Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

H1Z1: Just Survive

H1Z1: Just Survive

Vychází na: PC  |  Datum vydání: neznámé »

Online RPG

H1Z1: King of the Kill

H1Z1: King of the Kill

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 7. července 2016 »

Akce

Hakuouki: Kyoto Winds

Hakuouki: Kyoto Winds

Vychází na: PSV  |  Datum vydání: jaro 2017 »

Adventura

Halcyon 6: Lightspeed Edition

Halcyon 6: Lightspeed Edition

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 10. srpna 2017 »

Tahová strategie

Half-Life

Half-Life

Vychází na: PC, PS2  |  Datum vydání: 20. listopadu 1998 »

1st person akce (FPS) - Hlavní hrdina Half-Life je legendární herní postava Gordon Freeman, který v Novém Mexiku pracuje jako fyzik zaměřený na teorii. Zápletka začíná výbuchem koplexu, v němž pracuje. Gordon přeživá – musí však čelit několikanásobné přesile krvelačných mimozemšťanů, kteří se na modrou planetu dostali právě kvůli nepovedenému experimentu. Dalšími protivníky jsou pak vojáci vlády, kteří se snaží celou katastrofu ututlat a všechny zúčastněné odstranit. Vydání prvního dílu ze série Half-Life se datuje již do konce roku 1998, přičemž dnes je hra oznáčována takovými přívlastky jako legendární nebo revoluční.

Half-Life 2

Half-Life 2

Vychází na: PC, Xbox  |  Datum vydání: 16. listopadu 2004 »

1st person akce (FPS) - Druhé pokračování střílečky Half-Life z roku 1998 bylo několikrát odloženo a vývoj se nakonec protáhl na pět dlouhých let. Příběhová linka Half-Life 2 nenavazuje přímo na konec prvního dílu - začíná až dvacet let poté. Hlavní postavou je opět legendární Gordon Freeman, přičemž děj se tentokrát odehrává ve fiktivním městě nazvaném City 17. Přestože působí ze začátku poklidným dojmem, vzápětí je napadeno mimozemšťany. Důležitou roli ve hře hraje Alyx, dcena doktora Eliho Vance z prvního dílu. Half-Life 2 je poháněno Source enginem, který ve své době zaručoval výbornou vizuální prezentaci a fyziku.

Half-Life 2: Episode One

Half-Life 2: Episode One

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 2. června 2006 »

1st person akce (FPS) - Episode One je první rozšíření Half-Life 2. Důraz je kladem především na singleplayerovou část, datadisk ovšem obsahuje také multiplayer. Příběh navazuje přímo na konec druhého pokračování, a proto se odehrává opět ve fiktivním městě nazvaném City 17. Prakticky celou hru hlavního hrdinu Gordona Freemana doprovází Alyx Vance známá z druhého dílu a společně bojují proti silám Combine.

Half-Life 2: Episode Two

Half-Life 2: Episode Two

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 18. října 2007 »

1st person akce (FPS) - V druhém přídavku pro Half-Life 2 se opět vžijeme do role Gordona Freemana. Příběh začíná tam, kde skončila první epizoda. Gordonovi a Alyx se podařilo uniknout ze City 17. Přestože je novým místem dějiště okolí města, nečekejte žádnou velkou volnost, jelikož i Episode Two kráčí ve šlépějích série a nabízí striktně lineární postupování okořeněné o množství skriptovaných sekvencí. Druhá epizoda v porovnání s první nabízí více situací, v nichž je třeba zapojit mozkové blány, přesto jde v prvé řadě o střílečku.

Half-Life: Blue Shift

Half-Life: Blue Shift

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 12. června 2001 »

1st person akce (FPS) - Vývoje druhého datadisku pro Half-Life se ujalo studio Gearbox Software a o vydání se postaral distributor Sierra Studios. Hra vypráví příběh člena ochranky Black Masa, který se jmenuje Barney Calhoun. Kvůli útoku mimozemšťanů se snaží tento komplex co nejdříve opustit. Zápletka se odehrává paralelně s původním dílem. Stejně jako v prvním datadisku Opposing Force se několikrát potkáte s Gordonem Freemanem, hlavní postavou Half-Life, a dokonce mu i několikrát pomůžete.

Half-Life: Opposing Force

Half-Life: Opposing Force

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 15. listopadu 1999 »

1st person akce (FPS) - Opposing Force je první datadisk pro původní Half-Life. Vývoje se tentokrát neujalo studio Valve, nýbrž Gearbox Software v čele s Randy Pitchfordem. Rozšíření nabízí multiplayer i singleplayer. Ve hře jednoho hráče se ujmete role vojáka americké armády - Adriana Shepharda, jednoho ze záporáků jedničky. Jeho primární úkol spočívá ve vyřešení problému, jenž vznikl v Black Mesa. Skoro celou hru procházíte v týmu společně se zdravotníkem a inženýrem. Několikrát zahlédnete hlavního hrdinu původního titulu Gordona Freemana.

Halo 2

Halo 2

Vychází na: PC, Xbox  |  Datum vydání: 8. června 2007 »

1st person akce (FPS) - Sci-fi first-person akce Halo 2 představuje pokračování úspěšného a oceněného titulu Halo: Combat Evolved. V Halo 2 tato sága pokračuje - Master Chief, geneticky vylepšený supervoják, staví poslední hráz nezdolnému společenství Covenant před zničením veškerého lidstva.

Halo 3

Halo 3

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 26. září 2007 »

1st person akce (FPS) - Halo série je prestižní sérii, která je typická právě pro konzole XBOX 360. Po uvedení prvního dílu se vyšvihla mezi nejznámější a nejoblíbenější hry, především díky, na tu dobu, neuvěřitelné 3D grafice. Ani jsme se nenadáli a už tu máme třetí díl. Hra nic nezměnila na své hratelnosti, ba dokonce je stále lepší a lepší. Proti vám budou tentokrát stát noví nepřátelé – nemilosrdní Brutes, které znáte z předchozích dílů, jako nemotorné a nemyslící gorily. To se v novém dílu mění a Vy budete mít plné ruce práce s jejich likvidací. K tomu vám budou sloužit nové unikátní futuristické zbraně – Spiker původně určený Covenantům, Spartan laser, který světe div se, dokáže přeříznout celé auto nebo Nail Grenade, který po výbuchu vystřelí do ovzduší smrtící hřeby. Po terénu se můžete pohybovat pěšmo nebo využít předělaného ATVčka na dvousedadlový Mongoose, který Vás převeze rychle na místo, kam jen budete chtít. Kdo má rád létání, tak Vás jistě uchvátí vzdušní bojovníci s Man Cannonem. Ale pozor při tomto rychlém transportu můžete být sestřeleni, tak buďte ostražití a sundejte nepřítele dřív, než on vás.

Halo 3: ODST

Halo 3: ODST

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 22. září 2009 »

1st person akce (FPS) - Nové Halo 3 ODST je vyrobeno speciálně pouze pro XBOX 360 známým studiem Bungie. Hlavní postavou je voják speciálních jednotek ODST, který musí najít odpověď, proč došlo vůbec k invazi Covenantů do města Mombasa a zároveň musí najít všechny oddíly roztroušené neznámo kde. Hra nabídne špičkovou grafiku s využitím moderních technologií s úchvatnými efekty. Tento příběh, který Vám doporučuji zažít, Vám osvětlí mnohé zajímavosti ze světa Halo a vnese nový rozměr do hlubokého vesmíru. Halo série je známá již 8 let a na její hratelnosti se nic nezměnilo a stále je považována za jednu z nejlepších akčních her pro konzole.

Halo 4

Halo 4

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 6. listopadu 2012 »

1st person akce (FPS) - Konference Microsoftu končila naprostou třešničkou – oznámením začátku nové trilogie Halo a přímým pokračováním příběhu Master Chiefa.

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians

Vychází na: Xbox One  |  Datum vydání: 27. října 2015 »

1st person akce (FPS)

Halo Wars

Halo Wars

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 3. března 2009 »

Realtime strategie - Série Halo je tak známá a oblíbená, že si ji všimli i vývojáři počítačových her. Ano, tvůrci Age of Empires dali hlavy dohromady a vytvořili novou strategickou hru, inspirovanou právě světem Halo. Říkáte si Halo a strategie? Možná se budete divit, ale tato kombinace se ukázala, že může fungovat a dokonce skvěle. Děj Halo Wars nás zavede do období nějakých 20 let před prvním dílem. Hráč se ujme lidské rasy a její armády UNSC, která neustále bojuje proti mimozemské rase Covenantů. Samozřejmě nebudou chybět různé budovatelské manévry, potkáte známé tváře, využijete osvědčených zbraní a budete se starat, aby Vám nikdy nedošly zdroje, které budou ve hře celkem 3. V nabídce bude také velký výběr dopravních prostředků (letadlo Hawk, tank Wolverine a další) a velikým překvapením je jedinečná zničující zbraň MAC (magnetic acceleration cannon), se kterou můžete střílet na Vámi vybraný cíl z orbitální lodi.

Halo Wars 2

Halo Wars 2

Vychází na: PC, Xbox One  |  Datum vydání: 21. února 2017 »

Realtime strategie

Halo: Combat Evolved

Halo: Combat Evolved

Vychází na: PC, Xbox  |  Datum vydání: 14. března 2002 »

1st person akce (FPS) - Sci-fi střílečka Halo: Combat Evolved vypráví příběh, v němž mimozemská rasa Covenant zaútočila na lidskou rasu s cílem ji kompletně vyhladit. Vše začíná ve vesmíru, kde lidé budují pozemské mezihvězdné impérium, které se snaží mimozemšťané za každou cenu zničit, což se jim bohužel daří velmi dobře. Ve vesmíru zůstala hrstka speciálně vycvičených vojáků, jenž se snaží ubránit zem před kolonizací mimozemšťanů. Zvládnete tento nelehký úkol?

Halo: Combat Evolved Anniversary

Halo: Combat Evolved Anniversary

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 15. listopadu 2011 »

1st person akce (FPS) - HD remake Halo: Combat Evolved nabídne kooperaci, sedm nejpopulárnějších map a spoustu dalšího

Halo: Reach

Halo: Reach

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 15. září 2010 »

1st person akce (FPS) - Akční série Halo pokračuje dalším dílem. Tentokrát si pro nás studio Bungie připravilo titul s názvem Halo: Reach. V tom se vypráví příběh Noble týmu, tedy četě hrdinských vojáků ze Sparty, kteří musejí ubránit planetu Reach před mimozemskou invazí. Po kampani se můžeme vydat do multiplayeru a zažít úplně nové zážitky a momenty, na něž nezapomeneme.

Halo: Spartan Assault

Halo: Spartan Assault

Vychází na: PC, Xbox One, Xbox 360, Windows Phone  |  Datum vydání: 24. prosince 2013 »

Akce

Hamilton's Great Adventure

Hamilton's Great Adventure

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 10. května 2011 »

Adventura, Puzzle - Hamilton's Great Adventure je akční adventura, která obsahuje jak akci, tak tradiční řešení úkolů. Hlavní postavou se stal Ernest Hamilton a jeho pták Sasha.

Hand of Fate

Hand of Fate

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 17. února 2015 »

RPG

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Hypergrid – deskovka

Speciál - 25.2.2018
 
Hypergrid – deskovka

Šachové uvažování nad piškvorkovým principem? Česká paráda pro náročné logiky.

 
 

Knowledge is Power

Recenze - 25.2.2018
 
Knowledge is Power

Myslíte si, že znáte svět? Prověřte své znalosti ve hře proti svým kamarádům.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: Konzole
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole