Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

F.E.A.R.

F.E.A.R.

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 18. října 2005 »

1st person akce (FPS) - Paramilitantní jednotka infiltrovala multimiliardový vesmírný komplex, zajala rukojmí, avšak nevyslovila žádné požadavky. Vláda v reakci na tento čin vyslala na místo incidentu své nejlepší speciální týmy, které však narazí na velice tuhý odpor. Živé záběry masakru náhle ukončí jedna jediná ničivá vlna. Armádní velitelé překvapením ztratí řeč a třeští oči na to dílo zkázy. Poté, co byly speciální jednotky poraženy na hlavu, zbývá vrchnímu armádnímu veliteli jen jediná možnost: vy. Byli jste vycvičeni, abyste si dokázali poradit s nevysvětlitelnými jevy, jste vyzbrojeni experimentálním, vysoce vyspělými zbraněmi a máte povolení skoncovat s krizovou situací za pomoci všech prostředků, které uznáte za vhodné.

F.E.A.R. 2: Project Origin

F.E.A.R. 2: Project Origin

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 13. února 2009 »

1st person akce (FPS) - Pokračování hororové FPS F.E.A.R., kde se jakožto člen speciálních jednotek budete snažit odvrátit opětovnouo hrosbu v podobě holčičky Almy, která díky nadpřirozeným schopnostem páchá ve městě jednu šílenost za druhou. F.E.A.R. 2 nabídne nové prostředí, zbraně, nepřátele a opět skvělý hororový zážitek.

F.E.A.R.: Extraction Point

F.E.A.R.: Extraction Point

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 27. října 2006 »

1st person akce (FPS) - První datadisk F.E.A.R. Extraction Point začíná tím, čím skončila původní hra – výbuchem. First Encounter Assault Recon Team (F.E.A.R.) opět nastupuje do akce, kde ve zničeném městě pronásledují Almu i s jejími paranormálními přisluhovači. Čekají vás nové lokace, zbraně i nepřátelé, kteří akci i napětí celé hry opět posunují o stupeň výše.

F.E.A.R.: Perseus Mandate

F.E.A.R.: Perseus Mandate

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 16. listopadu 2007 »

1st person akce (FPS) - Perseus Mandate je druhý v pořadí přídavek pro hororovou FPS F.E.A.R, jenž si můžete užít i bez původní hry. Tentokrát si na sebe vezmete roli vojáka jiného týmu a podíváte se na události prvního dílu z jeho perspektivy. Očekávejte tedy nové zvraty, zbraně a samozřejmě tísnivou hororovou atmosféru, která já sérii vlastní.

F1 2010

F1 2010

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 24. září 2010 »

Závodní simulátor - Závody Formule 1 jsou velmi populární, a tak není divu, že když společnost Codemasters, mezi některými hráči odborníci na závodní hry, získala licenci na videoherní titul z tohoto prostředí, nepohrdla a ihned se její studio pustilo do práce. Výsledkem je hra F1 2010, která nabídne oficiální týmy, jezdce, okruhy a samozřejmě také vybavení, které mají všichni k dispozici v sezóně 2010. Nebude chybět ani proměnlivé počasí, na němž si tvůrci zakládají a slibují, že se budou měnit i jízdný vlastnosti monopostu. Důležité je, že F1 2010 poběží na EGO engine, jenž pohání také Colin McRae: DiRT 2 a Race Drive: GRID.

F1 2011

F1 2011

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSV, 3DS  |  Datum vydání: 23. září 2011 »

Simulátor - Pokračování úspešných závodů formulí F1 v next-gen kabátku od známého studia Codemasters. Čekají nás značná vylepšení z hlediska grafiky i hratelnosti, nové šampionáty i úkoly na trati.

F1 2012

F1 2012

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 21. září 2012 »

Závodní simulátor, Závodní arkáda

F1 2013

F1 2013

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 4. října 2013 »

Závodní simulátor, Závodní arkáda

F1 2014

F1 2014

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 17. října 2014 »

Závody

F1 2015

F1 2015

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 10. července 2015 »

Závody

F1 2016

F1 2016

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 19. srpna 2016 »

Závody

F1 2017

F1 2017

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 25. srpna 2017 »

Závody

F1 Online

F1 Online

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 1. února 2012 »

Simulátor - Zbrusu nová zdarma hratelná odnož veleoblíbených závodů formulí od Codies. Jedná se o prohlížečovou hru s top-down pohledem zhora. Hráč bude šéfovat vlastnímu týmu, jezdit závody, účastnit se šampionátů a soupeřit s ostatními hráči z celého světa v online žebříčcích.

F1 Race Stars

F1 Race Stars

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 16. listopadu 2012 »

Arkáda - Hardcore simulátor formulí transformuje do zábavné arkádové taškařice Race Stars s licencí F1, kreslenou grafikou a kupou zábavy.

Fable Anniversary

Fable Anniversary

Vychází na: PC, Xbox 360, Xbox  |  Datum vydání: 12. září 2014 »

RPG - Fable je akční RPG, za nímž stojí Peter Molyneux. Ve hře se podíváte do světa Albionu, kde prožijete úchvatný a propracovaný příběh. Ten se bude soustředit na mladého bojovníka, který bude postupně vyrůstat.

Fable Heroes

Fable Heroes

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 2. května 2012 »

Akční adventura, Arkáda

Fable II

Fable II

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 24. října 2008 »

RPG - Peter Molyneux je prostě legenda a vedle série Black & White je série Fable na špičce mezi současnými RPG tituly. Děj druhého dílu začne přibližně 500 let po událostech prvního a hráč se opět podívá do Albionu, kde si prožijete naprosto úchvatný a propracovaný příběh. Nebude chybět ani Váš věrný přítel pes, který Vám bude poskytovat určité služby při Vaší cestě. Nebude už tedy jen pobíhat kolem Vás, ale stane se důležitou postavou v příběhu a mezi ním a hrdinou vznikne jakési pouto přátelství. Herní svět je mnohem rozsáhlejší než u prvního dílu a hráč si v něm bude moci dělat, co se mu zamane. Můžete se třeba oženit, mít děti nebo žít samotářským životem. Ať podniknete to či ono, všechno bude mít velký vliv na okolní prostředí. Velký důraz kladli tvůrci na soubojový systém, který je složen z 3 částí. K boji budete mít řadu bodných i sečných zbraní, ale budete si moci i zastřílet z luku nebo pistole. Všechny triky, které uplatníte v boji, můžete směle kombinovat a vytvářet tak speciální komba. Fantasy svět Fable je úžasný a nikdo tomu neuvěří, dokud si to sám neprožije.

Fable III

Fable III

Vychází na: PC, Xbox 360  |  Datum vydání: 29. října 2010 »

RPG - Fable 3 představilo Microsoft jako pokračování pohádkového RPG Fable, kde na něj čeká emocemi protknutý příběh. "Uvidíte zázraky průmyslové éry a přístroje, ze kterých jsou obyvatelé Albionu úplně nadšení," vzkazuje John McCormack, který má na starosti výtvarnou stránku hry. "Vaše dobře známé městečko Bowerstone zaplaví obrovité písty, pára a stroje, a všechno se to bude hýbat."

Fable Legends

Fable Legends

Vychází na: PC, Xbox One  |  Datum vydání: 13. října 2015 »

Akční adventura - Nový přírůstek do série Fable, který vám umožní ve světě Albionu konat dobro, nebo si ho kompletně podmanit intrikami.

Fable: The Journey

Fable: The Journey

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 12. října 2012 »

1st person akce (FPS), Akce - Sága Fable pokračuje, nyní dokonce s využitím Kinectu. Hráč se dostane do Albionu v tu nejtemnější možnou chvíli a bude potřeba vynaložit mnohá úsilí, aby byla země zachráněna.

Fable: The Lost Chapters

Fable: The Lost Chapters

Vychází na: PC, Xbox  |  Datum vydání: 23. září 2005 »

RPG - Fable: The Lost Chapters rozšiřuje původní oblíbené akční RPG o novou lokalitu, nové questy a nový příběh, který se opět odehrává ve světě Albion. Ve hře se vžijete do kůže mladého muže, s nímž budete plnit nejrůznější úkoly a putovat rozsáhlým světem. Než něco uděláte, tak si to několikrát rozmyslete, vaše schopnosti, dovednosti, vzhled a morálka se budou odvíjet do vašich činů.

FaceBreaker

FaceBreaker

Vychází na: PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 5. září 2008 »

Bojovka - Vítejte v ringu! V této akční hře, za kterou stojí tým Fight Night Round 3 najdete arkádovou a adrenalinovou zábavu. Hra nabídne propracovaný herní systém a originálně laděnou grafiku. Ve hře najdete spoustu profesionálních boxerů, kteří mají své atributy a specifický styl boje. Postavit se můžete proti latinskému bojovníkovi Romeovi, který dává drsné údery pod pás nebo tu máte Molotova, ruského experta na tvrdý boj, který neuznává žádná pravidla a snaží se maximálně vyřídit nepřítele. Pokud si chcete užít ze svého zápasu, co možná nejrealističtější podívanou, můžete využít funkce Photo Game Face, která Vám fotku Vašeho obličeje přímo vsadí do hry. Takto si to můžete rozdat tváří v tvář přímo s kamarádem.

FaceBreaker K.O. Party

FaceBreaker K.O. Party

Vychází na: Wii  |  Datum vydání: 14. listopadu 2008 »

Bojovka, Arkáda - Vítejte v ringu! V této akční hře, za kterou stojí tým Fight Night Round 3 najdete arkádovou a adrenalinovou zábavu. Hra nabídne propracovaný herní systém a originálně laděnou grafiku. Ve hře najdete spoustu profesionálních boxerů, kteří mají své atributy a specifický styl boje. Postavit se můžete proti latinskému bojovníkovi Romeovi, který dává drsné údery pod pás nebo tu máte Molotova, ruského experta na tvrdý boj, který neuznává žádná pravidla a snaží se maximálně vyřídit nepřítele. Pokud si chcete užít ze svého zápasu, co možná nejrealističtější podívanou, můžete využít funkce Photo Game Face, která Vám fotku Vašeho obličeje přímo vsadí do hry. Takto si to můžete rozdat tváří v tvář přímo s kamarádem.

Faces of War

Faces of War

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 5. září 2006 »

Realtime strategie - Jedná se o RTS z období druhé světové války. Faces of War zavede hráče do rozhodujících bitev z druhé světové války v Evropě. Hrát můžete za stranu Američanů, Angličanů, Rusů ale i Němců. Zúčastníte se takových bitev jako bitva o Normandii, bitvu o Ardeny nebo bitvu v Berlíně v šokujících detailech. Díky komplexní umělé inteligenci se vojáci nenechají jen tak komandovat od hráče, ale mají i svou hlavu a nápady, jak provést útok efektivně a bezpečnou cestou. Faces of War tak přinesou nový psychologický element do hraní RTS her.

Factorio

Factorio

Vychází na: PC  |  Datum vydání: neznámé »

Simulátor

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole