Uživatel nepřihlášen
  

CD Projekt potvrdil, že Zaklínač 3 bude bez jakékoliv DRM ochrany

Čtvrtek 4.4.2013 15:03 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Vývojáři ze studia CD Projekt RED potvrdili, že pokračují ve svém skvělém přístupu a Zaklínač 3 se opět obejde bez jakékoliv protipirátské ochrany.

Opak asi čekal málokdo, ale i tak je fajn mít vše černé na bílé. V rozhovoru pro Kotaku Maciej Szczesnik z CD Projektu potvrdil, že Zaklínač 3 nebude obsahovat žádnou protipirátskou ochranu, jednoduše proto, že piráti stejně najdou způsob, jak hru prolomit.

"Snažíme se DRM zbavit. Pokud chce někdo hru nelegálně stáhnout, nakonec to stejně udělá." Adam Badowski k tomu dodává: "Což je samozřejmě špatně. Ale nemůžete s tím nic udělat. Chceme uživatelům nabídnout nejlepší možný zážitek."

Tento přístup nelze než podporovat, DRM ochrana koneckonců vždy otravuje jen poctivé zákazníky, proto je určitě skvělé, že se i dnes najde někdo, kdo tento fakt dokáže přijmout. Předešlé díly Zaklínače se koneckonců také dříve či později od protipirátské ochrany oprostily, a určitě se nedá říci, že by to něčemu uškodilo. Právě naopak.

Zaklínač 3 vyjde v roce 2014 na PC, PlayStation 4 a další next-gen konzole (nový Xbox).

Tisk
Zaklínač 3: Divoký hon na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Zaklínač 3: Divoký hon Screenshot ze hry Zaklínač 3: Divoký hon Screenshot ze hry Zaklínač 3: Divoký hon Screenshot ze hry Zaklínač 3: Divoký hon Screenshot ze hry Zaklínač 3: Divoký hon Screenshot ze hry Zaklínač 3: Divoký hon Screenshot ze hry Zaklínač 3: Divoký hon Screenshot ze hry Zaklínač 3: Divoký hon
Související novinky
 
Geralt a jeho přátelé oslavují 10. výročí herního Zaklínače
 

Geralt a jeho přátelé oslavují 10. výročí herního Zaklínače

Pondělí 4.9.2017 16:12 - V povedeném videu se sešla celá řada postav nejen ze Zaklínače 3. K dispozici je také video, které ukazuje vtipné chyby z vývoje a další zákulisní kuriozity. Aktualizováno. Přečíst celý článek »

28 komentářů|PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, Mac
Aktualizace modu HD Reworked Project zlepšuje textury a modely Zaklínače 3

Aktualizace modu HD Reworked Project zlepšuje textury a modely Zaklínače 3

Sobota 22.7.2017 11:16 - Poslední Geraltovo dobrodružství může být zase o něco hezčí. Přečíst celý článek »

Zaklínač 3 dostane podporu PS4 Pro a Xboxu One X

Zaklínač 3 dostane podporu PS4 Pro a Xboxu One X

Pondělí 12.6.2017 17:00 - CD Projekt RED připravuje patch Zaklínače 3, díky němuž bude hra na výkonnějších verzích konzolích vypadat lépe. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PS4, Xbox One, PS4 Pro

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince CD Projekt potvrdil, že Zaklínač 3 bude bez jakékoliv DRM ochrany
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
EliminatorCzech   2x   Pro mě to nic neznamená stejně si Zaklínače koupímEliminatorCzecheliminatorczech16305    6.4.2013 00:08 EliminatorCzech

Pro mě to nic neznamená stejně si Zaklínače koupím

Ice Golem    Silent: Tak to ti nezávidímIce Golemice-golem9641    5.4.2013 17:16 Ice Golem

Silent: Tak to ti nezávidím

MORTHSIR    Tak to bych se sel zpit do nemoty...MORTHSIRmorthsir17268    5.4.2013 17:03 MORTHSIR

Tak to bych se sel zpit do nemoty...

Silent    Bylo to poštou z anglie :(Silentsilent2464    5.4.2013 16:40 Silent

Bylo to poštou z anglie :(

Ice Golem    Silent: No tak to jsi to měl reklamovat... Já osobně bych si něco takového teda rozhodně nenechal a to sběratelky miluju :DIce Golemice-golem9641    5.4.2013 16:33 Ice Golem

Silent: No tak to jsi to měl reklamovat... Já osobně bych si něco takového teda rozhodně nenechal a to sběratelky miluju :D

Silent    Já si koupil AC: R Sběrtelku. Začalo to otvíráním při kterém jsem zničil mechanizmus. Dobře byla to moje chyba :D Poté následné vybalení věcí kde byl plakát, soundtrack, Embers (Film) Artbook a hra samozřejmě.
Jako první jsem se podíval na Artbook. Jaké překvapení když jse ho měl napsaný v Azbuce. Poté plakát který byl na tolikrát přeložený a tudíž nepoužitelný. Soundtrack tam sice byl ale místo 80 tracku tam bylo 10 a z toho šly jenom 2 zbytek DVD rom nepřečetla. Poté film embers který nešel vůbec a Crashoval mi PC. a Konečně hra která se mi povedla nainstalovat, ale nešlo se mi přihlásit na Uplay tak jsem musel vytvořit nový a tim pádem jsem ztratil Uplay body. Tím sem chtěl říct: Není všechno zlato co se třpytí.
PS: Ještě jsem k tomu dostal triko, ale to se po prvním vyprání roztrhalo.
Jo a ještě jsem k tomu měl digitální bonusy, ale i když byl ten kod "zašráfovaný" psalo to že už to někdo použil.
Silentsilent2464
    5.4.2013 16:26
Silent

Já si koupil AC: R Sběrtelku. Začalo to otvíráním při kterém jsem zničil mechanizmus. Dobře byla to moje chyba :D Poté následné vybalení věcí kde byl plakát, soundtrack, Embers (Film) Artbook a hra samozřejmě.
Jako první jsem se podíval na Artbook. Jaké překvapení když jse ho měl napsaný v Azbuce. Poté plakát který byl na tolikrát přeložený a tudíž nepoužitelný. Soundtrack tam sice byl ale místo 80 tracku tam bylo 10 a z toho šly jenom 2 zbytek DVD rom nepřečetla. Poté film embers který nešel vůbec a Crashoval mi PC. a Konečně hra která se mi povedla nainstalovat, ale nešlo se mi přihlásit na Uplay tak jsem musel vytvořit nový a tim pádem jsem ztratil Uplay body. Tím sem chtěl říct: Není všechno zlato co se třpytí.
PS: Ještě jsem k tomu dostal triko, ale to se po prvním vyprání roztrhalo.
Jo a ještě jsem k tomu měl digitální bonusy, ale i když byl ten kod "zašráfovaný" psalo to že už to někdo použil.

Marigold   1x   Myslím si, že drtivá většina fanoušků si sběratelské edice koupila kvůli parádnímu a bohatému fyzickému obsahu a ne nějakým virtuálním serepetičkám. Ale rozumím, když už za cokoli platím (kór když si navíc připlácím) , tak chci, aby to sakra všechno fungovalo a bylo v pořádku.Marigoldmarigold5573    5.4.2013 16:12 Marigold

Myslím si, že drtivá většina fanoušků si sběratelské edice koupila kvůli parádnímu a bohatému fyzickému obsahu a ne nějakým virtuálním serepetičkám. Ale rozumím, když už za cokoli platím (kór když si navíc připlácím) , tak chci, aby to sakra všechno fungovalo a bylo v pořádku.

Marek_Tvrdy člen redakce    Patch není DLC. DLC je dodatečný samostatně dodávaný obsah. Takže ano, první Zaklínače měl 5 DLC, ale to byly původně fanouškovské mody, takže se nedají počítat. Zaklínač 2 měl pouze pre-order DLC a jejich aktivace nefungovala asi prvních 5 dní a pak se to pro některé rozjelo. Nicméně některé série klíčů nefungovaly ani potom. Odpovědí na situaci pak byl patch 1. 2, který všechny doposud "nekombinovatelné" DLC zkombinoval dohromady pro všechny. Což bylo zatraceně nefér ke všem platícím zákazníkům, kteří si koupili dražší verze hry jen kvůli extra bonusům.Marek_Tvrdymarek_tvrdy6198    5.4.2013 15:25 Marek_Tvrdy

Patch není DLC. DLC je dodatečný samostatně dodávaný obsah. Takže ano, první Zaklínače měl 5 DLC, ale to byly původně fanouškovské mody, takže se nedají počítat. Zaklínač 2 měl pouze pre-order DLC a jejich aktivace nefungovala asi prvních 5 dní a pak se to pro některé rozjelo. Nicméně některé série klíčů nefungovaly ani potom. Odpovědí na situaci pak byl patch 1. 2, který všechny doposud "nekombinovatelné" DLC zkombinoval dohromady pro všechny. Což bylo zatraceně nefér ke všem platícím zákazníkům, kteří si koupili dražší verze hry jen kvůli extra bonusům.

Marigold    Já tedy s aktivací pre-order DLC ve sběratelské edici neměl sebemenší problém. Co se týče těch DLC pro Zaklínače 2, tak ty vyšly sice i v rámci nových patchů, daly se však stáhnout zvlášť, jakožto stažitelný obsah, tedy DLC. Pouštíme se tady do pouhého slovíčkaření. Někdo tomu říká upgrade, někdo DLC, někdo bonusový obsah apod.Marigoldmarigold5573    5.4.2013 14:20 Marigold

Já tedy s aktivací pre-order DLC ve sběratelské edici neměl sebemenší problém. Co se týče těch DLC pro Zaklínače 2, tak ty vyšly sice i v rámci nových patchů, daly se však stáhnout zvlášť, jakožto stažitelný obsah, tedy DLC. Pouštíme se tady do pouhého slovíčkaření. Někdo tomu říká upgrade, někdo DLC, někdo bonusový obsah apod.

Silent    Ice Golem Opakování je matka moudrosti. O Hitlerovi taky pořád mluvíme i když to co udělal je všeobecně známý fakt :DSilentsilent2464    5.4.2013 14:15 Silent

Ice Golem Opakování je matka moudrosti. O Hitlerovi taky pořád mluvíme i když to co udělal je všeobecně známý fakt :D

Marek_Tvrdy člen redakce    joker1 - zaujatost? Já jsem s CDP spolupracoval na prvním Zaklínači a dokonce jsem daboval jednu postavu (elf, který chce hrát ve vězení kostky) . Mám doma všechny české a polské edice obou Zaklínačů. Takže by se spíše dalo říci, že jsem tvrdý fanda kopající za CDProjekt RED.

Přesto si hořce uvědomuji, že vše co CDPR udělá, není svaté. Zaklínač 2 měl DRM a po příšerných problémech ho museli odstranit. Pak spustili plno žalob na warezáky a po velkém křiku to pak odvolali. A když jsem mluvil o DLC - Zaklínač 2 měl spousty pre-order DLC, které vůbec nešly po koupení hry aktivovat! Jako omluvu pak CDProjekt dal ty DLC všem zdarma, čímž zcela popřel své předchozí prohlášení o unikátnosti předmětů z těchto DLC a de-facto tak plivnul do tváře zákazníků, kteří si připlatili za tyto speciální věci. Dokonce platící zákazníci nemohli tyto bonusy kombinovat. Ale po patchi je pak měli všichni zdarma a mohli je kombinovat dle libosti. [ odkaz ]
Marek_Tvrdymarek_tvrdy6198
    5.4.2013 13:54
Marek_Tvrdy

joker1 - zaujatost? Já jsem s CDP spolupracoval na prvním Zaklínači a dokonce jsem daboval jednu postavu (elf, který chce hrát ve vězení kostky) . Mám doma všechny české a polské edice obou Zaklínačů. Takže by se spíše dalo říci, že jsem tvrdý fanda kopající za CDProjekt RED.

Přesto si hořce uvědomuji, že vše co CDPR udělá, není svaté. Zaklínač 2 měl DRM a po příšerných problémech ho museli odstranit. Pak spustili plno žalob na warezáky a po velkém křiku to pak odvolali. A když jsem mluvil o DLC - Zaklínač 2 měl spousty pre-order DLC, které vůbec nešly po koupení hry aktivovat! Jako omluvu pak CDProjekt dal ty DLC všem zdarma, čímž zcela popřel své předchozí prohlášení o unikátnosti předmětů z těchto DLC a de-facto tak plivnul do tváře zákazníků, kteří si připlatili za tyto speciální věci. Dokonce platící zákazníci nemohli tyto bonusy kombinovat. Ale po patchi je pak měli všichni zdarma a mohli je kombinovat dle libosti. [ odkaz ]Komentář byl autorem naposledy upraven 8.4.2013 22:40

Původní verze před úpravami:joker1 - zaujatost? Já jsem s CDPR spolupracoval na prvním Zaklínači a dokonce jsem daboval jednu postavu (elf, který chce hrát ve vězení kostky) . Mám doma všechny české a polské edice obou Zaklínačů včetně speciální sběratelké edice jen pro developery hry včetně osobního věnování majitele firmy. Takže by se spíše dalo říci, že jsem tvrdý fanda kopající za CDProjekt RED.

Přesto si hořce uvědomuji, že vše co CDPR udělá, není svaté. Zaklínač 2 měl DRM a po příšerných problémech ho museli odstranit. Pak spustili plno žalob na warezáky a po velkém křiku to pak odvolali. A když jsem mluvil o DLC - Zaklínač 2 měl spousty pre-order DLC, které vůbec nešly po koupení hry aktivovat! Jako omluvu pak CDProjekt dal ty DLC všem zdarma, čímž zcela popřel své předchozí prohlášení o unikátnosti předmětů z těchto DLC a de-facto tak plivnul do tváře zákazníků, kteří si připlatili za tyto speciální věci. Dokonce platící zákazníci nemohli tyto bonusy kombinovat. Ale po patchi je pak měli všichni zdarma a mohli je kombinovat dle libosti. [ odkaz ]

Marek_Tvrdy člen redakce    Marigold - právěže tomu rozumím až moc dobře. CDPR přidali spousty drobností a pár nových questů, které nejsou nějak moc náročné na portování mezi platformami. Prostě bylo to tak levné na udělání, že se to udělalo a mohla se hra znovu dát na trh jako "novinka" za zajímavou cenu, jelikož původní vydání se na západních trzích už prakticky neprodávalo. Nicméně jste mi neodpověděl na můj dotaz - kde jsou ty DLC zdarma? Upgrade/patch na novou verzi nepovažuji za DLC.Marek_Tvrdymarek_tvrdy6198    5.4.2013 13:45 Marek_Tvrdy

Marigold - právěže tomu rozumím až moc dobře. CDPR přidali spousty drobností a pár nových questů, které nejsou nějak moc náročné na portování mezi platformami. Prostě bylo to tak levné na udělání, že se to udělalo a mohla se hra znovu dát na trh jako "novinka" za zajímavou cenu, jelikož původní vydání se na západních trzích už prakticky neprodávalo. Nicméně jste mi neodpověděl na můj dotaz - kde jsou ty DLC zdarma? Upgrade/patch na novou verzi nepovažuji za DLC.

Lemmy_Kilmister   1x   MORTHSIR ... TES Online taky zkusim jako velkej fanda tehle serie, ale na nejaky MMO uz fakt nemam cas jako kdyz sem byl malej. Spis se tesim na dalsi singl dil na PC, konzole.Lemmy_Kilmisterlemmy_kilmister17160    5.4.2013 13:12 Lemmy_Kilmister

MORTHSIR ... TES Online taky zkusim jako velkej fanda tehle serie, ale na nejaky MMO uz fakt nemam cas jako kdyz sem byl malej. Spis se tesim na dalsi singl dil na PC, konzole.

Marigold    Marek Tvrdy : Je vidět, že absolutně nevíte, o čem mluvíte. Stačí se podívat, kolik bonusového obsahu bylo přidáno do druhého dílu Zaklínače a to všem majitelům hry zdarma, včetně zcela nového herního modu (Dark Mode) . Sice se ve většinu případů jednalo o drobné herní vychytávky či kratší příběhová rozšíření, jsou však studia, která by i na tomto chtěla vydolovat další a další peníze na hráčské komunitě.Marigoldmarigold5573    5.4.2013 13:04 Marigold

Marek Tvrdy : Je vidět, že absolutně nevíte, o čem mluvíte. Stačí se podívat, kolik bonusového obsahu bylo přidáno do druhého dílu Zaklínače a to všem majitelům hry zdarma, včetně zcela nového herního modu (Dark Mode) . Sice se ve většinu případů jednalo o drobné herní vychytávky či kratší příběhová rozšíření, jsou však studia, která by i na tomto chtěla vydolovat další a další peníze na hráčské komunitě.

PETAS117    ParádaPETAS117petas11714100    5.4.2013 12:52 PETAS117

Paráda

MORTHSIR    Lemmy: Nemyslis TES online na pc ? jestli mas na mysli dalsi pokracovani na konzole, tak to se tesim....MORTHSIRmorthsir17268    5.4.2013 11:43 MORTHSIR

Lemmy: Nemyslis TES online na pc ? jestli mas na mysli dalsi pokracovani na konzole, tak to se tesim....Komentář byl autorem naposledy upraven 5.4.2013 11:50

Původní verze před úpravami:Lemmy: Nemyslis TES online na pc ?

Lemmy_Kilmister    witcherrr ... Hele prvni Zaklinac moc kvalitni nebyl. Me osobne vubec nebavil a ani dvojka neukazala nic co by me u toho drzelo a to hraju z 90% hlavne RPG hry. U tojky sem zvedavej co ukazou kdyz si poustej hubu na spacir a tvrdej ze to bude dokonalejsi nez Skyrim. Tomu vubec neverim protoze na next gen vyjde 100% taky novej TES kterej opet konkurenci ukaze jak ma vypadat propracovane zapadni RPG.Lemmy_Kilmisterlemmy_kilmister17160    5.4.2013 11:39 Lemmy_Kilmister

witcherrr ... Hele prvni Zaklinac moc kvalitni nebyl. Me osobne vubec nebavil a ani dvojka neukazala nic co by me u toho drzelo a to hraju z 90% hlavne RPG hry. U tojky sem zvedavej co ukazou kdyz si poustej hubu na spacir a tvrdej ze to bude dokonalejsi nez Skyrim. Tomu vubec neverim protoze na next gen vyjde 100% taky novej TES kterej opet konkurenci ukaze jak ma vypadat propracovane zapadni RPG.

witcherrr   1x   Proč tu píšou lidi které hra vůbec nezajímá? Nahonit si příspěvky asi. .
Jinak to že nebude ochrana je jen +, bude přístupná většímu spektru lidí a podle kvality jí následně koupí. A vzhledem kvalitám zaklínače bych se toho nebál.

Přece jenom ty hry co mají silné ochrany většinou stojí na nic, tohle je důkaz že nepochybují o kvalitách. Jen škoda že dnešní neznalci ho odsoudí jen kvůli absenci MP.
witcherrrwitcherrr12259
    5.4.2013 11:27
witcherrr

Proč tu píšou lidi které hra vůbec nezajímá? Nahonit si příspěvky asi. .
Jinak to že nebude ochrana je jen +, bude přístupná většímu spektru lidí a podle kvality jí následně koupí. A vzhledem kvalitám zaklínače bych se toho nebál.

Přece jenom ty hry co mají silné ochrany většinou stojí na nic, tohle je důkaz že nepochybují o kvalitách. Jen škoda že dnešní neznalci ho odsoudí jen kvůli absenci MP.

Mugara    Mugaramugara18138    5.4.2013 11:20 Mugara

Komentář byl autorem naposledy upraven 5.4.2013 11:23

Původní verze před úpravami:Patasde: Koukám že upřímnost tady není vítaná... OK, budu už tady psát jen to co je správný, a jak to má bejt... ne pravdu, uz jsem pochopil smysl vasich komentu... :D

Lemmy_Kilmister    Ice Golem Dobra zprava pro PC hrace ze nebude ochrana a muzou v klidu nakoupit na torrentu. Jinak samozrejme vim ze bude na konzole, ale hra me absolutne nazajima.Lemmy_Kilmisterlemmy_kilmister17160    5.4.2013 10:50 Lemmy_Kilmister

Ice Golem Dobra zprava pro PC hrace ze nebude ochrana a muzou v klidu nakoupit na torrentu. Jinak samozrejme vim ze bude na konzole, ale hra me absolutne nazajima.

joker1   1x   Marek_Tvrdy: Bioshock vyšel na všechny hlavní platformy, zatímco zaklínač 2 byl dlouhou dobu jen na PC a ochrana tam taky byla jen ji po čase odstranily a dokonce i ti, kteří měli nelegální verze si mohli nainstalovat patch a měli zadarmo oficiální verzi. . v tomhle přístupu je velký rozdíl od ostatních a mimo to vaše příspěvky ztrácí na váze už jen tím, že jde z textu poznat zaujatost. . a jinak děkuji za překlady :thumbup:joker1joker15246    4.4.2013 23:19 joker1

Marek_Tvrdy: Bioshock vyšel na všechny hlavní platformy, zatímco zaklínač 2 byl dlouhou dobu jen na PC a ochrana tam taky byla jen ji po čase odstranily a dokonce i ti, kteří měli nelegální verze si mohli nainstalovat patch a měli zadarmo oficiální verzi. . v tomhle přístupu je velký rozdíl od ostatních a mimo to vaše příspěvky ztrácí na váze už jen tím, že jde z textu poznat zaujatost. . a jinak děkuji za překlady :thumbup:

Marek_Tvrdy člen redakce    patasde - ochrana prokazatelně výrazně zvýšila prodejnost několika titulů - například prvního BioShocku. A za druhé je to právní důvod, kdy je pro soud důležité, zda tam nějaká ochrana je (i třeba slabá, ale je) , nebo tam není vůbec. Viz filmy na DVD - ochrana je překonaná snad deset let, ale z právního hlediska je stále tam a pokud ji překonáte, pak jste porušil zákon.Marek_Tvrdymarek_tvrdy6198    4.4.2013 20:35 Marek_Tvrdy

patasde - ochrana prokazatelně výrazně zvýšila prodejnost několika titulů - například prvního BioShocku. A za druhé je to právní důvod, kdy je pro soud důležité, zda tam nějaká ochrana je (i třeba slabá, ale je) , nebo tam není vůbec. Viz filmy na DVD - ochrana je překonaná snad deset let, ale z právního hlediska je stále tam a pokud ji překonáte, pak jste porušil zákon.

Marek_Tvrdy člen redakce    Pořád vidím ten dokola opakující se mýtus o DLC zadarmo od CDProjektu. Může mi je prosím někdo ukázat? Nebo máte na mysli těch 5 fanouškovských příběhů, které přidali do Rozšířené edice prvního Zaklínače? No tak má Skyrim tisíce DLC zdarma. Velebte Bethesdu - producenta největšího počtu DLC zdarma včech dob!Marek_Tvrdymarek_tvrdy6198    4.4.2013 20:31 Marek_Tvrdy

Pořád vidím ten dokola opakující se mýtus o DLC zadarmo od CDProjektu. Může mi je prosím někdo ukázat? Nebo máte na mysli těch 5 fanouškovských příběhů, které přidali do Rozšířené edice prvního Zaklínače? No tak má Skyrim tisíce DLC zdarma. Velebte Bethesdu - producenta největšího počtu DLC zdarma včech dob!

patasde    K čemu takové ochrany jsou? k ničemu warezák si tu hru stejně stáhne protože ochranu stejně někdo prolomí... a ochrana stejně prodeje nezvýší... warezák si hru stáhne a pak se ještě tím bude chlubit že ji stáhl taková je už doba

Mugara: je mi tě líto
patasdepatasde17625
    4.4.2013 19:18
patasde

K čemu takové ochrany jsou? k ničemu warezák si tu hru stejně stáhne protože ochranu stejně někdo prolomí... a ochrana stejně prodeje nezvýší... warezák si hru stáhne a pak se ještě tím bude chlubit že ji stáhl taková je už doba

Mugara: je mi tě líto

Ice Golem    Lemmy: Nevím co tady zase meleš, Zaklínač vyjde i pro konzoleIce Golemice-golem9641    4.4.2013 18:30 Ice Golem

Lemmy: Nevím co tady zase meleš, Zaklínač vyjde i pro konzole

Karui    Doufám, že aspon ta chytřejší část lidí si tuto hru koupí. Nevím jestli to takovým jako je Mugara nedochází, ale krádež to určitě je, ne taková , ale v určitém smyslu je. Oni na té hře dělali dlouhou dobu a nebylo to levné. Oni počítají s tím že si tu hru koupíš a z vydělaných peněz se vytvoří další díl. Pokud to budou lidi pořád stahovat, tak se s hrama na PC můžou rozloučit, povede to totiž bu'd ke krachu firmy (což je poslední dobou obvyklé) , nebo k vydávání her pouze na konzole (viz. Rockstar) . V tom mám rád konzole, vše official (samo, krom pár debilů s flashnutým xboxem) .Karuikarui15521    4.4.2013 18:01 Karui

Doufám, že aspon ta chytřejší část lidí si tuto hru koupí. Nevím jestli to takovým jako je Mugara nedochází, ale krádež to určitě je, ne taková , ale v určitém smyslu je. Oni na té hře dělali dlouhou dobu a nebylo to levné. Oni počítají s tím že si tu hru koupíš a z vydělaných peněz se vytvoří další díl. Pokud to budou lidi pořád stahovat, tak se s hrama na PC můžou rozloučit, povede to totiž bu'd ke krachu firmy (což je poslední dobou obvyklé) , nebo k vydávání her pouze na konzole (viz. Rockstar) . V tom mám rád konzole, vše official (samo, krom pár debilů s flashnutým xboxem) .

zidpadne   2x   Fakt tady nějací lidi jsou fakt Debi*ové, že melou , že to má jen singl ubrečený děti, ale tady jde vidět, že to jde i jinou cestou ne? ? ? Mě to nevadí tak či tak to koupím chci mít krabičku na výstavu, ale kdyby zas BF3 bylo bez ochrany tak to moc lidí nekoupí, ale co pro Zaklínač + má to jen singl, který je neuvěřitelně suprovej a k čemu ochrana tak či, tak by se to prolomilo a je to stejný akorát platit nějaký společnosti když to ani neuhlídá. Tady vidím studio na kandidáta roku jako nejlepší studio světa....zidpadnezidpadne2496    4.4.2013 17:44 zidpadne

Fakt tady nějací lidi jsou fakt Debi*ové, že melou , že to má jen singl ubrečený děti, ale tady jde vidět, že to jde i jinou cestou ne? ? ? Mě to nevadí tak či tak to koupím chci mít krabičku na výstavu, ale kdyby zas BF3 bylo bez ochrany tak to moc lidí nekoupí, ale co pro Zaklínač + má to jen singl, který je neuvěřitelně suprovej a k čemu ochrana tak či, tak by se to prolomilo a je to stejný akorát platit nějaký společnosti když to ani neuhlídá. Tady vidím studio na kandidáta roku jako nejlepší studio světa....

Mugara    honzysKISS : jo, dobra rada nad zlato :-D priste budu chytrejsi...Mugaramugara18138    4.4.2013 17:42 Mugara

honzysKISS : jo, dobra rada nad zlato :-D priste budu chytrejsi...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Lemmy_Kilmister   1x   Dobra zprava pro PC hraceLemmy_Kilmisterlemmy_kilmister17160    4.4.2013 17:39 Lemmy_Kilmister

Dobra zprava pro PC hrace

HonzysKISS    Mugara: Když už ty hry stahuješ, tak si to nech prosím příště pro sebe ;)HonzysKISShonzyskiss8642    4.4.2013 17:34 HonzysKISS

Mugara: Když už ty hry stahuješ, tak si to nech prosím příště pro sebe ;)

Diskuze na fóru

Náhodné myšlenky a události dne (11974 příspěvků), Mafia I - Krabicová verze - KOUPÍM! (13 příspěvků), Poraďtě co si zahrát :D (7 příspěvků), Informace o GK ve hře (6 příspěvků), STEAM -všechno sem (7018 příspěvků), Humble bundle -vše sem (541 příspěvků), Trance - Progressive Mix 43* (431 příspěvků), Prodej sběratelských figurek. (5 příspěvků), Co neminout na PS4? (5 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Dojmy z Gamescom dema Ylands

Preview - 22.9.2017
 
Dojmy z Gamescom dema Ylands

Co je nového v chystaném sandboxovém titulu od Bohemia Interactive, který je na první pohled dost odlišný od ostatních projektů studia?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC
 
 
Evil Genome – postapokalyptický svět na čínský způsob

Odyssea za ztracenou pamětí s mečem a plazmovou puškou.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Destiny 2 – space opera co chytne a nepustí

Jedna z nejdražších her minulých let dostává svůj druhý díl. Poučila se z předchozích chyb?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Baja: Edge of Control HD – reinkarnace z minulé generace

K životu byly probuzeny off-road závody z minulé generace konzolí. Stojí Baja za váš čas a peníze?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
Dishonored: Death of the Outsider - nový díl s novou hrdinkou

Hlavní roli přebírají spíše vedlejší charaktery. Přinese to vítané změny do zažitého konceptu, nebo už Dishonored nebude tím, čím bývalo?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole