Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

Elex

Elex

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 17. října 2017 »

RPG

Risen 3: Titan Lords

Risen 3: Titan Lords

Vychází na: PC, PS4, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 15. srpna 2014 »

RPG

Risen 2: Dark Waters

Risen 2: Dark Waters

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 27. dubna 2012 »

RPG

Gothic 2: Night of the Raven

Gothic 2: Night of the Raven

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 22. srpna 2003 »

RPG - Night of the Raven je oficiální datadisk rozšiřující německé RPG Gothic 2 od studia Piranha Bytes. Původní příběh zůstal zachován, byl však rozšířen o vedlejší sérii úkolů. Hlavním záporákem je Raven, který sehrál velkou roli v prvním dílu série. Se svými kumpány odcestoval do Jharkendaru, který datadisk odemyká. Raven hledá artefakt zlého boha Beliara a hráč se jej v roli bezejmenného hrdiny snaží zastavit. Při tom mu pomáhají mágové Vody. Datadisk nepřináší prakticky žádné úpravy hratelnosti, zásadně byla pozměněna pouze obtížnost. Tvůrci vyslyšeli prosby mnohým příznivců a datadisk proto nabízí skutečnou výzvu.

Gothic 2

Gothic 2

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 28. října 2003 »

RPG - Druhé pokračování hardcore laděné série Gothic s sebou přinášelo řadu změn a menších úprav. Autoři se podívali na zoubek například ovládání, které bylo v jedničce zejména při soubojích zbytečně těžkopádné. Příběh vypráví znovu o bezejmenném hrdinovi, který nyní musí čelit velké výzvě. Postupem hraní si zabojujete s novými nepřáteli, přičemž porazíte i několik draků. Můžete se stát stráží (později paladinem), ohnivým mágem nebo žoldákem.

Gothic

Gothic

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 7. prosince 2001 »

RPG - Hardcore RPG Gothic vypráví příběh bezejmenného hrdiny, který je na samém počátku hry vhozen do hornického údolí, které je obklopeno magickou bariérou. Ta trestance uvězňuje a nedává jim možnost uniknout. V hornickém údolí se těží ruda, kterou král potřebuje na výrobu zbraní proti invazi krvelačných orků. Hrdina se postupem hraní dostává ke třem odlišným táborům, přičemž k jednomu se později může přidat. Děj zde hraje jednoznačně prim. Nejčastější náplní je plnění úkolů pro různé charaktery a zabíjení bestií, díky čemuž si naše alter ego zlepšuje své schopnosti. Gothic se (zejména pro evropské publikum) řadí k nejoblíbenějším RPG titulům, jaké kdy vyšly.

Gothic 3: Forsaken Gods

Gothic 3: Forsaken Gods

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 25. prosince 2008 »

RPG - Samostatný datadisk ke Gothicu 3 je tu a osud Myrtany leží na tvých bedrech. Mír mezi orky a lidmi už je dávno minulostí. Gorn obsadil Gothu, kde buduje armádu, kterou posílá na Trelis, kde zase vládne Thorus a ovládá orky. Na trůnu Rhobara II. sedí Lee a neví, co si s danou situací počít. Obyvatelé ostatních měst jsou zmatení a o Gornovi raději nechtějí slyšet. Hlavní hrdina to musí opět celé rozčísnout. Dějově se hra odehrává 2 roky po 3. dílu a měly podle tvůrců navazovat na připravovaný Gothic 4, který již připravuje jiné studio. Datadisk by Vám měl zabrat minimálně 15 hodin zábavy a nepotřebujete k němu původní hru.

Gothic 3

Gothic 3

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 14. října 2006 »

RPG - Po dlouhé sobě se k nám vrací pokračování této skvělé série, jedné z opěvovaných RPG sérií vytvořené německými vývojáři. Pokud jste hráli předešlé díly, tak víte, že ostrov Khorinis jste zachránili a vracíte se s přáteli na lodi. Na pevnině momentálně probíhá vzpoura orků, který se snaží zotročit celý svět Myrtana. Jen v lesích je ukryto pár osad rebelů, kteří se připravují na vzpouru a znovudobytí jejich země. S tím jim budete moct pomáhat. Čeká na Vás spousta hlavních i vedlejších úkolů, které Vám pomohou se dostat na těžko přístupná místa. Herní svět je obrovský a dostanete se jak do zamrzlé země Nordmar na severu, tak i do pouště Varant na jihu území. Po cestě budete nacházet tuny předmětů, svitků, kouzel a komunikovat s NPC postavami, kterých hra čítá přes 1000. Grafická stránka hry je fantastická a hudba nahraná živým Bochumským symfonickým orchestrem Vás chytne za srdce.

Risen

Risen

Vychází na: PC, Xbox 360  |  Datum vydání: 2. října 2009 »

3rd person akce (TPS), RPG - Risen jde ve stopách veleúspěšné fantasy série Gothic a nabízí bohatý interaktivní svět, zajímavé postavy, poutavý příběh a hlavního hrdinu, kterého si slepíte dle svých potřeb a přání. Prostě RPG jak má být.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Deskovkový speciál: Tókaidó

Speciál - 10.12.2017
 
Deskovkový speciál: Tókaidó

Hrstka poutníků se vydává pověstnou stezkou podél japonského pobřeží. Přidáte se k jejich pouti?

 
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější novinky z The Game Awards a PlayStation Experience

Trailer Metra Exodus a Death Stranding, nové hry od tvůrců Dark Souls a Firewatch, Bayonetta 3, Witchfire, datum vydání PUBG a A Way Out, gameplay…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Hitman - bonusová kampaň Patient Zero pod drobnohledem

Další rok je téměř za námi a s ním i necelý rok čekání na další pořádný obsah do Hitmana. Vydání Game of the Year edice hry s sebou přineslo i…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 
 
Arma 3 – DLC Bundle 2 pod drobnohledem

V postupně aktualizovaném článku hodnotíme druhou várku placených přídavků Army 3. Pokračujeme s DLC Tac-Ops .

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC
 
 
DOOM VFR – virtuální peklíčko

Nejlepší FPS pro PSVR?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole