Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

The Sims 4

The Sims 4

Vychází na: PC, PS4, Xbox One, Mac  |  Datum vydání: 4. září 2014 »

Simulátor

The Sims 3: Sladké radosti Katy Perry

The Sims 3: Sladké radosti Katy Perry

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 1. června 2012 »

Simulátor - V této kolekci mohou hráči osladit Simíkům život prostřednictvím lahodně vyhlížejících věciček inspirovaných stylem Katy Perry a doplnit si hru o dekorace, nábytek, venkovní objekty a samozřejmě i módu a účesy. Počínaje pohovkami v podobě banánu v čokoládě až po waflové piknikové stolečky, vše v této hře dokonale vystihuje styl Katy Perry.

SimCity

SimCity

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 7. března 2013 »

Budovatelská strategie, Simulátor - Slavná budovatelská série se po dlouhé době vrací, aby přinesla zbrusu nový engine, nové možnosti a propracovanou sociální síť hráčů.

The Sims 3: Showtime

The Sims 3: Showtime

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 3. března 2012 »

Simulátor - S novým dodatkem budete mít možnost provázet svého Simíka cestou z absolutního amatéra po profesionála prken, jež znamenají svět. Čekají vás hned čtyři nové kariéry – zpěvák, akrobat, kouzelník a DJ.

The Sims FreePlay

The Sims FreePlay

Vychází na: iPhone, iPad  |  Datum vydání: 12. února 2012 »

Simulátor - Nejpropracovanější simulátor Simíků, který můžete na mobilních zařízeních najít. K mání je celé město a až 16 Simíků, které můžete ovládat. Pracujte, upravujte byty, kupujte mazlíčky, navazujte vztahy a směrujte život Simíků k lepšímu.

The Sims 3: Horské lázně

The Sims 3: Horské lázně

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 25. srpna 2011 »

Simulátor - Zbrusu nové lokace, předměty, Simíci a špetka magie. The Sims 3 Horské lázně zve všechny hráče, aby odhalili záhady nejnovějšího světa, který je exkluzivně ke stažení za Simpointy v Obchodě The Sims.

The Sims Medieval: Pirates and Nobles

The Sims Medieval: Pirates and Nobles

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 2. září 2011 »

Simulátor - The Sims Medieval: Pirates and Nobles je nový balíček dobrodružství, který hráčům nabízí nové úkoly, výpravy za poklady a stovky dalších předmětů pro jejich středověká království. Expanze obsahuje nové varianty a možnosti řešení všech herních aspektů. Příběh začíná ve chvíli, kdy do království přicházejí piráti z Aarbyvillu a šlechta z Tredonie. Krátce poté se začíná odvíjet kolotoč šermířských soubojů, milostných afér, velkých dobrodružství i záhad. Příznivci hrdinských misí ocení nové zábavné výpravy vycházející z původní hry – např. hledání fontány mládí nebo ochrana království před zlým čarodějem.

The Sims 3: Moje městečko

The Sims 3: Moje městečko

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 26. července 2011 »

Simulátor - Vylepšete domovy simíků a jejich okolí novými předměty a budovami díky nové kolekci pro The Sims 3 nesoucí název Moje městečko (anglicky Town Life Stuff).

The Sims 3: Pets

The Sims 3: Pets

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, 3DS, Mac  |  Datum vydání: 21. října 2011 »

Simulátor, Dětské - Další z přídavků k dlouhotrvající sérii Simíků, který přidává do vínku domácí mazlíčky a možnosti si za ně zahrát. Nové příběhy, sny, motivace a také využití Kinectu povinností.

The Sims 3: Generations

The Sims 3: Generations

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 3. června 2011 »

Simulátor - Nekonečná série Simíků se rozrůstá o další datadisk, který se tentokrát soustředí na krásy i horory jednotlivých věkových kategorií. Každá z nich nyní nabídne specifické mise a přání Simíků, která se budete snažit plnit. Děti se musí naučit chodit, teenageři pořádají večírky a dospělí urputně chodí do práce. Jaký věk si vyberete vy?

The Sims 3: Zahradní mejdan

The Sims 3: Zahradní mejdan

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 4. února 2011 »

Simulátor

The Sims 3: Late Night

The Sims 3: Late Night

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 29. října 2010 »

Simulátor - Datadisk Late Night dovolí hráčům vzít své Simíky do rušného nočního městského prostředí, kde se budou moci stát místní celebritou, členem hudební skupiny, dj, režisérem apod. Nebo se chcete podívat pouze na diskotéku či do nějakého baru? To nebude žádný problém, stačí si počkat na přídavek a v něm si postupně vybudovat dobrou pověst u vyhazovačů a majitelů nejrůznějších klubů.

The Sims 3

The Sims 3

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii, DS, 3DS, Mac  |  Datum vydání: 26. října 2010 »

Simulátor - Oblíbený simulátor The Sims se konečně podívá také na konzole. Na PC třetí díl nabízí neomezenou volnost pohybu a nekonečné možnosti pro přizpůsobení prostředí i vlastních Simíků nejen vizuálně, ale i charakterovými rysy.

The Sims: Medieval

The Sims: Medieval

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 25. března 2011 »

Simulátor - The Sims: Medieval dá hráčům možnost budovat své vlastní království, tvořit vlastní hrdiny, vydat se na dobrodružnou a třeba i nebezpečnou výpravu, a zároveň poznat celou řadu postav z této éry. Očekávat máme celou řadu lidí, včetně králů a královen, rytířů, čarodějů, rolníků či kovářů.

Darkspore

Darkspore

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 28. dubna 2011 »

RPG - Darkspore bude sci-fi akční RPG obsahující dynamickou a rychlou akci s nespočtem nejrůznějších bitev v cizím světě, kde máte jediný a velmi důležitý díl – zachránit galaxii od mutantů. Chybět nebude kooperace, plnohodnotná singleplayerová kampaň, intenzivní multiplayer či genetické proměny, různé schopnosti a upgrady postav.

The Sims 3: Na plný plyn

The Sims 3: Na plný plyn

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 20. září 2010 »

Simulátor - Kolekce The Sims 3 Na plný plyn nabídne, coby vůbec první balíček doplňků, věnovaný dopravním prostředkům a rychlým kolům, čtyři možnosti volby životního stylu: závodnického, spikleneckého, „rockabilly“ v retro-stylu 50. let a ve znamení klasického luxusu. Každý z nich se vyznačuje jedinečnou módou, předměty pro výzdobu domova a dopravními prostředky. Simíci si nyní mohou postavit perfektní garáž k parkování „nabušeného“ sporťáku, profesionálního závodního speciálu nebo dokonce motorky. Simíkům můžete například pořídit závodnický overal s logy sponzorů, neonový nápis na zeď, skříňku na trofeje, pracovní lavice, bedny na nářadí a mnoho mnoho dalšího! Vezměte je na jízdu, po jaké vždy toužili, a zařiďte jim tomu odpovídající životní styl. S kolekcí The Sims 3 Na plný plyn si splníte všechny své automobilové sny.

The Sims 3: Povolání snů

The Sims 3: Povolání snů

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 4. června 2010 »

Simulátor - Ze simíků se stanou neohrožení hrdinové a vrcholní byznysmeni.

The Sims 3: Luxusní bydlení

The Sims 3: Luxusní bydlení

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 5. února 2010 »

Simulátor - Rozšiřte si vaší oblíbenou hru The Sims 3 o další datadisk. Tentokrát tvůrci z Maxis do titulu přináší balíček s elegantním a moderním vybavením. Můžete si tak svůj byt zkrášlit a vyměnit starý nábytek, elektroniku nebo oblečení za zcela nové a moderní.

The Sims 3: Cestovní horečka

The Sims 3: Cestovní horečka

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 20. listopadu 2009 »

Simulátor - První doplněk pro světový fenomén The Sims 3 nás zavede do Egypta, Francie a Číny.

The Sims 2

The Sims 2

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 17. září 2004 »

Simulátor - Hra The Sims změnila na přelomu tisíciletí pohled na počítačové hraní a brzy se stala PC hrou číslo 1 všech dob. V další generaci hry The Sims, v pokračování The Sims 2, poprvé ovládáte vaše Simíky po celou dobu jejich života. Díky průlomovému přidání genetiky do hry předávají nyní vaši Simíci svou DNA dalším generacím a poskytují vám pořádný herní zážitek. Každé důležité životní rozhodnutí, které uděláte, má odpovídající dopad na život vašeho Simíka. Vše záleží jen na vás – provázíte Simíky jejich životem z kolébky až do hrobu, naplňujete jejich sny - prostě si Sims 2 užíváte na maximum

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Hypergrid – deskovka

Speciál - 25.2.2018
 
Hypergrid – deskovka

Šachové uvažování nad piškvorkovým principem? Česká paráda pro náročné logiky.

 
 

Knowledge is Power

Recenze - 25.2.2018
 
Knowledge is Power

Myslíte si, že znáte svět? Prověřte své znalosti ve hře proti svým kamarádům.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: Konzole
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole