Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

C.A.R.S.

C.A.R.S.

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 8. května 2015 »

Závodní simulátor

Cabela's Big Game Hunter 2012

Cabela's Big Game Hunter 2012

Vychází na: PS3, Xbox 360, Wii  |  Datum vydání: 27. září 2011 »

Simulátor, Akce - Prozkoumejte obrovskou rozlohu hor a údolí v roli lovce.

Cabela's Dangerous Hunts 2011

Cabela's Dangerous Hunts 2011

Vychází na: PS3, Xbox 360, Wii, DS  |  Datum vydání: 26. října 2010 »

1st person akce (FPS) - Další hra z řady Cabela, ve které se coby Cole Rainsford vydáte se svým otcem na africké safari, lov divoké zvěře. Po problémech se však ocitnete tváří v tvář smrtelnému nebezpečí a budete muset využít veškerý svůj um a instinkty, abyste přežili. Navíc s využitím revolučního bezdrátového ovládání Top Shot Elite.

Cabela's North American Adventures

Cabela's North American Adventures

Vychází na: PS3, Xbox 360, PSP, Wii  |  Datum vydání: 20. září 2010 »

Adventura, 1st person akce (FPS) - Ve hře Cabela's North American Adventures se ocitneme v roli lovce, který se vydal do oblasti v Severní Americe, kde bude pozorovat a následně zabíjet zvířata. Pokud bude oběť plachá a všimne si nás, tak uteče a my ji budeme muset začít stopovat. V opačném případě nás může zpozorovat silný tvor, jako je například medvěd a potom budeme utíkat zase my. Celá hra se bude odehrávat z pohledu první osoby.

Cabela's Survival: Shadows of Katmai

Cabela's Survival: Shadows of Katmai

Vychází na: PS3, Xbox 360, Wii  |  Datum vydání: 1. listopadu 2011 »

3rd person akce (TPS) - Pronikněte do dramatického příběhu, když se v kůži pilota Logana Jamese budete snažit přežít divokou přírodu. Po letecké katastrofě, kterou Logan zázrakem přežije, se musíte vydat napříč nehostinnou Aljaškou, zraněn, unaven a odříznut od pomoci.

Caesar IV

Caesar IV

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 20. října 2006 »

Budovatelská strategie, Realtime strategie - Staňte se ctižádostivým provinčním guvernérem v Caesarově říši a vybudujte a řiďte starořímské město i celou provincii. Coby guvernér musíte založit každé město – silnici za silnicí, budovu za budovou a zajistit, aby se všem vašim obyvatelům žilo co nejlépe, byli šťastní a v bezpečí před barbarskými nájezdy. Každý chce žít tak, aby měl na dosah obchody i zábavu, ale zase ne moc blízko jejich ruchu a hluku. Vaším úkolem je udržovat tuto jemnou rovnováhu a malou vísku za čas proměnit ve vzkvétající metropoli. Když si povedete dobře, poroste i vaše politická prestiž v říši a nakonec se můžete stát i samotným Caesarem! Plným 3D provedením a zbrusu novým realistickým chováním občanů tato hra jistě potěší jak příznivce celé série, tak i běžné hráče strategií. Neváhejte – čeká na vás nejmodernější budovatelská hra!

Call of Cthulhu

Call of Cthulhu

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 10. října 2017 »

Akční adventura

Call of Cthulhu: The Wasted Land

Call of Cthulhu: The Wasted Land

Vychází na: PC, iPhone, Android  |  Datum vydání: 30. ledna 2012 »

Tahová strategie, RPG - Call of Cthulhu: The Wasted Land je tahová strategie s RPG prvky podle oceněného Call of Cthulhu RPG. Titul hráče zavede do druhé světové války, kde se ujmout jednoho týmů, jenž stojí proti nepříteli starší než lidstvo samo.

Call of Duty

Call of Duty

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 7. listopadu 2003 »

1st person akce (FPS) - Call of Duty se stalo prvním počinem studia Infinity Ward, které založili bývalí tvůrci střílečky Medal of Honor. Hra zaujala široké herní publikum a stala se velmi úspěšnou. Jedná se o atmosfericky napumpovanou akci plnou drsných přestřelek a hrdinství. Kampaň se dělí na tři části. V první se zhostíte role parašutisty americké armády, ve druhé si vyzkoušíte britského vojáka a poslední část nabízí několik misí hraných za sověta. Call of Duty se zarylo do podvědomí i díky svému brilantnímu multiplayeru, který lidé hrají dokonce ještě dnes.

Call of Duty 2

Call of Duty 2

Vychází na: PC, Xbox 360  |  Datum vydání: 4. listopadu 2005 »

1st person akce (FPS) - Call of Duty 2 se po datadisku United Offensive opět vrací do rukou původních tvůrců ze studia Infinity Ward. Ti si pro hráče připravili opět kampaň rozdělenou na tři části, takže i v případě druhého dílu jste si mohli zahrát jak za americkou, tak britskou a sovětskou armádu. Hra vynikla díky svému skvělému vizuálnímu zpracování a parádní atmosférou při hutných bojích. Alfou i omegou CoD2 je však multiplayer, který ani po letech stále nezapadl.

Call of Duty 2: Big Red One

Call of Duty 2: Big Red One

Vychází na: PS2, Xbox  |  Datum vydání: 18. listopadu 2005 »

1st person akce (FPS) - Call of Duty 2 již nešlo v takové vizuální kvalitě předělat na starou generaci konzolí. Zatímco Infinity Ward svůj titul vypustili právě na platformu PC a Xbox 360, Treyarch se pustil do zcela jiné hry, která měla uspokojit vlastníky PS2 a prvního Xboxu. Jejich počin získal podtitul Big Red One, jelikož v příběhu se stanete součástí stejnojmenné jednotky. Zúčastníte se velkých bitev a v průběhu hraní se podíváte do několika státu zasažených druhou světovou válkou.

Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4: Modern Warfare

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, DS  |  Datum vydání: 9. listopadu 2007 »

1st person akce (FPS) - Vyždímaná 2. světová válka již nenabízela mnoho působivých operací, které by autoři z Infinity Ward mohli použít pro děj svého nového Call of Duty. Ačkoliv Activision stále trval na hře z nejkrvavějšího konfliktu lidstva, IW nakonec dokázali prosadit svou myšlenku a stvořili smyšlený příběh odehrávající se v současnosti. Oblíbenou střílečku tak přenesli na moderní bojiště. Přestože Call of Duty 4: Modern Warfare nepřineslo mnoho novinek a inovací, stalo se prodejním trhákem a velmi kvalitním titulem. Atmosferický (leč poněkud krátký) singleplayer se stal doplňkem k úspěšnému multiplayeru, který nabídl několik skvělých módů, systém levelování a vylepšování zbraní.

Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii, DS  |  Datum vydání: 9. listopadu 2010 »

1st person akce (FPS) - Ořezaná a odlišná verze válečného titulu Call of Duty: Black Ops, v němž bychom měli bojovat ve Vietnamu, na Kubě, na zamrzlé Arktidě a budeme svědky také SAS mise během obležení íránského velvyslanectví v Londýně roku 1980.

Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 10. listopadu 2009 »

1st person akce (FPS) - Již podruhé se s válečnou sérií Call of Duty vydáváme do moderní války. Studio Infinity Ward si pro nás připravilo Modern Warfare 2, v němž se podíváme na Střední východ, kde se vtělíme do postavy jednoho amerického vojáka. V boji nám budou samozřejmě pomáhat i kolegové, na které se můžeme vždy spolehnout. Ty bude možné ovládat jak offline, tak i online kooperaci. Zbraní tu bude požehnaně, nebude chybět M16, M4, M40, AK-47 a další.

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii, DS  |  Datum vydání: 8. listopadu 2011 »

1st person akce (FPS) - Pokračování veleúspěšné váleční série Modern Warfare, které bude úzce následovat Modern Warfare 2. Vžijeme se do role starých známých, obkroužíme celý svět a pokusíme se zastavit Makarova, nátisk terorismu a odvrátit třetí světovou válku.

Call of Duty: United Offensive

Call of Duty: United Offensive

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 24. září 2004 »

1st person akce (FPS) - United Offensive je datadiskem pro původní střílečku z druhé světové války s názvem Call of Duty. Autory nejsou Infinity Ward, nýbrž studio Treyarch. Hra opět nabízí možnost zahrát si tři kampaně za zcela jinou národnost (Amerika, Velká Británie a SSSR). Příběh mapuje například největší tankovou bitvu u Kurska. Vylepšení se však dočkal zejména multiplayer, v němž jsme si mohli zabojovat v tanku proti reálným hráčům.

Call of Duty: World at War

Call of Duty: World at War

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS, PS2  |  Datum vydání: 14. listopadu 2008 »

1st person akce (FPS) - Již po páté se setkáváme s Call of Duty, jednou z nejpopulárnějších válečných sérií, nyní s podtitulem World at War. Tentokrát se podíváme do Pacifiku při dobývání ostrova Okinawa, setkáme se s postupem sovětských vojsk při dobývání Berlína nebo nahlédneme do trosek Stalingradu. Hra nám nabídne vylepšený multiplayer, opět velké množství palebného arzenálu (včetně oblíbeného plamenometu) a mnoho vozidel, které budeme moci ovládat.

Call of Juarez: Bound in Blood

Call of Juarez: Bound in Blood

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 3. července 2009 »

1st person akce (FPS) - Call of Juarez: Bound in Blood je pokračování westernové střílečky s bratry McCallovými, kteří se vydávají v aztéckých ruinách v Mexiku hledat zlato. Jejich dovednosti nejsou však pouze v hledání zlata, umějí totiž výjimečně zacházet s kolty a nikdo proti nim nemá šanci. Můžete si vybrat, zda budete hrát za Raye nebo Thomase, každý z nich má svůj styl boje, specifické vlastnosti (laso, dynamit) i zbraně. Pokud chcete dosáhnout kýženého cíle, musí bratři držet při sobě.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole