Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

L.A. Noire: The VR Case Files

L.A. Noire: The VR Case Files

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 15. prosince 2017 »

Adventura, Akční adventura - Pouze pro HTC Vive.

Grand Theft Auto: Vice City

Grand Theft Auto: Vice City

Vychází na: PC, iPhone, iPad, PS2, Android  |  Datum vydání: 6. prosince 2012 »

3rd person akce (TPS) - Vice City je čtvrté pokračování známé gangsterské série Grand Theft Auto od vývojářů z Rockstar Games. Příběh se zabývá postavou Tommyho Vercetti, který na samém počátku hry přijíždí do metropole zvané právě Vice City. Tommy spolupracuje se zdejší mafií a plní různé úkoly pro spoustu postav. Hlavní náplní jsou přestřelky a jízda autem.

L.A. Noire

L.A. Noire

Vychází na: PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Switch  |  Datum vydání: 11. listopadu 2011 »

Adventura - Adventura L.A. Noire nabídne interaktivní detektivní příběh odehrávající se v pozdním období roku 1940. Hráč se ujme role detektiva a bude řešit nejrůznější případy sériových vražd. Aby však případ vyřešil, bude muset poskládat jednotlivé puzzle dohromady a dopadnout zločince.

Grand Theft Auto 2

Grand Theft Auto 2

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 30. září 1999 »

3rd person akce (TPS) - Druhé pokračování oblíbené série Grand Theft Auto přineslo několik vylepšení oproti předchozímu dílu, jádro hry však zůstalo zcela zachováno. GTA 2 vypráví příběh Claudea Speeda, do kterého jsme se jakožto hráči vtělili. Speed plní úkoly pro celkově sedm mafiánských rodin. Grand Theft Auto 2 bylo stále ve 2D (pohled z ptačí perspektivy). Změnu přinesla až trojka.

Grand Theft Auto

Grand Theft Auto

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 28. února 1998 »

3rd person akce (TPS) - První díl ze série Grand Theft Auto, který načal lavinu free-form her, vyšel již v roce 1998. Tehdy ještě nikterak proslavení vývojáři z firmy Rockstar Games vytvořili otevřené fungující město s příběhem, který je plný vražd, kradení aut, překupnictví a dalších závažných trestných činů. Grand Theft Auto bylo svou brutalitou často odsuzováno, avšak i tak si našlo spousty fanoušků.

Grand Theft Auto III

Grand Theft Auto III

Vychází na: PC, PS2  |  Datum vydání: 23. května 2002 »

3rd person akce (TPS) - Třetí pokračování akčního Grand Theft Auto s sebou přineslo v rámci série velkou změnu. Autoři hru totiž předělali ze starého 2D do trojrozměrného kabátku. Děj je zasazen do sedmdesátých let minulého století a mapuje kroky mladíka, který se zaplete s mafií ve městě Liberty City. Hra nabízela na svou dobu nebývalou volnost a velké spektrum možností. Po městě se projíždělo na 50 typů zcela odlišných vozidel a děj byl roztroušen do osmdesáti hlavních misí. Stejně jako v ostatních dílech série GTA, i ve třetím díle hrály prim zejména přestřelky s policií nebo konkurenčními gangy.

Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Vychází na: PC, PS2, Xbox  |  Datum vydání: 24. října 2003 »

3rd person akce (TPS) - Druhý díl 3rd person akce Max Payne hráče opět zavede do kůže policisty ve městě New York. Stejně jako v původní hře, i tentokrát budete bojovat proti gangsterům, drogovým dealerům a korupci. Vše je navíc okořeněno filmovými bojovými sekvencemi a propracovaným grafickým kabátkem.

Max Payne

Max Payne

Vychází na: PC, PS2, Xbox  |  Datum vydání: 27. července 2001 »

3rd person akce (TPS) - Max Payne je 3rd person akce, v níž se vžijete do policisty, který se marně snaží zbavit město New York špíny. Připravte se na gangstery, drogy, korupci, spiknutí i násilí. Střetněte se tváří v tvář se zločinci, kteří vám usilují o život.

Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas

Vychází na: PC, PS2, Xbox  |  Datum vydání: 10. června 2005 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura, Simulátor - Dosud nejobsáhlejší díl této legendární série simulátoru zloděje. San Andreas vás přivítá rovnou v celém státě, kde se kromě tří hlavních měst a spousty vesniček nachází velké prostranství hor, lesů, polí a dalších přírodních úkazů. Tentokrát se vžijeme do role CJe, který se vrací do San Andreas na pohřeb své matky. Vše ale není tak černobílé, jak se může zdát a hráč začne po chvíli odhalovat korupcí prolezlé město, přátele i vlastní rodinu.

Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City

Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 16. dubna 2010 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura, Simulátor - Dodatečné epizody z Liberty City na sebe nenechaly dlouho čekat a přicházejí hned ve dvojitém balení. Naleznete tu jak první epizodu The Lost and Damned, tak tu nejnovější s názvem The Ballad of Gay Tony, kde se vžijete do role dvou nových hrdinů za cestou k vrcholu, za přežitím i vlastními principy.

Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto IV

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 3. prosince 2008 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura, Simulátor - Rockstar Games se vracejí se svojí špičkou mezi hrami. Nový díl legendární série Grand Theft Auto slibuje ještě více volnosti, akce a intrik. Hlavním hrdinou nového příběhu je tentokrát Nico Belic, který přijíždí na pozvání svého bratrance Romana do Ameriky. Doufá, že zde zažije ten pravý americký sen, něco, co v Evropě nenalezl. Začátky budou opravdu krušné. Postupem času, kdy poznáte další lidi, zabijete prvního velkého bosse a nebudete muset poslouchat pouze vašeho bratrance, který se utápí v hazardu, začne hra nabírat ty pravé otáčky, na které jsme z GTA zvyklí.

Max Payne 3

Max Payne 3

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 1. června 2012 »

3rd person akce (TPS) - Max Payne 3 se bude odehrávat 12 let po událostech z druhého dílu a příběh se z New Yorku přesune do brazilského Sao Paula. Max si toto městečko vybral proto, aby utekl démonům z NY, ale to se mu bohužel tolik nepovedlo. Sao Paulo je totiž plné mafie a i on sám brzy zjistí, že dělat bodyguarda zámožné rodině není vůbec nic jednoduchého. Max je pochopitelně starší, holohlavý a vousatý a dokonce se potýká se závislostí na lécích, které mu doktor předepsal proti bolesti.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.

 
 
 
Resident Evil 7: Gold Edition

Pokud vás minula návštěva bažinatého jihu USA, máte novou příležitost v kompletní edici.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

Bayonetta 1+2 pro Switch

Recenze - 16.2.2018
 
Bayonetta 1+2 pro Switch

Sexy čarodějka opět vyráží lovit monstra. Tentokrát ale zůstává věrna Nintendo platformě, jen si s sebou přináší možnost dotykového ovládání.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole