Uživatel nepřihlášen
      

Call of Duty: Ghosts nabídne středověký hrad i vesmírnou stanici

Čtvrtek 26.9.2013 12:11 - Autor: - Rubrika: Novinky - Zdroj: Eurogamer Novinka

Studio Infinity Ward představilo novou mapu pro multiplayerový režim Call of Duty: Ghosts. Jde o Stonehaven, tedy středověký hrad + informace o příběhu.

Stonehaven je středověký hrad inspirovaný evropskými pevnostmi. Podle vývojářů je dostatečně velký, kde si bitvy užijete nejen tváří v tvář, ale také se sniperkou.

Mapa zahrnuje nejen interiér hradu a pevnost samotnou, ale také okolí a další překvapení. Stejně jako jiné mapy, i tahle se bude v průběhu bojů měnit, budete moci využít prostředí ve svůj prospěch, například zavřít bránu apod.

V návaznosti na to řekl zástupce Infinity Ward, že Call of Duty: Ghosts nabídne větší a otevřenější mapy.

Kromě toho se tento díl zaměří i na stealth možnosti v singleplayeru. V jedné misi nazvané Federation Day se budete slaňovat po mrakodrapu a následně se plížit uvnitř budovy. Nutno ovšem podotknout, že se budete moci kdykoliv rozhodnout a sami si zvolit, zda misi budete hrát potichu nebo se na to vykašlete a vypukne krvavá bitva.
Pozor, níže mohou být spoilery.

Co se týče samotného příběhu, hra se odehrává 10 let po katastrofě, která zdecimovala Severní Ameriku. Hrajete za Logana, který se může spolehnout na svého bratra Hesha a psa Rileye. Bojovat budete proti Federaci, jihoamerické skupině a nové světové supervelmoci.

Katastrofu má za následek nebezpečná zbraň ve vesmíru na stanici Odin. Jde o velké tyče, které dopadnou na zem takovou silou, která se vyrovná jaderné bombě. Odin byl přitom vytvořen s cílem chránit USA před hrozbou. Plán ale selhal a USA se obává toho nejhoršího.

V úvodní misi na Odinu budete astronautem, který vesmírnou stanici opravuje. Práci naruší útok Federace. Pokusíte se stanici bránit, což však není ve vašich silách. Teroristé se zmocní Odinu a udeří na americká města, musíte se tak pokusit minimalizovat devastaci.

Po této misi se přesuneme o deset let dopředu, Logan se svým bratrem vyrůstali ve zdecimované Severní Americe. Jde o dva členy elitní skupiny Ghosts, která bojuje proti Federaci za nepřátelskými liniemi. Jde o největší hrozbu pro Federaci a o naději pro americké obyvatele.

Call of Duty: Ghosts vyjde 5. listopadu pro PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Později budou následovat verze pro PS4 a Xbox One.

...
Délka: ...
Call of Duty: Ghosts – Singleplayerový trailer
Kvalita videa »nízkástřední vysokáMichal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Call of Duty: Ghosts na PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Wii UScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Call of Duty: Ghosts Screenshot ze hry Call of Duty: Ghosts Screenshot ze hry Call of Duty: Ghosts Screenshot ze hry Call of Duty: Ghosts Screenshot ze hry Call of Duty: Ghosts Screenshot ze hry Call of Duty: Ghosts Screenshot ze hry Call of Duty: Ghosts Screenshot ze hry Call of Duty: Ghosts
Související novinky
 
Ukázka Nemesis DLC pro Call of Duty: Ghosts

Ukázka Nemesis DLC pro Call of Duty: Ghosts

Sobota 2.8.2014 08:14 - Opuštěný zlatý důl, kanadská ponorková základna, čínská vesnice, futuristické arény a pokračování hororového co-opu Extinction. Přečíst celý článek »

12 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
Remake Favela mapy v Call of Duty: Ghosts

Remake Favela mapy v Call of Duty: Ghosts

Středa 4.6.2014 08:44 - Další video představuje poslední mapu, kterou do multiplayeru Ghosts přidá DLC Invasion. Přečíst celý článek »

9 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
Mapa Departed vás v Call of Duty: Ghosts zavede do Mexika

Mapa Departed vás v Call of Duty: Ghosts zavede do Mexika

Pondělí 2.6.2014 08:28 - Krátká ukázka z nové mapy odehrávající se v mexicky laděné oblasti, kde probíhá známý svátek Dia de los Muertos, tedy Svátek mrtvých. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Call of Duty: Ghosts nabídne středověký hrad i vesmírnou stanici
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
adamoun    caukyy: Myslíš? Právě ta zničená země a partyzánský boj vypadá na dobrý základ příběhu? :-) A pokud tam bude ještě hodně zvratů a emotivních momentů tak to bude jistě zajímavé. :-) Jenom doufám že kromě Ghostů tam budeme hrát ještě za nějaké jiné národy, třeba nějaké Brity a Rusy kteří by se jim snažili pomoci. :gun:adamounadamoun20925    1.10.2013 13:12 adamoun

caukyy: Myslíš? Právě ta zničená země a partyzánský boj vypadá na dobrý základ příběhu? :-) A pokud tam bude ještě hodně zvratů a emotivních momentů tak to bude jistě zajímavé. :-) Jenom doufám že kromě Ghostů tam budeme hrát ještě za nějaké jiné národy, třeba nějaké Brity a Rusy kteří by se jim snažili pomoci. :gun:Komentář byl autorem naposledy upraven 2.10.2013 15:44

Původní verze před úpravami:caukyy: Myslíš? Právě ta zničená země a partyzánský boj vypadá na zajímavý základ příběhu? :-) A pokud tam bude ještě hodně zvratů a emotivních momentů tak to bude jistě zajímavé. :-) Jenom doufám že kromě Ghostů tam budeme hrát ještě za nějaké jiné národy, třeba nějaké Brity a Rusy kteří by se jim snažili pomoci. :gun:

caukyy    trochu se to zdá na klišé příběh zatímcaukyycaukyy13399    1.10.2013 06:21 caukyy

trochu se to zdá na klišé příběh zatím

MoRt8   5x   Obě společnosti nepokrytě lžou ohledně použití nového enginu.MoRt8mort88219    30.9.2013 16:32 MoRt8

Obě společnosti nepokrytě lžou ohledně použití nového enginu.

Brokarek    To nepopírám :DBrokarekbrokarek13979    30.9.2013 16:14 Brokarek

To nepopírám :D

ACzeMiky    Brokarek: No, určitě jsou lepší jak v cod :D...ACzeMikyaczemiky13579    30.9.2013 15:53 ACzeMiky

Brokarek: No, určitě jsou lepší jak v cod :D...

Brokarek   1x   FullHD textury bys hledal v BF3 marně.Brokarekbrokarek13979    30.9.2013 15:47 Brokarek

FullHD textury bys hledal v BF3 marně.

Assasin   1x   Přesně, každá hra má své plus i mínus.Assasinassasin8471    30.9.2013 07:00 Assasin

Přesně, každá hra má své plus i mínus.

Frezen9   7x   Jéžiši už toho nechte, hádáte se naprosto zbytečně. To je jako srovnávat GTA V s Watch_Dogs s tím, že GTA má otevřený svět se spoustou aut, misí a aktivit, zatímco WD má '' pouze '' otevřený svět a spoustu misí. Prostě jsou to dvě odlišné hry, které nemá vůbec cenu srovnát. CoD je parádni střílečka kterou zapnete na 20 minut, nastavíte si classu jak chcete a zběsile střílíte všechno co se hejbe. BF3 máte jedno kolo na hodinu (nevím, zas tak často jako cod to nehraju) a týmově obsazujete jednotlivé body (ano, vím že je tam více módů) . V CoDku nemáte čas se kochat okolím a tak je tam destrukce a fullhd textury úplně k ničemu, zatímco v BFku je to prioritou. Snad jste pochopili co tím chci říct. Já osobně hraju obě hry a když mi něco chybý v jedné, zapnu druhou :)Frezen9frezen915735    29.9.2013 20:08 Frezen9

Jéžiši už toho nechte, hádáte se naprosto zbytečně. To je jako srovnávat GTA V s Watch_Dogs s tím, že GTA má otevřený svět se spoustou aut, misí a aktivit, zatímco WD má '' pouze '' otevřený svět a spoustu misí. Prostě jsou to dvě odlišné hry, které nemá vůbec cenu srovnát. CoD je parádni střílečka kterou zapnete na 20 minut, nastavíte si classu jak chcete a zběsile střílíte všechno co se hejbe. BF3 máte jedno kolo na hodinu (nevím, zas tak často jako cod to nehraju) a týmově obsazujete jednotlivé body (ano, vím že je tam více módů) . V CoDku nemáte čas se kochat okolím a tak je tam destrukce a fullhd textury úplně k ničemu, zatímco v BFku je to prioritou. Snad jste pochopili co tím chci říct. Já osobně hraju obě hry a když mi něco chybý v jedné, zapnu druhou :)

Angeller   1x   Adamsr - zdaleka ne vše co slibují, ale tohle není problém jen EA/DICE... Já ti chtěl zas ukázat jinej názor na věc, nicméně, sám se podívej jak je BF3 pouze o rate of fire a rychlejším výstřelu ;)odkaz ] celý video a 2: 18 to krásně dokazuje, zrovna jejich knife systém je podle všech hrozně zabugovaná věc, ale celý to je jen o technice kterou je potřeba se naučit a to může trvat dosti dlouho ;)Angellerangeller12565    29.9.2013 13:52 Angeller

Adamsr - zdaleka ne vše co slibují, ale tohle není problém jen EA/DICE... Já ti chtěl zas ukázat jinej názor na věc, nicméně, sám se podívej jak je BF3 pouze o rate of fire a rychlejším výstřelu ;)odkaz ] celý video a 2: 18 to krásně dokazuje, zrovna jejich knife systém je podle všech hrozně zabugovaná věc, ale celý to je jen o technice kterou je potřeba se naučit a to může trvat dosti dlouho ;)

Adamsr    Angeller: věc názoru, když máš takovej názor já ti ho brát nemůžu, moje peníze do jejich kapes nepudou, jen ty se zamysli jestli za svoje peníze dostaneš to co ti říkajíAdamsradamsr14965    29.9.2013 13:24 Adamsr

Angeller: věc názoru, když máš takovej názor já ti ho brát nemůžu, moje peníze do jejich kapes nepudou, jen ty se zamysli jestli za svoje peníze dostaneš to co ti říkají

Angeller   1x   Adamsr - Aha, takže sis koupil blbost a přešel si na ještě větší blbost jen z důvodu, že to co má napsaný na krabici bude i ve hře a že máme 5 Call of Duty na stejným engine ve kterým se měni jen kill streaky, mapy a zbraně, to je fajn :D tady je ten problém, že lidi jako ty potřebujou vše do detailu, mě blizzard taky slíbil PvP v D3 a rok tam bylo hovno a teď je tam parodie na PvP. Mě nikdo neokradl, já jsem byl s hrou kterou jsem dostal za ten litr spokojenej a že tam jde zničit zlomek věcí už je jen detail. Ničit RPGčkem Jety a Heliny mi jiná hra nenabízí a to je jen jedna z mnohých možností co mi BFko nabízí oproti ostatním hrám + solidní audio kterýmu se CoD nikdy ani nepřiblížilo. Záleží asi co po té hře člověk chce, budu vesele dál ovečkou, sice je BF3 zklamáním co se týče možností z předchozích dílu, ale pořád nabízí víc než konkurence.Angellerangeller12565    29.9.2013 13:10 Angeller

Adamsr - Aha, takže sis koupil blbost a přešel si na ještě větší blbost jen z důvodu, že to co má napsaný na krabici bude i ve hře a že máme 5 Call of Duty na stejným engine ve kterým se měni jen kill streaky, mapy a zbraně, to je fajn :D tady je ten problém, že lidi jako ty potřebujou vše do detailu, mě blizzard taky slíbil PvP v D3 a rok tam bylo hovno a teď je tam parodie na PvP. Mě nikdo neokradl, já jsem byl s hrou kterou jsem dostal za ten litr spokojenej a že tam jde zničit zlomek věcí už je jen detail. Ničit RPGčkem Jety a Heliny mi jiná hra nenabízí a to je jen jedna z mnohých možností co mi BFko nabízí oproti ostatním hrám + solidní audio kterýmu se CoD nikdy ani nepřiblížilo. Záleží asi co po té hře člověk chce, budu vesele dál ovečkou, sice je BF3 zklamáním co se týče možností z předchozích dílu, ale pořád nabízí víc než konkurence.

Adamsr    Angeller: kde jsem říkal že si přilepším? obě tyto hry jsou pěkná blbost ale CoD si aspoň nekoupíš pro něco co ve hře není, a pak je to tvůj boj když EA veříš, EA okradla všechny ale blbečkové jako ty jim všechno sežerou jako "BF3 byla jen beta BF4" hm a na zasraný betě vydělaly miliardy, jen díky ovečkám jako ty bude už navždy BF ta sračka co je už dnesAdamsradamsr14965    29.9.2013 12:08 Adamsr

Angeller: kde jsem říkal že si přilepším? obě tyto hry jsou pěkná blbost ale CoD si aspoň nekoupíš pro něco co ve hře není, a pak je to tvůj boj když EA veříš, EA okradla všechny ale blbečkové jako ty jim všechno sežerou jako "BF3 byla jen beta BF4" hm a na zasraný betě vydělaly miliardy, jen díky ovečkám jako ty bude už navždy BF ta sračka co je už dnes

Angeller   1x   Angellerangeller12565    28.9.2013 21:10 Angeller

Komentář byl autorem naposledy upraven 28.9.2013 21:12

Původní verze před úpravami:Dwane - to zas ani ne, ale když ti člověk co to nikdynehrál zkusí 64 CQ tak je pak výsledek takovej, jak jsem psal níze.
-
Adamsr - v té skákačce se dá skillit dost, pravda že hitbox Battlefieldu je katastrofa, ale přejít na CoD a říkat že sis polepšíl to si kokotko ty. Jestli chceš dobrý FPS na který se nedá vymlouvat tak si máš zahrát Counter Strike. Pokud si teda u té hry vydržel 190h, tak na tom něco bude, to já nenahrál u všech CoD dohromady. Když jsem stalkoval eSubáky, nedělalo jím problem dát si 100: 10 na TDM, vlastně nikomu kdo se snaží, nebo hraje teamově nedělá problém si dobře zahrát, takže věci typu, EA mě okradla a přinutila jít jinam fakt nesnáším, jó BF3 je posraná beta frostbitu, ale stála za to.

Angeller   1x   Dwane - to zas ani ne, ale když ti člověk co to nikdynehrál zkusí 64 CQ tak je pak výsledek takovej, jak jsem psal níze.
-
Adamsr - v té skákačce se dá skillit dost, pravda že hitbox Battlefieldu je katastrofa, ale přejít na CoD a říkat že sis polepšíl to si kokotko ty. Jestli chceš dobrý FPS na který se nedá vymlouvat tak si máš zahrát Counter Strike. Pokud si teda u té hry vydržel 190h, tak na tom něco bude, to já nenahrál u všech CoD dohromady. Když jsem stalkoval eSubáky, nedělalo jím problem dát si 100: 10 na TDM, vlastně nikomu kdo se snaží, nebo hraje teamově nedělá problém si dobře zahrát, takže věci typu, EA mě okradla a přinutila jít jinam fakt nesnáším, jó BF3 je posraná beta frostbitu, ale stála za to.
Angellerangeller12565
    28.9.2013 21:08
Angeller

Dwane - to zas ani ne, ale když ti člověk co to nikdynehrál zkusí 64 CQ tak je pak výsledek takovej, jak jsem psal níze.
-
Adamsr - v té skákačce se dá skillit dost, pravda že hitbox Battlefieldu je katastrofa, ale přejít na CoD a říkat že sis polepšíl to si kokotko ty. Jestli chceš dobrý FPS na který se nedá vymlouvat tak si máš zahrát Counter Strike. Pokud si teda u té hry vydržel 190h, tak na tom něco bude, to já nenahrál u všech CoD dohromady. Když jsem stalkoval eSubáky, nedělalo jím problem dát si 100: 10 na TDM, vlastně nikomu kdo se snaží, nebo hraje teamově nedělá problém si dobře zahrát, takže věci typu, EA mě okradla a přinutila jít jinam fakt nesnáším, jó BF3 je posraná beta frostbitu, ale stála za to.

DwaneDibbley   1x   Adamstr: ono CoD je zase o tom, kdo ma lepsi lagcomp, snad to ted dedic servery zmenejDwaneDibbleydwanedibbley18048    28.9.2013 20:55 DwaneDibbley

Adamstr: ono CoD je zase o tom, kdo ma lepsi lagcomp, snad to ted dedic servery zmenej

Adamsr   2x   Angeller: ty si pekny kokotko co? :-D já jsem byl BF fan do té doby co DICE ze mě vytáhlo prachy za tu sračku BF3, Cod jsem se snažil vždy vyhýbat ale to co EADICE udělalo z BF mě přinutilo přejít na CoD, BTW: můj 63 rank a 190 hodin na BF3 o tom že jsem dostával kapky moc nesouhlasí, navíc ta skákačka není ani o skillu, je to jen o tom kdo má větší rate of fire a kdo dřív vystřelí, takže bych o tom že jseš nějakej borec v BF3 pomlčelAdamsradamsr14965    28.9.2013 20:49 Adamsr

Angeller: ty si pekny kokotko co? :-D já jsem byl BF fan do té doby co DICE ze mě vytáhlo prachy za tu sračku BF3, Cod jsem se snažil vždy vyhýbat ale to co EADICE udělalo z BF mě přinutilo přejít na CoD, BTW: můj 63 rank a 190 hodin na BF3 o tom že jsem dostával kapky moc nesouhlasí, navíc ta skákačka není ani o skillu, je to jen o tom kdo má větší rate of fire a kdo dřív vystřelí, takže bych o tom že jseš nějakej borec v BF3 pomlčel

DwaneDibbley   2x   Angller: to je v BF tolik camperu?DwaneDibbleydwanedibbley18048    28.9.2013 20:39 DwaneDibbley

Angller: to je v BF tolik camperu?

Angeller   1x   Adamsr - Nepřitáhli na nic :D Radši bych nelákal na nic než růžový vyblitý cákance na tělu zbraně. DICE dělá teprv druhou hru "stejnýho kabátu", u CoD bych se nedopočítal. Změn co zažije BF4 po předchozím dílu jsem se za celý Call of Duty MW 1 - BO 2 nedočkal, možná se nezaměřovat tím vaším hejtem na destrukci která funguje, jen dle vašich představ neničí vše na mapě. Dle tvých komentářů si asi BF3 nikdy nehrál, nebo si dostával solidní kapky jak se nováčkům stává, taky bych asi hejtoval kdybych neustál že mám na nějakým CoD 10: 1, příjdu na BF a mám 1: 50.Angellerangeller12565    28.9.2013 20:29 Angeller

Adamsr - Nepřitáhli na nic :D Radši bych nelákal na nic než růžový vyblitý cákance na tělu zbraně. DICE dělá teprv druhou hru "stejnýho kabátu", u CoD bych se nedopočítal. Změn co zažije BF4 po předchozím dílu jsem se za celý Call of Duty MW 1 - BO 2 nedočkal, možná se nezaměřovat tím vaším hejtem na destrukci která funguje, jen dle vašich představ neničí vše na mapě. Dle tvých komentářů si asi BF3 nikdy nehrál, nebo si dostával solidní kapky jak se nováčkům stává, taky bych asi hejtoval kdybych neustál že mám na nějakým CoD 10: 1, příjdu na BF a mám 1: 50.

DwaneDibbley   1x   Angller: ja to beru jen kvuli multaku, ale kdyby do hradu jeste prihodili draka, asi bych neodolal a dal i singl.DwaneDibbleydwanedibbley18048    28.9.2013 20:28 DwaneDibbley

Angller: ja to beru jen kvuli multaku, ale kdyby do hradu jeste prihodili draka, asi bych neodolal a dal i singl.

Adamsr    Angeller: asopň přitáhli na něco, DICE zase přitáhlo na nascriptovaný výbuchy a nefungující destrukci na nejrozbitějším enginuAdamsradamsr14965    28.9.2013 20:19 Adamsr

Angeller: asopň přitáhli na něco, DICE zase přitáhlo na nascriptovaný výbuchy a nefungující destrukci na nejrozbitějším enginu

Angeller   1x   A infinity wards uz nevi s cim pritahnout aby nadchla pubertalni mozky tak taha z rukavu hrady, zamky, vesmirny stanice. K tomu jeste oblibene ruzovoucke zbrane, pejsek a tisicovky se IW jen hrnou, jak malo staci ke stesti :)Angellerangeller12565    28.9.2013 20:14 Angeller

A infinity wards uz nevi s cim pritahnout aby nadchla pubertalni mozky tak taha z rukavu hrady, zamky, vesmirny stanice. K tomu jeste oblibene ruzovoucke zbrane, pejsek a tisicovky se IW jen hrnou, jak malo staci ke stesti :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

DwaneDibbley    adamoun: CoD+stealth postup v MP? To me napada akorat kempeni...DwaneDibbleydwanedibbley18048    28.9.2013 10:59 DwaneDibbley

adamoun: CoD+stealth postup v MP? To me napada akorat kempeni...

adamoun    Doufám že v MP bude i nějaká mapa zaměřená trochu na stealth postup. Třeba jako ve WAW ta mapa plná polí s obilím, kde se dalo parádně schovat.adamounadamoun20925    28.9.2013 10:55 adamoun

Doufám že v MP bude i nějaká mapa zaměřená trochu na stealth postup. Třeba jako ve WAW ta mapa plná polí s obilím, kde se dalo parádně schovat.

blade1991   1x   bude to :thumbup:blade1991blade199119633    27.9.2013 20:06 blade1991

bude to :thumbup:

Brokarek   1x   DICE machruje s neexistujcí destrukcí :DBrokarekbrokarek13979    27.9.2013 18:36 Brokarek

DICE machruje s neexistujcí destrukcí :D

Adamsr   1x   Bams: to pujde i v BF, DICE sice machruje s destrukcí ale jdou tak maximálně rozbít stěny v baráku :-DAdamsradamsr14965    26.9.2013 21:49 Adamsr

Bams: to pujde i v BF, DICE sice machruje s destrukcí ale jdou tak maximálně rozbít stěny v baráku :-D

Bams    Alespoň se bude po půlce hry kam schovat. . -_-Bamsbams13411    26.9.2013 21:47 Bams

Alespoň se bude po půlce hry kam schovat. . -_-

Adamsr   2x   Bayli21: nascriptovanej baráček a loď mě nijak netrápí, CoD aspoň běží na fungujícím enginu...Adamsradamsr14965    26.9.2013 21:37 Adamsr

Bayli21: nascriptovanej baráček a loď mě nijak netrápí, CoD aspoň běží na fungujícím enginu...

Bayli21    Adamsr ... no tak to si určitě polepšíš :-Dodkaz ]Bayli21bayli2117622    26.9.2013 21:26 Bayli21

Adamsr ... no tak to si určitě polepšíš :-Dodkaz ]

Adamsr   1x   jelikož BFku už vůbec nevěřím tak je tohle moje FPS volba rokuAdamsradamsr14965    26.9.2013 21:24 Adamsr

jelikož BFku už vůbec nevěřím tak je tohle moje FPS volba roku

Diskuze na fóru

RAM rada! (38 příspěvků), Kingdom Come: Deliverance (30 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12140 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (108 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (6 příspěvků), Rozdávání klíčů! (5 příspěvků), MAFIA 1 EXTRÉMNÍ JÍZDA, VYBUCHUJÍCÍ CELESTE (6 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (56 příspěvků), Humble bundle -vše sem (612 příspěvků), Origin (11 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Bayonetta 1+2 pro Switch

Recenze - 16.2.2018
 
Bayonetta 1+2 pro Switch

Sexy čarodějka opět vyráží lovit monstra. Tentokrát ale zůstává věrna Nintendo platformě, jen si s sebou přináší možnost dotykového ovládání.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole
 

Wulverblade

Recenze - 16.2.2018
 
Wulverblade

Braňte keltský sever proti šikům římských vojáků pochodujících z Londinia.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

Railway Empire

Recenze - 14.2.2018
 
Railway Empire

Poznejte složitost železniční dopravy i americkou historii a vybudujte si své vlakové impérium.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 

Kingdom Come: Deliverance

Recenze - 13.2.2018
 
Kingdom Come: Deliverance

Středověké a realisticky pojaté RPG odehrávající se v Českém království 15. století dorazilo. A dorazilo... tak trochu rozporuplně.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

EA Sports UFC 3

Recenze - 12.2.2018
 
EA Sports UFC 3

Již třetí návrat do oktagonu. Jedná se o zásah do černého anebo jen plácnutí do prázdna?

 
Přečíst celý článek»Autor: Fakus - Platforma: Konzole