Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

G-Force

G-Force

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS, PS2  |  Datum vydání: 31. července 2009 »

3rd person akce (TPS) - Herní adaptace rodinného filmu G-Force, kde se ujmete roli čtyř elitních křečků za záchranou lidstva. Užijete si úrovně známé z filmů plné puzzlů, hádanek a samozřejmě nepřátel.

Gal Gun 2

Gal Gun 2

Vychází na: PS4, Switch  |  Datum vydání: jaro 2018 »

1st person akce (FPS)

Gal Gun: Double Peace

Gal Gun: Double Peace

Vychází na: PS4, PSV  |  Datum vydání: 2. srpna 2016 »

RPG

Galactic Assault: Prisoner of Power

Galactic Assault: Prisoner of Power

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 10. září 2007 »

Tahová strategie - Získejte převahu jakýmikoli prostředky... V neutuchajícím konfliktu čtyř znepřátelených frakcí, které se snaží získat nadvládu na svou stranu. Ohromná vzájemná nenávist podpořená neuvěřitelně vyspělou technologií hrozí jednou provždy rozervat samotné srdce světa. Ujměte se role hlavního velitele a vrhněte na nepřátele své jednotky. Ze tří stran se na obklíčenou Zemi neznámých předků vrhají odvěcí sokové – Khontiové, barbaři a Odlehlá říše.

Game of Thrones

Game of Thrones

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 15. června 2012 »

RPG - RPG ze světa nekonečných mocenských intrik, válek a zrad, o nichž bard George R.R. Martin pěje Píseň ohně a ledu.

Game of Thrones

Game of Thrones

Vychází na: PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 2. prosince 2014 »

Adventura

Game of Thrones: Seven Kingdoms

Game of Thrones: Seven Kingdoms

Vychází na: PC  |  Datum vydání: neznámé »

Online RPG - Browserové MMO bude zasazeno do Západozemí (Westeros) v období první knihy (titulní Hry o trůny). Herní oblast bude sahat od jižního Králova přístaviště až k velké Zdi na severu, jež odděluje zombie a barbary od "civilizované oblasti" Sedmi království s jejich stěžejními rody Starky, Lannistery a Baratheony.

Game Party: In Motion

Game Party: In Motion

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 26. listopadu 2010 »

Sportovní - Vytvořte si vlastního avatara a pusťte se s použitím vlastního těla do zábavné sportovní hry Game Party: In Motion. Ta je vytvořena speciálně pro Xbox 360 s pohybovým ovládáním Kinect a nabízí 16 her, včetně oblíbených šipek, stolního hokeje, hoop shoot či rootbeer tapper.

Garry’s Mod

Garry’s Mod

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 29. listopadu 2006 »

1st person akce (FPS) - Garry’s Mod byl původně úspěšný mód pro Half-Life 2, jenž se zanedlouho změnil v samostatnou hru, resp. hru nabízející desítky užitečných nástrojů, jako je možnost si libovolně hrát s postavami nebo předměty ze všech Valve her na Source enginu (a nejen z nich), dále nabízí Gmod spoustu možností programování, maximální podporu výtvorů komunity a další a další užitečné, ale uživatelsky naprosto přístupné nástroje.

Gary the Gull

Gary the Gull

Vychází na: PS4  |  Datum vydání: rok 2016 »

Adventura

Gas Guzzlers: Combat Carnage

Gas Guzzlers: Combat Carnage

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 11. listopadu 2012 »

Závodní arkáda - Gas Guzzlers: Combat Carnage je novodobou akční alternativou všem provařeným závodním sériím. Dynamické závody, sestřelování soupeřů a nepříjemní proviníci vám nedovolí ani na chvilku vydechnout. Dobře vybírejte, do jakých vylepšených součástek investujete, jakou výzbroj připevníte na kapotu (rakety, kulomety...) a jakým pancířem vyztužíte vůz. Jakmile vyjedete na start, začne dravá závodní bitva, která už učarovala mnoha hráčům po celém světě. Hra vyjde s českými titulky.

Gatling Gears

Gatling Gears

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 12. května 2011 »

Střílečka, Arkáda - Gatling Gears je arkádová střílečka, která se vyznačuje zajímavými herními prvky, včetně hroutící se země, speciálními jednotkami a frakcemi bojujícími mezi sebou. V této frenetické steampunkové střílečce se budete snažit zničit mocnou světovou korporaci, která připravuje Zemi o její přírodní zdroje.

Gauntlet

Gauntlet

Vychází na: PC, PS4  |  Datum vydání: 8. srpna 2015 »

Akce

Gears of War 2

Gears of War 2

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 10. listopadu 2008 »

3rd person akce (TPS) - Druhý díl této akční sci-fi střílečky se snaží dobýt trh, alespoň tak úspěšně jako je předchozí díl. 4,7 milionů prodaných kusů hovoří za vše a precizní grafické zpracování, které běží na Unreal enginu 3, je už tak trochu jistotou, že hra bude mít úspěch. Co je ale nejdůležitější, tak je hratelnost, která je opravdu vysoká a hráč se od obrazovky jen tak neodtrhne. Děj hry začíná cca 6 měsíců po událostech prvního dílu. Zlí a nevypočitatelní nepřátelé Loctus Horde opět útočí na naše pozice a hráč se vydává se svým týmem, vybaveným nejmodernějším arzenálem, do boje za záchranu lidstva

Gears of War 3

Gears of War 3

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 20. září 2011 »

3rd person akce (TPS) - Již třetí díl veleúspěšné sci-fi série Gears of War, ve které lidstvo těžce trpí ve válce proti neutuchající mimozemské rase Sarančat (Locust). Spolu s Marcusem Fenixem, hlavním hrdinou hry, a jeho statnými kolegy z týmu Delta se pokusíme jednou provždy zastavit hrosbu a vrátit lidstvu jejich právo na přežití.

Gears of War 4

Gears of War 4

Vychází na: PC, Xbox One  |  Datum vydání: 11. října 2016 »

3rd person akce (TPS)

Gears of War Triple Pack

Gears of War Triple Pack

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 15. února 2011 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Triple Pack v sobě kombinuje jak oba dva dosud vydané díly Gears of War, tak vydaná DLC All Fronts Pack, Road to Ruin, Map Pack 1 a Hidden Fronts.

Gears of War: Judgment

Gears of War: Judgment

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 19. března 2013 »

3rd person akce (TPS)

Gears of War: Ultimate Edition

Gears of War: Ultimate Edition

Vychází na: PC, Xbox One  |  Datum vydání: 25. srpna 2015 »

3rd person akce (TPS) - Third-person taktická akce od Epic Games (tvůrce série unreal), která hráče uvede do role Marcuse Fenixe, jenž spolu se členy své speciální jednotky bojuje za budoucnost lidstva proti odporným kreaturám patřícím k odporné rase zvané Locust Horde. Marcus býval hrdina, ale ty časy už jsou dávno pryč. Boj za přežití lidstva je tedy zároveň jeho osobní cestou, na jejímž konci na něj snad čeká vykoupení. Gears of War údajně nabízí příběh plný emotivních i dramatických situací, jejichž dopad je zvýrazněn dokonalým audiovizuálním zpracováním, které má na svědomí použitá Unreal 3 Engine technologie a nabušený hardware konzole Xbox 360.

Gemini Wars

Gemini Wars

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 1. listopadu 2012 »

Realtime strategie - Gemini Wars je real-time strategie, v níž se hráči stanou velitelem loďstva ozbrojených sil Federace, které musí vést k vítězství. Začnete s malou skupinkou fregat, ke kterým postupně získáte bitevní lodě, nosiče vesmírných stíhaček a planetární základny. Samozřejmostí je budování nových základen, vyrábění flotily, těžení minerálů a v neposlední řadě důležitý výzkum.

Generation Zero

Generation Zero

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 1. června 2011 »

Adventura - Generation Zero je 3D point & click adventura, který vypráví příběh chlapce Emila, který se vrací do Berlína v roce 1945, aby našel svého otce.

Genesis A.D.

Genesis A.D.

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 20. listopadu 2010 »

1st person akce (FPS) - Genesis A.D. staví hráče do role futuristického vojáka příští generace s dynamickým arzenálem nejmodernějších zbraní. Těšit se můžete na hypermoderní mapy, na nichž využijete různé speciální schopnosti, jako je skákání přes zdi, maskování apod.

Genetická Zahrada 2

Genetická Zahrada 2

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 1. září 2011 »

Akční adventura - Česká herní série vyprávějící příběh Alexe Borna. Kombinující akci, logické prvky s občasnou hororovou atmosférou. Od záchrany profesora Rostova uběhl již nějaký ten měsíc. Alex si už sotva vzpomene na události, jenž ho potkaly v komplexu genetické zahrady. Jaro vystřídalo zimu a zimu vystřídalo jaro a nebýt jednoho vystrašeného telefonátu, nikdy by se nejspíš zpět do komplexu genetické zahrady nevrátil.

Geometry Wars 3: Dimensions

Geometry Wars 3: Dimensions

Vychází na: PC, PS4, Xbox One, PS3, PSV  |  Datum vydání: 7. července 2015 »

Střílečka

German Truck Simulator

German Truck Simulator

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 21. května 2010 »

Závodní simulátor - Pokračování závodního simulátoru Euro Truck Simulator, ve kterém si však narozdíl od předchůdce zajezdíme pouze na německých silnicích. V nabídce je opět hodně druhů tahačů i úkolů na cestách.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Hypergrid – deskovka

Speciál - 25.2.2018
 
Hypergrid – deskovka

Šachové uvažování nad piškvorkovým principem? Česká paráda pro náročné logiky.

 
 

Knowledge is Power

Recenze - 25.2.2018
 
Knowledge is Power

Myslíte si, že znáte svět? Prověřte své znalosti ve hře proti svým kamarádům.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: Konzole
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole