Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

Battlefield 3: Close Quarters

Battlefield 3: Close Quarters

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 12. června 2012 »

1st person akce (FPS) - Rozšiřující balíček zpřístupní nové prvky, módy, prostředí a způsoby boje. Rozšíření vyžaduje nainstalovanou základní hru Battlefield 3. V balení najdete pouze přístupový kód ke stažení tohoto datadisku ze stránek EA Origin. V tomto balíčku budou hráči vrženi doprostřed zuřivé pěchotní bitvy. Prostředí ožije díky špičkovému modelu destrukce enginu Frostbite 2 a prakticky vše od nábytku až po omítku půjde rozstřílet na kusy. Hráči naplno pocítí záchvěvy explozí, kolem nich budou padat úlomky zdiva a rozbitých věcí, zatímco těsné prostory a přestřelky na vertikální úrovni poskytnou špičkový soutěžní zážitek. Samozřejmostí jsou rovněž nové zbraně, úkoly a unikátní psí známky, které bude opět možné použít i v základní hře.

Battlefield 4

Battlefield 4

Vychází na: PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 22. listopadu 2013 »

1st person akce (FPS)

Battlefield Academy

Battlefield Academy

Vychází na: PC  |  Datum vydání: neznámé »

Tahová strategie - Battlefield Academy je tahová vojenská strategie, která vychází z konceptu BBC. Hra nás zavede do období druhé světové války a nabídne 30 různých bitev, v nichž se podíváme do Normandie, Severní Afriky nebo budeme čelit ofenzívě nacistů v Ardenách.

Battlefield Heroes

Battlefield Heroes

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 25. června 2009 »

Online TPS - Battlefield Heroes je komiksová multiplayerová střílečka, která se hraje prostřednictvím internetového prohlížeče a její hraní je zcela zdarma. Hra žije z oblíbených mikrotransakcí – za určitý poplatek si můžete upravit postavu vojáčka nebo si zajistit rychlejší postup úrovněmi.

Battlefield Play4Free

Battlefield Play4Free

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 4. dubna 2011 »

Online FPS, Online TPS - Battlefield Play4Free je akční multiplayerová střílečka, v níž se proti sobě bude moci postavit až 32 hráčů, kteří za hraní nebudou muset platit téměř nic. Po vzoru Battlefield Heroes bude titul obsahovat systém microtransakcí. EA slibuje pokročilou audiovizuální stránku, unikátní herní zážitek simulující pocity skutečného vojáka na bojišti, pravděpodobně možnost ovládat rozličné dopravní prostředky (od tanku až po stíhačky) a samozřejmě spoustu dalšího.

Battlefield Vietnam

Battlefield Vietnam

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 19. března 2004 »

1st person akce (FPS) - Vydejte se do vietnamské války, která nabízí v džunglích nástrahy a nebojácné vojáky USA, Severního Vietnamu a Vietcongu. Nechybí ani věrohodně zpracovaná bojová technika a kus historie z roku 1942.

Battlefield: Bad Company

Battlefield: Bad Company

Vychází na: PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 27. června 2008 »

1st person akce (FPS) - Battlefield: Bad Company staví na velmi úspěšném titulu Battlefield 2: Modern Combat. Na rozdíl od něj je zde hlavní důraz kladen na singleplayerovou kampaň se silným příběhem. Celá hra se bude odehrávat v interaktivním prostředí, kde bude možné zničit až 90 procent objektů a celé prostředí se tak bude rapidně měnit. Ovšem multiplayer nebyl ze hry vyškrtnut a najdete ho i zde se spoustou herních módů jak pro jednotlivce tak více hráčů ve skupinách. Hra je postavená na enginu Frostbite, který vytváří fascinující grafiku, která dodává hře realistický nádech.

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, iPhone, iPad  |  Datum vydání: 5. března 2010 »

1st person akce (FPS) - Pokračování skvělé akce Bad Company ze série Battlefield, kde se se starými známými vrhneme do dalšího dobrodružství za nepřátelskými liniemi. Tentokrát půjde o kejhák úplně všem, jelikož se objeví tajná zbraň, kterou bude třeba zneškodnit, jak už to tak v blockbasteru bývá. K brilantní singleplayerové kampaňi přidalo studio DICE bezkonkurenční multiplayer, který celou sérii proslavil.

Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam

Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 18. prosince 2010 »

1st person akce (FPS) - Připravte se na zcela nový typ války - velmi populární akční onlinová střílečka Battlefield: Bad Company 2 studia DICE se vrací zpět v čase do doby Vietnamské války, která probíhala v 60. letech 20. století. Battlefield: Bad Company 2 Vietnam je obsahově bohaté rozšíření hry, která má na kontě více 5 miliónů prodaných kopií a deník New York Times ji označil za "lepší, než je Call of Duty: Modern Warfare 2". Její jádro tvoří čtyři zcela nové multiplayerové mapy, rozprostírající se na vietnamském válčišti. Každá mapa představuje odlišný herní zážitek a obsahuje nové prvky, jako jsou provizorní okopy, tunely či hustá džungle, odkud neustále hrozí náhlý přepad ze strany nepřítele. Od prvního momentu, kdy vstoupíte na onlinové bojiště, nebude chybět ani 15 klasických ručních zbraní z éry vietnamské války a 6 bojových prostředků. V Battlefield: Bad Company 2 Vietnam budou k dispozici všechny čtyři multiplayerové módy, včetně nejtypičtějšího módu Conquest. Rozšíření je plně integrováno se základní hrou, takže bez ohledu na to, jaké bojiště si pro akci vyberete, budete moci pokračovat ve vylepšování svého vojáka, jako obvykle. Aby navodil jedinečnou atmosféru 60. let, zvukařský tým DICE nahrál úplně nové komentáře postav z obou stran konfliktu podle autentických záznamů z Vietnamské války. Zvukovou stránku hry doplňuje skvělý soundtrack s celkem dvěma hodinami charakteristické dobové hudby.

Battlefleet Gothic: Armada

Battlefleet Gothic: Armada

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 21. dubna 2016 »

Realtime strategie

Battleforge

Battleforge

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 27. března 2009 »

RPG, Tahová strategie - Revoluční strategie kombinující akci, rpg prvky a především unikátní systém hracích karet, připomínající stolní hry. Bojujte s všemohoucími bohy, staňte se nejlepším a neporazitelným, uhrajte tahové souboje a vyhrajte karty soupeře.

Battlerite

Battlerite

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 8. listopadu 2017 »

Akce

Battleship: The Videogame

Battleship: The Videogame

Vychází na: PS3, Xbox 360, Wii, DS, 3DS  |  Datum vydání: 18. května 2012 »

1st person akce (FPS), Realtime strategie - Herní předělávka chystaného hollywoodského fláku.

BattleSouls

BattleSouls

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 12. května 2016 »

MOBA

Battlestar Galactica Deadlock

Battlestar Galactica Deadlock

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 8. srpna 2017 »

Realtime strategie

Battlestar Galactica Online

Battlestar Galactica Online

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 8. února 2011 »

Online RPG - Battlestar Galactica Online je chystaná masivně multiplayerová akce s RPG prvky, která se bude hrát pomocí internetového prohlížeče. Ve hře budeme bojovat buďto za lidi nebo za jakési mimozemšťany, s nimiž se budeme snažit ovládnout vesmír.

Battlestations: Pacific

Battlestations: Pacific

Vychází na: PC, Xbox 360  |  Datum vydání: 15. května 2009 »

Arkáda, Letecký simulátor - Unikátní skloubení arkádového a strategického leteckého simulátoru nabízí v titulu Battlestations dokonalý akční zážitek z létání. Propracovaná kampaň, bohatá nabídka letadel a různorodých misí ve vzduchu druhé světové.

Bayonetta

Bayonetta

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii U, Switch  |  Datum vydání: 16. února 2018 »

3rd person akce (TPS) - Bayonetta - akční mlátička ve stylu Devil May Cry. Hlavní hrdinkou je čarodějka Bayonetta, jejíž úkolem je bojovat s monstry, která se vydávají za anděle, v čemž jí dopomáhá arsenál zbraní, její atletické pohyby a komba a samozřejmě magie.

Bayonetta 2

Bayonetta 2

Vychází na: Wii U, Switch  |  Datum vydání: 16. února 2018 »

3rd person akce (TPS)

Beacon

Beacon

Vychází na: PC, Xbox One, Mac  |  Datum vydání: rok 2016 »

Akce

Bear With Me

Bear With Me

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 8. srpna 2016 »

Adventura

Beat Cop

Beat Cop

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 30. března 2017 »

Adventura

Beat Hazard

Beat Hazard

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Mac  |  Datum vydání: 15. dubna 2010 »

Střílečka - V Beat Hazard si vyberete vlastní muziku a vydáte se do vesmíru, kde budete se svou lodí bojovat. Hra obsahuje spoustu výzev a odměn.

Beat Hazard Ultra

Beat Hazard Ultra

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Mac  |  Datum vydání: 27. května 2011 »

Střílečka - Beat Hazard Ultra je expanze do původní střílečky Beat Hazard, která přináší on-line hraní a možnost kooperace s přáteli, více bossů, více nepřátel, více power-upů a další herní módy, včetně Boss Rush a Invaders.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Gravel

Recenze - 21.3.2018
 
Gravel

Jak dopadly nové off-road závody od italského studia Milestone, které často tvoří jen průměrné hry?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 

TT Isle of Man

Recenze - 20.3.2018
 
TT Isle of Man

Oficiální hra nejtěžšího motocyklového závodu planety přetéká adrenalinem.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
God of War – dojmy z hraní

V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.