Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

M.E.R.C.

M.E.R.C.

Vychází na: PC  |  Datum vydání: neznámé »

Taktická akce, Strategie

M.U.D. TV

M.U.D. TV

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 19. března 2010 »

Simulátor - Už jste někdy chtěli vytvořit vlastní televizní show? M.U.D TV vám to umožní! Staňte se vlastnímek vlastního televizního studia, ukojte touhy fanoušků a natěšených diváků a zvedněte hodnocení vlastních pořadí, abyste se stali prvním studiem v žebříčku.

Machinarium

Machinarium

Vychází na: PC, PS3, Mac  |  Datum vydání: 5. března 2010 »

Adventura - Machinarium je point and click adventura vyvinuta českým nezávislým studiem Amanita Design. Grafickým stylem je zaměřena na kompletní ruční kresbu. Hráč musí řešit nejrůznější puzzle hádanky a hlavolamy. Puzzly jsou spojeny dohromady v klasickém point and click příběhu. Největší odklon od klasických postupů je ten, že hráč může používat pouze ty předměty, které jsou v dosahu hráčova avataru. Machinarium je známé tím, že ve hře nepoužívá verbální komunikaci a text. Veškerá komunikace, která ve hře je, probíhá přes klasické komiksové "bubliny". Jediný text, který se ve hře vyskytuje, je v menu a v úvodní obrazovce s tutoriálem. Hra obsahuje vestavěný dvouúrovňový systém nápovědy. Jednou za level může hráč získat drobnou radu, jak pokračovat v dané oblasti. Kromě toho má Machinarium také tzv. walkthrough (průvodce hrou), jenž je spuštěn po dohrání vložené, old-schoolové mini-hry. Walkthrough je stejně jako rozhovory zpracován jako soubor nákresů a komiksů.

Mad Max

Mad Max

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 1. září 2015 »

Akce, Závody

Mad Riders

Mad Riders

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 30. května 2012 »

Závodní arkáda

Madden NFL 10

Madden NFL 10

Vychází na: PS3, Xbox 360, PSP, Wii, PS2  |  Datum vydání: 14. srpna 2009 »

Sportovní - Hra přináší mnohé nové prvky, které zpestří váš herní zážitek. Hráč může díky novému snímacímu a reagujícímu systému identifikovat nejsilnější hráče ve hře a dát je do správných pozic, aby se co nejefektivněji přizpůsobily podmínkám hry. Vylepšený herní systém Vám pomůže analyzovat hru soupeře, dřív než začne zápas. Zjistěte si také, co bude dělat soupeřící tým, abyste mohli včas zareagovat na jeho náhlé změny v týmu. Reakce je to, co je hlavním prvkem, který závisí na Vaší výhře. Buďte tvrdí a vyhrajte stůj co stůj. Nový fyzikální engine udělá z každé srážky unikátní záležitost, zatímco speciální tréninkový režim z vás udělá opravdové profíky.

Madden NFL 11

Madden NFL 11

Vychází na: PS3, Xbox 360, PSP, Wii, 3DS  |  Datum vydání: 13. srpna 2010 »

Sportovní - Nejnovější ročník simulace amerického fotbalu série Madden, která má opět posunout hranici reality a sportovní horečky o něco dál. Vylepšené animace, nový grafický kabátek, live soupisky a zbrusu nový tréninkový režim. To vše je Madden NFL 11.

Madden NFL 12

Madden NFL 12

Vychází na: PS3, Xbox 360, PSP, Wii, PS2  |  Datum vydání: 2. září 2011 »

Sportovní

Madden NFL 15

Madden NFL 15

Vychází na: PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 29. srpna 2014 »

Sportovní

Mafia

Mafia

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 6. září 2002 »

3rd person akce (TPS) - LOSTHEAVENSKÝ KURÝR je oficiálním hlasem typického amerického města 30. let. Města ovládaného mafií. Dvě soupeřící rodiny a organizovaný zločin dominují každodennímu životu. Bohatství a úspěch, korupce a násilí určují pravidla podsvětí. Tommy Angelo býval řidičem taxi, ale osud si pro něj připravil něco mnohem zlověstnějšího. Stal se mafiánským gangsterem – váženým rodinou, obávaným nepřáteli a připraveným řešit věci po svém. Následujte Tommyho v tomto výpravném gangsterském dobrodružství, sledujte jeho vzestup na zločineckém žebříčku nejznámější zločinecké organizace – MAFIE.

Mafia 2

Mafia 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Java  |  Datum vydání: 27. srpna 2010 »

3rd person akce (TPS) - Mafia se stala jednou z nejlepších akčních her všech dob a někteří hráči do dnes tvrdí, že nenašla žádného přemožitele. Není tedy divu, že studio 2K Czech, dříve známé pod názvem llusion Softworks, chystá druhý díl. Ten se bude odehrávat v Americe během čtyřicátých a padesátých let 20. století a samozřejmě se začleníme do jedné mafiánské rodinky a vychutnáme si nejenom přestřelky, nájemné vraždy, nýbrž také automobilové honičky.

Mafia 2: Jimmy´s Vendeta

Mafia 2: Jimmy´s Vendeta

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 7. září 2010 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Druhé stažitelné DLC s novým příběhem, ústřední postavou, 30ti novými misemi a menšími inovacemi v herním světě Mafie II.

Mafia 2: Joe's Adventures

Mafia 2: Joe's Adventures

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 12. listopadu 2010 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Třetí stažitelné rozšíření gangsterské akce Mafia 2. Joeho dobrodružství  hráče přenese do kůže Joeho Barbara, který je v Mafii II nejlepším přítelem hlavního hrdiny Vita Scaletta, a nabídne dramatický příběh s intenzivním arkádovým systémem; Absolutní volnost ve městě s příběhovými i arkádovými misemi, za něž budete dostávat body, které můžete následně porovnat s ostatními hráči v online žebříku. Joeho dobrodružství se odehrává, když si Vito odpykává svůj trest ve vězení, a dovolí vám proniknout do nových oblastí města Empire Bay - podíváte se na vlakové nádraží, do nočního klubu nebo do nově přístupných budov. Hlavní zápletku bude tvořit objevení nových důkazů, které dostaly Vita do vězení, a navíc budete svědky některých zločineckých událostí mafiánské rodiny Clemente.

Mafia 3

Mafia 3

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 7. října 2016 »

Akční adventura

MAG

MAG

Vychází na: PS3  |  Datum vydání: 29. ledna 2010 »

1st person akce (FPS) - Multiplayerová akce MAG je zasazena do roku 2025, v globalizovaném světě, kde defenzivní síly národů nesmí přecházet hranice své země, čímž tamní politika zůstává nekonfliktní a uchovává se světový mír. To je samozřejmě utopická myšlenka, jelikož namísto národních armád vznikají soukromé vojenské společnosti (PMC – private military company), jež pracují pro kohokoli a kdekoli za účelem výdělku - a hráč se ujímá role jedné z tří společností.

Mageo

Mageo

Vychází na: iPhone, iPad  |  Datum vydání: 1. června 2011 »

Akce, Puzzle - Cílem hry je nacházet a porážet různorodá monstra pomocí jednoduché, ale dosti adiktivní hříčky. Setting je steampunkový, grafika ručně kreslená, prostředí fantastické a rozmanité. Cílem je nalézt a získat všechny postavy a nestvůry, kdy každá má svou unikátní minihru.

Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2012

Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2012

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 15. června 2011 »

Karty - Pokračování série karetních bitev Magic: The Gathering nabízí nové režimy, lokality a také výzvy.

Magic: The Gathering - Tactics

Magic: The Gathering - Tactics

Vychází na: PC, PS3  |  Datum vydání: 18. ledna 2011 »

Tahová strategie - Magic: The Gathering – Tactics je tahová 3D online strategie, která hráčům umožňuje převzít kontrolu nad jednotkami v dramatických 3D bitvách s využitím různých kouzelných karet z Magic: The Gathering Multiverse. Hráči si mohou zahrát singleplayerový scénář nebo skočit rovnou do PVP akce proti ostatním hráčům z celého světa.

Magicka

Magicka

Vychází na: PC, Xbox 360  |  Datum vydání: 25. ledna 2011 »

Akční adventura, RPG - Magicka je akční fantasy RPG adventura, kterou vyvíjí Arrowhead Game Studios. Hra je v přípravě již od roku 2008, kdy ji poprvé tvůrci představili ve Švédsku na Game Awards. Nejprve se mělo jednat o grafické zpracování v 2D, nakonec se však tým rozhodl, že titul bude zpracován v pokročilejší technologii, tedy ve 3D. V Magicka budeme moci kombinovat nejrůznější prvky a tím vytvářet unikátní kouzla. Připravit se máme na 15 různorodých úrovní v 9 lokacích.

Magicka 2

Magicka 2

Vychází na: PC, PS4  |  Datum vydání: 26. května 2015 »

Akční adventura

Magicka: The Other Side of the Coin

Magicka: The Other Side of the Coin

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 1. května 2012 »

Akce, Adventura - Datadisk The Other Side of the Coin dá hráči pohlédnout na zcela jinou tvář univerza Magicka. Ujmeme se rolí upírů a necromancerů a budeme bojovat proti dobru, abychom mu zamezili vylepšit vztahy mezi lidmi, elfy a trpaslíky.

Magicka: The Stars Are Left

Magicka: The Stars Are Left

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 30. listopadu 2011 »

Akční adventura - V pořadí již druhý datadisk pro povedenou indie hříčku Magicka.

Magicka: Vietnam

Magicka: Vietnam

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 12. dubna 2011 »

Akční adventura, RPG - Oficiální rozšíření akční adventury Magicka, které vás tentokrát i s partou čarodějů vezme na výlet do válkou zmítaných džunglí Vietnamu, kde budete mít za úkol v podstatě vyhodit všechno do vzduchu. Kromě kouzel se však tentokrát setkáte i se samopaly, kulomety, granáty či bombardéry, jež vám jasně připomenou, že Vietcong není radno podceňovat.

Magicka: Wizard Wars

Magicka: Wizard Wars

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 28. dubna 2015 »

Akční adventura

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole