Uživatel nepřihlášen
 

Nový patch 1.4.7 pro Minecraft

Středa 9.1.2013 17:02 - Autor: Jan "Honzas4400" Kalný - Rubrika: Novinky Novinka

Nový patch s pořadovým číslem 1.4.7 opravil v Minecraftu několik chyb.

Kromě opravy mnoha 'vedlejších' chyb, opravuje patch i problémy s připojováním a odpojováním ze serveru. Opraveny jsou i chyby, kdy šípy byly vystřelovány z dispenseru, chyby při užívání ohňostroje v multiplayeru a další.

Mimo to, admini serverů nemusí upgradovat svou hru, protože klient 1.4.7 je kompatibilní s předchozí 1.4.6 Takže žádné čekání na nové verze módů.

Tisk
Štítky: minecraft, mojang
Minecraft na PC, PS4, PS3, Xbox 360, PSV, 3DS, iPhone, iPad, AndroidScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft
Související novinky
 
Minecraft má údajně na kontě 144 milionů prodaných kopií

Minecraft má údajně na kontě 144 milionů prodaných kopií

Pondělí 22.1.2018 17:47 - Alespoň to tvrdí čerstvě jmenovaná šéfka vývoje Minecraftu. Během prosince navíc tvůrci zaznamenali 74 milionů aktivních hráčů. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, 3DS, Switch
Na 3DS vyšel Minecraft

Na 3DS vyšel Minecraft

Pátek 15.9.2017 09:55 - Kostičkový fenomén je určen pro nové modely handheldu Nintendo 3DS. Přečíst celý článek »

Ve speciálním obchodě se budou prodávat věci do Minecraftu

Ve speciálním obchodě se budou prodávat věci do Minecraftu

Úterý 11.4.2017 14:05 - Prověření tvůrci budou v Minecraft Storu prodávat své výtvory. Zaplatíte jim takzvanými Minecraft Coins. Přečíst celý článek »

4 komentáře|PC, PS4, Xbox One, iPhone, iPad, Android

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Nový patch 1.4.7 pro Minecraft
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
czmajkl    @Lootmaster : A co ? Myslím že celkově se o ní zmiňovalo dostatečně. Bavíme se spíše o tom že tohle se hodí jako "aktualita" než článekczmajklczmajkl12806    10.1.2013 21:53 czmajkl

@Lootmaster : A co ? Myslím že celkově se o ní zmiňovalo dostatečně. Bavíme se spíše o tom že tohle se hodí jako "aktualita" než článek

JumperCzech   2x   free-art: Mě to náhodou zajímá a rozkliknul jsem to, protože jsem čekal, že to bude něco většího když to má článek.
Ps: Minecraft MÁM a redakci neděkuji.
JumperCzechjumperczech16196
    10.1.2013 20:14
JumperCzech

free-art: Mě to náhodou zajímá a rozkliknul jsem to, protože jsem čekal, že to bude něco většího když to má článek.
Ps: Minecraft MÁM a redakci neděkuji.

Lootmaster   2x   Minecraft není jen hra , ale herní fenomen , který si zaslouží pozornost placená verze na PC překonala hranici neskutečných 8 mil. prodaných kusů.
Je to uplně neuvěřitelné hra co má cca 80 MB ...a její cracknutá verze funguje i v online režimu. Přesto se jí tak daří.
Jestly nový patch pro tuto hru nezaslouží zmínku tak už fakt nevím co chcete.
Lootmasterlootmaster5989
    10.1.2013 18:35
Lootmaster

Minecraft není jen hra , ale herní fenomen , který si zaslouží pozornost placená verze na PC překonala hranici neskutečných 8 mil. prodaných kusů.
Je to uplně neuvěřitelné hra co má cca 80 MB ...a její cracknutá verze funguje i v online režimu. Přesto se jí tak daří.
Jestly nový patch pro tuto hru nezaslouží zmínku tak už fakt nevím co chcete.

free-art   2x   Ted se na mě prosím nikdo nezlobte ale budu trochu sprostý. Doprdele tak když Vás to nezajímá tak to NEČTĚTE a už vůbec NEKLIKEJTE na tu novinku ! ! ! Co to je za komentáře? ? ? ! ! ! Mě např. tahle informace velmi pomohla protože ty bugy tam jsou a donutilo mě to si dát od MC pauzu. Ted když vím že vyšel patch tak to zase vyzkouším. Kdo nemá MC tak to nemůže pochopit. Já redakci velmi DEKUJI ! ! !free-artfree-art2196    10.1.2013 10:23 free-art

Ted se na mě prosím nikdo nezlobte ale budu trochu sprostý. Doprdele tak když Vás to nezajímá tak to NEČTĚTE a už vůbec NEKLIKEJTE na tu novinku ! ! ! Co to je za komentáře? ? ? ! ! ! Mě např. tahle informace velmi pomohla protože ty bugy tam jsou a donutilo mě to si dát od MC pauzu. Ted když vím že vyšel patch tak to zase vyzkouším. Kdo nemá MC tak to nemůže pochopit. Já redakci velmi DEKUJI ! ! !

czmajkl    Asi se tam v redakci šíleně nudíte že píšete takové blbosti... ono by nešlo ani o tu hru ale o to že to má s těží 7 řádků. A říká se tam něco jako _: , , jo další patch na minecraftu bude tam oprava tohohle bugu ze stovky dalších. A ještě něco ? Nevím nezájem"czmajklczmajkl12806    9.1.2013 22:39 czmajkl

Asi se tam v redakci šíleně nudíte že píšete takové blbosti... ono by nešlo ani o tu hru ale o to že to má s těží 7 řádků. A říká se tam něco jako _: , , jo další patch na minecraftu bude tam oprava tohohle bugu ze stovky dalších. A ještě něco ? Nevím nezájem"

miachl   1x   Jednou za čas sice nevadí, ale když už tak nějaký větší, než takovéto drobnosti.miachlmiachl10232    9.1.2013 19:46 miachl

Jednou za čas sice nevadí, ale když už tak nějaký větší, než takovéto drobnosti.

JumperCzech   1x   1. Vidíš, že může.
2. Nejsem si úplně jistý, jestli má cenu psát o "některých patchích", protože by to některé fanoušky mohlo mást v očekávání dalších patchů.
JumperCzechjumperczech16196
    9.1.2013 17:39
JumperCzech

1. Vidíš, že může.
2. Nejsem si úplně jistý, jestli má cenu psát o "některých patchích", protože by to některé fanoušky mohlo mást v očekávání dalších patchů.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Miky člen redakce   11x   Jednou za čas myslím novinka o patchi nikomu vadit nemůže ;-)Mikymiky3    9.1.2013 17:33 Miky

Jednou za čas myslím novinka o patchi nikomu vadit nemůže ;-)

JumperCzech   4x   Myslím, že 98 procent lidí na Zingu nezajímá patch u hry, která jich má přes 50. Takhle by tady bylo článku až přespříliš. Klidně si můžeš udělat fanstránku nebo blog o Minecraftu kde se bude tohle probírat, ale takhle to opravdu nemá cenu a snižuje to přehlednost Zingu.JumperCzechjumperczech16196    9.1.2013 17:21 JumperCzech

Myslím, že 98 procent lidí na Zingu nezajímá patch u hry, která jich má přes 50. Takhle by tady bylo článku až přespříliš. Klidně si můžeš udělat fanstránku nebo blog o Minecraftu kde se bude tohle probírat, ale takhle to opravdu nemá cenu a snižuje to přehlednost Zingu.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (150 příspěvků), Low FPS a GPU usage 45 - 65% (18 příspěvků), Jaký monitor? (45 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12157 příspěvků), STEAM -všechno sem (7099 příspěvků), PS4 Slim - má někdo na prodej? (5 příspěvků), Trance - Goa + Progressive Mix 44 (466 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (115 příspěvků), Hard to be a god (3 příspěvky), PlayStation 4 - An error has occurred (3 příspěvky), Hlučný ventilátor a disk PS4 Pro (9 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Northgard

Recenze - 23.3.2018
 
Northgard

Hrdinské příběhy drsného severu v nové variaci. Necháte se zlákat polární září?

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 

Pure Farming 2018

Recenze - 23.3.2018
 
Pure Farming 2018

Z Polska k nám doputoval nadějný zemědělský simulátor nabízející čtyři odlišná prostředí, netradiční plodiny a mnoho dalšího. Uspěl?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
O vývoji nového Zingu: Vylepšení homepage, profily a fórum

Bílá barva zatěžující oči je minulostí. Pojďte se seznámit s vývojem zbrusu nového Zingu.

 
 

Mulaka

Recenze - 22.3.2018
 
Mulaka

Po stope mexického zabijáka modliviek.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 
 
Final Fantasy XV na počítače je skoro fantazií

Ale jenom skoro. Trvalo to sice rok a půl, ale konečně se dočkali i PC hráči. Stálo to čekání tedy za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC