Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

Batman: Arkham Origins Blackgate

Batman: Arkham Origins Blackgate

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSV, Wii U, 3DS  |  Datum vydání: 2. dubna 2014 »

Arkáda, Plošinovka - Handheldový spin-off a 2D plošinovka, ve které se Batman vydá do ostrovní věznice Blackgate, aby potlačil vzpouru a zjistil, co se vlastně stalo. Hra nabízí klasické žánrové složky a mnohé vychytávky z větších titulů včetně gadgetů, detektivního módu a Freeflow soubojů.

Batman: Return to Arkham

Batman: Return to Arkham

Vychází na: PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 21. října 2016 »

Akční adventura

Batman: The Brave and the Bold the Videogame

Batman: The Brave and the Bold the Videogame

Vychází na: Wii, DS  |  Datum vydání: 24. září 2010 »

Akční adventura - Batman: The Brave and the Bold the Videogame ponoří fanoušky do živého animovaného světa úspěšného televizního seriálu, kde mohou hráči hrát za Batmana v kampani nebo se společně s rodinou pustit do kooperace. V té si můžete vybrat hned několik postav- Robin, Green Lantern, Blue Beetle a Aquaman.

Batman: The Enemy Within

Batman: The Enemy Within

Vychází na: PC, PS4, Xbox One, Mac  |  Datum vydání: 8. srpna 2017 »

Adventura

Battalion 1944

Battalion 1944

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: neznámé »

1st person akce (FPS)

Battle Brothers

Battle Brothers

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 24. března 2017 »

Tahové RPG

Battle Chasers: Nightwar

Battle Chasers: Nightwar

Vychází na: PC, PS4, Xbox One, Switch  |  Datum vydání: 3. října 2017 »

RPG

Battle: Los Angeles

Battle: Los Angeles

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 23. března 2011 »

1st person akce (FPS) - Herní adaptace hollywoodského akčního blockbusteru, jenž sleduje snažení vojáků v boji proti neočekávané invazi mnohem vyspělejší mimozemské rasy.

BattleBlock Theater

BattleBlock Theater

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 3. dubna 2013 »

Arkáda, Plošinovka - BattleBlock Theater je akční plošinová arkáda od tvůrců Alien Hominid a Castle Crashers. V BattleBlock Theater ztroskotáte na tajemném ostrově, kde vás zradí vás nejlepší přítel Hatty a následně budete zajati místními domorodci. Tímto vaše problémy nekončí, ale začínají…

Battleborn

Battleborn

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 3. května 2016 »

1st person akce (FPS)

BattleCry

BattleCry

Vychází na: PC  |  Datum vydání: neznámé »

Online TPS

Battlefield 1

Battlefield 1

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 21. října 2016 »

1st person akce (FPS)

Battlefield 1942

Battlefield 1942

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 20. září 2002 »

1st person akce (FPS) - Battlefield 1942 je válečná first-person akce zaměřena na multiplayer. Odehrává se za druhé světové války a můžete si v ní vybrat, zda budete hájit barvy Spojenců nebo Němců. Multiplayer podporuje až 64 hráčů a nabízí několik módů.

Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII

Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 5. září 2003 »

1st person akce (FPS) - Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII je druhý datadisk do populární multiplayerové akce Battlefield 1942 a rozšiřuje herní zážitek o nové smrtící zbraně, které přidá oběma stranám, tedy Spojencům i Němcům. Těšit se můžete na 16 nových vozidel, včetně stíhačky Horton HO 229 s 30 mm kulometem, tank US Sherman, T-43 Calliope, U.S. Super Heavy Tank a Sturmtiger, C-47, AW-52.

Battlefield 1942: The Road to Rome

Battlefield 1942: The Road to Rome

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 7. března 2003 »

1st person akce (FPS) - Battlefield 1942: The Road to Rome je datadisk do multiplayerové akce Battlefield 1942, který přináší osm nových vozidel, včetně německého BF-110, britského bombardéru Mosquito a nejrůznějších tanků.

Battlefield 1943

Battlefield 1943

Vychází na: PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 8. července 2009 »

1st person akce (FPS) - Ponořte se do bitvy, plazte se v zákopech, létejte ve stíhacích letounech nebo eliminujte nepřátelské vojáky v obrněném tanku. To vše a mnohem víc nabízí multiplayerová střílečka Battlefield 1943. Vybrat si můžete vlastí cestu, můžete spolupracovat s ostatními hráči nebo se vydat na samotářskou cestu a snažit se vybojovat území sám.

Battlefield 2

Battlefield 2

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 24. července 2005 »

1st person akce (FPS) - Battlefield 2 je pokračování velmi známé série, která se s tímto dílem stává modernější a vydává se do moderní války s nevyspělejšími technologiemi, vozidly a zbraňovým systémem. V Battlefield 2 máte na vybranou jednu ze tří vojenských supervelmocí; USA, Čínu a nově vytvořenou koalici Středního východu. Ve hře můžete využívat nejrůznější týmové taktiky, přes 30 vozidel a na jedné mapě se v multiplayeru může utkat až 100 hráčů.

Battlefield 2142

Battlefield 2142

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 20. října 2006 »

1st person akce (FPS) - Píše se rok 2142 a příchod nové doby ledové uvrhl celý svět na pokraj paniky a zmaru. Pouze malá část zemského povrchu, která nebyla pokryta ledem, může uživit zbytky lidské populace. Matematika je v tomto případě neúprosná: někdo přežije, většina zemře. Ve hře Battlefield 2142 si hráči mohou vybrat ze dvou vojenských supervelmocí – Evropského společenství nebo nověji uskupené Pan Asijské koalice – v rozhodující bitvě o přežití. Ozbrojeni devastujícím arzenálem high-end zbraní, včetně útočných pušek a děl, maskovacích zařízení, obranných a strážních zbraňových systémů budou hráči také moci ovládat nejnebezpečnější vojenská vozidla, jaká kdy člověk spatřil. Mezitím, co impozantní váleční pěšáci svádějí zuřivé pozemní bitvy, nebe ovládají futuristické létající stroje. Při boji proti těmto futuristickým vojenským jednotkám budou muset hráči použít všechny smysly, svůj důvtip a arzenál high-end obranných zbraní, jako např. EMP granáty nebo inteligentní miny, aby byli schopni ovládnout bitevní pole.

Battlefield 2142: Northern Strike

Battlefield 2142: Northern Strike

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 9. března 2007 »

1st person akce (FPS) - Datadisk Battlefield 2142: Northern Strike přináší do multiplayerové akce Battlefield 2142 tři nové mapy, vozidla a nejrůznější zbraně.

Battlefield 2: Modern Combat

Battlefield 2: Modern Combat

Vychází na: Xbox 360, PS2, Xbox  |  Datum vydání: 13. dubna 2006 »

Battlefield  2: Modern Combat přináší válečnou vřavu s moderními prostředky a zbraněmi. Ve hře se octnete ve válce 21. století a budete mít k dispozici tým věrných vojáků, jenž vám pomůže přežít nebezpečné bitvy. Nebude to však nic jednoduchého, nacházíte se totiž na nepřátelské domácí půdě a tam vás čekají opravdu horké chvilky. Battlefield  2: Modern Combat nabízí kromě singleplayerové části také multiplayer.

Battlefield 2: Special Forces

Battlefield 2: Special Forces

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 25. listopadu 2005 »

1st person akce (FPS) - Staňte se elitním vojákem nebo povstalcem v tajné válce o kontrolu nad strategickými místy. Datadisk Special Forces přináší do Battlefield 2 ještě více intenzivních bitev s využitím nejmodernějších zbraní na souši, vzduchu i na moři.

Battlefield 3

Battlefield 3

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 28. října 2011 »

1st person akce (FPS) - Battlefield 3 předbíhá svou dobu díky výkonu nejmodernější verze špičkového herního enginu Frostbite 2 z dílny studia DICE. Základ hry Battlefield 3 tvoří právě tato špičková technologie, která jí umožní vyniknout především vysokou kvalitou grafického zpracování, celkovou robustností, propracovanými efekty destrukce, dynamickým zvukem a animacemi postav. Svištící kulky, hroutící se zdi a exploze, které vás přinutí padnout k zemi, jsou prvky, díky nimž je bojiště živější a interaktivnější, než kdykoli předtím. V Battlefield 3 se hráči octnou v roli příslušníka elitní jednotky americké námořní pěchoty a zažijí adrenalinové mise v rozmanitých lokacích, jako je Paříž, Teherán či New York. Hra vychází v ČR s českými titulky.

Battlefield 3: Aftermath

Battlefield 3: Aftermath

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 27. listopadu 2012 »

1st person akce (FPS) - Vydejte se do rozbombardovaných ulic Teheránu, kde se zapojíte do neutuchajícího boje o nadvládu a kontrolu. Rozšiřující balíček zpřístupní nové prvky, módy, prostředí a způsoby boje. Battlefield 3: Aftermath nabídne kromě jiného čtyři nové multiplayerové mapy. Ty by měly plně využívat daného prostředí a nebude tak údajně problém taktizovat s ohledem na míru devastace.

Battlefield 3: Aftershock

Battlefield 3: Aftershock

Vychází na: iPhone, iPad  |  Datum vydání: 13. prosince 2011 »

Online FPS - Připravte se na skutečnou online válku s Battlefield 3: Aftershock.

Battlefield 3: Armored Kill

Battlefield 3: Armored Kill

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 12. září 2012 »

3rd person akce (TPS) - Rozšiřující balíček zpřístupní nové prvky, módy, prostředí a způsoby boje. Rozšíření vyžaduje nainstalovanou základní hru Battlefield 3. V balení najdete pouze přístupový kód ke stažení tohoto datadisku ze stránek EA Origin.Tento balíček zaútočí na hráče s plným nasazením bojové techniky. Objeví se zde nové řiditelné tanky, obrněné transportéry, mobilní dělostřelectvo a další technika. Battlefield 3: Armored Kill bude rovněž obsahovat největší mapu v historii série Battlefield a další obrovská bojiště pro totální využití všeho, co má kola, pásy, motory či vrtule.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Gravel

Recenze - 21.3.2018
 
Gravel

Jak dopadly nové off-road závody od italského studia Milestone, které často tvoří jen průměrné hry?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 

TT Isle of Man

Recenze - 20.3.2018
 
TT Isle of Man

Oficiální hra nejtěžšího motocyklového závodu planety přetéká adrenalinem.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
God of War – dojmy z hraní

V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.