Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

P.A.M.E.L.A.

P.A.M.E.L.A.

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 2. února 2017 »

1st person akce (FPS)

Pac-Man 256

Pac-Man 256

Vychází na: PC, PS4, Xbox One, iPhone, Android  |  Datum vydání: 20. srpna 2015 »

Logické

Pac-Man Championship Edition DX

Pac-Man Championship Edition DX

Vychází na: PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 23. listopadu 2010 »

Arkáda - Pac-Man Championship Edition DX nabízí klasickou zábavu, která se míchá s vícebarevným arkádovým dobrodružstvím. Samotná hra nabídne více bludišť, nové módy a vzrušující herní prvky. Titul naleznete na PlayStation Network.

Pac-Man Party 3D

Pac-Man Party 3D

Vychází na: 3DS  |  Datum vydání: 9. září 2011 »

Party hra - Pac-Man Party 3D přináší rodinou a přátelskou zábavu se soutěžemi, které nabízejí desítky mini-her pro hráče i kolektiv.

Pacific Rim

Pacific Rim

Vychází na: PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 7. července 2013 »

Bojovka

PacIn: Nermessova pomsta

PacIn: Nermessova pomsta

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 15. října 2010 »

Arkáda, Adventura - PacIn: Nermessova pomsta je nezávislá hra inspirovaná především pacmanem. Oproti "klasice" nabízí PacIn hezkou grafiku, působivé efekty, originální soundtrack, kompletní český dabing a kvalitní epický příběh, který je na pomezí pohádky a fantasy. Hra vypráví příběh o mladém Luzirovi, pacinovi, kterému nikdo z vesnice pořádně nevěří. Možná právě proto si ho osud vybere, aby zaspal únos vesnice zlým Nermessisem do temnoty a mohl tak dokázat nejen sobě, ale především celé nevěřící vesnici pacinů, že záleží pouze na tom, čemu doopravdy věří.

Painkiller

Painkiller

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 12. dubna 2004 »

1st person akce (FPS) - First-person střílečka Painkiller nabízí hororové okamžiky. Hlavní postava se octne mezi nebem a peklem a v okamžiku se musí rozhodnout co dál. Jako pěšák v nesvaté válce bojuje proti hordám monster a sbírá důležité duše. Pokud sebere 100 duší, může se pokaždé změnit v silné a posedlé stvoření. V Painkiller na hráče čeká více než 20 úrovní a nejrůznější zbraně.

Painkiller: Battle out of Hell

Painkiller: Battle out of Hell

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 30. listopadu 2004 »

1st person akce (FPS) - Painkiller: Battle out of Hell je datadisk do původní first-person střílečky Painkiller, který přináší nové lokality, nové zbraně, nové nepřátele, nové mapy a hlavně mise. V těch musí hráč projít městem, které okupují zombie a gigantická monstra.

Painkiller: Hell & Damnation

Painkiller: Hell & Damnation

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 31. října 2012 »

1st person akce (FPS) - Painkiller: Hell & Damnation je moderním remakem klasiky akčních stříleček. Zlo se vrátilo a démoni se rvou o duše mrtvých uvězněných v očistci. Jedině Daniel Garner, jako prokletí v očích temnoty a hračka v rukou světla, je schopen probojovat se hordami démonů a další pekelné havěti. Je tu však několik nezodpovězených otázek: Dokáže porazit mocná stvoření, která mu stojí v cestě? A podaří se mu vymanit se z pekla očistce a znovu se setkat se svou ženou Catherine?

Painkiller: Overdose

Painkiller: Overdose

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 23. října 2007 »

1st person akce (FPS) - Painkiller: Overdose je pokračování střílečky Painkiller, které přináší 17 nových sólových úrovní, stejně jako 40 různým monster, obří bossy a arzenál nových zbraní. Opomenout nemůžeme ani rozšíření v podobě multiplayerových módů.

Painkiller: Redemption

Painkiller: Redemption

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 25. února 2011 »

1st person akce (FPS) - Painkiller Redemption je samostatný datadisk pro first-person střílečku Painkiller, pro nějž nebudete potřebovat původní hru. Add-on přináší novou kampaň, která nabízí šest nových úrovní, které jsou naplněny tisíci monster a představují novou výzvu, protože umělá inteligence je vylepšena, stejně jako grafika.

Painkiller: Resurrection

Painkiller: Resurrection

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 3. listopadu 2009 »

1st person akce (FPS) - Painkiller: Resurrection je pokračování first-person střílečky Painkiller, které opět hráčům dává možnost převtělit se do hrdiny, jenž je vybaven řadou ničivých zbraní. Hra obsahu několik multiplayerových možností.

Pán hradu

Pán hradu

Vychází na: PC  |  Datum vydání: již vyšlo »

Online RPG, Online - Pán Hradu je online hra, ve které si stavíš svůj hrad a bráníš ho před útočícími skřety. Také můžeš udělat kariéru v klanu, od nováčka po vojenského velitele. Hra má revoluční ovládání jednotek přímo na mapě, obrovské bitvy klanů jsou velikým zážitkem. Registrace i hraní je zdarma.

Pandora's Tower

Pandora's Tower

Vychází na: Wii  |  Datum vydání: 26. května 2011 »

RPG - Propracované JRPG, v němž se seznámíte s Ceres a Endem, kteří se snaží uprchnout před armádou bestií a zároveň zabránit tomu, aby kletba Ceres proměnila v jednu z nich.

Panzer Command: Ostfront

Panzer Command: Ostfront

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 8. srpna 2011 »

Tahová strategie - V tahové strategii Panzer Command: Ostfront si vyberete buďto sovětská vojska nebo Němce a vydáte se do bojů na východní frontě. Vymyslete strategii, aby vaši muži přežili a porazte nepřítele.

Panzer Corps

Panzer Corps

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 21. července 2011 »

Tahová strategie - Panzer Corps je tahová taktická strategie, která je nepřímým nástupcem titulu Panzer General. Hra se inspirovala u druhé světové války, kterou vás provede v šestadvaceti scénářích odehrávajících se na jedenadvaceti různých mapách. K dispozici budete mít přes 400 druhů jednotek, které se dělí do 19 tříd a nabízí odlišné schopnosti a parametry. Chybět nebudou země, jako je Německo, Itálie, Polskou, Francie, Velká Británie, SSSR či USA. Dále postupné získávaní zkušeností a upgrady jednotek.

Paper Mario 3DS

Paper Mario 3DS

Vychází na: 3DS  |  Datum vydání: neznámé »

RPG, Dětské, Arkáda - S dětskou arkádovou RPG hrou Paper Mario 3DS se populární postavička Mario vrací zpět v 2D prostředí.

Papo & Yo

Papo & Yo

Vychází na: PC, PS3  |  Datum vydání: 18. dubna 2013 »

Adventura - Adventura Papo & Yo bude vyprávět příběh mladého chlapce Quica a jeho nejlepšího přítele Monstera. Monster je obrovské zvíře s ostrými zuby, které má velký problém, je totiž závislé na jedovatých žábách. Pokud nějakou sežere, stane se z něj nebezpečný, velmi násilný a vzteklí, jenž může ohrozit i samotného Quica. Ten ho ovšem i přes tyto nedostatky miluje. V Papo & Yo na hráče čeká budování přátelství se zvířetem, řešení různých hádanek a společného dobrodružství. Budete kouzlit a také hledat léky pro svého zvířecího přítele.

Paragon

Paragon

Vychází na: PC, PS4  |  Datum vydání: 7. července 2016 »

Online FPS

PaRappa the Rapper Remastered

PaRappa the Rapper Remastered

Vychází na: PS4  |  Datum vydání: 4. dubna 2017 »

Hudební

Pariah

Pariah

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 18. května 2005 »

1st person akce (FPS) - Pariah sci-fi akční střílečka z dílny vývojářů Digital Extremes, kteří se mimo jiné podíleli na tvorbě sérií Unreal Tournament. Ústřední postavou příběhu z daleké budoucnosti je lékař Jack Mason, který se shodou okolností ocitne v „nesprávný čas na nesprávném místě“, tedy přesněji na palubě transportní lodi, kde se nachází zmrazená trestankyně Karina s velmi nebezpečným virem v krvi. Loď je záhy sestřelena nad nepřátelským územím a havárii přežije jen část posádky a pochopitelně i Jack a Karina. Ti pak v zápětí zjišťují, že pokud budou chtít přežít, musí se opravdu snažit, jelikož nepřátel zde není málo…

Pat a Mat!

Pat a Mat!

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 15. října 2009 »

Adventura, Puzzle, Dětské - Hra Pat a Mat poprvé představuje hráčům postavičky Pata a Mata, dobře známé z populárního loutkového televizního seriálu "A je to...". Hráč ovládá postavičky Pata a Mata, s jejichž pomocí řeší roztodivné úkoly. Hra základním ovládáním vychází z klasických „point-and-click“ adventur nebo strategií  – ovládá se tedy myší, klikáním do herního prostředí se provádějí specifické akce. Kliknutím na plechovku postava tuto sebere, kliknutím na dveře postavička dojde ke dveřím a otevře je (nebo řekne, že nemá klíč). Pat a Mat je logicko-dobrodružná hra pro děti, jejich rodiče a ostatní kolemjdoucí. Kromě hlavního dobrodružství bude každý díl obsahovat několik dalších hříček jako třeba minigolf, puzzle, hledání předmětů atd.

Patapon 3

Patapon 3

Vychází na: PSP  |  Datum vydání: 15. dubna 2011 »

Strategie, Arkáda - Arkádová strategická série Patapon pokračuje svým třetím dílem, který nabízí inovativní prvky založené na 2D akčních hrách. Patapon je plně přizpůsobitelný, můžete si zvolit nejrůznější zbraně a schopnosti hrdiny.

Path of Exile

Path of Exile

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 5. května 2013 »

Online RPG, RPG, Akce - Path of Exile je zdarma šiřitelné MMO RPG od novozélandského studia Grinding Gear Games, která vás zavede do temného fantasy světa Wraeclast. Hra připomíná kombinaci Diabla a World of Warcraft, nabízí všechny známé aspekty MMO světa a přitom je obohacuje o své vlastní mechanismy akčních rubaček.

Patrician IV

Patrician IV

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 17. září 2010 »

Budovatelská strategie - V ekonomické strategii Patrician IV se vžijeme do kůže mladého obchodníka, který působí v oblasti Baltského a Severního moře v období pozdního středověku, což je doba, kdy se začíná stále víc preferovat přeprava po širém moři. Z obyčejného obchodníka se budeme muset postupně vypracovat v nejlepšího a nejspolehlivějšího přepravce v celé Evropě. Samozřejmě budeme bojovat a vyjednávat o lepších cenách pro nákup i prodej zboží.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole