Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

Kamiko

Kamiko

Vychází na: Switch  |  Datum vydání: 27. dubna 2017 »

Akce, Arkáda

Kane & Lynch 2: Dog Days

Kane & Lynch 2: Dog Days

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 27. srpna 2010 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Kane and Lynch 2: Dog Days je drsnou brutální krimi střílečkou navrženou k navození ještě silnější atmosféry z příběhu, který sleduje dva psychicky narušené zločince v jejich cestách po šanghajském podsvětí. Kane & Lynch 2: Dog Days představí nový vizuální zážitek inspirovaný režiséry dokumentárních filmů a pokud se vše povede, přinese tak do her nový úhel pohledu na jejich realistické ztvárnění.

Kane & Lynch: Dead Men

Kane & Lynch: Dead Men

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 23. listopadu 2007 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Dead Men představuje příběh dvou mužů - nevrlého žoldáka Kanea a psychopatického maniaka Lynche, kteří shodou okolností musí spolupracovat, aby zůstali naživu, splnili úkol a nakonec se i pomstili mafiánským špičkám. Styl jako vyříznutý z filmů Tarantina nabízí neopakovatelný požitek z brutální městské akce.

Karaoke Revolution Glee

Karaoke Revolution Glee

Vychází na: Wii  |  Datum vydání: 26. listopadu 2010 »

Hudební - Oživte párty s Karaoke Revolution Glee. Nebudete pouze zpívat, ale také tančit a proměnit se budete moci v Rachel Berry, Finna Hudsona či Willa Shustera.

Karma Online: Prisoners of the Dead

Karma Online: Prisoners of the Dead

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 1. června 2011 »

Online FPS - Karma Online: Prisoners of the Dead je masivně multiplayerová akční hra z pohledu první osoby, která vás zavede do období druhé světové války, v níž bojují nejen spojenci a nacisti, ale také zombie. Ve hře si můžete vytvořit unikátní postavy a přizpůsobit si je k obrazu svému – vzhled, zbraně, vybavení apod.

Kart Racing Pro

Kart Racing Pro

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 1. října 2011 »

Závodní simulátor - Kart Racing Pro je realistický simulátor motokár, který má sloužit především jako tréninkový nástroj pro opravdové řidiče. Hra je postavena na fyzikální engine, který přesně simuluje dynamiku motokár a nabízí široké možnosti pro nastavení.

Keebles

Keebles

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 27. března 2015 »

Puzzle

Ken Follett’s The Pillars of Earth

Ken Follett’s The Pillars of Earth

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: rok 2017 »

Adventura

Kholat

Kholat

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 8. března 2016 »

Adventura

Kid Icarus Uprising

Kid Icarus Uprising

Vychází na: 3DS  |  Datum vydání: 10. března 2012 »

Akční adventura - Kid Icarus Uprising se hráči vžijí do role roztomilého anděla, který musí zachránit svět před různými démony a monstry. S Kid Icarus Uprising se tato série vrací zpět, tentokrát se však podívá pouze na handheld Nintendo 3DS.

Kill Strain

Kill Strain

Vychází na: PS4  |  Datum vydání: 19. července 2016 »

Střílečka, Akce

Killer Freaks From Outer Space

Killer Freaks From Outer Space

Vychází na: Wii U  |  Datum vydání: 4. dubna 2012 »

1st person akce (FPS) - V roce 2012 na planetu Zemi zaútočili mimozemšťané. Lidé byli nuceni schovat se do kanalizace, kde se brání invazi neznámého druhu stvoření. Jde o velmi nebezpečná stvoření, které se snaží vymýtit lidstvo.

Killer Instinct

Killer Instinct

Vychází na: PC, Xbox One  |  Datum vydání: 29. března 2016 »

Bojovka

Killer is Dead: Nightmare Edition

Killer is Dead: Nightmare Edition

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 9. května 2013 »

Akce - V Killer is Dead se vžijeme do kůže odsouzeného vězně, který dostal ten nejvyšší možný trest, tedy trest smrti. Budeme se muset nepozorovaně pohybovat v temném prostředí a především zabít vraha, jenž nám jde po krku.

Killers and Thieves

Killers and Thieves

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 23. května 2017 »

RPG

Killing Floor

Killing Floor

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 14. května 2009 »

Killing Floor je hororová kooperativní akce z pohledu první osoby pro šest hráčů, kteří společně bojují proti vlnám impozantních monster. Abyste v drsném světě přežili, budete muset spolupracovat a spolehnout se jeden na druhého. Hra nabízí možnost nákupu nových zbraní a vybavení.

Killing Floor 2

Killing Floor 2

Vychází na: PC, PS4, Xbox One, Linux, SteamOS  |  Datum vydání: 18. listopadu 2016 »

1st person akce (FPS)

Killzone

Killzone

Vychází na: PS3, PS2  |  Datum vydání: rok 2012 »

1st person akce (FPS), Akce - Killzone začíná dlouhý příběh válečného konfliktu vojáků ISA a povstalců Helghast, který vzniknul ve dvacátém století při kolonizaci planet. Celý konflikt se odehrává poblíž kolonie Vekta, jejíž vzdušná ochrana znenadání selže a dovolí vojákům Helghastu rozpoutat peklo. Ve hře se vžijete do role několika vojáků a ozkoušíte na 27 zbraní všeho druhu.

Killzone 2

Killzone 2

Vychází na: PS3  |  Datum vydání: 27. února 2009 »

1st person akce (FPS), Akce - Herní vývojáři ze studia Guerilla Games přicházejí s pokračování vynikající akční hry Killzone pro Playstation 3. Hra vrhne hráče doprostřed fiktivního konfliktu, který panuje mezi armádou Helghast a mezi ISA. Od konce minulého dílu uplynuli již 2 roky a opět se setkáte s hlavním hrdinou Sevem, který je se svojí jednotkou Legion poslán na planetu Helgham. Zde mají za primární cíl unést velitele Helghastů (císaře Visariho) a vyřídit si s nimi staré spory jednou provždy. Cesta to bude trnitá a jednotku čeká celá řada bitev a překvapení. Třeba hned na začátku budete obsazovat hlavní město Pyrrhus. Bohužel, nejen nepřátelé budou stát proti Sevovi a jeho mužům. Na planetě je nejen dosti drsné klima, ale celkové prostředí planety, časté změny počasí a další aspekty, které budou překážkou pro speciální jednotku. Hráč bude muset umět v dané situaci improvizovat, neustále měnit taktiku hry a používat rozdílné zbraně, aby vůbec uspěl. Hra nabízí kromě neustávající akce i velice hutnou, temnou a pochmurnou atmosféru a všechno toto bude podporovat skvělé audiovizuální ztvárnění celé hry, která dá hardwaru konzole pěkně zatopit. Samozřejmě hra nabízí i multiplayer, včetně několika módů.

Killzone 3

Killzone 3

Vychází na: PS3  |  Datum vydání: 25. února 2011 »

1st person akce (FPS) - Třetí pokračování oblíbené first-person střílečky Killzone hráče uvrhne do příběhu, v němž nastala ta pravá chvíle uprchnout z Pyrrhova Města, které postihla jaderná katastrofa, a pokud možno vcelku opustit planetu Helghan. Na Helghanu vás čeká velmi propracovaná umělá inteligence nepřátel a dynamické prostředí. Nikdy nebudete tušit, kde na vás číhá další nebezpečí. Postavíte se totiž Helghastům tváří v tvář a využijete proti nim nové útoky nablízko. Killzone 3 podporuje 3D brýle a pohybový ovladač PalyStation Move.

Killzone: Mercenary

Killzone: Mercenary

Vychází na: PSV  |  Datum vydání: 4. září 2013 »

1st person akce (FPS), Akce - Mercenary je PSV titulem ze série Killzone, který se odehrává krátce po prvním dílu a vypráví příběh mariňáka Arrana, který se zaplete do válečného konfliktu mezi armádou ISA a Helghastem, aniž by o to stál.

Killzone: Shadow Fall

Killzone: Shadow Fall

Vychází na: PS4  |  Datum vydání: 29. listopadu 2013 »

1st person akce (FPS) - V Killzone Shadow Fall budete hrát v roli elitního stínového maršála Shadow Marshal, jehož úlohou je zabránit tomu, aby napětí mezi Helghasty a Vektany přesáhlo únosnou mez.

Kinect Adventures

Kinect Adventures

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 26. listopadu 2010 »

Akční adventura - Ve hře Kinect Adventures mají hráči možnost zažít 20 adrenalinových dobrodružství – od pádlování v rozbouřených říčních korytech po podlézání a přelézání náročných překážkových drah a dalších. Samozřejmě bez nutnosti používat jakýkoli ovladač. Hra je speciálně vytvářena pro pohybové senzory Kinect.

Kinect Disneyland Adventures

Kinect Disneyland Adventures

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 15. listopadu 2011 »

Party hra - V Disneyland Adventures využijete Kinect pro Xbox 360 a vydáte se na dobrodružství v dětských pohádkách. Užijete si atrakcí, zapojíte se do náročných úkolů a dokonce budete také komunikovat s milovanými postavičkami z filmů od Disney.

Kinect Fun Labs

Kinect Fun Labs

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 6. června 2011 »

Party hra - Kinect Fun Labs je sbírka hříček pro všechny uživatele Xbox Lide. Jejím prostřednictvím se můžete kupříkladu sami změnit v avatara (Kinect si vás kompletně naskenuje, včetně účesu a oblečení). Rovněž je možné naskenovat téměř libovolné předměty, jež vám budou následně k dispozici ve virtuálním světě.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Hypergrid – deskovka

Speciál - 25.2.2018
 
Hypergrid – deskovka

Šachové uvažování nad piškvorkovým principem? Česká paráda pro náročné logiky.

 
 

Knowledge is Power

Recenze - 25.2.2018
 
Knowledge is Power

Myslíte si, že znáte svět? Prověřte své znalosti ve hře proti svým kamarádům.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: Konzole
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole