Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

Bad Day L.A.

Bad Day L.A.

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 29. listopadu 2006 »

3rd person akce (TPS) - Anthony si vybral život na ulici. Jediné co od života chtěl bylo být sám. Ale dnes, díky nezvaným návštěvníkům města Los Angeles se Anthony cítil opravdu velmi nešťastný. Zombie, teroristi, zemětřesení, roj meteoritů a další přírodní katastrofy ho přiměli, aby se zapojil do společnosti, kterou tak nenáviděl. Protože tohle je opravdu špatný den v LA.

Batman: Arkham Asylum

Batman: Arkham Asylum

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 18. září 2009 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Hra Batman: Arkham Asylum nabízí hráči jedinečné temné dobrodružství, kterému nechybí pravá atmosféra a které ho zavede do nitra arkhamského útulku – gothamské psychiatrické léčebny pro šílené zločince. Hráč se bude pohybovat ve stínech, zasévat strach do srdcí nepřátel a čelit Jokerovi a dalším nechvalně proslulým darebákům z Gothamu, kteří se útulku zmocnili. S využitím celé řady Batmanových technických vymožeností a díky jeho schopnostem se z hráče stane neviditelný dravec, který se snaží zmařit Jokerovy zvrhlé plány. Pro hru Batman: Arkham Asylum exkluzivně vytvořený scénář pochází z pera známého autora příběhů o Batmanovi, pětinásobného držitele ceny Emmy, Paula Diniho, který se podepsal například pod první řadou Lost a Batman: The Animated Series.

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 23. června 2015 »

3rd person akce (TPS)

Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii U  |  Datum vydání: 25. října 2013 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Další díl ságy Arkham, který tentokrát retrospektivně zamíří do mládí Batmana a jeho počátky, kdy poprvé potká mnohé známé superpadouchy univerza.

Battlefield 3: Armored Kill

Battlefield 3: Armored Kill

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 12. září 2012 »

3rd person akce (TPS) - Rozšiřující balíček zpřístupní nové prvky, módy, prostředí a způsoby boje. Rozšíření vyžaduje nainstalovanou základní hru Battlefield 3. V balení najdete pouze přístupový kód ke stažení tohoto datadisku ze stránek EA Origin.Tento balíček zaútočí na hráče s plným nasazením bojové techniky. Objeví se zde nové řiditelné tanky, obrněné transportéry, mobilní dělostřelectvo a další technika. Battlefield 3: Armored Kill bude rovněž obsahovat největší mapu v historii série Battlefield a další obrovská bojiště pro totální využití všeho, co má kola, pásy, motory či vrtule.

Bayonetta

Bayonetta

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii U, Switch  |  Datum vydání: 16. února 2018 »

3rd person akce (TPS) - Bayonetta - akční mlátička ve stylu Devil May Cry. Hlavní hrdinkou je čarodějka Bayonetta, jejíž úkolem je bojovat s monstry, která se vydávají za anděle, v čemž jí dopomáhá arsenál zbraní, její atletické pohyby a komba a samozřejmě magie.

Bayonetta 2

Bayonetta 2

Vychází na: Wii U, Switch  |  Datum vydání: 16. února 2018 »

3rd person akce (TPS)

Binary Domain

Binary Domain

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 28. února 2012 »

3rd person akce (TPS) - Binary Domain je dramatická sci-fi akce od autora uznávané série Yakuza. Hra se odehrává v Tokyu roku 2080, kdy zuří konflikt mezi lidskou rasou a roboty. Velkoměsto se v důsledku války rozdělilo na bohatou a chudou část. Binary Domain nabídne příběh provázaný s obyčejným lidským dramatem, chytrou umělou inteligenci a mnoho dašlího.

Bionic Commando

Bionic Commando

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 28. července 2009 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Ve světě Bionic Commando zuří válka. Hlavním hrdinou je zde Nathan, který bojoval kdysi proti Impériu. Pak byl zrazen zaměstnavatelem a odsouzen k trestu smrti. Při čekání na smrt však dojde k obrovské explozi, při které je zničeno téměř celé město. Vláda na nic nečeká a ihned povolává do služby tebe, vojáka s biomechanickou zbraní. Hrdina může z ruky vystřelovat hák, který mu pomůže při zdolávání úrovní, může i sestřelovat protivníky, nebo si pohrávat s různými předměty. Hra se odehrává především v městském prostředí Ascension City. Těšte se na skvělou grafiku, propracovanou fyziku a interaktivní prostředí.

Bionicle Heroes

Bionicle Heroes

Vychází na: PC, Xbox 360, Wii, DS, PS2  |  Datum vydání: 24. listopadu 2006 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Bionicle Heroes je akční adventura vycházející z populární LEGO série Bionicle, která hráče uvede do role mladého hrdiny, jenž se neznámým způsobem dostane z našeho reálného světa do světa Bionicle. Aby přežil a dosáhl svého cíle, tak musím nutně ovládnout všechny speciální schopnosti Bionicle hrdinů, protože jedině tak se vyrovná svým soupeřům a překoná spoustu obtížných překážek.

Blade Symphony

Blade Symphony

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 7. května 2014 »

3rd person akce (TPS)

Bladeslinger

Bladeslinger

Vychází na: iPhone, Android  |  Datum vydání: 11. listopadu 2011 »

3rd person akce (TPS) - Third-person akce vznikající pro mobilní zařízení běhající na iOS a Androidu s netradičním kovbojem v hlavní roli.

Brawl Busters

Brawl Busters

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 12. července 2012 »

3rd person akce (TPS) - Brawl Busters je dynamická výtržnická akce z pohledu třetí osoby, která nabízí možnost kooperativních bitev. Díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání se do hry ihned vžijete a vychutnáte si strategické týmové boje buď proti skutečným hráčům, nebo protivníkům, které ovládá umělá inteligence.

Brutal Legend

Brutal Legend

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 26. února 2013 »

3rd person akce (TPS) - Eddie Riggs je hrdinou této nové hry a na starosti má převoz aparatury na jeden koncert. Bohužel, se najednou přemístí v čase do minulosti a ocitne se rázem v nějakém fantasy světě. Už jen výbava hrdiny a to že vše se v tomto světě točí kolem metalu a jeho historie, dává jasně najevo, že nepůjde o nějakou obyčejnou hru. Hráč získá na začátek hry do inventáře sekeru, kytaru a vytuněnou káru V8. Všechny tyto předměty by Vám měly pomoci v boji proti nepřátelům, které zde potkáte. Jak? Tak na to už budete muset přijít sami, jen prozradím, že každá má svůj specifický účel. Hudební doprovod ke hře bude jak jinak než metalový a hra Vám nabídne opravdu originální zážitek a skvělou hratelnost.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
God of War – dojmy z hraní

V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.

 
 

Ve víru věků – deskovka

Speciál - 16.3.2018
 
Ve víru věků – deskovka

Budujte své impérium a zanechejte odkaz budoucím generacím.

 
 
 
Assassin’s Creed: Origins - Kletba faraonů

Théby a Údolí králů. Přesně tam nás pošle v pořadí druhé DLC pro Assassin’s Creed: Origins. Stojí ale nové dobrodružství za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole