Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

L.A. Noire

L.A. Noire

Vychází na: PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Switch  |  Datum vydání: 11. listopadu 2011 »

Adventura - Adventura L.A. Noire nabídne interaktivní detektivní příběh odehrávající se v pozdním období roku 1940. Hráč se ujme role detektiva a bude řešit nejrůznější případy sériových vražd. Aby však případ vyřešil, bude muset poskládat jednotlivé puzzle dohromady a dopadnout zločince.

L.A. Noire: The VR Case Files

L.A. Noire: The VR Case Files

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 15. prosince 2017 »

Adventura, Akční adventura - Pouze pro HTC Vive.

LA Cops

LA Cops

Vychází na: PC, Xbox One  |  Datum vydání: 30. července 2014 »

Akce

Lands of Lore III

Lands of Lore III

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 31. března 1999 »

RPG

Lara Croft and the Temple of Osiris

Lara Croft and the Temple of Osiris

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 9. prosince 2014 »

Akce

Lara Croft Go

Lara Croft Go

Vychází na: PC, PS4, PSV, iPhone, iPad, Android, Windows Phone  |  Datum vydání: 28. srpna 2015 »

Adventura, Akce

Law & Order: Los Angeles

Law & Order: Los Angeles

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, iPhone, Mac  |  Datum vydání: 1. srpna 2011 »

Adventura - Adaptace televizního seriálu Zákon a pořádek od tvůrců série Sama a Maxe.

LawBreakers

LawBreakers

Vychází na: PC, PS4  |  Datum vydání: 8. srpna 2017 »

1st person akce (FPS)

Layers of Fear

Layers of Fear

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 16. února 2016 »

Adventura

Lead and Gold: Gangs of the Wild West

Lead and Gold: Gangs of the Wild West

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 16. dubna 2010 »

Online TPS, 3rd person akce (TPS) - Lead and Gold: Gangs of the Wild West nás katapultuje přímo do dramatického divokého západu. Zažijeme nebezpečné a adrenalinové souboje jeden na jednoho v pravé poledne na ulici nebo budeme součástí intenzivní přestřelky při bankovní loupeži. Kromě silného multiplayerového zaměření, budeme mít možnost vyzkoušet versus mód s týmy, které může ovládat umělá inteligence či samotní hráči. Samozřejmostí je kooperativní mód.

League of Legends

League of Legends

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 27. října 2009 »

Online RPG - Povedený klon legendárního Warcraft 3 módu - DotA - z něhož si bere to nejlepší a návdavkem přihazuje ještě pár novinek. Vše je přitom vytvořeno tak, aby byla hra jednoduchá na pochopení, aniž by ale ztrácela na komplexnosti.

Left 4 Dead

Left 4 Dead

Vychází na: PC, Xbox 360  |  Datum vydání: 20. listopadu 2008 »

1st person akce (FPS), Online FPS - Left 4 dead majína svědomí tvůrci takový pecek jako je Counter Strike nebo Half-Life. Ano, Valve přichází s novu hrou, která se odehrává ve 4 dlouhých příbězích zasazených do apokalyptické doby, kdy zemi zachvátily hordy plazících se zombií. Zavítáte do městských i venkovských lokací, kdy každý příběh bude mít hlavní týmový cíl, bude se hrát pomocí kooperačního herního módu a rozprostírat se bude na 5 velkých mapách určených pro 1 až 4 hráče. Hra obsahuje nový systém umělé inteligence, která při každém spuštění hry nahrává nová monstra, zvuky a akci a je tak postaráno o jedinečný a neopakující se zážitek. Tento systém se používá v závislosti na velikosti týmu, který hru hraje a na jejich výkonnosti.

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2

Vychází na: PC, Xbox 360, Mac  |  Datum vydání: 20. listopadu 2009 »

1st person akce (FPS), Online FPS - Druhý díl této fantastické akce se odehrává ve stejné době jako původní díl. Kdo nehrál první díl, tak na planetě vypukla obrovská epidemie a drtivá většina obyvatel byla přeměněna v mutanty a zombie. Hráč si vybere 1 ze 4 rolí, které nabízí hrstka lidí, kteří přežili – tzv. „Přeživší“. Každá z nich má svou specifickou osobnost a nabízí nové rozhovory. Cestou se podíváte do jihovýchodní části USA (Georgie a francouzská čtvrť New Orleans). Nově se setkáte s bojem na blízko a s použitím předmětů, jako je pánvička, motorová pila, sekyra, baseballová pálka a jiné. Umělá inteligence, kterou znáte z prvního dílu, bude i zde a byla ještě z části vylepšena. Kromě dynamické změny prostředí, zvuků a mutantů ve hře se dočkáte i nového systému, jež procedurálně mění povětrnostní podmínky, rozestavení předmětů, strukturu cest na mapě a další jevy závislé na chování hráče. Ve hře přibudou i nové postavy, zbraně i předměty. Celý svět bude rozsáhlejší, mise propracovanější, více kooperativních kampaní. Tvůrci Half-Life se práskli přes kapsu a přichází s druhým dílem série Left 4 dead, který se stal velice oblíbeným po celém světě.

Legend of Grimrock

Legend of Grimrock

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 11. dubna 2012 »

1st person akce (FPS), RPG - Unikátní first-person RPG z fantasy světa plného příšer a kouzel. Pocta klasickým dungeonovkám, která slibuje hodiny a hodiny kvalitní zábavy.

Legend of Grimrock 2

Legend of Grimrock 2

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 15. října 2014 »

1st person akce (FPS), RPG

Legend of Zelda: Skyward Sword

Legend of Zelda: Skyward Sword

Vychází na: Wii  |  Datum vydání: 18. listopadu 2011 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Nejnovější díl dobrodružství Linka exkluzivně na Nintendo Wii, který nabídne zbrusu nový příběh, inovace v každém aspektu, přizpůsobené ovládání a mnoho dalšího.

Legend: Hand of God

Legend: Hand of God

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 25. června 2008 »

RPG - To, čím se od sebe odlišují nepřátelé ve všech moderních akčních hrách na hrdiny, je jejich výdrž. Nové akční RPG Legend: Hand of God z dílny DTP Entertainment a Master Creating tento zažitý stereotyp boří a namísto něj přináší nové standardy. Díky inovativnímu systému bojů s názvem Cinematic Combat Systém, budou nyní orkové, zlobři, trolové, skřeti a jim podobná stvoření bojovat svým specifickým způsobem. Díky novému bojovému systému je každé střetnutí s monstry něčím výjimečné. Ve hře Legend: Hand of God již nebude hráč svým mečem šimrat kolena obrovským nepřátelům, ale namísto toho s nimi bude bojovat zajímavějším a realističtějším způsobem. A to vše v krásné a oslnivé 3D grafice. Nemusíte se ale bát, protože hra Legend: Hand of God se ovládá stejně snadno jako ostatní akční RPG.  O úžasnou grafiku se stará engine, který byl vyvinut na míru potřebám tohoto akčního RPG. Díky náhodně generovaným podzemním prostorám a ručně vymodelované krajině na povrchu fantastický svět hry Legend: Hand of God opravdu žije. Hráče doprovází světélkující víla, která jim dává rady a tipy, slouží jako kurzor a (díky systému vypočítávání nasvícení scény v reálném čase) navíc si jím můžete posvítit v temných zákoutích.

Legendary

Legendary

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 21. listopadu 2008 »

1st person akce (FPS) - Hlavní hrdina této akční hry je Decard, který je najat, aby našel prastarý artefakt. Bohužel, netuší, že se jedná o Pandořinu skříňku, ve které jsou skryté pradávné mocnosti, které čekají na osvobození, a artefakt otevře. Válka mezi lidstvem a dávnými mocnostmi je na světě. Decard je opět jediný, kdo může skříňku zase zapečetit a vrátit nestvůry do jejich světa. Spolupracujte s tajemnou organizací, která Vám pomůže vyřešit, co s tím a Vy se tak zbavíte obrovských Grifů létajících po obloze, krvelačných vlkodlaků vraždících nevinné a dalších monster, které nikdy neměly vniknout do našeho světa. Pandořina skříňka se musí zavřít a navěky zapečetit.

Legends of Dawn

Legends of Dawn

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 10. října 2012 »

RPG - Legends of Dawn se bude odehrávat ve fantasy světě Narr, kde na hráče čekají mytické příšery, kouzlení, prastará tajemství a různé questy. Hlavním úkolem bude zbavit svět neproniknutelné děsivé temnoty.

Legends of Eisenwald

Legends of Eisenwald

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 2. července 2015 »

Tahová strategie, Tahové RPG

Legends of Pegasus

Legends of Pegasus

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 10. srpna 2012 »

Simulátor - Legends of Pegasus je vesmírný simulátor od vydavatelské společnosti Kalypso Media.

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSV, Wii, Wii U, DS, 3DS  |  Datum vydání: 22. června 2012 »

3rd person akce (TPS), Arkáda - Gotham City je opět v nebezpečí a naši věrní hrdinové v čele s Batmanem, Robinem, Supermanem a Green Lanternem se vrací, aby jej ochránili od zloduchů, kterým vladne Joker a Lex Luthor.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole