Uživatel nepřihlášen
    

Batmana a Jokera v Arkham Origins namluví jiní dabéři

Pondělí 20.5.2013 15:37 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Batmana namluví dabér Ezia Auditoreho z Assassin's Creed, zatímco Jokera dabér Bookera z BioShock Infinite + nové screenshoty a obal.

Batman: Arkham Origins je prequel předchozích dílů (odehrává se několik let před sérii Arkham), což je jeden z důvodu proč se vývojáři ze studia Warner Bros. Montreal rozhodli změnit dabéry pro Batmana a Jokera. Hrdinové musejí mít jednoduše mladší hlas.

Batman: Arkham Origins hráče zavede do dob zrození Temného rytíře a jeho počátků. Bude to doba, kdy se hrdina vyrovnával se smrtí svých rodičů a začínal svou dlouhou pouť za pomstou a spravedlností. Velmi důležitým atmosférickým prvkem má být první setkání s mnoha padouchy univerza Batmana, což bude pro fanoušky zajisté lahůdkou.

Hlas Batmana si vzal nově na starost Roger Craig Smith, který se proslavil jako dabér Ezia Auditoreho z Assassin's Creed, zatímco Troy Baker (Booker v BioShock Infinite) si užije roli Jokera.

Aktualizováno: Kevin Conroy (hlas Batmana) se sice podílí na nové hře ze série Batman Arkham, nejde ale o letošní Batman: Arkham Origins. Že by Rocksteady Studios potichoučku pracovalo na dalším dílu, když Arkham Origins má na starost Warner Bros. Montreal?

Níže ještě nové obrázky. Nezapomeňte na dnešní první trailer.







Obal





Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Batman: Arkham Origins na PC, PS3, Xbox 360, Wii UScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Batman: Arkham Origins Screenshot ze hry Batman: Arkham Origins Screenshot ze hry Batman: Arkham Origins Screenshot ze hry Batman: Arkham Origins Screenshot ze hry Batman: Arkham Origins Screenshot ze hry Batman: Arkham Origins Screenshot ze hry Batman: Arkham Origins Screenshot ze hry Batman: Arkham Origins
Související novinky
 
Silně limitovaná figurka Batmana

Silně limitovaná figurka Batmana

Úterý 8.7.2014 10:00 - Square Enix, Warner Bros., DC Entertainment a Play Arts KAI spolupracují na vytvoření figurky Batmana ze hry Arkham Origins. Přečíst celý článek »

10 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Na trhu bude kompletní edice Batman: Arkham Origins

Na trhu bude kompletní edice Batman: Arkham Origins

Středa 25.6.2014 09:25 - K dostání by měla být od 21. srpna a podle názvu obsáhne původní Arkham Origins se všemi DLC, včetně Cold, Cold Heart - padouch Mr. Freeze v Gothamu rozpoutá mrazivé peklo. Batman se s ním vypořádá v novém obleku. Přečíst celý článek »

11 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Do Batman: Arkham Origins přichází zima

Do Batman: Arkham Origins přichází zima

Úterý 22.4.2014 16:00 - Sledujte launch trailer dodatečného obsahu Cold, Cold Heart, který dnes vychází. Přečíst celý článek »

11 komentářů|PC, PS3, Xbox 360

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Batmana a Jokera v Arkham Origins namluví jiní dabéři
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
smeagollk   2x   že mění batmanův hlas, to chápu, ale jokera měnit rozhodně nemuseli...smeagollksmeagollk15033    21.5.2013 16:49 smeagollk

že mění batmanův hlas, to chápu, ale jokera měnit rozhodně nemuseli...

Lelanka    Kevin Conroy má pro Batmana skvělý hlas :-)Lelankalelanka10911    21.5.2013 14:11 Lelanka

Kevin Conroy má pro Batmana skvělý hlas :-)

Chepa    Ten joker bude proste smrt noChepachepa9532    21.5.2013 13:15 Chepa

Ten joker bude proste smrt noKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

RUDY    Miky: Tak Kevin Conroy spolupracuje na hre z Batman univerza, ale Arkham Origins to neni. ;-)RUDYrudy3807    21.5.2013 10:32 RUDY

Miky: Tak Kevin Conroy spolupracuje na hre z Batman univerza, ale Arkham Origins to neni. ;-)

Miky člen redakce    to RUDY: Ono to vypadá tak, že Batmana budou dabovat oba dvaMikymiky3    21.5.2013 07:33 Miky

to RUDY: Ono to vypadá tak, že Batmana budou dabovat oba dva

Malcolm    no jako sou to dobry hlasy ale proste klasickej joker je klasickej joker sem zklamaaan :(Malcolmmalcolm8346    20.5.2013 23:52 Malcolm

no jako sou to dobry hlasy ale proste klasickej joker je klasickej joker sem zklamaaan :(

RUDY    Kevin Conroy bude dabovat Batmana. [ odkaz ]RUDYrudy3807    20.5.2013 22:59 RUDY

Kevin Conroy bude dabovat Batmana. [ odkaz ]

Chepa    to bude Batman da FirenzeChepachepa9532    20.5.2013 22:31 Chepa

to bude Batman da Firenze

Cvrnda člen redakce    Souhlasím. Mark Hamill se pro Jokera narodil (a pro Luka Skywalkera) , bez něj to bude těžké. Kromě toho, ať mi nikdo neříká, že by se během pár let někomu musel změnit hlas. Nejde přece o puberťáky ani starce, lidem Batmanova/Jokerova věku se hlas za pár let viditelně nezmění. Ale co, holt toho Jokera nějak budeme muset přežít, v případě Batmana budu věřit v teorii že by mohla ve hře být i starší verze dabovaná právě Conroyem, což mě také během chvíle napadlo. Koho jiného by asi Conroy mohl dabovat? Napadá mě tak maximálně Brucův otec v nějaké retrospektivní scéněCvrndacvrnda7    20.5.2013 19:59 Cvrnda

Souhlasím. Mark Hamill se pro Jokera narodil (a pro Luka Skywalkera) , bez něj to bude těžké. Kromě toho, ať mi nikdo neříká, že by se během pár let někomu musel změnit hlas. Nejde přece o puberťáky ani starce, lidem Batmanova/Jokerova věku se hlas za pár let viditelně nezmění. Ale co, holt toho Jokera nějak budeme muset přežít, v případě Batmana budu věřit v teorii že by mohla ve hře být i starší verze dabovaná právě Conroyem, což mě také během chvíle napadlo. Koho jiného by asi Conroy mohl dabovat? Napadá mě tak maximálně Brucův otec v nějaké retrospektivní scéně

ACzeMiky    Roger se dá přežít v pohodě. Jen Joker bude průser. Nedokážu si představit nikoho jinýho než Mark Hamilla...ACzeMikyaczemiky13579    20.5.2013 19:26 ACzeMiky

Roger se dá přežít v pohodě. Jen Joker bude průser. Nedokážu si představit nikoho jinýho než Mark Hamilla...

dusty    Kevin Conroy a Mark Hamil mě budou chybět. ale dám to.dustydusty4291    20.5.2013 19:22 dusty

Kevin Conroy a Mark Hamil mě budou chybět. ale dám to.

Ma4zu6    Bez Kevina Conroye to nebude Batman, ať si říká kdo chce co chce a háže ta nejluxusnější jména.Ma4zu6ma4zu66141    20.5.2013 16:55 Ma4zu6

Bez Kevina Conroye to nebude Batman, ať si říká kdo chce co chce a háže ta nejluxusnější jména.

Marrino    Kevin Conroy na Comic-Conu prohlásil, že již 9-10 měsíců pracuje na něčem, co nazval prostě "Next Arkham game", přičemž je jasné, že na nějaké malé roli, které se zřejmě v Origins zhostí by takto dlouhou dobu nepracoval. Takže zbývá jediné vysvětletí, a to tím lehké a nenápadné potvrzení Batman Arkham 4 od Rocksteady...PARÁDA :)Marrinomarrino3722    20.5.2013 16:44 Marrino

Kevin Conroy na Comic-Conu prohlásil, že již 9-10 měsíců pracuje na něčem, co nazval prostě "Next Arkham game", přičemž je jasné, že na nějaké malé roli, které se zřejmě v Origins zhostí by takto dlouhou dobu nepracoval. Takže zbývá jediné vysvětletí, a to tím lehké a nenápadné potvrzení Batman Arkham 4 od Rocksteady...PARÁDA :)

Ardis    Tak ten Roger Craig Smith je podle mě docela v pohodě, pokud dovede celou hru mluvit buď s chraplákem (viz. Nolanův Batman) a nebo hluboce (viz. Conroy) , tak budu spokojen.
S tím Bakerem to ale podle mě bude horší, přeci jen, Hamill už byl tím svým projevem Jokera (a hlavně smíchem) tak specifický, že už si náhradu moc nedovedu představit.
On hlavně Baker mluví docela hluboko a nevím, zda by dokázal tak proměnit svůj hlas, aby zněl alespoň trochu "Jokerovsky".
Jak jsem říkal, já bych tam dost chtěl Roberta Pike Daniela (Clarence z Penumbry) nebo Steva Cumyna (Hoyt z Far Cry 3) .
Ale zároveň nechci zatím moc soudit, dabing ostatních postav vypadá dobře a doufám, že hlavně Smith překvapí.
Ardisardis15239
    20.5.2013 16:23
Ardis

Tak ten Roger Craig Smith je podle mě docela v pohodě, pokud dovede celou hru mluvit buď s chraplákem (viz. Nolanův Batman) a nebo hluboce (viz. Conroy) , tak budu spokojen.
S tím Bakerem to ale podle mě bude horší, přeci jen, Hamill už byl tím svým projevem Jokera (a hlavně smíchem) tak specifický, že už si náhradu moc nedovedu představit.
On hlavně Baker mluví docela hluboko a nevím, zda by dokázal tak proměnit svůj hlas, aby zněl alespoň trochu "Jokerovsky".
Jak jsem říkal, já bych tam dost chtěl Roberta Pike Daniela (Clarence z Penumbry) nebo Steva Cumyna (Hoyt z Far Cry 3) .
Ale zároveň nechci zatím moc soudit, dabing ostatních postav vypadá dobře a doufám, že hlavně Smith překvapí.

ACzeMiky   2x   Já si hlas staršího ezia umím představit dokonale. Roger Craig Smith umí skvěle měnit zabarvení hlasu. Hlas, kterým dabuje ezia, ve zkutečnosti ani není jeho přirozený. Kdyby jste slyšeli, jak mluví normálně, určitě by jste ho nepoznali :) . Gazzy: Logická úvaha. Taky si to myslím :) .ACzeMikyaczemiky13579    20.5.2013 16:17 ACzeMiky

Já si hlas staršího ezia umím představit dokonale. Roger Craig Smith umí skvěle měnit zabarvení hlasu. Hlas, kterým dabuje ezia, ve zkutečnosti ani není jeho přirozený. Kdyby jste slyšeli, jak mluví normálně, určitě by jste ho nepoznali :) . Gazzy: Logická úvaha. Taky si to myslím :) .

RCS339    Takže půlka herního zážitku v prdeliRCS339rcs3397972    20.5.2013 16:04 RCS339

Takže půlka herního zážitku v prdeli

Gazzy    Zrovna dnes bylo potvrzeno že Kevin Conroy (dabér Batmana z předchozích her) se jako hlas Temného rytíře vrátí i v Arkham Origins. Kdo bude dabovat Jokera se neví, ale pochybuji, že to bude zmíněný Troy Baker, jelikož ten daboval postavu Two-Face v Arkham City.

Update: OK, beru zpět, už jsem tuhle zprávu našel na zahraničních webech, zároveň, ale pořád platí že se Kevin Conroy vrátí jako Batman, takže možná budou Batman dabovat dva herci, jeden mladší verzi, ten druhý starší...
Gazzygazzy4781
    20.5.2013 16:03
Gazzy

Zrovna dnes bylo potvrzeno že Kevin Conroy (dabér Batmana z předchozích her) se jako hlas Temného rytíře vrátí i v Arkham Origins. Kdo bude dabovat Jokera se neví, ale pochybuji, že to bude zmíněný Troy Baker, jelikož ten daboval postavu Two-Face v Arkham City.

Update: OK, beru zpět, už jsem tuhle zprávu našel na zahraničních webech, zároveň, ale pořád platí že se Kevin Conroy vrátí jako Batman, takže možná budou Batman dabovat dva herci, jeden mladší verzi, ten druhý starší...Komentář byl autorem naposledy upraven 20.5.2013 16:09

Původní verze před úpravami:Zrovna dnes bylo potvrzeno že Kevin Conroy (dabér Batmana z předchozích her) se jako hlas Temného rytíře vrátí i v Arkham Origins. Kdo bude dabovat Jokera se neví, ale pochybuji, že to bude zmíněný Troy Baker, jelikož ten daboval postavu Two-Face v Arkham City. Zajímalo by mě odkud jste tuhle novinku čerpali...

Lelanka    Ach jo :angry:Lelankalelanka10911    20.5.2013 16:01 Lelanka

Ach jo :angry:

SAMES    tak tie hlasy si na tych poziciach fakt nvm predstavitSAMESsames13892    20.5.2013 16:00 SAMES

tak tie hlasy si na tych poziciach fakt nvm predstavit

Ilidary    Ten obal je úplně luxusníIlidaryilidary12719    20.5.2013 15:54 Ilidary

Ten obal je úplně luxusní

mirek TANECEK     hmirek TANECEKmirek-tanecek9529    20.5.2013 15:38 mirek TANECEK

hKomentář byl autorem naposledy upraven 20.5.2013 15:44

Původní verze před úpravami:odkaz ] už jste to viděli ?

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Bayonetta 1+2 pro Switch

Recenze - 16.2.2018
 
Bayonetta 1+2 pro Switch

Sexy čarodějka opět vyráží lovit monstra. Tentokrát ale zůstává věrna Nintendo platformě, jen si s sebou přináší možnost dotykového ovládání.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole
 

Wulverblade

Recenze - 16.2.2018
 
Wulverblade

Braňte keltský sever proti šikům římských vojáků pochodujících z Londinia.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

Railway Empire

Recenze - 14.2.2018
 
Railway Empire

Poznejte složitost železniční dopravy i americkou historii a vybudujte si své vlakové impérium.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 

Kingdom Come: Deliverance

Recenze - 13.2.2018
 
Kingdom Come: Deliverance

Středověké a realisticky pojaté RPG odehrávající se v Českém království 15. století dorazilo. A dorazilo... tak trochu rozporuplně.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

EA Sports UFC 3

Recenze - 12.2.2018
 
EA Sports UFC 3

Již třetí návrat do oktagonu. Jedná se o zásah do černého anebo jen plácnutí do prázdna?

 
Přečíst celý článek»Autor: Fakus - Platforma: Konzole