překvapení, že půlku amuletu mají právě princ Dastan a jeho bratr Malik.

FEAR 3

FEAR 3

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 24. června 2011 »

1st person akce (FPS) - Ponořte se do hororové atmosféry světa FEARu (oficiálně také F3AR), kde zmutovaná holčička Alma páchá jedno zlo za druhým a vy jakožto elitní voják jste jediný, kdo to může zastavit. Třetí a závěrečný díl dle všeho má ukončit hororový příběh a ukázat, jak se věci doopravdy mají.

Motorstorm: Pacific Rift

Motorstorm: Pacific Rift

Vychází na: PS3  |  Datum vydání: 7. listopadu 2008 »

Závodní arkáda - Druhý díl hektických, šílených arkádových závodů Motorstorm, které vás přenesou ze zasněžených plání na nádherný tropický ostrov plný ostrých zatáček, hlubokého bahna a žhavé lávy. Všeho, kde vaše dravé auto může skončit na šrot, k čemuž vám také s radostí pomohou ostatní jezdci. Nové tratě, auta, módy a vylepšená grafika. To je Motorstorm: Pacific Rift.

Metro 2033

Metro 2033

Vychází na: PC, Xbox 360  |  Datum vydání: 19. března 2010 »

1st person akce (FPS) - Metro 2033 je akční hororová FPS na motivy románu spisovatele Dmitrije Glukhovského. Zavede vás do Moskevského metra roku 2033, kde po atomové válce přežívá zbytek lidu. Není to přežívání ani zdaleka idylické. Ze všech stran totiž číhají bandité, mutanti a také tajemné stíny, které svůj původ až do konce neodhalí. Ponořte se do neopakovatelné atmosféry a la Stalker a poznejte tajemství metra.

Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Vychází na: PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 9. března 2010 »

Akční adventura, RPG - Prožijte neopakovatelný zážitek města Cocoon a krutého podsvětí Pulse. Bojujte sami i s mnoha spojenci a spolubojovníky, které počas hraní potkáte. Nové Final Fantasy nabízí téměř nerozeznatelné přechody mezi hrou a CG grafikou, inovovaný bojový systém a obrovský svět plný zážitků a zajímavostí. Máte odvahu postavit se vlastnímu osudu?

Fallout: New Vegas

Fallout: New Vegas

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 22. října 2010 »

1st person akce (FPS), RPG - Další díl legendárního RPG se má odehrávat v americkém státě Nevada, v okolí města Las Vegas a včetně blízké pouště Mojave. Tentokrát si nezahrajete za obyvatele jednoho z protiatomových krytů, nýbrž za obyčejného kurýra.

Batman: Arkham Asylum

Batman: Arkham Asylum

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 18. září 2009 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Hra Batman: Arkham Asylum nabízí hráči jedinečné temné dobrodružství, kterému nechybí pravá atmosféra a které ho zavede do nitra arkhamského útulku – gothamské psychiatrické léčebny pro šílené zločince. Hráč se bude pohybovat ve stínech, zasévat strach do srdcí nepřátel a čelit Jokerovi a dalším nechvalně proslulým darebákům z Gothamu, kteří se útulku zmocnili. S využitím celé řady Batmanových technických vymožeností a díky jeho schopnostem se z hráče stane neviditelný dravec, který se snaží zmařit Jokerovy zvrhlé plány. Pro hru Batman: Arkham Asylum exkluzivně vytvořený scénář pochází z pera známého autora příběhů o Batmanovi, pětinásobného držitele ceny Emmy, Paula Diniho, který se podepsal například pod první řadou Lost a Batman: The Animated Series.

Skate 3

Skate 3

Vychází na: PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 14. května 2010 »

Sportovní - Herní skateboarding se stává týmovou jízdou Adrenalinová série Skate bude rozšířena o třetí díl. Úžasný realistický zážitek bude tentokrát potlačen trochu jinak a to vybudováním vašeho týmu jezdců a hra v kooperaci. Ve Skate 3 se stanete součástí týmově založených výzev, utkáte se proti konkurenčním skupinám a uděláte si jméno v novém městě Port Carverton. Skate 3 nabídne zbrusu nový kooperativní mód, ve kterém můžete s kamarády plnit výzvy a postupně zlepšovat postupy obou vašich kariér. Epické pády se vrátí spolu s Hall of Meat módem. Také nebude chybět tvorba vlastní obrázků, videí a parků.

Fireburst

Fireburst

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 1. července 2011 »

Závodní arkáda - Ohnivé, šílené, arkádové off-road závody Fireburst nabídnou zajímavé soupeření na tratích. Nepřekvapí nás pouze soupeři, nýbrž také oheň, který bude ve hře hrát velmi důležitou roli. Bude se totiž ve hře nacházet a to hned v několika variantách. V první půjde o jakési nebezpečné vybuchující barely naplněné benzínem. Ty nám mohou zapálit vozidlo a dokonce i samotného jezdce. V ostatních případech budeme moci oheň využít ve svůj prospěch a vytvořit ohnivý plášť nebo na protivníky seslat ohnivou kouli.

Need for Speed: Nitro

Need for Speed: Nitro

Vychází na: Wii, DS  |  Datum vydání: 6. listopadu 2009 »

Závodní arkáda - Need for Speed: Nitro jsou bláznivé futuristické arkádové závody. Nabízí širokou škálu vozidel a tratí.

Need for Speed: World

Need for Speed: World

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 27. července 2010 »

Závodní arkáda - V roce 2004 EA vypnula servery masivně multiplayerového Need for Speed: Motor City Online titulu. Na pole MMO závodů se však chce vrátit a to s NFS: World. Tyto závody budou zdarma a nabídnou otevřený svět, který připomíná města z Most Wanted a Carbon.

Colin McRae: Dirt 2

Colin McRae: Dirt 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS  |  Datum vydání: 11. prosince 2009 »

Závodní arkáda - Série Colin McRae: Dirt se vrací ve druhém díle a opět se máme na co těšit. Závody se přesouvají do nebezpečného prostředí džungle v Malajsii, do kaňonu v Utahu nebo na městský stadion v Londýně. Vybrat si budeme moci z licencovaných vozů a mezi perly patří rally automobily nebo offroadové vehikly, které byly vybrány pro drsnou a agresivní jízdu.

Need for Speed: Shift

Need for Speed: Shift

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP  |  Datum vydání: 17. září 2009 »

Závodní simulátor - Ponořme se do závodění. Tentokrát Need for Speed nenabízí pouliční závody, nýbrž oficiální okruhové. Na nich se utkáme s velmi inteligentními protivníky a procestujeme celý svět. Nechybí velmi známé tratě, jako je Brands Hatch, Nordschleife, Silverstone, Spa, ale také smyšlené z Londýna a Tokia. Kromě zmíněných okruhů budeme moci usednout do 80 různých licencovaných automobilů a vyzkoušet své řidičské schopnosti nejen v singleplayeru, ale také v multiplayeru proti skutečným hráčům.

Burnout Paradise

Burnout Paradise

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 25. ledna 2008 »

Závodní arkáda - Vítejte v Paradise City! Vaším druhým jménem je akce a na vás závisí, co kdy a kde se v Burnout Paradise děje! Vyrazte na otevřené silnice Paradise City, od ulic v centru, přes frekventované městské okruhy až po nebezpečné horské silnice. Celý okolní svět čeká na to, až jej prozkoumáme. V pouličních závodech napříč celým městem je našim úkolem ničit, likvidovat a demolovat protivníky a dosáhnout cílové čáry po nejkratší možné trase. Připravme se na skoky, hledání zkratek, prorážení překážek a překonávání neočekávaných míst, jež nám dají výhodu před ostatními závodníky. To vše a mnohem víc nabízí více než 80 hodin zábavy a multiplayerové závody s možností kooperace!

Rage

Rage

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, iPhone, iPad, Mac  |  Datum vydání: 7. října 2011 »

1st person akce (FPS) - Studio id Software, autoři Doom a Quake série, se rozhodlo vytvořit si další novou značku. Tou se stala post-apokalyptická akce se závodními prvky nesoucí název Rage. V této hře se dočkáme nejenom úžasné grafiky, kterou zajistí id Tech 5 technologie, nýbrž také dynamického a proměnlivého světa s intenzivními bitvami a dramatickými závody. Kromě zabíjení a závodění si budeme moci vylepšovat postavu i vozidla. Hra vychází v ČR s českými titulky.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Star Wars: Battlefront 2 – The Last Jedi Season aneb krok správným směrem

Co všechno nabízí první várka bezplatného dodatečného obsahu pro Battlefront 2 a co se od vydání stihlo zlepšit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Escape Room – úniková hra

Průšvih. Máte 60 minut na vyřešení problému, jinak jste v loji. Uspějete, nebo skončíte v poli poražených?

 
 
 
The Surge: A Walk in the Park DLC

Zatím jediné příběhové DLC The Surge láká na výlet do zábavního parku. Zažijeme akční jízdu na horské dráze, na kterou dlouho nezapomeneme?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole
 

Battlerite

Recenze - 13.12.2017
 
Battlerite

Tak trochu jiná masivně multiplayerová hra. Uspěje v konkurenci League of Legends a Doty 2?

 
Přečíst celý článek»Autor: EddieCZ - Platforma: PC
 
 
Rozhovor s Michaelem Dennym o PlayStationu a Paris Games Week

Nejen o chystaných hrách s viceprezidentem SIE Worldwide Studios.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole