Uživatel nepřihlášen
    

Batman: Arkham Origins otestuje vaše schopnosti

Pondělí 30.9.2013 16:10 - Autor: Rosťa "Rosťa" Viktorin - Rubrika: Novinky Novinka

Montrealská tvůrčí pobočka společnosti Warner Bros. potvrdila, že blížící se pokračování batmanovské série nabídne extra těžký mód.

Ten se jmenuje I Am the Night a podle jednoho z producentů hry Guillaume Voghela by měl už tak údajně dlouhou hru ještě výrazně rozšířit.

„Hlavní dějová linka s vedlejšími misemi zabere něco málo přes 12 hodin, přičemž tou dobou budete mít posbírané všechno, co se posbírat dá,“ prozradil Vogel redaktorům zahraničního Eurogameru.

„Abyste hru ovšem dohráli skutečně na 100 %, budete jí muset věnovat mnohem, mnohem víc. Po dohrání se zpřístupní New Game Plus a následně i mód I Am the Night, v němž není možné postup ukládat a máte pouze jeden život.“

Aby toho ovšem nebylo málo, řeč došla taky na jedinečný DLC balíček – Inititation – jehož prostřednictvím se s Brucem Waynem vypravíte do Asie, studovat smrtící umění ninjů. Celá vsuvka přitom slouží jako prequel, neboť se odehrává v době, kdy ještě Batman neexistoval.

Tisk
Batman: Arkham Origins na PC, PS3, Xbox 360, Wii UScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Batman: Arkham Origins Screenshot ze hry Batman: Arkham Origins Screenshot ze hry Batman: Arkham Origins Screenshot ze hry Batman: Arkham Origins Screenshot ze hry Batman: Arkham Origins Screenshot ze hry Batman: Arkham Origins Screenshot ze hry Batman: Arkham Origins Screenshot ze hry Batman: Arkham Origins
Související novinky
 
Silně limitovaná figurka Batmana

Silně limitovaná figurka Batmana

Úterý 8.7.2014 10:00 - Square Enix, Warner Bros., DC Entertainment a Play Arts KAI spolupracují na vytvoření figurky Batmana ze hry Arkham Origins. Přečíst celý článek »

10 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Na trhu bude kompletní edice Batman: Arkham Origins

Na trhu bude kompletní edice Batman: Arkham Origins

Středa 25.6.2014 09:25 - K dostání by měla být od 21. srpna a podle názvu obsáhne původní Arkham Origins se všemi DLC, včetně Cold, Cold Heart - padouch Mr. Freeze v Gothamu rozpoutá mrazivé peklo. Batman se s ním vypořádá v novém obleku. Přečíst celý článek »

11 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Do Batman: Arkham Origins přichází zima

Do Batman: Arkham Origins přichází zima

Úterý 22.4.2014 16:00 - Sledujte launch trailer dodatečného obsahu Cold, Cold Heart, který dnes vychází. Přečíst celý článek »

11 komentářů|PC, PS3, Xbox 360

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Batman: Arkham Origins otestuje vaše schopnosti
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Strec    Temgotin: Jo to byla jen taková odbočka k té délce hry.Strecstrec4311    2.10.2013 17:02 Strec

Temgotin: Jo to byla jen taková odbočka k té délce hry.

Temgotin    Strec: Aha, pardon, já myslel, že mluvíte o BAC. Byl jsem nepozornej :DTemgotintemgotin9437    2.10.2013 16:20 Temgotin

Strec: Aha, pardon, já myslel, že mluvíte o BAC. Byl jsem nepozornej :D

Strec    Temgotin: Já jsem právě kvůli AC3 mírně upgradoval (před vydáním) , ale poklesy v Bostnu byli neuvěřitelny i přes to a nastavení na minimum ničemu nepomohlo. Taky mám kámoše, kterej neměl problémy (jen někdy a nepatrny) , ale já nehodlám trpět hru u které se mi i třeba jen v nějakém úseku seká tak, že mi trpí oči. A konkrétně u AC3 s poklesy fps mělo nemálo lidí.Strecstrec4311    2.10.2013 16:11 Strec

Temgotin: Já jsem právě kvůli AC3 mírně upgradoval (před vydáním) , ale poklesy v Bostnu byli neuvěřitelny i přes to a nastavení na minimum ničemu nepomohlo. Taky mám kámoše, kterej neměl problémy (jen někdy a nepatrny) , ale já nehodlám trpět hru u které se mi i třeba jen v nějakém úseku seká tak, že mi trpí oči. A konkrétně u AC3 s poklesy fps mělo nemálo lidí.

Temgotin    23cicer & Strec: Nevím jak vy, ale já žádné poklesy fps nezažil. Maximálně se mi občas nepatrně sekla hra, když jsem se dostal k záchytnému bodu, ale jinak mi to jelo jak po másle. Dokonce i můj kámoš, který má hodně slabý počítač, mi říkal, že žádné problémy s plynulostí hry neměl.Temgotintemgotin9437    2.10.2013 14:14 Temgotin

23cicer & Strec: Nevím jak vy, ale já žádné poklesy fps nezažil. Maximálně se mi občas nepatrně sekla hra, když jsem se dostal k záchytnému bodu, ale jinak mi to jelo jak po másle. Dokonce i můj kámoš, který má hodně slabý počítač, mi říkal, že žádné problémy s plynulostí hry neměl.

Ijacek.007   1x   ja to říkal hned od začátku že diky multiplayeru ostrouhá singlIjacek.007ijacek00721758    2.10.2013 10:29 Ijacek.007

ja to říkal hned od začátku že diky multiplayeru ostrouhá singl

23cicer   1x   Strec - jj sdílím s tebou ten divnej pocit (: nezbývá nám nic jinýho než se nechat překvapit, ale potom ať se nikdo nediví, že jsou z toho všeho někteří skalní hráči mírně "skeptičtí".23cicer23cicer7279    1.10.2013 23:30 23cicer

Strec - jj sdílím s tebou ten divnej pocit (: nezbývá nám nic jinýho než se nechat překvapit, ale potom ať se nikdo nediví, že jsou z toho všeho někteří skalní hráči mírně "skeptičtí".

Strec   1x   23cicer: No já jsem teď zvěavej na WD a AC4. Pokud bude optimalizace stejná nebo, a to se ani neodvažuju říct nahlas, horší... tak s něma a jejich povedenym AC končím. Už teď se mi přístup UBI hnusí. Ať si říká kdo chce, co chce... ale já prostě nezapomínám na to, jak řekli, že to bude trilogie a po finálním 3, slovy třetím díle, se zaměří na jiný projekt... aby nedělali ze ZNAČKY prachsprostou dojnou krávu. Může to být pořád povedená hra... ale už mírně zapáchá tou krávou. Už AC3 pro mě nějak ztratila to kouzlo AC a nevím, čím to je... optimalizace, jiné protředí nebo možná to, že čím víc dílů tím méně adidas... teda originál.Strecstrec4311    1.10.2013 23:18 Strec

23cicer: No já jsem teď zvěavej na WD a AC4. Pokud bude optimalizace stejná nebo, a to se ani neodvažuju říct nahlas, horší... tak s něma a jejich povedenym AC končím. Už teď se mi přístup UBI hnusí. Ať si říká kdo chce, co chce... ale já prostě nezapomínám na to, jak řekli, že to bude trilogie a po finálním 3, slovy třetím díle, se zaměří na jiný projekt... aby nedělali ze ZNAČKY prachsprostou dojnou krávu. Může to být pořád povedená hra... ale už mírně zapáchá tou krávou. Už AC3 pro mě nějak ztratila to kouzlo AC a nevím, čím to je... optimalizace, jiné protředí nebo možná to, že čím víc dílů tím méně adidas... teda originál.

23cicer    Strec - a vidíš to. Na poklesy fps jsem úplně zapomněl. Proto se mi zdálo, že hraju sp tak douho. . he Optimalizace byla naprosto šílená.

ps. Arkham city byl titul, kterej mi po dlouhé době sednul jak délkou hlavní linky tak herními prvky. 12 hodin je zkrátka málo a asik jsem rozmlsanej z předchozího dílu.
23cicer23cicer7279
    1.10.2013 21:07
23cicer

Strec - a vidíš to. Na poklesy fps jsem úplně zapomněl. Proto se mi zdálo, že hraju sp tak douho. . he Optimalizace byla naprosto šílená.

ps. Arkham city byl titul, kterej mi po dlouhé době sednul jak délkou hlavní linky tak herními prvky. 12 hodin je zkrátka málo a asik jsem rozmlsanej z předchozího dílu.

Strec    Temgotin: No je jedno, co za to může, ale o proti předchozím dílům, je 12 hodin se vším všudy ubohost. Oproti jiným hrám je to lepší standart, ale oproti AA a AC to je bída. A když e nebo t, že to bude mít 12 hoin se vším všudy, tak přeloženo do mé řeči, ze zkušeností, cca do10 hodin a budu rád.Strecstrec4311    1.10.2013 20:55 Strec

Temgotin: No je jedno, co za to může, ale o proti předchozím dílům, je 12 hodin se vším všudy ubohost. Oproti jiným hrám je to lepší standart, ale oproti AA a AC to je bída. A když e nebo t, že to bude mít 12 hoin se vším všudy, tak přeloženo do mé řeči, ze zkušeností, cca do10 hodin a budu rád.

Temgotin    Strec: Ale no tak, neřekl bych, že by tu hru brali na tak lehkou váhu.Temgotintemgotin9437    1.10.2013 20:28 Temgotin

Strec: Ale no tak, neřekl bych, že by tu hru brali na tak lehkou váhu.

Strec    Temgotin: Jenom aby... třeba si řekli... ti druzí dělají další prvek hry... tohle jim teda stačí.Strecstrec4311    1.10.2013 20:26 Strec

Temgotin: Jenom aby... třeba si řekli... ti druzí dělají další prvek hry... tohle jim teda stačí.

Temgotin    Strec: Na MP části BAO dělá jiné studio, tudíž MP za krátkost singlu nemůže ;-) .Temgotintemgotin9437    1.10.2013 20:16 Temgotin

Strec: Na MP části BAO dělá jiné studio, tudíž MP za krátkost singlu nemůže ;-) .

Strec   1x   No tak je tady poznat, že tu je už i ten multiplayer :D. Singl ostrouhá. Popravdě já si možná tak MP vyzkouším, ale hrát ho... ne.

23cicer: Dalo by se, s přehlížením sidemisí. I já jsem to měl vcelku rychlo dojety, kdybych měl počítat odehrané hodiny (trvalo mi to týdny dohrát... nebavilo mě to a ta optimalizace na zábavě nepřidala) , ale když se vám to v některých lokalitách škube, že to je utrpení a z jednoduché hry se tím stává debilní HC hra... to je pak jiná (ne že by se to tak moc škubalo, ale nevydržel jsem kolikrát ani tu misi dojet (otřesny na oči... pod 25fps v Bostonu a už jsem trpěl a vypínal) .
Strecstrec4311
    1.10.2013 20:01
Strec

No tak je tady poznat, že tu je už i ten multiplayer :D. Singl ostrouhá. Popravdě já si možná tak MP vyzkouším, ale hrát ho... ne.

23cicer: Dalo by se, s přehlížením sidemisí. I já jsem to měl vcelku rychlo dojety, kdybych měl počítat odehrané hodiny (trvalo mi to týdny dohrát... nebavilo mě to a ta optimalizace na zábavě nepřidala) , ale když se vám to v některých lokalitách škube, že to je utrpení a z jednoduché hry se tím stává debilní HC hra... to je pak jiná (ne že by se to tak moc škubalo, ale nevydržel jsem kolikrát ani tu misi dojet (otřesny na oči... pod 25fps v Bostonu a už jsem trpěl a vypínal) .

23cicer    Chepa - to beru, ale hlavní linka v ac3 za 6 hodin? možná jo. . ale co z toho hráč bude mít netuším (:23cicer23cicer7279    1.10.2013 09:47 23cicer

Chepa - to beru, ale hlavní linka v ac3 za 6 hodin? možná jo. . ale co z toho hráč bude mít netuším (:

caukyy    no to jsem zvědavcaukyycaukyy13399    1.10.2013 06:31 caukyy

no to jsem zvědav

Chepa    23cicer- no já měl 34 hodin nakonci ale to proto, že sem hodně dělal ty SIDE na 100% ...Chepachepa9532    30.9.2013 20:40 Chepa

23cicer- no já měl 34 hodin nakonci ale to proto, že sem hodně dělal ty SIDE na 100% ...

kuler91    AC bylo vynikající . . určitě jedna z mejch top her ... bohuže ale tohle už tak lákavě opravdu nevypadá.
Tohle je prostě jen takovej "datáč" těším se s čím přijdou rocksteady na next genu. Doufám, že to bude podobná pecka jako arkham city :)
I tak se těším ale ... snad těch 12 hodin bude stát za to.
kuler91kuler9121836
    30.9.2013 20:35
kuler91

AC bylo vynikající . . určitě jedna z mejch top her ... bohuže ale tohle už tak lákavě opravdu nevypadá.
Tohle je prostě jen takovej "datáč" těším se s čím přijdou rocksteady na next genu. Doufám, že to bude podobná pecka jako arkham city :)
I tak se těším ale ... snad těch 12 hodin bude stát za to.

Ma4zu6    michal - Takže jen hlavní linka a questy. No ulevilo se mi, i když stále mi to přijde málo oproti AC. Taková dějová linka samotná kdyby byla 12 hodin tak to bylo celkem pěkné čísloMa4zu6ma4zu66141    30.9.2013 20:28 Ma4zu6

michal - Takže jen hlavní linka a questy. No ulevilo se mi, i když stále mi to přijde málo oproti AC. Taková dějová linka samotná kdyby byla 12 hodin tak to bylo celkem pěkné číslo

23cicer    Chepa - speedrun, ne? ( (:23cicer23cicer7279    30.9.2013 20:28 23cicer

Chepa - speedrun, ne? ( (:

Chepa    Hm pořád ale lepší než kdyby rikal jak hra zabere 30 hodin a na 100% ete o hodně dýl a pak zjistite ze dejova linka ma 6 hodin se side 10h a jste radi (AC3)Chepachepa9532    30.9.2013 20:04 Chepa

Hm pořád ale lepší než kdyby rikal jak hra zabere 30 hodin a na 100% ete o hodně dýl a pak zjistite ze dejova linka ma 6 hodin se side 10h a jste radi (AC3)

michal89    Přečetl jsem si orig. rozhovor na tom odkazu a tohle tam bylo:

"The main narrative arc and side missions last about 12 hours, " he explained, "and then you have all the collectibles. To get 100 per cent of that will take much, much longer.

To by se dalo přeložit jako 12 hodin na questy bez sbírání věcí, podle mě to autor asi blbě přeložil nebo ten rozhovor změnili.
michal89michal898724
    30.9.2013 19:57
michal89

Přečetl jsem si orig. rozhovor na tom odkazu a tohle tam bylo:

"The main narrative arc and side missions last about 12 hours, " he explained, "and then you have all the collectibles. To get 100 per cent of that will take much, much longer.

To by se dalo přeložit jako 12 hodin na questy bez sbírání věcí, podle mě to autor asi blbě přeložil nebo ten rozhovor změnili.

LuckyBaal   1x   tohle je málo... komplet dohrání Arkhamu City zabralo nějakých 30-35 hodin :-)LuckyBaalluckybaal17040    30.9.2013 19:46 LuckyBaal

tohle je málo... komplet dohrání Arkhamu City zabralo nějakých 30-35 hodin :-)

23cicer    Strec - pravda23cicer23cicer7279    30.9.2013 18:51 23cicer

Strec - pravda

Strec   3x   No tak ten dodatek "přičemž tou dobou budete mít posbírané všechno, co se posbírat dá", mě vůbec nepotěšil. Jak to tak bývá, tak za odpoledne dohráno a pak jestli se mi bude chtít sbírat ty prkotinky, tak se možná dostanu na těch 12 hodin. No, zklamání a ne maly. Hlavně, že mají season pass s plnou zadnicí skinů. Tak uvažuju jestli mi to za těch 900 stojí a neprubnu to ve Vánočních slevách.
Na starych batmanech mě bavilo to, že jsem si už myslel "konec" a ono ne, jen clifhanger a další hodiny hraní.

Ma4zu6: Taky jsem to měl dohráno za podobnou dobu a až na 2 trofeje mám vše... cca 25-30 hodin. Ale taky poznámka... často jem jsen tak blbnul a lítal.
Strecstrec4311
    30.9.2013 18:11
Strec

No tak ten dodatek "přičemž tou dobou budete mít posbírané všechno, co se posbírat dá", mě vůbec nepotěšil. Jak to tak bývá, tak za odpoledne dohráno a pak jestli se mi bude chtít sbírat ty prkotinky, tak se možná dostanu na těch 12 hodin. No, zklamání a ne maly. Hlavně, že mají season pass s plnou zadnicí skinů. Tak uvažuju jestli mi to za těch 900 stojí a neprubnu to ve Vánočních slevách.
Na starych batmanech mě bavilo to, že jsem si už myslel "konec" a ono ne, jen clifhanger a další hodiny hraní.

Ma4zu6: Taky jsem to měl dohráno za podobnou dobu a až na 2 trofeje mám vše... cca 25-30 hodin. Ale taky poznámka... často jem jsen tak blbnul a lítal.

Raden    challenge accepted! :-DRadenraden11371    30.9.2013 17:24 Raden

challenge accepted! :-D

Temgotin    Ma4zu6: Udělal jsem všechno včetně vedlejších misí a trofejí (možná jsem jich ale 6-7 nechal) . S tím, jak dlouho jsem to hrál, si nejsem jistý, ale pamatuji si, že to bylo nejakych 20-30 hodin.Temgotintemgotin9437    30.9.2013 17:22 Temgotin

Ma4zu6: Udělal jsem všechno včetně vedlejších misí a trofejí (možná jsem jich ale 6-7 nechal) . S tím, jak dlouho jsem to hrál, si nejsem jistý, ale pamatuji si, že to bylo nejakych 20-30 hodin.

Ma4zu6    Doufám že to někde někdo špatně pochopil/napsal/přeložil, protože 12 hodin se vším hotovým je sakra málo. Arkham city mělo jen hlavní příběh cca stejně dlouhý, né li delší.
Temgotin : Ohledně těch tvých 20 hodin...Kolik jsi toho měl hotovo ? Pokud uděláš komplet vše i s Riddlerovými challengemi tak 50 hodin není problém.
Ma4zu6ma4zu66141
    30.9.2013 17:12
Ma4zu6

Doufám že to někde někdo špatně pochopil/napsal/přeložil, protože 12 hodin se vším hotovým je sakra málo. Arkham city mělo jen hlavní příběh cca stejně dlouhý, né li delší.
Temgotin : Ohledně těch tvých 20 hodin...Kolik jsi toho měl hotovo ? Pokud uděláš komplet vše i s Riddlerovými challengemi tak 50 hodin není problém.Komentář byl autorem naposledy upraven 30.9.2013 17:18

Původní verze před úpravami:Doufám že to někde někdo špatně pochopil/napsal/přeložil, protože 12 hodin se vším hotovým je sakra málo. Arkham city mělo jen hlavní příběh cca stejně dlouhý, né li delší.

Lelanka    Zajímavé...Lelankalelanka10911    30.9.2013 17:03 Lelanka

Zajímavé...

Temgotin    Ijacek. 007: Neřekl bych, že nám toho chtějí prodat tak málo. Je dost možné, že tím mysleli minimální hrací dobu, nebo má Eurogamer špatné informace (alespoň v to doufám) .Temgotintemgotin9437    30.9.2013 17:02 Temgotin

Ijacek. 007: Neřekl bych, že nám toho chtějí prodat tak málo. Je dost možné, že tím mysleli minimální hrací dobu, nebo má Eurogamer špatné informace (alespoň v to doufám) .

nightwing    To mě teda dost zklamali, kdyby to dělali rocksteady tak by se to nestalo :thumbup:nightwingnightwing21306    30.9.2013 16:59 nightwing

To mě teda dost zklamali, kdyby to dělali rocksteady tak by se to nestalo :thumbup:

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (59 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12147 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole