Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

R.A.W. - Realms Of Ancient War

R.A.W. - Realms Of Ancient War

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 2. října 2012 »

Akční adventura - R.A.W. je hrdinská fantasy akční adventura, která vás zavede na kontinent zpustošený válkou.

R.U.S.E.

R.U.S.E.

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 10. září 2010 »

Realtime strategie, Online RTS - Real-time strategie R.U.S.E. se odehrává za druhé světové války a podle mnohých jde o velmi reálnou vojenskou strategii. Hra nás zavede do několika významných lokací a válčí se například v Severní Africe, Itálii, Francii, Holandsku, Ardenách a samozřejmě i v Německu. Vybrat si budeme moci několik stran, za které budeme bojovat. Konkrétně se jedná o Spojené státy americké, Itálii, Velkou Británii a Německo.

Rabbids Go Home

Rabbids Go Home

Vychází na: Wii, DS  |  Datum vydání: 6. listopadu 2009 »

Dětské - Slavní králici přicházejí i na konzole Nintendo Wii a DS. Jak už vám název napovídá, cílem hry bude, aby se všichni králíci dostali úspěšně domů a nic se jim nestalo. A kam že to vlastně s nimi budeme putovat? Představte si, že na Měsíc. Protože nemají králíci žádnou vesmírnou loď, musíte jim postavit dostatečně velkou věž, po které by mohli vylézt. Hráč získá pod kontrolu 2 králíky a jeden nákupní košík. S ním budete jezdit a sbírat různé zajímavé předměty, které pak využijete při stavbě. Pokud se Vám to bude zdát jednoduché, pak vězte, že na sebrání nějakých předmětů se budete muset víc než snažit. Samozřejmostí je i sbírání různých bonusů a řada miniher, u kterých se budete skvěle bavit. Tak chytněte si králíky a šup do práce, ať jsou co nejdříve doma.

Rabi-Ribi

Rabi-Ribi

Vychází na: PC, PS4, PSV  |  Datum vydání: 1. září 2017 »

Akce, Plošinovka

RACE 07

RACE 07

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 19. října 2007 »

Závodní simulátor - Švédské studio SimBin představuje RACE 07, nové závody, které přináší reální zážitek ze závodění. RACE 07 obsahuje více než 200 vozů rozděleních do 11 různých automobilových tříd, s nimiž se budete prohánět po 20 okruzích.

RACE 07: STCC The Game 2

RACE 07: STCC The Game 2

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 24. března 2011 »

Závodní simulátor - První z celkových čtyř oficiálních datadisků pro závodní simulátor RACE 07. STCC The Game 2 přináší švédský Touring Car & Scandinavian Touring Car Cup, pět nových modelů vozidel a sedm tratí. Expanzi můžete pustit v RACE 07, GTR Evolution, RACE On a STCC - The Game.

RACE 07: WTCC 2010

RACE 07: WTCC 2010

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 19. května 2011 »

Simulátor - Další stažitelný přídavek pro titul RACE 07 studia SimBin, který nabízí plnou licenci turnaje World Touring Car Championship, pět nových vozů a jedenáct tratí, jedna z nichž se v závodních hrách objevuje poprvé.

Race Driver GRID

Race Driver GRID

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, DS, Mac  |  Datum vydání: 3. června 2008 »

Závodní arkáda - Race Driver Grid jsou akční adrenalinové závody, které jsou postaveny na známém Neon enginu, který pohání Colin McRae: DiRT. Díky němu se ve hře setkáte s next-gen grafikou, která dělá ze závodů opravdový vizuální zážitek a hru si tak vychutnáte mnohem lépe a rádi se k ní budete vracet. Hra je založena na principu čistého závodění, takže žádné vylepšování aut nebo ostatní kravinky nečekejte. Prostě jen Vy, auto, soupeři a silnice. Singleplayer nenabízí ovšem jen pouhé závody, celý kariérní mód, který Vás provede po silnicích celého světa (Evropa, Severní Amerika - San Francisco, Detroit, Long Beach, Washington…). Ze začátku budete obyčejný řidič, který si rád přivydělá v destruction derby a později, až se prosadíte a uděláte si nějaké jméno, si vyzkoušíte závody za nějaký ten tým. Pokud se Vám bude dařit, můžete si založit vlastní tým, najímat řidiče, řešit sponzory atd. Adrenalinovou zábavu Vám přichystá Japonsko, kde se utkáte v nelegálních pouličních závodech (Znáte rychle a zběsile?), vyzkoušíte si i driftování, kde budete hodnoceni převáženě za úhel a rychlost svých skluzů a zajímavý je i mód Touge, který Vás postaví na horský vrchol a cestou dolů budete závodit (jen 2 auta) po klikatých, úzkých, horských serpentinách. Hra vychází kompletně v české verzi s dabingem.

Race of Champions

Race of Champions

Vychází na: iPhone, Android  |  Datum vydání: 25. listopadu 2011 »

Závodní arkáda - Oficiální hra k automobilovým závodům Race of Champions s licencovanými vozy a reálnými tratěmi.

RACE On

RACE On

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 13. listopadu 2009 »

Závodní simulátor - Race On sebou představuje závodní simulátor kombinující WTCC a STCC do ultimátního simulátoru, který nabízí na 39 unikátních modelů aut ve více jak 400 variacích, 47 různých tratí a několik reálných turnajů, které se řídí stejnými pravidly, jako ve skutečnosti.

RACE Pro

RACE Pro

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 20. února 2009 »

Závodní simulátor - RACE Pro je klasická závodní hra, která zaujme všechny hráče se srdcem adrenalinového závodníka. Jako předchozí díly bude i tento díl veden jako simulátor, ve kterém si zajezdíte na 13 tratích vytvořených podle skutečných. Proti vám se postaví takový závodníci, kteří jezdili WTCC (World Touring Car Championship), Formule 3000 a Formule BMW. Nový fyzikální engine Lizard, který hru pohání, nabídne jedinečný zážitek ze závodu. Součástí hry je i skvělý multiplayer, který zvládne až 12 hráčů.

RaceRoom

RaceRoom

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 1. prosince 2010 »

Simulátor - Chcete závodit a nedat za to ani korunu? Pak je RaceRoom právě pro vás. Zaregistrujte se, stáhněte klienta a hurá na závodní okruh, kde na vás čekají reálné tratě, vozy i šampionáty. Vše zcela zdarma a s možností hrát online s tisíci dalších hráčů.

RAD Soldiers

RAD Soldiers

Vychází na: iPhone, iPad  |  Datum vydání: 6. června 2012 »

Tahová strategie - RAD Soldiers je tahová akční strategie, která se odehrává v Londýně, kde žoldáci bojují o kontrolu území.

Radiant Historia: Perfect Chronology

Radiant Historia: Perfect Chronology

Vychází na: 3DS  |  Datum vydání: 16. února 2018 »

RPG

Rage

Rage

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, iPhone, iPad, Mac  |  Datum vydání: 7. října 2011 »

1st person akce (FPS) - Studio id Software, autoři Doom a Quake série, se rozhodlo vytvořit si další novou značku. Tou se stala post-apokalyptická akce se závodními prvky nesoucí název Rage. V této hře se dočkáme nejenom úžasné grafiky, kterou zajistí id Tech 5 technologie, nýbrž také dynamického a proměnlivého světa s intenzivními bitvami a dramatickými závody. Kromě zabíjení a závodění si budeme moci vylepšovat postavu i vozidla. Hra vychází v ČR s českými titulky.

RAID: World War II

RAID: World War II

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 26. září 2017 »

Akce

Raiders of the Broken Planet

Raiders of the Broken Planet

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: Neznámé »

Akční adventura

RaiderZ

RaiderZ

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 12. srpna 2012 »

Online RPG - RaiderZ je akční masivně multiplayerové RPG, kde hráči budou mít přímou kontrolu nad svou postavu a nad vylepšeními. V boji půjde o point-and-click gameplay styl. Hráči se mohou těšit na boj s nesčetným množstvím obrovských monster, které pokud chcete porazit tak budete muset využít své dovednosti a strategické myšlení, popřípadě týmovou spolupráci.

Railway Empire

Railway Empire

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 26. ledna 2018 »

Budovatelská strategie

Rain

Rain

Vychází na: PS3  |  Datum vydání: 2. října 2013 »

Adventura, Plošinovka

Rain World

Rain World

Vychází na: PC, PS4  |  Datum vydání: 28. března 2017 »

Plošinovka

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 1. prosince 2015 »

1st person akce (FPS)

Raindrop

Raindrop

Vychází na: PC  |  Datum vydání: neznámé »

1st person akce (FPS)

Rajd Polski

Rajd Polski

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 3. prosince 2010 »

Závodní arkáda - Rajd Polski je závodní titul, který nabízí plnohodnotné licencované rally Polska. Hráči se tak mohou těšit na vozy, jako je Ford Fiesta S2000 nebo Peugeot 207. Samotné závody probíhající v sedmnácti lokalitách, které přinášejí více než 170 kilometrů závodění, a dělí se na čtyři herní módy – závod, časovka, souboj a trénink.

Rambo: The Video Game

Rambo: The Video Game

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 21. února 2014 »

1st person akce (FPS)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole