Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

Damnation

Damnation

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 26. května 2009 »

1st person akce (FPS) - Damnation je akční hra, která nabízí otevřené prostředí, akrobatické kousky v bitvách a propracovaný soubojový systém. Velkou roli zde budou hrát velké a těžké zbraně s vysokou kadencí. Ale malé speciální zbraně nezůstanou pozadu. Vývojáři slibují, že ke zdolání každé úrovně bude potřeba minimálně 3 hodin. Ale to lze brát s rezervou, protože hra obsahuje různá vozidla od motorek po těžká obrněná vozidla s několika koly na každé straně. Celý příběh má epický nádech a točí se kolem hlavního hrdiny Rourka. Každý hráč si bude moci vybrat vlastní cestu, jíž se vydá a musí očekávat opravdu tuhý odpor ze stran nepřátel. Součástí hry je i multiplayer.

Dance Central

Dance Central

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 10. listopadu 2010 »

Hudební - Hudební titul Dance Central je určen exkluzivně pro pohybový senzor Kinect s konzolí Xbox 360. Hra nabídne více než 600 zábavných tanečních choreografií různých obtížností v doprovodu našlapaného hudebního soundtracku. V herním módu „Dance Battle“ pak může uživatel vyzvat své kamarády na taneční souboj bok po boku před obrazovkou. Díky podpoře online služby Xbox Live a zabudovaném režimu „kariérního“ postupu mohou talentovaní tanečníci odemykat nové achievementy, působivější kostýmy. Na své si přijdou i vyznavači různých hudebních žánrů od popu, funku, hip-hopu, latinské hudby nebo R&B. V playlistu se tak objeví například Cascada, Kylie Minogue, No Doubt, Nelly Furtado nebo současná mega star Lady Gaga. Dance Central je tak ideální párty hrou, která nesmí chybět na žádné oslavě a mejdanu.

Dance Central 2

Dance Central 2

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 25. října 2011 »

Hudební, Party hra, Simulátor - Pokračování veleúspěšné taneční hry pro Kinect, které nabídne ještě více skladeb, módů a premiérově i multiplayer.

Dance Dance Revolution II

Dance Dance Revolution II

Vychází na: Wii  |  Datum vydání: 10. října 2011 »

Hudební

Dance Evolution

Dance Evolution

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 10. listopadu 2010 »

Hudební, Simulátor - Hra nabídne dva hlavní módy – Dance Mode a Lesson Mode, přičemž na výběr je i jedna ze čtyřech obtížností (Light, Standard, Extreme a Stealth). Do začátku máte k dispozici třicítku známých hitů z hip hopu, R & B, Popu a Techna. Očekávají se však přídavky, které toto číslo rozšíří.

Dance Juniors

Dance Juniors

Vychází na: Wii  |  Datum vydání: 4. února 2011 »

Hudební, Dětské - Zamilovali jste si populární hudební titul Just Dance? Ubisoft přichází s další verzí, tentokráte pro děti, Dance Junior. Děti milují tanec a nyní mají konečně svou vlastní taneční hru! V podstatě jednoduchá hra, kterou zvládne každý intuitivně ovládat, bláznivé choreografie a oblíbené hity. Dance Junior nabízí více než 40 šílených choreografií od profesionálních tanečníků, nesmrtelné popové hity nahrané přímo dětmi, písně pro vaše nejmladší, na které můžou tančit v teple domova a hity z populárních dětských pořadů.

Dance on Broadway

Dance on Broadway

Vychází na: PS3, Wii  |  Datum vydání: 18. března 2011 »

Hudební - Zpívejte, tančete a hrajte to nejlepší ze seznamu skladeb z Broadwaye, od klasiky až po nejnovější písně. Zažijte kouzlo Broadway ve vašem obývacím pokoji!

Dance Paradise

Dance Paradise

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 22. února 2011 »

Hudební - Dance Paradise dává hráčům díky pohybového senzoru Kinect jedinečnou možnost vyjádřit své pohyby v nové taneční hře, která je určena nejen pro děti, ale také pro rodiče a příznivce tanečních hitů. Ty budete tancovat v různých lokalitách, včetně pláže, diskotéky a kasina.

Danganronpa 1•2 Reload

Danganronpa 1•2 Reload

Vychází na: PS4  |  Datum vydání: 17. března 2017 »

Akční adventura

Danganronpa V3: Killing Harmony

Danganronpa V3: Killing Harmony

Vychází na: PC, PS4, PSV  |  Datum vydání: 29. září 2017 »

Adventura

Danger Zone

Danger Zone

Vychází na: PC, PS4  |  Datum vydání: 30. května 2017 »

Arkáda

Dangerous Golf

Dangerous Golf

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 3. června 2016 »

Arkáda, Sportovní

Dante's Inferno

Dante's Inferno

Vychází na: PS3, Xbox 360, PSP  |  Datum vydání: 12. února 2010 »

3rd person akce (TPS) - Dante's Inferno od EA představí hráčům nejklasičtější formu vnímání posmrtného života v kultuře západní civilizace, jak byla stvořena ve 13. století italským básníkem Dantem Alighierim v první části jeho epického díla "Božská komedie". Dante's Inferno od studia Visceral Games je adaptací slavného příběhu, zaměřené na špičkový herní zážitek z pohledu 3. osoby a využívající Alighieriho popis pekla jako prostředku k tomuto cíli. Hráči se ujmou role samotného Danta, jenž se vrací domů, kde najde zavražděnu milovanou Beatrice. Sestupuje za ní do podsvětí, kam se pokouší její duši svést Lucifer. Dante se tak vydává na cestu za její záchranou, ale brzy zjišťuje, že se ocitá v pekle, kde musí čelit vlastním démonům a nakonec vykoupit sebe sama. Hráči povedou Danta devíti kruhy pekla tak, jak je viděl a popsal sám Alighieri: předpeklím, chtíčem, obžerstvím, chamtivostí, zlobou, kacířstvím, násilím, podvodem a zradou. Každý z kruhů bude ztvárněn svým charakteristickým způsobem s démony, monstry, zatracenými dušemi a krajinou, která přesně reflektuje její barvitý popis ve verších básně. Pro souboj s démony pekla je Dante vybaven dvěma hlavními zbraněmi: kosou, kterou vzal Smrti, a Svatým křížem od Beatrice. Kříž má duchovní moc, s jejíž pomocí Dante shromažďuje duše a kouzla stvoření, která po cestě porazí.

DARK

DARK

Vychází na: PC, Xbox 360  |  Datum vydání: 31. května 2013 »

Akce, RPG - DARK je akční stealth RPG, ve kterém se vžijeme do upířího protagonisty jménem Eric Bane, který se probouzí v upířím baru se ztrátou paměti. Nepamatuje si, jak se tam dostal a jak se stál jedním z nemrtvých.

Dark Elf

Dark Elf

Vychází na: PC  |  Datum vydání: již vyšlo »

Online RPG, Online - Dark Elf je online strategie ze světa Pána Prstenů. Jedinečnost této webhry je v ohromné mapě, na které bojuješ s ostatními hráči o stovky zemí. Tvá strategie rozhodne, zdali uspěješ.

Dark Eye: Chains of Satinav

Dark Eye: Chains of Satinav

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 23. března 2012 »

Adventura - Království Andergast vládne král Efferdan, který každým dnem očekává státní návštěvu vysoce postavených hodnostářů. Království po staletí válčilo se sousedním Nostria, ale teď se zdá, že se konečně lidé dočkají trvalého míru. Král má však další problémy, objevila se záhadná epidemie vran. Ptáci jsou agresivní a dokonce napadají lidi. Mezi občany se navíc šušká, že vrány mohou i za temné noční můry. Vrány pronikají i na hrad a král začíná hledat pomoc mezi obyčejnými občany. Příležitosti se chopí mladý Geron, jenž záhy zjistí, že úkol je mnohem obtížnější než očekával. Čeká ho největší dobrodružství v životě, které ho zavede až na hranice země Aventuria i do dalších koutů světa. Hráči se mohou těšit na ručně kreslené lokality okořeněné detailním HD kabátkem, náročné hádanky, poutavý příběh a na animované postavy, které čeká velké dobrodružství v této klasické point & click adventuře.

Dark Messiah of Might and Magic

Dark Messiah of Might and Magic

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 26. října 2006 »

RPG, 1st person akce (FPS) - 67 let po Sar-Elamově smrti jeho následovník Sar-Shazzar předpověděl, že se jednoho dne zrodí dítě dvojí krve, potomek démonů i lidí; poutník mezi světy, nazývaný „Temný Mesiáš", který s pomocí relikvií Sedmého draka roztříští vězení démonů navždy. Ve hře Dark Messiah se ocitneš v roli Saretha, učně mocného kouzelníka Phenriga. Tvůj pěstoun Phenrig tě od narození vedl k jedinému, chtěl tě naučit umění magie a války. Na začátku hry jsi poslán do svobodného města Stonehelm, domova mága Menelaga, přítele tvého mistra, abys mu pomohl získat dávno ztracenou Lebku.

Dark Messiah of Might and Magic Elements

Dark Messiah of Might and Magic Elements

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 12. listopadu 2008 »

RPG, 1st person akce (FPS) - Dark Messiah vstupuje do světa konzolí, exklusivně pro Xbox 360. Tato hra běží na cenami ověnčeném enginu Source, který vytvořila společnost Valve pro svou hru Half-Life 2. Příznivci Xboxu 360 na celém světě tak nyní budou mít příležitost zažít brutální boje ve vysoce detailním interaktivním prostředí s temnou atmosférou, která spolu s inovacemi v dalších herních aspektech pomohla uchvátit srdce tisíců hráčů na PC. Hráči budou muset využívat svého okolí jako zbraň v boji proti těm nejhorším nepřátelům, jaké si dovedete představit.

Dark Rose Valkyrie

Dark Rose Valkyrie

Vychází na: PS4  |  Datum vydání: 9. června 2017 »

RPG, Tahové RPG

Dark Salvation

Dark Salvation

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 28. července 2009 »

1st person akce (FPS) - Dark Salvation je gotická hororová FPS, kde se ujmete role Talii, jejíž rodina byla zavražděna démonem Lucafixem. Chycena v podsvětí musí Talia využít síly magického krystalu, aby se dostala ven a své blízké pomstila.

Dark Souls

Dark Souls

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 7. října 2011 »

RPG, Akce - Akční RPG Dark Souls je duchovní pokračování titulu Demons Souls. Hra se odehrává v temném fantasy světě, kde na hráče čeká temná akce ve sklepení s děsivými nepřáteli. Demons Souls nabídne inovativní kombinované online funkce s jedinečným zážitek a nové oblasti.

Dark Souls 2

Dark Souls 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 28. dubna 2014 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Pokračování hardcore RPG Dark Souls, které přinese přelomovou grafiku a zcela nový příběh a herní mechanismy.

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin

Vychází na: PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 2. dubna 2015 »

RPG

Dark Souls 3

Dark Souls 3

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 12. dubna 2016 »

RPG

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole