Uživatel nepřihlášen
  

Project Eternity v roce 2014 a bez DRM

Pátek 21.9.2012 12:00 - Autor: Rosťa "Rosťa" Viktorin - Rubrika: Novinky Novinka

Do konce kampaně na Kickstarteru zbývá necelých 25 dnů a Obsidianu se už podařilo na nový projekt vybrat přes 1,7 milionu dolarů.

Podařilo se tedy prolomit další bonusový cíl, což v praxi znamená, že se titul vedle operačního systému Windows objeví i na tom appláckém. A dokonce bude k dostání zcela bez DRM ochrany.

Tvůrčí firma se dohodla se sajtou GoodOldGames.com, z níž bude hra ke stažení prosta jakéhokoliv zabezpečení. Nicméně pouze pro ty z vás, kteří vývoj podpořili (jak to bude na Macích, zatím není jasné). Ostatní si budou muset Project Eternity stáhnout ze Steamu.

Současně s tím studio Obsidian, potěšeno pozitivním přijetím gamesy mezi fanoušky, prozradilo, kdy bychom se jí asi tak mohli dočkat. Chvíle napětí… a studená sprcha. Údajně až nějak na konci jara roku 2014.

Tisk
Pillars of Eternity na PC, PS4, Xbox One, Mac, LinuxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity
Související novinky
 
Pillars of Eternity si zahrají konzolisté v kompletní edici

Pillars of Eternity si zahrají konzolisté v kompletní edici

Středa 21.6.2017 16:48 - V srpnu vyjde klasické akční RPG od Obsidianu na PlayStation 4 a Xbox One v kompletní edici. Přečíst celý článek »

10 komentářů|PS4, Xbox One
RPG hry Divinity: Original Sin a Pillars of Eternity v češtině
 

RPG hry Divinity: Original Sin a Pillars of Eternity v češtině

Středa 4.5.2016 12:09 - V mateřském jazyce si můžete zahrát dva skvělé RPG tituly, včetně Enhanced edice Divinity: Original Sin. Přečíst celý článek »

Vychází Pillars of Eternity: The White March Part 2

Vychází Pillars of Eternity: The White March Part 2

Středa 17.2.2016 09:57 - Poslední kapitola úspěšného izometrického RPG, které vzniklo díky crowdfunding kampani na Kickstarteru. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Project Eternity v roce 2014 a bez DRM
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Marigold    O tomto projektu nemám sebemenší pochybnosti. Už jen pravidelné updaty o herních mechanismech a světě vypadají úžasně. Věřím, že to bude klenot.Marigoldmarigold5573    21.9.2012 17:13 Marigold

O tomto projektu nemám sebemenší pochybnosti. Už jen pravidelné updaty o herních mechanismech a světě vypadají úžasně. Věřím, že to bude klenot.

BRUNO cz    onty? vis jak funguje kickstarter? doporucuju wikipedii...BRUNO czbruno-cz6787    21.9.2012 13:40 BRUNO cz

onty? vis jak funguje kickstarter? doporucuju wikipedii...

BůhOnty    V překladu: Díky za prachy do R. 2014 na nás zapomenete.BůhOntybuhonty2908    21.9.2012 13:13 BůhOnty

V překladu: Díky za prachy do R. 2014 na nás zapomenete.

Diskuze na fóru

Náhodné myšlenky a události dne (11976 příspěvků), Mafia I - Krabicová verze - KOUPÍM! (12 příspěvků), Poraďtě co si zahrát :D (7 příspěvků), Informace o GK ve hře (7 příspěvků), STEAM -všechno sem (7019 příspěvků), Humble bundle -vše sem (541 příspěvků), Trance - Psytrance Mix 4* (432 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4554 příspěvků), Co neminout na PS4? (7 příspěvků), Prodej sběratelských figurek. (5 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
ECHO – ozvěna, která se zavrtá pod kůži

V hlubokém vesmíru čeká planeta, která má moc oživit mrtvé. V jejím nitru ovšem můžete nalézt také vlastní zkázu. Risknete její průzkum?

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Creation Club - předražená zbytečnost

Vítejte v pořadu zlodějina aneb co je špatně na čerstvém systému distribuce nového placeného obsahu pro Fallout 4 a Skyrim: Special Edition.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 18. až 24. září

Film Tomb Raider v traileru, Vampyr odložen, oznámení Left Alive od Square Enix, čeština v Gran Turismu Sport, Forze Motorsport 7 a Elex, gameplay…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Arkham Horror

Liduprázdnými ulicemi se šíří strach z pradávné hrozby, která se má v brzké době prodrat na náš svět. Jen hrstka odvážných hrdinů ji může zastavit.

 
 

Dojmy z Gamescom dema Ylands

Preview - 22.9.2017
 
Dojmy z Gamescom dema Ylands

Co je nového v chystaném sandboxovém titulu od Bohemia Interactive, který je na první pohled dost odlišný od ostatních projektů studia?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC