Uživatel nepřihlášen
   

Nové informace o DLC Dragonborn ke Skyrim

Pondělí 3.12.2012 17:44 - Autor: Daniel "WoLf-Cz" Kremser - Rubrika: Novinky Novinka

Skyrim se zase ozývá! Připravované DLC přinese plno nových potvor, zbraní a schopností. Navíc vyjde v příštím roce pro PS3 a PC.

Bethesda dnes zveřejnila nové informace a obrázky týkající se připravovaného DLC Dragonborn ke Skyrimu a rozhodně se máte na co těšit!

Podle odtajněných informací se dočkáme třeba slušného počtu nových nepřátel a neutrálních bytostí. Za všechny zmiňme Lurkery a především pak nové typy draků.  Abyste pak všechnu tu novou havěť mohli patřičně zlikvidovat, objeví se ve hře kupa nových brnění a zbraní. Nejlákavěji ovšem znějí nové schopnosti. K dispozici bude například Ash Shell, který protivníky zpomalí nebo úplně zastaví, Waterwalking umožňující chůzi po vodě a zmínit můžeme i enchantign magických holí.

Kompletní výčet naleznete zde. Vydavatel navíc oficiálně potvrdil data vydání PC a PS3 verze. Zatímco hráči na Xboxu 360 se dočkají již zítra, na PC a konzoli od Sony se DLC podívá až na začátku příštího roku.

Tisk
Elder Scrolls V: Skyrim na PC, PS3, Xbox 360, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim
Související novinky
 
Vyšel masivní mod Beyond Skyrim: Bruma

Vyšel masivní mod Beyond Skyrim: Bruma

Pondělí 3.7.2017 18:30 - Modifikace přidává do Skyrimu rozlehlý region, nové úkoly, tisíce plně namluvených řádků dialogů nebo zhruba 3 hodiny hudby. Časem vyjde i pro Xbox One. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, Xbox One
The Elder Scrolls V: Skyrim pro Switch není jen pouhý port

The Elder Scrolls V: Skyrim pro Switch není jen pouhý port

Pondělí 12.6.2017 07:13 - Během hraní můžete využívat pohybové ovládání nebo výbavu inspirovanou sérií The Legend of Zelda. Přečíst celý článek »

Ambiciózní mod Enderal pro Skyrim je konečně venku

Ambiciózní mod Enderal pro Skyrim je konečně venku

Pondělí 15.8.2016 14:40 - Už nějaký čas je k dispozici německá verze, anglická verze ale dorazila až nyní. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Nové informace o DLC Dragonborn ke Skyrim
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Mr.Triboni    "Cheese for everyone! ! " :-DMr.Tribonimrtriboni6895    3.12.2012 21:21 Mr.Triboni

"Cheese for everyone! ! " :-D

majco19    to mohli radšej zajtra vydať pre PC a pre konzoly neskôr.... :gun: :-Dmajco19majco1915021    3.12.2012 19:22 majco19

to mohli radšej zajtra vydať pre PC a pre konzoly neskôr.... :gun: :-D

hruska   3x   Už by to chtělo vydat oposlední DLC a s nim nějakou complate edici na, kterou furt čekám.hruskahruska8406    3.12.2012 19:07 hruska

Už by to chtělo vydat oposlední DLC a s nim nějakou complate edici na, kterou furt čekám.

Lumicko   2x   Zajtra na Xbox a na PC/PS3 az nabuduci rok? Are you fucking kidding me? ? ! ! !Lumickolumicko5173    3.12.2012 18:53 Lumicko

Zajtra na Xbox a na PC/PS3 az nabuduci rok? Are you fucking kidding me? ? ! ! !

Marigold    Oh, lord! Tohle musím mít. Prostředí starého dobrého Morrowindu a jeho reálie v kabátku Skyrimu. Jímá mě nepopsatelná nostalgie!Marigoldmarigold5573    3.12.2012 18:50 Marigold

Oh, lord! Tohle musím mít. Prostředí starého dobrého Morrowindu a jeho reálie v kabátku Skyrimu. Jímá mě nepopsatelná nostalgie!

PETAS117    Hearthfire mám na xboxu a celkem paráda dawnguard sem zatím nezkusil tak uvidímPETAS117petas11714100    3.12.2012 17:46 PETAS117

Hearthfire mám na xboxu a celkem paráda dawnguard sem zatím nezkusil tak uvidím

Diskuze na fóru

Náhodné myšlenky a události dne (12018 příspěvků), PSN v ČR (5 příspěvků), Budoucnost GTA série + GTA V / VI ve VR ? Názory (4 příspěvky), ovladač na volant (3 příspěvky), STEAM -všechno sem (7041 příspěvků), Humble bundle -vše sem (580 příspěvků), Resident Evil (4 příspěvky), Splitscreen hry (7 příspěvků), SpellForce 3 (1 příspěvek), TERA - Pozvánka do guildy Rafani (1 příspěvek), Trance - TOAO 12 Darren Porter (455 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
The Surge: A Walk in the Park DLC

Zatím jediné příběhové DLC The Surge láká na výlet do zábavního parku. Zažijeme akční jízdu na horské dráze, na kterou dlouho nezapomeneme?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole
 

Battlerite

Recenze - 13.12.2017
 
Battlerite

Tak trochu jiná masivně multiplayerová hra. Uspěje v konkurenci League of Legends a Doty 2?

 
Přečíst celý článek»Autor: EddieCZ - Platforma: PC
 
 
Rozhovor s Michaelem Dennym o PlayStationu a Paris Games Week

Nejen o chystaných hrách s viceprezidentem SIE Worldwide Studios.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 
 
JCB Pioneer: Mars – dojmy z hraní

Založit kolonii na místě, které není zrovna ideální pro život je oříšek. O to víc je to složitější, když jste na to úplně sami.

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 

SpellForce 3

Recenze - 11.12.2017
 
SpellForce 3

Svět Eo je zmítán záhadnou chorobou, z jejíhož šíření jsou obviněni magií nadaní jedinci. Přijdete na kloub původu zhoubného moru?

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC