Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

Bravely Second: End Layer

Bravely Second: End Layer

Vychází na: 3DS  |  Datum vydání: 26. února 2016 »

RPG

Brawl Busters

Brawl Busters

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 12. července 2012 »

3rd person akce (TPS) - Brawl Busters je dynamická výtržnická akce z pohledu třetí osoby, která nabízí možnost kooperativních bitev. Díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání se do hry ihned vžijete a vychutnáte si strategické týmové boje buď proti skutečným hráčům, nebo protivníkům, které ovládá umělá inteligence.

Brawlout

Brawlout

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: neznámé »

Bojovka

Breach

Breach

Vychází na: PC, Xbox 360  |  Datum vydání: 26. ledna 2011 »

1st person akce (FPS), Online FPS - Breach je first-person střílečka pro více hráčů, v níž byste měli zažít opravdové a reálné peklo ve více nespecifikovaném konfliktu.

Bridge Constructor Portal

Bridge Constructor Portal

Vychází na: PC, PS4, Xbox One, Switch  |  Datum vydání: 20. prosince 2017 »

Logické, Puzzle

Brink

Brink

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 13. května 2011 »

1st person akce (FPS) - Chytlavá first-peson střílečka Brink kombinuje singleplayerovou, kooperativní a multiplayerovou hru v jeden plynulý zážitek a dovoluje vám rozvíjet svou postavu napříč všemi herními módy. Vy sami rozhodnete, jakou roli chcete ve světě hry Brink zastávat, zatímco budete bojovat za záchranu jak sebe samotných, tak i posledního útočiště lidstva. Brink nabízí podmanivou kombinaci dynamických bojišť, rozsáhlých možností přizpůsobení a inovativního ovládacího systému, díky níž se budete chtít ke hře stále vracet.

Broken Age

Broken Age

Vychází na: PC, PS4, PSV, iPhone, iPad, Mac, Linux, Android, Ouya  |  Datum vydání: 28. dubna 2015 »

Adventura

Brothers in Arms: Earned In Blood

Brothers in Arms: Earned In Blood

Vychází na: PC, PS2, Xbox  |  Datum vydání: 7. října 2005 »

1st person akce (FPS) - Pokračování první first-person akce Brothers in Arms. Druhý díl navazuje na původní hru, a 101. výsadková bude pokračovat v osvobozování Cherbourgu. Změnila se jenom hlavní postava příběhu a seržanta Bakera, který povýšil, nahradí Joe Harstock. V singleplayerová části najdete dvacet kapitol s rozsáhlejší lokací a zažijete větší množství soubojů a oproti prvnímu dílu se také mnohem více bobuje v ulicích měst a vesnic. Novinkou je také možnost razit si na vyznačených místech vlaszní cestu pomocí výbušnin. Nepřátelé jsou zase chytřejší. Sami se aktivně zapojují do boje, reagují na pohyby hráče a jeho vojáků a oplácejí mu stejnou mincí. Pokud si budete všímat jenom jedné skupiny protivníka a druhou ignorovat, nemusí se vám to vyplatit a váš tým odejde z bojiště nohama napřed. Novinek doznala i multiplayerová část hry a to hlavně v kooperativním Skirmish módu pro dva hráče. Tvůrci nachystali 10 speciálních co-op map, které jsou kratší a mají jasně stanovené cíle. Přibyly nové zbraně jako například německá automatická puška FG42 (Fallschirmjägergewehr 42), nebo americký samopal M3, ovladatelná vozidla jako např. americký stíhač tanků M10 a těšit se můžete i na vylepšenou grafiku.

Brothers in Arms: Furious 4

Brothers in Arms: Furious 4

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 3. června 2013 »

1st person akce (FPS) - Brothers in Arms: Furious 4 má otočit sérii o 180 stupňů a nabídnout druhou světovou válku v podání parodické čtyřky hrdinů, kteří v kooperačním módu kosí vlny nacistů. Chybět by pak neměl ani klasický multiplayer. Příběh singleplayeru popisuje postup Zuřivé čtyřky v jejich honbě za Hitlerem. Na své cestě využijete zajímavých zbraní a specifických schopností, které budete proti experimentální nacistické armádě používat.

Brothers in Arms: Hell's Highway

Brothers in Arms: Hell's Highway

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 10. října 2008 »

1st person akce (FPS) - Brothers in Arms 3 se odehrává opět za 2. světové války a čeká na vás skvělá grafika (založená na Unreal Enginu 3) a zvuk, nové moderní prvky a přepracovaný multiplayer. Ve hře zavítáme do víru operace Market Garden, největší výsadkové akce v historii. Připojte se k Mattu Bakerovi, Joe Hartsockovi a zbytku 101. Výsadkové divize. Poslouchejte rozkazy, plňte úkoly a zažijte 2. světovou válku, tak jak ji neznáte. Postavy jsou vytvořeny takovým stylem, že je téměř nerozeznáte od skutečných (mluvení, pohyb, umělá inteligence na bojišti, spolupráce). Hru si vychutnejte svým vlastním stylem a postupujte takticky. Celé interaktivní prostředí je plně zničitelné, proto si dejte pozor, kde se ukryjete, protože díky novému fyzikálnímu enginu mohou zbraně všechno poškodit, spálit nebo prostřelit. Multiplayer Vám přinese zcela nový požitek ze hry. Boje s desítkami živých hráčů na každé straně je něco, na co se dlouho vzpomíná.

Brothers in Arms: Road to Hill 30

Brothers in Arms: Road to Hill 30

Vychází na: PC, PS2, Xbox  |  Datum vydání: 18. března 2005 »

1st person akce (FPS) - Bratrstvo neohrožených v jejich prvním nasazení. Normandie den D, červen 1944. "101. vzdušná výsadková divize, aktivovaná v Camp Claiborne v Louisianě, nemá žádnou historii, ale má schůzku s osudem. Stejně jako první američtí pionýři, jejichž nepřemožitelná odvaha se stala základním stavebním kamenem tohoto národa, jsme se osvobodili od minulosti a jejích tradic, abychom si nárokovali právo na budoucnost". Prožijte osm dní v týlu nepřítele. Osm dní v pekle bojů dne D, vylodění spojeneckých vojsk v Normandii. Osm dní plných napětí, strachu, odvahy a šílenství...

Brothers: A Tale of Two Sons

Brothers: A Tale of Two Sons

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: jaro 2013 »

Arkáda - Arkádová hříčka sledující snahu dvou bratrů nalézt zázračný lék a zachránit tak svého umírajícího otce.

Brut@l

Brut@l

Vychází na: PC, PS4  |  Datum vydání: 9. srpna 2016 »

RPG

Brutal Legend

Brutal Legend

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 26. února 2013 »

3rd person akce (TPS) - Eddie Riggs je hrdinou této nové hry a na starosti má převoz aparatury na jeden koncert. Bohužel, se najednou přemístí v čase do minulosti a ocitne se rázem v nějakém fantasy světě. Už jen výbava hrdiny a to že vše se v tomto světě točí kolem metalu a jeho historie, dává jasně najevo, že nepůjde o nějakou obyčejnou hru. Hráč získá na začátek hry do inventáře sekeru, kytaru a vytuněnou káru V8. Všechny tyto předměty by Vám měly pomoci v boji proti nepřátelům, které zde potkáte. Jak? Tak na to už budete muset přijít sami, jen prozradím, že každá má svůj specifický účel. Hudební doprovod ke hře bude jak jinak než metalový a hra Vám nabídne opravdu originální zážitek a skvělou hratelnost.

Bulánci

Bulánci

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 11. ledna 2004 »

Akce - Co se vleče, neuteče! Bulánci jsou česká freewarová hra, ve které bojují proti sobě Bulánci – označovaní jako E.A.P. (extrémně agresivní polštář). Hra je 2-D s pohledem ze shora. Byla vytvořena českou firmou SleepTeam Labs. Ve hře je jejich historie nápadně podobná historii lidí.

Bullet Run

Bullet Run

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 2012 »

Online FPS - Online střílečka z pochmurné vize budoucnosti, v níž jsou vrcholem televizní zábavy arény smrti, ve kterých se bojuje o vyšší ratingy.

Bulletstorm

Bulletstorm

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 25. února 2011 »

1st person akce (FPS) - Sci-fi akční střílečka Bulletstorm pochází z dílny polského studia People Can Fly, autoři veleznámého krvavého Painkillera, a zavítáme v ní na planetu, která v minulosti sloužila jako zábavní park. Něco se však nepovedlo a na planetě se objevují všelijaké nepřátelské jednotky. Hráč v roli bývalého hrdiny galaxie bude muset vše dát do pořádku a navrátit planetě dřívější podobu a zábavu.

Bunch of Heroes

Bunch of Heroes

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 23. září 2011 »

Střílečka, Akce, Arkáda - Bunch of Heroes je kooperační arkádová střílečka pro čtyři hráče, kteří se převtělí do kůže čtyř různorodých hrdinů, jež musejí odrazit cizáckou invazi a poradit si s hordou zombie. K dispozici budete mít všelijaké zbraně, včetně plamenometu, speciálního děla nebo gravitačních bomb. Hra vychází v ČR s českými titulky.

BurgerTime World Tour

BurgerTime World Tour

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii  |  Datum vydání: 1. září 2011 »

Akce, Arkáda - Je na čase uvařit nějaké hamburgery v tomto HD remaku klasické arkádové hry.

Burnout Crash

Burnout Crash

Vychází na: PS3, Xbox 360, iPhone, iPad, iPad 2  |  Datum vydání: 20. září 2011 »

Arkáda - Další díl oblíbené destruktivní série Criterionu, který se tentokrát silně odkloní od svých kolegů a nabídne komiksovou grafiku, bouračky a vtípky, které jsme zvyklí vidět spíše v prvních dílech série GTA.

Burnout Paradise

Burnout Paradise

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 25. ledna 2008 »

Závodní arkáda - Vítejte v Paradise City! Vaším druhým jménem je akce a na vás závisí, co kdy a kde se v Burnout Paradise děje! Vyrazte na otevřené silnice Paradise City, od ulic v centru, přes frekventované městské okruhy až po nebezpečné horské silnice. Celý okolní svět čeká na to, až jej prozkoumáme. V pouličních závodech napříč celým městem je našim úkolem ničit, likvidovat a demolovat protivníky a dosáhnout cílové čáry po nejkratší možné trase. Připravme se na skoky, hledání zkratek, prorážení překážek a překonávání neočekávaných míst, jež nám dají výhodu před ostatními závodníky. To vše a mnohem víc nabízí více než 80 hodin zábavy a multiplayerové závody s možností kooperace!

Bus Driver

Bus Driver

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 22. března 2007 »

Simulátor - Bus driver je hra, která mnoha lidem plní jejich dětské sny o povolání řidiče autobusu. V této hře se vžijete do role řidiče, který vozí lidi nejen po městě, ale také na různé zájezdy. Bus Driver nabízí různorodé autobusy, včetně amerického školního autobusu a dálkového autobusu.

Bus Simulator 16

Bus Simulator 16

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 2. března 2016 »

Simulátor

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Gravel

Recenze - 21.3.2018
 
Gravel

Jak dopadly nové off-road závody od italského studia Milestone, které často tvoří jen průměrné hry?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 

TT Isle of Man

Recenze - 20.3.2018
 
TT Isle of Man

Oficiální hra nejtěžšího motocyklového závodu planety přetéká adrenalinem.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
God of War – dojmy z hraní

V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.