Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

Battlefield 1

Battlefield 1

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 21. října 2016 »

1st person akce (FPS)

Mirror's Edge Catalyst

Mirror's Edge Catalyst

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 9. června 2016 »

1st person akce (FPS)

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 17. listopadu 2015 »

1st person akce (FPS)

Battlefield 4

Battlefield 4

Vychází na: PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 22. listopadu 2013 »

1st person akce (FPS)

Battlefield 3: Aftermath

Battlefield 3: Aftermath

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 27. listopadu 2012 »

1st person akce (FPS) - Vydejte se do rozbombardovaných ulic Teheránu, kde se zapojíte do neutuchajícího boje o nadvládu a kontrolu. Rozšiřující balíček zpřístupní nové prvky, módy, prostředí a způsoby boje. Battlefield 3: Aftermath nabídne kromě jiného čtyři nové multiplayerové mapy. Ty by měly plně využívat daného prostředí a nebude tak údajně problém taktizovat s ohledem na míru devastace.

Battlefield 3: Armored Kill

Battlefield 3: Armored Kill

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 12. září 2012 »

3rd person akce (TPS) - Rozšiřující balíček zpřístupní nové prvky, módy, prostředí a způsoby boje. Rozšíření vyžaduje nainstalovanou základní hru Battlefield 3. V balení najdete pouze přístupový kód ke stažení tohoto datadisku ze stránek EA Origin.Tento balíček zaútočí na hráče s plným nasazením bojové techniky. Objeví se zde nové řiditelné tanky, obrněné transportéry, mobilní dělostřelectvo a další technika. Battlefield 3: Armored Kill bude rovněž obsahovat největší mapu v historii série Battlefield a další obrovská bojiště pro totální využití všeho, co má kola, pásy, motory či vrtule.

Battlefield 3: Close Quarters

Battlefield 3: Close Quarters

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 12. června 2012 »

1st person akce (FPS) - Rozšiřující balíček zpřístupní nové prvky, módy, prostředí a způsoby boje. Rozšíření vyžaduje nainstalovanou základní hru Battlefield 3. V balení najdete pouze přístupový kód ke stažení tohoto datadisku ze stránek EA Origin. V tomto balíčku budou hráči vrženi doprostřed zuřivé pěchotní bitvy. Prostředí ožije díky špičkovému modelu destrukce enginu Frostbite 2 a prakticky vše od nábytku až po omítku půjde rozstřílet na kusy. Hráči naplno pocítí záchvěvy explozí, kolem nich budou padat úlomky zdiva a rozbitých věcí, zatímco těsné prostory a přestřelky na vertikální úrovni poskytnou špičkový soutěžní zážitek. Samozřejmostí jsou rovněž nové zbraně, úkoly a unikátní psí známky, které bude opět možné použít i v základní hře.

Battlefield 3: Aftershock

Battlefield 3: Aftershock

Vychází na: iPhone, iPad  |  Datum vydání: 13. prosince 2011 »

Online FPS - Připravte se na skutečnou online válku s Battlefield 3: Aftershock.

Battlefield 3

Battlefield 3

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 28. října 2011 »

1st person akce (FPS) - Battlefield 3 předbíhá svou dobu díky výkonu nejmodernější verze špičkového herního enginu Frostbite 2 z dílny studia DICE. Základ hry Battlefield 3 tvoří právě tato špičková technologie, která jí umožní vyniknout především vysokou kvalitou grafického zpracování, celkovou robustností, propracovanými efekty destrukce, dynamickým zvukem a animacemi postav. Svištící kulky, hroutící se zdi a exploze, které vás přinutí padnout k zemi, jsou prvky, díky nimž je bojiště živější a interaktivnější, než kdykoli předtím. V Battlefield 3 se hráči octnou v roli příslušníka elitní jednotky americké námořní pěchoty a zažijí adrenalinové mise v rozmanitých lokacích, jako je Paříž, Teherán či New York. Hra vychází v ČR s českými titulky.

Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam

Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 18. prosince 2010 »

1st person akce (FPS) - Připravte se na zcela nový typ války - velmi populární akční onlinová střílečka Battlefield: Bad Company 2 studia DICE se vrací zpět v čase do doby Vietnamské války, která probíhala v 60. letech 20. století. Battlefield: Bad Company 2 Vietnam je obsahově bohaté rozšíření hry, která má na kontě více 5 miliónů prodaných kopií a deník New York Times ji označil za "lepší, než je Call of Duty: Modern Warfare 2". Její jádro tvoří čtyři zcela nové multiplayerové mapy, rozprostírající se na vietnamském válčišti. Každá mapa představuje odlišný herní zážitek a obsahuje nové prvky, jako jsou provizorní okopy, tunely či hustá džungle, odkud neustále hrozí náhlý přepad ze strany nepřítele. Od prvního momentu, kdy vstoupíte na onlinové bojiště, nebude chybět ani 15 klasických ručních zbraní z éry vietnamské války a 6 bojových prostředků. V Battlefield: Bad Company 2 Vietnam budou k dispozici všechny čtyři multiplayerové módy, včetně nejtypičtějšího módu Conquest. Rozšíření je plně integrováno se základní hrou, takže bez ohledu na to, jaké bojiště si pro akci vyberete, budete moci pokračovat ve vylepšování svého vojáka, jako obvykle. Aby navodil jedinečnou atmosféru 60. let, zvukařský tým DICE nahrál úplně nové komentáře postav z obou stran konfliktu podle autentických záznamů z Vietnamské války. Zvukovou stránku hry doplňuje skvělý soundtrack s celkem dvěma hodinami charakteristické dobové hudby.

Battlefield Play4Free

Battlefield Play4Free

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 4. dubna 2011 »

Online FPS, Online TPS - Battlefield Play4Free je akční multiplayerová střílečka, v níž se proti sobě bude moci postavit až 32 hráčů, kteří za hraní nebudou muset platit téměř nic. Po vzoru Battlefield Heroes bude titul obsahovat systém microtransakcí. EA slibuje pokročilou audiovizuální stránku, unikátní herní zážitek simulující pocity skutečného vojáka na bojišti, pravděpodobně možnost ovládat rozličné dopravní prostředky (od tanku až po stíhačky) a samozřejmě spoustu dalšího.

Battlefield: Bad Company

Battlefield: Bad Company

Vychází na: PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 27. června 2008 »

1st person akce (FPS) - Battlefield: Bad Company staví na velmi úspěšném titulu Battlefield 2: Modern Combat. Na rozdíl od něj je zde hlavní důraz kladen na singleplayerovou kampaň se silným příběhem. Celá hra se bude odehrávat v interaktivním prostředí, kde bude možné zničit až 90 procent objektů a celé prostředí se tak bude rapidně měnit. Ovšem multiplayer nebyl ze hry vyškrtnut a najdete ho i zde se spoustou herních módů jak pro jednotlivce tak více hráčů ve skupinách. Hra je postavená na enginu Frostbite, který vytváří fascinující grafiku, která dodává hře realistický nádech.

Battlefield Vietnam

Battlefield Vietnam

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 19. března 2004 »

1st person akce (FPS) - Vydejte se do vietnamské války, která nabízí v džunglích nástrahy a nebojácné vojáky USA, Severního Vietnamu a Vietcongu. Nechybí ani věrohodně zpracovaná bojová technika a kus historie z roku 1942.

Battlefield 2142: Northern Strike

Battlefield 2142: Northern Strike

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 9. března 2007 »

1st person akce (FPS) - Datadisk Battlefield 2142: Northern Strike přináší do multiplayerové akce Battlefield 2142 tři nové mapy, vozidla a nejrůznější zbraně.

Battlefield 2: Special Forces

Battlefield 2: Special Forces

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 25. listopadu 2005 »

1st person akce (FPS) - Staňte se elitním vojákem nebo povstalcem v tajné válce o kontrolu nad strategickými místy. Datadisk Special Forces přináší do Battlefield 2 ještě více intenzivních bitev s využitím nejmodernějších zbraní na souši, vzduchu i na moři.

Battlefield 2

Battlefield 2

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 24. července 2005 »

1st person akce (FPS) - Battlefield 2 je pokračování velmi známé série, která se s tímto dílem stává modernější a vydává se do moderní války s nevyspělejšími technologiemi, vozidly a zbraňovým systémem. V Battlefield 2 máte na vybranou jednu ze tří vojenských supervelmocí; USA, Čínu a nově vytvořenou koalici Středního východu. Ve hře můžete využívat nejrůznější týmové taktiky, přes 30 vozidel a na jedné mapě se v multiplayeru může utkat až 100 hráčů.

Battlefield 1942: The Road to Rome

Battlefield 1942: The Road to Rome

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 7. března 2003 »

1st person akce (FPS) - Battlefield 1942: The Road to Rome je datadisk do multiplayerové akce Battlefield 1942, který přináší osm nových vozidel, včetně německého BF-110, britského bombardéru Mosquito a nejrůznějších tanků.

Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII

Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 5. září 2003 »

1st person akce (FPS) - Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII je druhý datadisk do populární multiplayerové akce Battlefield 1942 a rozšiřuje herní zážitek o nové smrtící zbraně, které přidá oběma stranám, tedy Spojencům i Němcům. Těšit se můžete na 16 nových vozidel, včetně stíhačky Horton HO 229 s 30 mm kulometem, tank US Sherman, T-43 Calliope, U.S. Super Heavy Tank a Sturmtiger, C-47, AW-52.

Battlefield 1942

Battlefield 1942

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 20. září 2002 »

1st person akce (FPS) - Battlefield 1942 je válečná first-person akce zaměřena na multiplayer. Odehrává se za druhé světové války a můžete si v ní vybrat, zda budete hájit barvy Spojenců nebo Němců. Multiplayer podporuje až 64 hráčů a nabízí několik módů.

Battlefield 2142

Battlefield 2142

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 20. října 2006 »

1st person akce (FPS) - Píše se rok 2142 a příchod nové doby ledové uvrhl celý svět na pokraj paniky a zmaru. Pouze malá část zemského povrchu, která nebyla pokryta ledem, může uživit zbytky lidské populace. Matematika je v tomto případě neúprosná: někdo přežije, většina zemře. Ve hře Battlefield 2142 si hráči mohou vybrat ze dvou vojenských supervelmocí – Evropského společenství nebo nověji uskupené Pan Asijské koalice – v rozhodující bitvě o přežití. Ozbrojeni devastujícím arzenálem high-end zbraní, včetně útočných pušek a děl, maskovacích zařízení, obranných a strážních zbraňových systémů budou hráči také moci ovládat nejnebezpečnější vojenská vozidla, jaká kdy člověk spatřil. Mezitím, co impozantní váleční pěšáci svádějí zuřivé pozemní bitvy, nebe ovládají futuristické létající stroje. Při boji proti těmto futuristickým vojenským jednotkám budou muset hráči použít všechny smysly, svůj důvtip a arzenál high-end obranných zbraní, jako např. EMP granáty nebo inteligentní miny, aby byli schopni ovládnout bitevní pole.

Battlefield Heroes

Battlefield Heroes

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 25. června 2009 »

Online TPS - Battlefield Heroes je komiksová multiplayerová střílečka, která se hraje prostřednictvím internetového prohlížeče a její hraní je zcela zdarma. Hra žije z oblíbených mikrotransakcí – za určitý poplatek si můžete upravit postavu vojáčka nebo si zajistit rychlejší postup úrovněmi.

Battlefield 1943

Battlefield 1943

Vychází na: PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 8. července 2009 »

1st person akce (FPS) - Ponořte se do bitvy, plazte se v zákopech, létejte ve stíhacích letounech nebo eliminujte nepřátelské vojáky v obrněném tanku. To vše a mnohem víc nabízí multiplayerová střílečka Battlefield 1943. Vybrat si můžete vlastí cestu, můžete spolupracovat s ostatními hráči nebo se vydat na samotářskou cestu a snažit se vybojovat území sám.

Mirror's Edge

Mirror's Edge

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 16. ledna 2009 »

1st person akce (FPS), Akční adventura - Hlavní hrdinkou této akční hry je mladá a pružná "kurýrka" Faith. Její příběh napsala známá spisovatelka a scénáristka Rhianna Pratchettová speciálně pro tuto FPS akční adventuru. Faith se pohybuje ve světě plném monitorovacích informačních kanálů, které ostře sledují pohyb všech osob. Po smrti její sestry je Faith obviněna z její vraždy, kterou samozřejmě nespáchala a musí na opačné straně zákona najít spravedlnost. Hrdinka se pohybuje městem, ne jako každý smrtelník, ale doslova "lítá" nad střechami budov nejmenované metropole. Pokud plní nějaký úkol, neustále běží, skáče v závratných výškách, bojuje s nepřáteli (nejvíce s policií) nebo řeší obtížné logické úkoly.

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, iPhone, iPad  |  Datum vydání: 5. března 2010 »

1st person akce (FPS) - Pokračování skvělé akce Bad Company ze série Battlefield, kde se se starými známými vrhneme do dalšího dobrodružství za nepřátelskými liniemi. Tentokrát půjde o kejhák úplně všem, jelikož se objeví tajná zbraň, kterou bude třeba zneškodnit, jak už to tak v blockbasteru bývá. K brilantní singleplayerové kampaňi přidalo studio DICE bezkonkurenční multiplayer, který celou sérii proslavil.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.

 
 

The Deer God

Recenze - 17.1.2018
 
The Deer God

Při lovu jelenů si musíte dát pozor nejen na nástrahy přírody, ale taky na stará božstva. Mohlo by se vám zabíjení nevinných zvířátek vymstít.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole
 

Everybody's Golf

Recenze - 15.1.2018
 
Everybody's Golf

Další díl série, který opět není dokonalý, ale díky laxní konkurenci stále nemá sobě rovného.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

XCOM – deskovka

Speciál - 14.1.2018
 
XCOM – deskovka

Létající talíře jsou na obzoru. Od úspěšné invaze dělí mimozemšťany soustředěná obrana centrály XCOM. Nechte se rekrutovat!

 
 
 
Door Kickers: Action Squad – dojmy z hraní

Měli jsme možnost otestovat nezávislou 2D alternativu Rainbow Six. Zaujala nás?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC